A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#91876
Dave McInary - Romeo & Juliet

""

1. Romeo & Juliet

A Blue System 1992-es dalának feldolgozása a megjelenési évnek megfelelõ köntösben.

Download

320 kbps 7,8 MB Pass: McInary

#91875
Valami camping-es emailre válaszoltam még másnap.
Zephyr Retiring
#91874
mobilra nem jött semmi 😊
az a gmail-es. azt azonnal látnám, mert állandó online vaok. a másikat késõbb nézem...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#91873
elolvastam mindkét leveledet és másnap válaszoltam is rá hawer 😊
Zephyr Retiring
#91872
hawer. azé az ímájljaidat is olvasd már el néha 😉
thx.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#91871
Dennis Balden - The Years Of Heaven (2008)

""

1. I Never Like A Hero (Maxi Version) 6:06
2. The Years Of Heaven (Maxi Version) 5:36
3. Dream Night 4:52
4. When The Sky Is Too Gray (Maxi Version) 5:09
5. There Is No Time (Maxi Version) 5:01
6. Summer Nights (Maxi Version) 6:02
7. Dont Make Me Blue (Maxi Version) 6:39
8. Dream If You Dare 3:17
9. American Nights 3:59

96.1 MB 320 kbps mp3 pass: dennis

Download

Dennis Balden - The Years Of Heaven (2008)

""

1. The Years Of Heaven (Original Version) 3:34
2. The Years Of Heaven (Original Dub Long Mix) 6:09
3. The Years Of Heaven (Original Instrumental) 3:34
4. The Years Of Heaven (Dance Version) 4:27
5. The Years Of Heaven (Long Dance Mix) 7:24
6. The Years Of Heaven (Dance Instrumental) 4:27

60.7 MB 320 kbps mp3 pass: dennis

Download
Zephyr Retiring
#91870
azért úgy látszik mégiscsak nagy ember volt ez a jacko<#eljen>
ez a nóta nem jött volna létre, ha nincs m.j.<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91869
errõl jut eszembe.
hosszú évek után új lemezt adott ki a bikini.

az album üzenete egyértelmû.

"úgy ment el mellettünk a XX. század, hogy a hangzatos ígéretek nem valósultak meg, nem lett sem jobb élet, sem munka, sem béke, sem biztonság. A világ egy nagy mellébeszéléssé vált. A címadó dal szövege is ezt az állapotot festi le: a Nyugat a zsírjába fullad, a Kelet a nyomorúságába, gazdagnak szabad csak lenni, a szegénynek meg kell halni" - emelte ki Németh Alajos, a Bikini vezetõje, dalszerzõje, basszusgitárosa és producere az MTI-nek.

Az Elmúlt illúziók címû dal szövegét Németh Alajos közösen jegyzi Nagy Feróval, aki sokáig a zenekar állandó szövegírója volt. Mint Németh elmondta, az alapötletet Nagy Feró már három éve leírta, és most együtt formálták a végleges változatot.

Kitért arra, hogy a megszületõ zenék alapján - a lemez tíz dalából hetet õ, hármat Lukács Peta gitáros komponált - mindig megérzi, ki lehet a legalkalmasabb szövegíró; ezúttal Németh Lajos mellett kettõt hozott D. Nagy Lajos énekes és Jantyik Zsolt, a PG Csoport vezetõje is.

A õs Bikini 1982-ben alakult, az elsõ két, ma már a magyar rocktörténet alapmûvei között számon tartott lemezen (Hova lett..., XX. százai híradó) Nagy Feró volt a frontember, a zene leginkább punkos underground volt. Az akkori felállásból mára egyedül Németh Alajos maradt, 1985-ben D. Nagy Lajossal kezdõdött a Bikini második, máig tartó idõszaka, a sikerekben gazdag dallamos rockzene. A csapat eddigi története során 23 lemezt készített, a mostanit megelõzõ stúdióalbum Õrzöm a lángot címmel 2007-ben jelent meg.

A basszusgitáros megemlítette, hogy rengeteget klubkoncertet adtak az elmúlt években, sok kis helyen is játszottak, ami a közönségük egy új generációját "termelte ki", ugyanakkor a régi rajongók, a ma már negyvenesek-ötvenesek is rendszeresen ott vannak a bulikon.

"Évente mintegy száz koncertet adunk, idén is ott leszünk több fesztiválon, például az EFOTT-on, ami Szolnokon lesz" - fûzte hozzá Németh Alajos. A zenekar - a már említettek mellett Mihalik Viktor dobon, Makovics Dénes szaxofonon, Bördén Szabolcs szintetizátoron játszik - a 30. születésnapot 2012-ben egy nagy Aréna-koncerttel tervezi megünnepelni, erre Nagy Ferót mindenképpen meghívják."

forrás: mti

mtv videótár bikini 2011 -katt-

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91868
nekem vinylen is +tenné<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#91867
#91866
Jó reggelt szép napot mindenkinek.
keresek 1 albumot:Universal Energy - Universal Energy
ha valakinek esetleg megvan ....vagy róla az elsõ szám azt megköszönnem ha közzé tenné.
infó:Universal Energy

pityu0718
#91865
Breki33
#91864
Breki33
#91863
Breki33
#91862
Hello <#wave>

Ha látod szólhatnál a Hi-Fi-snek hogy, már tavasz van hozhatja a kerékpár fékpofáim
Breki33
#91861
Keresném

Wind 67
#91860
<#whatever><#nevetes1>

Csak a WAV peregjen

kaposi1
#91859
35. Dana International - Ding Dong

Egy régi ismerõs.<#crazya>

Addig jó lesz amíg nem lesz elérhetõ jobb minõségben.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#91858
VA - Eurovision 2011 Final (2011)



Genre: Pop, Rock | 43 Track | Mp3 | 192 Kbps | 190.57 MB


Track List:

1. Zdob Si Zdub - So Lucky
2. Yuksek Sadakat - Live it Up
3. Wolf Kati - Szerelem Miert Mulsz
4. Witloof Bay - With Love Baby
5. Vlatko Ilievski - Rusinka
6. TWiiNS - I"m still alive
7. Stella Mwangi - Haba Haba
8. Sigurjon s Friends - Aftur Heim
9. Senit - Stand By
10. Raphael Gualazzi - Follia d amore
11. Poli Genova - Na Inat
12. Paradise Oskar - Da Da Dam
13. Nina - Caroban
14. Nadine Beiler - The Secret Is Love
15. Musiqq - Angel In Disguise
16. Mika Newton - Angel
17. Maja Keuc - Vanilija
18. Magdalena Tul - Jestem
19. Lucia Perez - Que Me Quiten Lo Bailao
20. Loucas Yiorkas feat. Stereo Mike - Watch my dance
21. Lena - Taken By a Stranger
22. Jedward - Lipstick
23. Hotel FM - Change
24. Homens da Luta - A luta e alegria
25. Glen Vella - One life
26. Getter Jaani - Rockefeller Street
27. France - Amaury Vassili
28. Evelina Sasenko - C"est Ma Vie
29. Eric Saade - Popular
30. Emmy - Boom boom
31. Ell & Nikki - Running Scared
32. Eldrine - One More Day
33. Dino Merlin - Love in rewind
34. Daria Kinzer - Break A Leg
35. Dana International - Ding Dong
36. Christos Mylordos - San Aggelos S’Agapisa
37. Blue - I Can
38. Aurela Gace - Kenga ime
39. Anna Rossinelli - In love for a while
40. Anastasiya Vinnikova - I Am Belarusian
41. Alexey Vorobyov - Get You
42. A Friend in London - New Tomorrow
43. 3JS - Je Vecht Nooit Alleen

http://dailydown.net/music/99391-va-eurovision-2011-final-2011.html
#91857
Szia Gyuri!
Ezt a klasszikust<#vigyor2>már régóta keresem én is losslessben.Eddig sajnos hiába.
#91856
sziasztok! azt szeretném megkérdezni ha használom a képfeltöltés fület az oda feltöltött képek hova mennek és hogyan lehet megnézni azokat.
Breki33
#91855
utána lévõ hozzászólásokban

ahogy direkt le is írtam: "fülcsi utána fel is rakta"



computerguru
#91854
Most vagy én nem látok,vagy nem tudom,de hol itt a link?<#help>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

gyorgy74
#91853
Sziasztok! Ha valakinek meglenne ez a klasszikus akkor megköszönném ha megosztaná velem.<#worship>Csak losslessben érdekel!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Musachy
#91852
Nekem is megvan tavaly május óta.<#vigyor2>

imo :) science fiction is science fact

#91851
<#wave> az jó-bár én a ruszkiknál láttam.
Breki33
#91850
#85164 :-)

fülcsi utána fel is rakta
#91849

Azért mi Magyarok mindenhol ott voltunk--
Kaptár
#91848
Ezer köszönet és hála érte!!!!<#taps><#taps><#taps>

Musachy
#91847

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#91846
Nekem ebbôl a Lily Was Here jut eszembe Candy Dulfer-tôl.

imo :) science fiction is science fact

Kaptár
#91845
Sziasztok!
Egy szám címét szeretném megtalálni,de sajnos nem rendelkezem róla sok adattal,gondoltam valakinek hátha mégis beugrik ennyirõl is.
Rádiókban lehet hallani pl.juventus,neo.stb,alapjában véve csak gitár és
szaxofon van benne ,meg egy alapszólam,ének sincs benne.
Stílusa régebbi zenékhez sorolható.
Lehet hogy lehetetlent kérek,de aki tudna segíteni ,annak megköszönném!

Breki33
#91844
#90242
#90241
bigivan
#91843
Szevasztok Tagok!
Megint keresek egy réges-régi hatalmas kedvencemet, ami, ki tudja miért, semilyen formátumban nincsen meg. Én azért vmi jobb minõségben keresném, ezt itten :

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

donbig
#91842


Ezt keresném is, 160kbps -ben van csak sajna.

donbig
#91841

Breki33
#91840
Breki33
#91839
kaposi1
#91838
Ma az én szomszédságom a New Italo világával ismerkedett.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

bigivan
#91837
Ez qrvára jól szól, élvezi is az egész környékem !!!
<#zavart2> <#ravasz1> <#zavart1>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#91836
Köszönöm szépen, kedves Kolléga !! <#integet2><#integet2>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

#91835
Köszi cimbi, elvittem én is.<#eljen>

computerguru
#91834
Igen! Közben ugyanezt az albumot megtaláltam Flacban,úgy hogy most már megvan,köszi a segitséget!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#91833
Találtam
http://mussiqa.net/u2-va-special-christmas/
Bob Seger-rel kapcsolatban nézd meg

computerguru
#91832
Talán megvan valakinek jobb minõségben,azért köszi!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Musachy
#91831
Mindössze 128joint-ban van meg...

imo :) science fiction is science fact

computerguru
#91830
Szép napot mindenkinek! Egy kis segitséget szeretnék kérni!
Keresek egy szintén ritka felvételt legalább 320-ban,de ha Flac-ban lenne meg,az sem baj,egy szép karácsonyi dal,amit Bob Seger énekel,a dal cime:
The Little Drummer Boy. Ezt sokan felsolgozták,megvan a Boney-M-tõl,A Goombay Dance Band-tõl,Gregorian-tól,stb... Csak pont tõle nincs meg,talán ez a legszebb feldolgozás,akinek esetleg megvan,megköszönném!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#91829
Persze hogy tetszik, épp ma hallgattam.<#finom><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#91828
Kedves barátom örülök, hogy felkeltetem az érdeklõdésedet!<#wink>

Ha már elõkeresed az albumot akkor ezt a fantasztikusan nagy zenét is

hallgasd meg! Biztosan tetszeni fog neked!<#wow1>





<#integet2>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#91827
Köszi Gyurikám , a képet én is vittem.<#wink>

Hatalmas zene és már nagyon nagyon régen nem hallottam.<#wow1>
Gyorsan elõ is keresem hallgatásra az albumot.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: