A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez csak magán vélemény.
Ennél szarabb videot abban az idõben nem nagyon láttam.
Rohadtul rühelltem anno, és ahogy néztem most, mára se változott a véleményem róla.<#oooo>#oooo>
Ennél szarabb videot abban az idõben nem nagyon láttam.
Rohadtul rühelltem anno, és ahogy néztem most, mára se változott a véleményem róla.<#oooo>#oooo>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#91671
😊
#91670
Köszönöm, az alsó videóklippre gondoltam. 😊 Csak botos ürge nem volt benne....azt szerintem másik videóban láttam.
Szóval ezt kerestem konkrétan.
Nagyon sok ölelés!<#smile>#smile>
Szóval ezt kerestem konkrétan.
Nagyon sok ölelés!<#smile>#smile>
én csak egyiket töröltem :-P
lehet össze voltak nõve :-)
Egyébként ha jól emlékszem vki korábban fel is rakta ezt a számot <#taps>#taps><#eljen>#eljen>
lehet össze voltak nõve :-)
Egyébként ha jól emlékszem vki korábban fel is rakta ezt a számot <#taps>#taps><#eljen>#eljen>
Na akkor elárulom a hölgy héberül énekel 😊
A következõ elõadó is elég 'érdekes' Köztársaságból származik
A következõ elõadó is elég 'érdekes' Köztársaságból származik
Ne fosszuk meg férfitársainkat az élménytõl <#nevetes1>#nevetes1> azért az egyiket visszateszem, annyira nem rossz <#hehe>#hehe>
Nekem konkrétan semmi nem jutott eszembe <#szomoru2>#szomoru2>, pedig a Dee Lite milyen kézenfekvõ - valóban 1990.
Szia
Nekem a vörös hajról és hippis stílusról ezek jutnak most estembe, de ezek szerintem 90-esek
kezdetnek egy hatalmas kedvencem mai napig imádom ezt a klippet
Shiny Happy People
Nekem a vörös hajról és hippis stílusról ezek jutnak most estembe, de ezek szerintem 90-esek
kezdetnek egy hatalmas kedvencem mai napig imádom ezt a klippet
Shiny Happy People
#91662
Sziasztok!
Keresek egy régi videoklippet. Nagyon vidám színes klip volt, amiben spirált is mutogattak, olyan hippis stílusú volt az egész a néne aki énekelt, hosszú vöröses hajú volt és volt benne egy fickó, aki botjával rajzolt ilyen spirált a levegõben és a nénének magas talpú szandálféléje volt. Amikor kicsi voltam, 1981-ben születtem, tehát 80-as években láttam, akkor nagyon megtetszett. Sokat adták nagyon, szóval jellegzetes klip volt, de csak szerintem ez az egy ismert számuk volt.
Ha valaki tud errõl valamit mondani, akkor megköszönném. 😊
Keresek egy régi videoklippet. Nagyon vidám színes klip volt, amiben spirált is mutogattak, olyan hippis stílusú volt az egész a néne aki énekelt, hosszú vöröses hajú volt és volt benne egy fickó, aki botjával rajzolt ilyen spirált a levegõben és a nénének magas talpú szandálféléje volt. Amikor kicsi voltam, 1981-ben születtem, tehát 80-as években láttam, akkor nagyon megtetszett. Sokat adták nagyon, szóval jellegzetes klip volt, de csak szerintem ez az egy ismert számuk volt.
Ha valaki tud errõl valamit mondani, akkor megköszönném. 😊
az eredet ripjét kidobtam annakidején valamelyik hq totyikba..
egyik nagy kedvencem ez a dal<#law>#law>
egyik nagy kedvencem ez a dal<#law>#law>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Alizee - Moi Lolita (2010) | HDTV 1080p
Language: French | Genre: Pop | Live
00:03:20 | 1920x1080 | x264 - 10.8Mbps | 25.000fps | MP3 - 192Kbps
Size: 271 Mb
http://uploaded.to/file/qlfp6t
or
http://www.filesonic.com/file/115016702/AL.chrixx.mloli.rar
<#eljen>#eljen>
Az általam berakottak közül nincs meg valami neked?
Párat már beszereztem, pl. Sasha Dith lemezt,de jó lenne ha a többi is meg lenne.
Az általam berakottak közül nincs meg valami neked?
