A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#90217
jó reggelt Nem Best Of Ottawan http://www.multiupload.com/US44AZYQC5
Üdv: András
computerguru
#90216
Köszi a próbálkozást! Hátha valakinek megvan,vagy tud valami linket.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

donbig
#90215
Hopp, lemaradt:

donbig
#90214
Néhány napja feleségem erõs ráhatására megnéztem az Ízek imák szerelmek címû filmet. Bóbiskolásomból csak a Heart Of Gold címû dal zökkentett ki amit Neil Young-tól a Roxette-ig sokan elõadtak már. Nekem ez a Boney M-tõl szép emlék:

donbig
#90213
Üdv Zephyr!
Azért örülnék,ha minden kívánságom ilyen gyorsan teljesülne, úgyhogy Angelina Jolie kocoghat is a repülõtérre, még van három perce...<#hehe>

Zephyr Retiring
#90212
..valójában 4 perc volt, pedig igyekezett a csákó<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#90211
mondjuk a hq sound 'and music samples<#kacsint>
aszongyák ott lehet<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

donbig
#90210
Ez villámgyors volt, köszi <#eljen>

Breki33
#90209
Ottawan - The Best (2006)



Unknown Rip | 13 tracks | APE (image) -No Log - Cue | Scans Complete | Release: 2006 | 338 MB
Genre: Disco | HF +FS


Tracklist:

01. D.I.S.C.O. (English version)
02. You're O.K. / T'es O.K. (English & French maxi version)
03. Hands up Give me your heart (Maxi version)
04. Grazy music (Maxi version)
05. Shalaia - song
06. Comme aux U.S.A.
07. A.I.E. Is my song
08. Shubidube love
09. Doubou rumba
10. Hello Rio
11. Help get me some help
12. Sing along with the juke box
13. D.I.S.C.O. (French version)

Download:
http://hotfile.com/dl/63765167/aa4771c/Ottawan-The.Best.2006.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/63765040/4d1ccfc/Ottawan-The.Best.2006.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/63764306/e76e2bc/Ottawan-The.Best.2006.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/63765304/9b8e823/Ottawan-The.Best.2006.part4.rar.html
Mirror:
http://www.fileserve.com/file/27929JH/Ottawan-The.Best.2006.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/HD8dnhX/Ottawan-The.Best.2006.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/H2pF38R/Ottawan-The.Best.2006.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/8Wmq7DG/Ottawan-The.Best.2006.part4.rar

donbig
#90208
Sziasztok!
Tud valaki Ottawan Best of-ot lossles ? Ha lehet ne torrenten.

Breki33
#90207
#90206
Bár most beszereztem azt a bizonyos maxit valós 320 ba.A semminél több.
#90205
Basszus de régen hallgattam már ezt a hatalmas zenét!Még nagyon régen kazin,azóta sincs meg sajnos.<#sir>
akizu
#90204
Szia Marika!

Találtam párat feltöltöm nézzétek meg.
Rajta van a Miezo által keresett dal is.

Franz Lambert - 1976- Hammond Hitparade 10 - Lame Vbr
Franz Lambert - 1992 - Tommy Amper - Victory (maxi single)
Franz Lambert - Top-Hits 3 (1982) Lame Vbr
Franz Lambert Dalok 4db

https://rapidshare.com/files/434412814/Franz_Lambert_-_1976-_Hammond_Hitparade_10_-_Lame_Vbr.rar
https://rapidshare.com/files/434412413/Franz_Lambert_-_1992_-_Tommy_Amper_-_Victory__maxi_single_.rar
https://rapidshare.com/files/434412780/Franz_Lambert_-_Top-Hits_3__1982__Lame_Vbr.rar
https://rapidshare.com/files/434412498/Franz_Lambert_Dalok_4db.zip

üdv: akizu<#wave>
#90203

Szia Imi,
én is köszönöm szépen a Road-ot !!<#worship>

#90202

Szia Computerguru,
én nagyon sokat kerestem, sajnos eredménytelenül.<#rinya>

#90201

Szia Miezo,
ez is nagyon kellemes album Franz Lambert-tõl.
Akkor találtam teljesen véletlenül, amikor a Begegnungen-t kerestem.





Franz Lambert - Feelings c. album letöltése (mp3 320 kbps)

computerguru
#90200
Szép estét mindenkinek!
Ennyire nehezet kérdeztem volna,hogy semmi hir róla?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#90199
Mai ajámlat: egy egy számos belga banda a 80-as évek elejérõl.


A másik egy kis latinos "mjúzik". Ha valikenek van a videón látható lemezrõl száma, ne fogja vissza magát, kérem! De Monserate simán is jöhet,a hölgy nélkül!

donbig
#90198
Jófajta francia 1984-bõl, nekem legalábbis tetszik:
Jean Luc Lahaye - Papa chanteur


#90197
Én is köszönöm Imi több a semminél most legalább lesz egy pár szám a road-tól
donbig
#90196
#90195
Köszi! Én is letöltöttem.<#worship>

miezo
#90194
sziasztok
Emlegettétek Franz Lambertet,
valamikor a 80-as évek végén az egyik száma sokat volt idõkitöltõ zene a Rádióban, párszor le is vadásztam kazettára, bár általában lekeverték.
ez egy slágeregyveleg volt orgonán, kellemes 80-as évek eleji hangzással, a címét nem tudom, de hosszan szerepelt benne az Aneka féle Japanese boy

Úgyhogy ha a már feltett albumon kívül van még valakinek akkor légyszi tegyen még fel Franz Lambertet

Amúgy azon meg van egy szám a Lady in Blue, totál emlékeztet az álmodj királylány dallamára, nem tudom mikori és lehetett e koppintása egyik a másiknak...

los modernos lujos viven aqui\'

#90193
Örülök, hogy megtaláltam és megoszthattam az érdellõdõ tagokkal.
Azért jelzem a minõséget, mert vannak itt "igen vájtfülûek", akiknek így nem kell feleslegesen fáradniuk a letöltéssel!

#90192
#90191
Szia!
Ez tényleg egy ritkaság,attól függetlenül hogy hallottam már ezt a zenét.
Jó lenne tudni a tarsolyomban.
#90190
Kedves Imre, nagyon köszönöm. Személyes véleményem az, hogy egy ilyen kevéssé ismert elõadó ultra ritka számai esetén már az is nagy fegyvertény, hogy egyáltalán sikerült becserkészni. És mivel munkám és családom mellett nem igazán van idõm abszolút ideális körülmények között zenét hallgatni (bár az ehhez való "cuccom" legény koromból még megvan valahol) tökéletesen megteszi a 128-as minõség is.
#90189
Ja, ja...<#wave><#eljen>

#90188
Sziasztok!
Én is kerestem egy kicsit.
Eredménye 1-2 Road szám ramaty -128-as - minõségben.
Road
Ezelbõl egy régebbi gyanús, lehet nem az õ számuk, kettõ ugyanannak a dalnak más évjárata. De van két új szám, meg egy feldolgozás.

#90187
Feri, köszönöm. Jó tudni legalább, hogy ilyen is van, aztán egyszer majd csak beleszaladunk valahol...
#90186
Szia .
Én is keresgéltem ezt találtam
Road
Tracklist 1975
A To Know That I Love You
B To Be Or Not To Be
http://www.discogs.com/Road-To-Know-That-I-Love-You-To-Be-Or-Not-To-Be/release/2352624

Ez csak a hej ahol volt de hogy hol lehet letölteni még nem tudom, de rajta vagyok.A Budapest mellett a B oldali számot pedig köszönöm ,szuper vagy'!!
#90185

Szia,
köszönöm szépen a linket !!
Ez a Road nem rémlik nekem abszolút, de kellemes, hangulatos zene !<#worship>

#90184
Feri, némi internetes kotorászás eredményeként úgy tûnik a Road egy alkalmi, egy kislemezes holland formáció volt.
Ld. http://www.discogs.com/Road-Budapest/release/2012708
Sõt a Budapest melett a B oldali szám is leszedhetõ a következõ link segítségével: http://www.mediafire.com/?8ifbz2067f29biz
:-)
#90183
Köszi a segítséget!

..ha idõben hazaérek, letrekkelem a többi ismeretlen zenét is
...úgy tíz lehet.

Atti

#90182

Hümm.Hümm..Szép dolog a mellé muty-muty,de kinek és minek?

#90181
Köszi.
A szám, ill számok(ugylátszik este már nem voltam a toppon és kétszer mentettem le ugyanazt mp3- ba)valóban ezek.
Most már tudom az egyik címet:

Taffy - I Love My Radio (Midnight Radio)

...a másikat még keresem

#90180
Havasi Balázs és ki a dobos??

A dobos a Huligans dobosa ,együtt hatalmasat szól

italo jöhet minden mennyiségben

#90179
A zene címe Storm.

itt megtekinthetõ

Havasi Balázs

Pénteken volt alkalmam a koncertjén megjelenni.Kb 2 óra kítûnõ muzsika.

italo jöhet minden mennyiségben

akizu
#90178
Szia

Az 1-es és 3-szám Talán ez amire én emlékszem, perce lehet hogy valamilyen mix verzióban van.
Taffy - Radio (midnight Radio)
http://www.youtube.com/watch?v=AjDgJo48LSwTaffy

üdv:
#90177
Sziasztok!

A padlásról ástam elõ néhány régi kazettát, pocsék minõségû felvételekkel és találtam rajtuk számomra ismeretlen zenéket, amit megosztanék Veletek, és kérlek írjátok meg a számok címét, elõadóját.
Amennyiben megvannak v.kinek jó minõsében a keresett nóták, légyszi tegyétek fel.

1.sz csomag

Köszönöm!

Atti

#90176
A második lemezét meg bányászom valahol
#90175
Csak ez az egy számuk van a Road tól semmi több nekem és infom sincs.
#90174
Akkor Michael Schanze ügyében végülis egyetértünk. 😊 Azért az a második lemeze, ha megvan engem is érdekelne...
A Budapestrõl szóló számokról jut eszembe a Road együtes, bizonyára Neked is megvan a 1977-es Budapest c. száma. A kérdésem az - mindenkihez - hogy van-e onformációtók errõl a csapatról, esetleg további zeneszámok?
#90173
Töredelmesen bevallom elõbb kellet volna utána néznem és azután írni neked a levelet.. <#falbav><#falbav>
A Dschinghis Khan video az nem a szám cime hanem budapesten léptek fel.Így az elõadó a budapest számhoz valóban nem jó ,hejessen Michael Schanze játsza.<#falbav><#falbav>Köszönöm a figyelmesztetést
Wescone
#90172
Ideje volna befejezni a politizálást - a véleményed e témában tartsd meg magadnak, vagy máshol hangoztasd, légy szíves!

In Lak\'ech Ala K\'in

#90171
Annyiban igazad van hogy más is játssza de a A 49. részben a "Budapest" c. számot a Dschinghis Khan játssza, mert videom is van róla egy német Tv stúdióban játsszák ,de mivel nem foglalkoztam ide a videó feltöltéssel ezért most nem rakom fel.A Michael Schanze a 1982-es foci VB-re jelent meg egy albuma,ez az album nekem megvan sõt ha minden igaz még a második lemezük is megvan valahol.A hétvégén igen most nem (idõhiány miatt) felfogom tenni a Budapestrõl szóló számokat mert van több is.Aztán lehet hasonlítgatni ki kicsoda? Baráti üdvözlettel Feri
#90170
Köszi utánanéztem igazad van köszönöm valóban úgy van ahogy mondod.<#worship>
cucurbia
#90169
Köszi nem is kell,a hátteret mint irtam elsõkézbõl láttam/tudtam eddig is,éppen ez a baj.Igaz ha egy olyan ember irányitja a gazdaságpolitikát aki az egyetemen bukdácsolt..nem is csoda😊)

#90168
Igen lesz, holnap este, Omar Bashirral közös koncertje lesz. Most láttam az est.hu-n, hogy már olcsóbbak a jegyek. Ha elszeretnél menni, szerintem még a helyszínen is kapsz jegyet.