A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szia!
Én a XRecode 2,xx használtam és jó lett.
Ha már írtam akkor ajánlanék egy elõadót a Black Lace -t
aki úgy gondolja töltse.
Black Lace - 25 track.rar (124.01 M😎
http://www.multiupload.com/00Y4WGMNG3
Üdv: akizu<#wave>#wave>
Én a XRecode 2,xx használtam és jó lett.
Ha már írtam akkor ajánlanék egy elõadót a Black Lace -t
aki úgy gondolja töltse.
Black Lace - 25 track.rar (124.01 M😎
http://www.multiupload.com/00Y4WGMNG3
Üdv: akizu<#wave>#wave>
Tudom, volt már róla szó, de nem találom... Mi a teendõ ha a cue fájl rossz? A Medieval cue splitter csak egy track_01-et csinál...
Vagy ajánljatok már valami jobb "daraboló" progeszt lécci!
Vagy ajánljatok már valami jobb "daraboló" progeszt lécci!
imo :) science fiction is science fact
Sziasztok!
Szeretnék mára ajánlani egy maxit ami nagyon kellemes emlékeket ébreszt bennem. Jó letöltést hozzá.
Espana Boot Mix Vol.1(Sunshine Family)(12)1987.zip (34.03 M😎 http://www.multiupload.com/Q96W82NYF7
<#wave>#wave>
Szeretnék mára ajánlani egy maxit ami nagyon kellemes emlékeket ébreszt bennem. Jó letöltést hozzá.
Espana Boot Mix Vol.1(Sunshine Family)(12)1987.zip (34.03 M😎 http://www.multiupload.com/Q96W82NYF7
<#wave>#wave>
#90763
Örülök, hogy rendben és köszi a visszajelzést !<#wave>#wave>
Akkor nem dolgoztam feleslegesen a feltöltéssel...<#vigyor2>#vigyor2>
#90761
| 40 Tracks
| MP3
| 320 kbps
| 367 MB
CD1
01. Kim Wilde - Kids In America (00:03:29)
02. Kelly Marie - Feels Like I'm In Love (00:04:05)
03. Stars On 45 - Stars On 45 (00:04:49)
04. Leo Sayer - More Than I Can Say (00:03:44)
05. Blondie - Call Me (00:03:29)
06. Tom Browne - Funkin' For Jamaica (N.Y.) (00:04:43)
07. Sheena Easton - 9 To 5 (Morning Train) (00:03:23)
08. Dave Stewart with Barbara Gaskin - It's My Party (00:03:50)
09. Nick Straker Band - A Walk In The Park (00:04:09)
10. Alvin Stardust - Pretend (00:02:42)
11. Hot Chocolate - No Doubt About It (00:04:30)
12. Air Supply - All Out Of Love (00:03:55)
13. The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime (00:04:12)
14. Ultravox - Vienna (00:04:39)
15. Stray Cats - Runaway Boys (00:03:02)
16. The J. Geils Band - Centerfold (00:03:39)
17. XTC - Senses Working Overtime (00:04:49)
18. The Stranglers - Golden Brown (00:03:30)
19. Kim Carnes - Bette Davis Eyes (00:03:45)
20. Renee & Renato - Save Your Love (00:03:09)
CD2
01. Culture Club - Karma Chameleon (00:03:59)
02. Kajagoogoo - Too Shy (00:03:41)
03. Pat Benatar - Love Is A Battlefield (00:05:23)
04. Bow Wow Wow - Do You Wanna Hold Me (00:03:16)
05. Duran Duran - The Reflex (00:04:23)
06. Heaven 17 - Temptation (00:03:07)
07. F.R. David - Words (00:03:25)
08. Kim Wilde - Cambodia (00:03:57)
09. Spandau Ballet - Gold (00:03:52)
10. Billy Ocean - Caribbean Queen (No More Love On The Run) (00:04:06)
11. Laid Back - Sunshine Reggae (00:04:16)
12. Peabo Bryson & Roberta Flack - Tonight, I Celebrate My Love (00:03:32)
13. Mike Oldfield - Moonlight Shadow (00:03:40)
14. Giorgio Moroder with Philip Oakey - Together In Electric Dreams (00:03:53)
15. Ultravox - Dancing With Tears In My Eyes (00:04:06)
16. Golden Earring - Twilight Zone (00:04:30)
17. Talking Heads - Slippery People (Live) (00:04:15)
18. Tracey Ullman - Breakaway (00:02:37)
19. The Belle Stars - Sign Of The Times (00:02:55)
20. Don McLean - Crying (00:03:43)
40 Hits
pass:lime
#90760
Sziasztok,
akit érdekel a Retro disco koktél 4. dupla albumnak a kettes lemeze, újratöltöttem, részekre szedve:
part01
part02
part03
part04
part05
part06
part07
Remélem, rendben lesz ezúttal. Mindenkitõl elnézést a technikai hibáért, feltöltés közben megsérült a fájl, mert eredeti állapotában biztos hogy kicsomagolható volt.
Valaki jelezzen vissza, aki elsõnek letölti, hogy jó-e.
#90759
Szia Computerguru,
már töröltem a tegnapi feltöltés rossz linkjét a 2. CD-hez, azért nem tudod letölteni. Nemsoká adom az újat, még töltõdik fel.
Az ugrásra nem tudom mit feleljek, másnál is ugrik ?
Szia fülcsimanó! Igen a 2-es cdT én sem tudom letölteni! Az elsõ az jól szól,csak most kellene egy olyan normális progi,amivel egybelehetne irni a számokat,mert ugye minden váltásnál most ugrik,mivel külön fájlként vannak felrakva,ez egy mix,pontosabban csak egybekevert számok,és hát igy nem tökéletes!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
POP EXPRESS HITS - Summer Hit Mix (2010)
Gengre - Mix
DVD 5 HQ
Type: Nrg
Menu: Yes
Bonus: None
Audio: 2.0 - 5.1
01. INNA - Amazing
02. PARIS HILTON - Stars Are Blind
03. A LA CARTE - Viva Torero
04. CULTURE BEAT - Mr.Vain
05. KATY PERRY - Hot N' Cold
06. CHYP-NOTIC - I Can't Get Enough
07. LOONA - Parapapapapa
08. BONNIE TYLER - It´s A Heartache
09. GIGI D´AGOSTINO - L'amour Toujours
10. RAF - Self Control
11. KING AFRIKA - La Bomba
12. EDWARD MAYA - Stereo Love
13. GINA T. - Hey Angel
14. ROXETTE - Room Service
15. ABBA - Mamma Mia
16. PASSION FRUIT - The Rigga Ding Dong Song
17. MELANIE C. - I Turn To You
18. ChARLY LOWNOISE - Wonderful Days
19. HOT BANDITOZ - Que Si Que No
20. SAVAGE - Only You
21. FANCY - Lady Of Ice
22. ANGIE BE - Soundwaves
23. CARRAPICHO - Tic Tic Tac
24. T SPOON - Sex On The Beatch
25. LADY GAGA - Alejandro
26. BAD BOYS BLUE - Hungry For Love
27. VENGABOYS - Boom Boom Boom
28. SPAGNA - Call Me
29. TAIO CRUZ - Break Your Heart
30. BONEY M. - Rivers Of Babylon
31. A*TEENS - I Promised Myself
32. B.G.PRINCE OF THE RAP - Colour Of My Dreams
33. ALEXIA - Gimme Love
34. D.J.BOBO - There Is A Party
http://www.fileserve.com/list/DdHptGW
#90756
Szia Laci!
Letöltöttem Veca számát, köszi.
Valóban szépen szól, azonban még jobbá tettem:
-1 perc 55-nél található "reccsenés" kiszûrésével.
Veca - Most múlik pontosan
Letöltöttem Veca számát, köszi.
Valóban szépen szól, azonban még jobbá tettem:
-1 perc 55-nél található "reccsenés" kiszûrésével.
Veca - Most múlik pontosan
#90755
#90754
http://www.youtube.com/watch?v=rt-TLJVjRA8
Múgy itt alink a részrõl a 43 perctõl hallható a zene
Múgy itt alink a részrõl a 43 perctõl hallható a zene
#90753
Köszi de sajnos nem ezek azok, a dal alatt amúgy nincsen ének csak hangszeren játszanak és a frontszínház vége felé van (meg más részben is hallható) amikor a színdarabot játszák a várban és megtámadják a várat a kommandósok.
#90752
Szia.Két zenére tudok gondolni
#90750
Sziasztok nem tudja véletlenül valaki az angyalbõrben címû sorozat azon zenéjét amikor nincsen ének csak szintetizátorral játszanak dallamot több részben is benne van a zene amit tudok biztosra hogy a Frontszínház címû rész vége felé az elõadáskor.
Ha valaki tudja azt elõre is nagyon köszönöm.
Ha valaki tudja azt elõre is nagyon köszönöm.
#90749
#90748
Sziasztok ! keresem a következõ zenét....
DJ.Uno - Wonderland 1997.
Jó lenne 320.kbps -ban
köszönöm !
DJ.Uno - Wonderland 1997.
Jó lenne 320.kbps -ban
köszönöm !
#90747
Kedves Fülcsi köszi és ha még lennél szives ezt is majd felrakni ha meg van neked NAGY RETRO HÁZIBULI: 2 CDs válogatásalbum / mixlemez (non stop) gondolom mások is szivesen meghallgatnák.köszi.
#90746
A hölgy után jöjjön egy szakállas úr!
Igaz, a falevelek talán már mind lehullottak, az õsz elmúlt, de egy igen jól sikerült dalt ajánlanék meghallgatásra a mester legutóbbi albumáról:
Igaz, a falevelek talán már mind lehullottak, az õsz elmúlt, de egy igen jól sikerült dalt ajánlanék meghallgatásra a mester legutóbbi albumáról:
#90745
Sziasztok!
Egy igen gyéren látogatott oldalt tennék ki egy nagyon jó kis zenével!
A képi látványért senki ne nézze meg! 3-4 állókép mindösszesen...
Lyda Zamorának hívják a hölgyet, s egy jó kis válogatást énekel!
Akit a zene is érdekel gyengébb minõségben, katt ide.A Férfilátogatók kedvéért - kárpótlásul a videó hiányáért - egy jobban sikerült ftó az énekesnõrõl egy lemzborítóról:

Egy igen gyéren látogatott oldalt tennék ki egy nagyon jó kis zenével!
A képi látványért senki ne nézze meg! 3-4 állókép mindösszesen...
Lyda Zamorának hívják a hölgyet, s egy jó kis válogatást énekel!
Akit a zene is érdekel gyengébb minõségben, katt ide.A Férfilátogatók kedvéért - kárpótlásul a videó hiányáért - egy jobban sikerült ftó az énekesnõrõl egy lemzborítóról:

Szisztok
Egy klipet ajánlanék letöltésre amit Szilveszterkor vettem fel az MDR csatornáról, jó letöltést hozzá.
Dschinghis Khan 2.RAR (288.28 M😎 http://www.multiupload.com/IQOLDI5XWZ
Dschinghis Khan 1.RAR (287.59 M😎 http://www.multiupload.com/EK167GISAZ
<#wave>#wave>
Egy klipet ajánlanék letöltésre amit Szilveszterkor vettem fel az MDR csatornáról, jó letöltést hozzá.
Dschinghis Khan 2.RAR (288.28 M😎 http://www.multiupload.com/IQOLDI5XWZ
Dschinghis Khan 1.RAR (287.59 M😎 http://www.multiupload.com/EK167GISAZ
<#wave>#wave>
#90742
Szia akizu..
Köszönöm szépen!!Sokkal jobb mint a Youtube..<#wave>#wave>
Köszönöm szépen!!Sokkal jobb mint a Youtube..<#wave>#wave>
#90741
Szia akizu..
Köszönöm szépen!!Sokkal jobb mint a Youtube..<#wave>#wave>
Enigma - Dancing With Mephisto /De Amore Meditationes/
<object width="580" height="40"><param name="allowScriptAccess" value="always"/><param name="movie" value="http://www.neogen.ro/flash_player/flash/mp3player.swf?id=687246&idcluster=2&audioUrl=http://www.neogen.ro/sanyibera/audio/enigma-dancing-with-mephisto-2009-4330970-687246&embed=0&newembed=1&path=http://www.neogen.ro/" /><param name="wmode" value="transparent" /><embed src="http://www.neogen.ro/flash_player/flash/mp3player.swf?id=687246&idcluster=2&audioUrl=http://www.neogen.ro/sanyibera/audio/enigma-dancing-with-mephisto-2009-4330970-687246&embed=0&newembed=1&path=http://www.neogen.ro/" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" wmode="transparent" width="580" height="40"></embed></object>
Köszönöm szépen!!Sokkal jobb mint a Youtube..<#wave>#wave>
Enigma - Dancing With Mephisto /De Amore Meditationes/
<object width="580" height="40"><param name="allowScriptAccess" value="always"/><param name="movie" value="http://www.neogen.ro/flash_player/flash/mp3player.swf?id=687246&idcluster=2&audioUrl=http://www.neogen.ro/sanyibera/audio/enigma-dancing-with-mephisto-2009-4330970-687246&embed=0&newembed=1&path=http://www.neogen.ro/" /><param name="wmode" value="transparent" /><embed src="http://www.neogen.ro/flash_player/flash/mp3player.swf?id=687246&idcluster=2&audioUrl=http://www.neogen.ro/sanyibera/audio/enigma-dancing-with-mephisto-2009-4330970-687246&embed=0&newembed=1&path=http://www.neogen.ro/" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" wmode="transparent" width="580" height="40"></embed></object>
Szia!
Az 1. lemez jó, köszi szépen!
A 2. lemezt meg úgy tedd fel, hogy rapidról is és/vagy hotfileról is menjen!
Köszi!
Az 1. lemez jó, köszi szépen!
A 2. lemezt meg úgy tedd fel, hogy rapidról is és/vagy hotfileról is menjen!
Köszi!
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
#90739
Az elsõ lemez tökéletes....
Rendben,nagyon várjuk a kettes lemezt is.
Köszi elõre is-
Rendben,nagyon várjuk a kettes lemezt is.
Köszi elõre is-
#90738
Sziasztok !
Nem tudom, mi történhetett a fájl-lal. <#rinya>#rinya>
Persze, fel tudom tölteni a 2. lemezt, holnap.
Az egyesnek nincs semmi baja ?
Sziasztok
Két dalt szeretnék mára ajánlani.
http://www.4shared.com/audio/xICkB5_p/Velile_-_Jongosi_2010.html
http://www.4shared.com/audio/b6R3mnlm/Silvio_-_Adios__ADIOS__1982.html
<#wave>#wave>
Két dalt szeretnék mára ajánlani.
http://www.4shared.com/audio/xICkB5_p/Velile_-_Jongosi_2010.html
http://www.4shared.com/audio/b6R3mnlm/Silvio_-_Adios__ADIOS__1982.html
<#wave>#wave>
Szia
Ebben a minõségben van meg nekem
http://www.4shared.com/audio/XOyJBk2F/Romeo_-_Marina_1982.html
<#wave>#wave>
Ebben a minõségben van meg nekem
http://www.4shared.com/audio/XOyJBk2F/Romeo_-_Marina_1982.html
<#wave>#wave>
#90735
Ez sem nyert-<#falbav>#falbav>
Fülcsi,a 2. lemezt fel tudnád tenni?
Fülcsi,a 2. lemezt fel tudnád tenni?
#90734
gondolom te is a MULTI-t szedted-nekem is ez a szitu-most szedem a megaupról.hátha az jó lesz...
#90732
<#wave>#wave>Sziasztok!
Valakinek van már ebbõl??

Valakinek van már ebbõl??

Jó reggelt 😉
Modern Talking - Fan Club by Thomas Anders CD
EuroDisco
1999-2001
KA.G.B. Music GmbH
FLAC (*.flac)
image+.cue
lossless
18:22 + 21:01 + 22:46
1999 - Official Fanclub CD
01. Hello (Intro) 0:08
02. The Space Intro (Never Released Before) 1:46
03. Sexy Sexy Lover (Live) 4:25
04. I Will Follow You (Live) 3:58
05. Love Is Forever (Original Demo Version) 3:22
06. For Always And Ever (Original Demo Version) 3:29
07. Jet Airliner (Short A-capella Version) 1:11
2000 - Official Fanclub CD
01. You're My Heart, You're My Soul (Ballad Version) 3:09
02. Mandy 4:33
03. China In Her Eyes (Live In Moscow) 5:06
04. Girl Out Of My Dreams (Live) 4:03
05. Crying In The Night 3:23
06. Text For Your Answering Machine (In German For Females) 0:15
07. Text For Your Answering Machine (In German For Males) 0:16
08. Text For Your Answering Machine (In English) 0:12
2001 - Official Fanclub CD
01. If I Can't Have You 3:41
02. Cry For You (Demo Version) 4:16
03. Love Is Like A Rainbow (Demo Version) 4:12
04. I Need You Now (Demo Version) 3:00
05. SMS To My Heart (Live Berlin-Wuhlheide 02.09.2001) 3:54
06. Win The Race (Acapella Remix) 3:40
http://tinypaste.com/74961c
Modern Talking - Fan Club by Thomas Anders CD
EuroDisco
1999-2001
KA.G.B. Music GmbH
FLAC (*.flac)
image+.cue
lossless
18:22 + 21:01 + 22:46
1999 - Official Fanclub CD
01. Hello (Intro) 0:08
02. The Space Intro (Never Released Before) 1:46
03. Sexy Sexy Lover (Live) 4:25
04. I Will Follow You (Live) 3:58
05. Love Is Forever (Original Demo Version) 3:22
06. For Always And Ever (Original Demo Version) 3:29
07. Jet Airliner (Short A-capella Version) 1:11
2000 - Official Fanclub CD
01. You're My Heart, You're My Soul (Ballad Version) 3:09
02. Mandy 4:33
03. China In Her Eyes (Live In Moscow) 5:06
04. Girl Out Of My Dreams (Live) 4:03
05. Crying In The Night 3:23
06. Text For Your Answering Machine (In German For Females) 0:15
07. Text For Your Answering Machine (In German For Males) 0:16
08. Text For Your Answering Machine (In English) 0:12
2001 - Official Fanclub CD
01. If I Can't Have You 3:41
02. Cry For You (Demo Version) 4:16
03. Love Is Like A Rainbow (Demo Version) 4:12
04. I Need You Now (Demo Version) 3:00
05. SMS To My Heart (Live Berlin-Wuhlheide 02.09.2001) 3:54
06. Win The Race (Acapella Remix) 3:40
http://tinypaste.com/74961c
#90730
Sziasztok, jó reggelt mindenkinek !<#wave>#wave>
Szia Barota,
itt az egyik ígért lemez, a másikat (Nagy Retro Házibuli dupla album) pár nap múlva küldöm.
Formatum: wav (lossless)
Retro disco koktél 4. disc 1.
Retro disco koktél 4. disc 2.
#90729
Szép estét kívánok..<#wave>#wave>
Szóval én ezt a számot keresem jobb minõségben..
Szóval én ezt a számot keresem jobb minõségben..
Ha már szóba került Alannah Myles négy remek szám tõle amiket talán kevesebben ismernek
két gyors pörgõs szám
és két lassú
http://www.youtube.com/watch?v=xCFdYi9C_94&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=or2zW-2T5R4&feature=related
két gyors pörgõs szám
és két lassú
http://www.youtube.com/watch?v=xCFdYi9C_94&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=or2zW-2T5R4&feature=related
akkor helyben hagylak :-)
nyugodtan jöhet ide néhány "mai" gondolat !
Hogy az ABBA-hoz is kapcsolódjunk egyik kedvencem Muri Enikõ két éve 17 évesen Dolhai Attila és Serbán Attila Musicalcsillogás c. koncertjén
énekli a The Winner Takes It All-t.
http://www.youtube.com/watch?v=5uAkeSNMHi8
Muri Enikõ - Mészáros Árpád Zsolt --- Kalózok duett
http://www.youtube.com/watch?v=UoZaXAlfzSE&playnext=1&list=PLD2C713C625768025&index=1
Szerencsére kiesése után nem adta fel
Az elsõ koncertjén - 220 felett
http://www.youtube.com/watch?v=elGbkUXZhao
Jótékonysági gála a vörös iszap károsultakért a 4 for dance szervezésében.
(2010. nov.14., Nyíregyháza)
Ugyanerrõl a jótékonysági koncertrõl
Szirota Jennifer
Õ így énekli Alannah Myles nagyszerû dalát
http://www.youtube.com/watch?v=DREt68eiYB4&feature=&p=78737DCA197E45D6&index=0&playnext=1
nyugodtan jöhet ide néhány "mai" gondolat !
Hogy az ABBA-hoz is kapcsolódjunk egyik kedvencem Muri Enikõ két éve 17 évesen Dolhai Attila és Serbán Attila Musicalcsillogás c. koncertjén
énekli a The Winner Takes It All-t.
http://www.youtube.com/watch?v=5uAkeSNMHi8
Muri Enikõ - Mészáros Árpád Zsolt --- Kalózok duett
http://www.youtube.com/watch?v=UoZaXAlfzSE&playnext=1&list=PLD2C713C625768025&index=1
Szerencsére kiesése után nem adta fel
Az elsõ koncertjén - 220 felett
http://www.youtube.com/watch?v=elGbkUXZhao
Jótékonysági gála a vörös iszap károsultakért a 4 for dance szervezésében.
(2010. nov.14., Nyíregyháza)
Ugyanerrõl a jótékonysági koncertrõl
Szirota Jennifer
Õ így énekli Alannah Myles nagyszerû dalát
http://www.youtube.com/watch?v=DREt68eiYB4&feature=&p=78737DCA197E45D6&index=0&playnext=1
Szevasztok Tagok!
Miután a spam nem mûködik, így itten lészen némi OFFolás.
Nun also, ahogy a deutschok mondják: szerintem az élõ mûsorok messze két legjobb dala volt ez a Vecával, a másik pedig az elsõ döntöben a From Sarah with love, a Wolf Katival. Nagy igazság szerint, és fõleg, ha nem a 12-16 éves lányok szavaznának, akkor ennek a két énekesnõnek kellett volna vívnia a döntõt, akinek füle van, az pontosan ezt hallotta, amit én is, vagyis énekügyileg messze jobbak voltak a többinél. Most vki felpakolta egy blokkba a Kati üsszes dalát a versenyben a youtubre, hát érdemes véginézni.
OFF vége !
Miután a spam nem mûködik, így itten lészen némi OFFolás.
Nun also, ahogy a deutschok mondják: szerintem az élõ mûsorok messze két legjobb dala volt ez a Vecával, a másik pedig az elsõ döntöben a From Sarah with love, a Wolf Katival. Nagy igazság szerint, és fõleg, ha nem a 12-16 éves lányok szavaznának, akkor ennek a két énekesnõnek kellett volna vívnia a döntõt, akinek füle van, az pontosan ezt hallotta, amit én is, vagyis énekügyileg messze jobbak voltak a többinél. Most vki felpakolta egy blokkba a Kati üsszes dalát a versenyben a youtubre, hát érdemes véginézni.
OFF vége !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
#90725
Kedves fülcsi ha majd idõd engedi legyél már szives azokat az albumokat feltenni.köszönöm.
#90724
Bocsi!http://data.hu/get/3366837/Scotch_-_Penguins_Invasion.apehttp://data.hu/get/3366837/Scotch_-_Penguins_Invasion.ape
#90723
<#wave>#wave>Régi kedvencem:<a href='http://data.hu/get/3366837/Scotch_-_Penguins_Invasion.ape'>
http://data.hu/get/3366837/Scotch_-_Penguins_Invasion.ape
</a>
http://data.hu/get/3366837/Scotch_-_Penguins_Invasion.ape
</a>
Itt van, felkutattam Nektek.
Esküszöm én is elmondom a véleményem a témával kapcsolatosan ha ott folyik tovább az eszmecsere - igaz, én csak egy-két videót láttam a mûsorból és az bõven elég volt.
Esküszöm én is elmondom a véleményem a témával kapcsolatosan ha ott folyik tovább az eszmecsere - igaz, én csak egy-két videót láttam a mûsorból és az bõven elég volt.
In Lak\'ech Ala K\'in
Kollega!
Gondolod hogy a Spam topikba betenném lossless a Vecát?<#wow1>#wow1><#nyes>#nyes><#boxer>#boxer><#wink>#wink>
Gondolod hogy a Spam topikba betenném lossless a Vecát?<#wow1>#wow1><#nyes>#nyes><#boxer>#boxer><#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