Párat már beszereztem, pl. Sasha Dith lemezt,de jó lenne ha a többi is meg lenne.
legközelebb hawer mára már más programom van..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Michael Jackson - Hollywood Tonight,HD720p(mp4)
Video:
Format : MPEG-4
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Audio:
Bit rate : 127 Kbps
Channel(s) : 2 channels
http://hotfile.com/dl/109812987/3bf8425/HollywoodTonight720p.rar.html
Video:
Format : MPEG-4
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Audio:
Bit rate : 127 Kbps
Channel(s) : 2 channels
http://hotfile.com/dl/109812987/3bf8425/HollywoodTonight720p.rar.html
pedobear is üdvözöl téged<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Presser Gábor _ Electromantic _ La baletta ( DJ.Spigiboy Remix ).mp3
http://www.multiupload.com/BHJG821XJU
Üdv!
Magam részérõl azért a kezdeményezést dicséretesnek tartom, az elõzõ szám szerintem is jó volt, igaz a Discoteka klippeket én nem analizéltem.<#vigyor>#vigyor>
A poszterekkel viszont már nem nagyon tudok mit kezdeni. 25 évvel ezelõtt szivesen feledkeztem bele Samantha kebleibe - talán mert ez volt a legerõsebb szexuális inger ami ért bennünket - de azt sohasem szerettem, ha Fancy bá vigyorgott rám. Mindig olyan érzésem volt, hogy valamilyen hátsó gondolatai vannak... Akkor inkább jó kis szõrös pu..is képeket teszek ki a pincébe <#hehe>#hehe><#hehe>#hehe>
Amúgy király a pedobear-ed, ez a kis rózsaszínû felsõ kimondottan üt.<#eljen>#eljen><#hehe>#hehe>
Magam részérõl azért a kezdeményezést dicséretesnek tartom, az elõzõ szám szerintem is jó volt, igaz a Discoteka klippeket én nem analizéltem.<#vigyor>#vigyor>
A poszterekkel viszont már nem nagyon tudok mit kezdeni. 25 évvel ezelõtt szivesen feledkeztem bele Samantha kebleibe - talán mert ez volt a legerõsebb szexuális inger ami ért bennünket - de azt sohasem szerettem, ha Fancy bá vigyorgott rám. Mindig olyan érzésem volt, hogy valamilyen hátsó gondolatai vannak... Akkor inkább jó kis szõrös pu..is képeket teszek ki a pincébe <#hehe>#hehe><#hehe>#hehe>
Amúgy király a pedobear-ed, ez a kis rózsaszínû felsõ kimondottan üt.<#eljen>#eljen><#hehe>#hehe>
szewavsztok retro fanok<#integet2>#integet2>
sajnos a kevés idõm miatt, csak most értem rá csekkolgatni egy kicsit..
de bár ne tettem volna.
mindíg új reményekkel fordulok a hargent media kiadványai felé,
hogy egy nap, végre alkalmaznak egy profi hangmérnököt is már<#rolleyes>#rolleyes>
leugrottam a sarki újságoshoz, hogy kezembe vegyem és cd-mbe tegyem a legutóbbi, szám xerint 3. kiadványukat..vagyis ezt:
már fülre is hallottam a xokásos "empéjtré" hangzást, de azért
(biztos, ami biztos) begurítottam wavba. ekkor már láttam is a hallható hibát:
avagy, hogy 8 khz és 16 khz környékén frekvenciakiesés van.
a szomorú az, hogy ezért még pénzt is elkérnek <#rinya>#rinya>
maga az újság egyébként nem rossz. cikkek, sztorik a la retro.
sõt kaptam egy fancy és egy linda jo rizzo posztert is a pénzemért!
az viszont kár, hogy dieter bohlen stúdiózenészei neve alatt ilyen
compact dics digital audio (cdda) logócskát sütnek erre a korongra is..
maga a banda egyébként a systems in blue, a modern talking és a blue system nyomdokait követve nem rosszul zenél(ne)..
..de a "100% minõségi könnyûzene" szöveget
a helyükben azért nem hírdetném ilyen lelkesen..
jah,
a retromagazin hivatalos honlapján még nincs túl sok minden 😊
de azt remélem, hogy véleménycsetes fal azért lesz rajta..
alig várom mlex kommentjeit oda is<#hehe>#hehe>
sajnos a kevés idõm miatt, csak most értem rá csekkolgatni egy kicsit..
de bár ne tettem volna.
mindíg új reményekkel fordulok a hargent media kiadványai felé,
hogy egy nap, végre alkalmaznak egy profi hangmérnököt is már<#rolleyes>#rolleyes>
leugrottam a sarki újságoshoz, hogy kezembe vegyem és cd-mbe tegyem a legutóbbi, szám xerint 3. kiadványukat..vagyis ezt:
már fülre is hallottam a xokásos "empéjtré" hangzást, de azért
(biztos, ami biztos) begurítottam wavba. ekkor már láttam is a hallható hibát:
avagy, hogy 8 khz és 16 khz környékén frekvenciakiesés van.
a szomorú az, hogy ezért még pénzt is elkérnek <#rinya>#rinya>
maga az újság egyébként nem rossz. cikkek, sztorik a la retro.
sõt kaptam egy fancy és egy linda jo rizzo posztert is a pénzemért!
az viszont kár, hogy dieter bohlen stúdiózenészei neve alatt ilyen
compact dics digital audio (cdda) logócskát sütnek erre a korongra is..
maga a banda egyébként a systems in blue, a modern talking és a blue system nyomdokait követve nem rosszul zenél(ne)..
..de a "100% minõségi könnyûzene" szöveget
a helyükben azért nem hírdetném ilyen lelkesen..
jah,
a retromagazin hivatalos honlapján még nincs túl sok minden 😊
de azt remélem, hogy véleménycsetes fal azért lesz rajta..
alig várom mlex kommentjeit oda is<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
komolyan mondom, eddig csupa olyan pvc-t mutogattál, ami nekem is +van<#nevetes1>#nevetes1>
ideje már valami "frissebbet" is mutatni...nem<#whatever>#whatever>
ideje már valami "frissebbet" is mutatni...nem<#whatever>#whatever>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
сзербиабол Срби су <#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Blue Affair feat Carlprit - Sasha Dith - Ya Odna (HQ) Uncensored Version)
greetings from greece 😊
greetings from greece 😊
ezt inkább már audio dvd-be, vagy akár dvd audio-ba is érdemes kiírni..
nemdebár, ugyebár :p
nemdebár, ugyebár :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Na most elolvastat.
Úgy látszik nem egy dologról beszélünk.
Én azt mondom hogy DVD-lemezre hiába írsz ki Flac formátumot azt egy egyszerû asztali DVD lejátszóval, autos CD játszóval nem fogod tudni lejátszani.
Nem médialejátszókról, illetve PC-rõl beszéltem, ami adat formátumban boldogul vele.
És amit ez a Burrn tud azt tudja a Easy CD-DA is.
Úgy látszik nem egy dologról beszélünk.
Én azt mondom hogy DVD-lemezre hiába írsz ki Flac formátumot azt egy egyszerû asztali DVD lejátszóval, autos CD játszóval nem fogod tudni lejátszani.
Nem médialejátszókról, illetve PC-rõl beszéltem, ami adat formátumban boldogul vele.
És amit ez a Burrn tud azt tudja a Easy CD-DA is.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Már nem emlékszem rá hogy mi volt az.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Oké akkor még egy
szívesen
Chico_Chico-Bamboleo_(Spanish_Summer_Mix)
flac (160.63 M😎
http://www.multiupload.com/2Z76YYX8EL
szívesen
Chico_Chico-Bamboleo_(Spanish_Summer_Mix)
flac (160.63 M😎
http://www.multiupload.com/2Z76YYX8EL
#91630
Szép napot mindenkinek ...
1 kis mix 1 óra a 80-as évek zenéibõl...
1 kis mix 1 óra a 80-as évek zenéibõl...
tényleg senki nem tudja milyen nyelven énekel?
Crystal Lake egy másik száma
Crystal Lake - Your Style (Official Video)
Sasha Dith-tõl egyik nagy kedvencem
A Crystal Lake Remix
http://www.youtube.com/watch?v=-dj1w5PEz7Q&feature=channel_video_title
Crystal Lake egy másik száma
Crystal Lake - Your Style (Official Video)
Sasha Dith-tõl egyik nagy kedvencem
A Crystal Lake Remix
http://www.youtube.com/watch?v=-dj1w5PEz7Q&feature=channel_video_title
Na ezt attól kérdezd aki készítette.<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt mind értem, de ha a méretnövesztés a cél, akkor miért flac ???
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !