A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#91926
Jóóóó hogy!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#91925
mutyizgattok? <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#91924
Zolikám tudod hogy megveszek ezért a számért.<#wow1><#csodalk><#rinya>
Flacban mikor számíthatok rá a mi kis FTP vonalunkon?<#help><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#91923
bikinije mindenkinek van wazze.
még anyámnak is a fehérnemûs fiókjába 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#91922
Mé' pont én? ki mondta, hogy nekem megvannak?

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#91921
én ilyet sosem állítottam.
esetleg azt, ami nincs +, az majd + lesz 😊
toldd már azt a bikinit wazze 😊
ne kelljen könyörögnöm..
tehát még1x : 320-ba is jöhetnek, nem bánom 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#91920
Nem hiszem, hogy neked kellene (hisz' majd' minden megvan, ami másnak 😊 ) - amúgy meg tudod, ezt egyszer már megbeszéltük egy másik topikban.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#91919
nem versz át 😊
a "például" az nem is bikini 😊
egyébként bármi jöhet tõlük.
és bármilyen sorrendben 😉
kezdve az "õs"bikinitõl a 2011-es albumig 😊
de a "biki-csu-n-áj"-jal kíméljetek :p

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

tgolyo
#91918
Üdv. Mindenkinek!
Alberto Colucci - Ho Difeso Il Mio Amore(vinyl-CBS rec.)

nem tudtam flac-ben prezentálni , mert nálam nem szólal meg le a 4shared lejátszója<#crazya>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Musachy
#91917
például?

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#91916
flac?
kihagyom. nekem vinyl formátumban van + 😊
de egy kis bikininek örültem volna 😉
...akár még 320-as empéjben is...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#91915
Nagy a csend...
Mit szóltok egy kis zenéhez?
Z'ZI LABOR - Édes lány (flac) vinyl

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#91914
Lehet, de ez nem pszichikai, hanem fizikai, azaz testi. Ami biztos nem rólad jutott eszembe.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#91913
kismillió empéj letöltése
innen. *katt*
csak aztán "ne hagyd otthon a bankkártyádat"<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91912
tessék. bár nincs ingyér' 😊
de talán +teszi, míg nem lesz jobb<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91911
remélem, nem rólam jutott eszedbe ez a dal<#law>
tudom ám, hogy pszichikai esetnek tartasz<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#91910
Eszembe jutott ez a jó kis '81-es zene...

Olivia Newton-John - Physical (flac)

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#91909
Musachy
#91908
Asszem meglesz a lemez, remélhetõleg hamarosan...

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#91907
Üdvözöljük a 80-as években
(Welcome to the 80's)


Rap, dance és graffiti
Üdvözöljük a 80-as években

német ismeretterjesztõ filmsorozat, 3. rész, 2009

Az 1980-as évek emberének felfogását "mi a menõ"- és "mi a ciki"-listák formálták. A trendek alakítói határozottan kigolyózták az 1970-es évek trapéznadrágjait valamint rendezetlen hajviseletét, harcba szálltak a valószerûség ellen a Talking Heads, az ABC és a Yazoo hangján. A posztmodern popfilozófusok nyíltan beszéltek a médiafelhajtásról és a rajongókról, szidtak mindent, ami kicsit is emlékeztetett a hippikre, miközben az átlagemberek Madonnára, Modern Talkingra és Michael Jacksonra táncoltak a hatalmas diszkókban. Otthon apránként rászoktak a szelektív hulladékgyûjtésre, és környezetbarát tisztítószereket kezdtek használni, hogy harcoljanak az elszürkülés ellen. A punktól, amely egy egész évtized alakítója lett a hippiléttel való szembenállásával, eljutunk egészen a popzene teljes elüzletiesedéséig. A rap és a house képében megjelenõ fekete ellenkultúra elsõ bátortalan lépéseitõl - bár eleinte még a diszkó is erõsen érezteti hatását - egészen az újfajta táncos bulikig, amelyek majd az 1990-es években indulnak útjukra. A Casio szintetizátorokkal és a C64-esekkel tett elsõ játékos kísérletektõl kezdve egészen a szintipopig, amely meghatározta egy évtized hangzását: amikor a dobok szögletesek lettek, a digitális technika és a sampler használata pedig lehetõvé tette, hogy az alkotás lehetõségei exponenciálisan megsokszorozódjanak.

22:00, Péntek (április 8.), Viasat History
http://port.hu/udvozoljuk_a_80-as_evekben_welcome_to_the_80_s/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=15087612&i_topic_id=1&i_where_tv=1
Howkeddlee
#91906
Sziasztok!

Akizu: Köszönöm,de a maxi megvan 192ben már,ezért keresek jobb minõséget belõle! De nincs fent sehol... 😞

Szóval még mindig keresem: Kano - Another Life 2000 maxi.t! Ha valakinek meglenne,vagy tud linket ahol letölthetném,megköszönném ha megírná!

Hatalmas köszönettel!

Üdv.Csaby

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#91905
Sziasztok! Ezt a jó zenét keresem jó minõségbe!
Attack - Make Up Your Mind (Long Version)6.01 min ''1989''
Musachy
#91904
Tévedtem. <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

computerguru
#91903
<#worship><#worship><#worship>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

wepapa
#91902
itt van: shsv

Musachy
#91901
Megszokhattad volna már... Kár szólni, válasz úgysem lesz.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#91900
dennisnek leesik az álla, ha +kapja az õ +lepijét<#nyes>
de rá már ma nincs idõm<#rinya>
esetleg holnap..
vagy a héten valamikor<#papakacsint>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#91899
Kár hogy csak találgatni lehet hogy ez talán Dennis-nek ment.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#91898
Szia!

Próbáltam követni az eseményeket Kano ügyben.

Ha jól sejtem nekem az általad keresett lemezrõl a 7:11-es verzió van meg.
Az viszont nagyon jó minõségben.

Ha gondolod feltehetem.<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#91897
password: zephyr

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91896

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91895

11 év + 1 kicsi 😊
300.000 feletti regisztrált tag.
barátságok, veszekedések, mindennapjaink.
van, aki benéz, mert unja már..
mások + pont hogy nem.
van, aki benéz, mert keres..
mások + találnak.
van, aki irígy 😊
mások + adakoznak..

ez az sg<#eljen>

különleges meglepetésként páran összeröffentünk.
ez sült ki belõle 😊 ==katt!!==

vidám szép napot.
vagy ahogy +xokhattátok már:
"have a nice day" esgések<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

donbig
#91894
Csak találgatni tudok!<#nevetes1><#integet2>

donbig
#91893
Modern Talking - Gela Gela (Bollywood Remix 2011

http://www.uploadic.com/pzn5cbc3gr6a/10.Modern_Talking_-_Gela_Gela(Bollywood_Remix_2011).mp3.html

donbig
#91892
shsv

akizu
#91891
Szia

Megvan a maxi de csak 192kbs-ban ha érdekel?

üdv<#wave>
Howkeddlee
#91890
Sziasztok!

Nagyon köszi mindenkinek a Kano-t,aki segíteni próbált,de úgy ahogy Musachy kolléga is írta,sajnos nem ezt a verziót keresem. Én az átdolgozást keresem,de úgy látom nem lesz egyszerû...
Az igazat megvallva,az egész maxinak örülnék jó minõségben,de ha csak az Another Life 2000 (Snapshot Radio Edit) lenne meg losslessbe,annak is tudnék örülni... (amúgy szerintem ez a legjobb verzió a maxin,s nagy kár hogy ennyire rövid!!)

További köszönettel...

Üdv.Csaby

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

computerguru
#91889
Ez mi akar lenni,mert ez sajnos nem nyert,ráadásúl alig lehet belöle kilépni.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#91888
http://www.multiupload.com/LDWDPP5ZU1 Kano Another Life
computerguru
#91887
Ez mind szép és jó,de sajnos jelszót kér!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Musachy
#91886
Nem ezt keresi Csaby...

imo :) science fiction is science fact

wepapa
#91885
KANO - Kano (1980) + Another Life (1983) - 2001





APE, Img+Cue, Log+Checker, 483Mb ZYX Music Electronic, Disco,

http://www.fileserve.com/file/sEy8DVw/KN01KN80AL83.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/9H86Ddm/KN01KN80AL83.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/Mn9pJYw/KN01KN80AL83.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/5VEv3r5/KN01KN80AL83.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/UKNeSv3/KN01KN80AL83.part5.rar

Breki33
#91884
Kíváncsi vagyok ki ismeri fel a hölgyet

vorlon76
#91883
Nekem is tetszik!Köszi György74!Nick Letizia - Baby Blue (Long Mix) Mp3 320 kbs

gyorgy74
#91882
Sziasztok keresnék egy nagyon jó kis Italo zenét! Ha valakinek megvan akkor örülnék ha megosztaná velem. Elõre is köszönöm! Csak Losslessben érdekel!!!<#worship>


<#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Musachy
#91881
Nekem csak a régi verziók vannak meg.

imo :) science fiction is science fact

#91880
Mi van ezzel a fórummal ???

""

Download

Pass: dennis
#91879
Dennis Balden - Romeo & Juliet (2011)

""

1. Romeo & Juliet (Collaborated 92 Mix) 3:52
2. Romeo & Juliet (Instrumental) 3:52
3. Romeo & Juliet (New Single Mix) 3:52
4. Romeo & Juliet (New Curtain Mix) 7:10
5. Romeo & Juliet (Instrumental) 3:52
6. Romeo & Juliet (Acoustic Version) 3:35

320 kbps mp3 53.3 MB Pass: dennis

A dal a Blue System 1992-es számának a feldolgozása a Sony BMG, az Universal Music és az SMP engedélyével !

Music & Lyric by Dieter Bohlen
Guitar by Balázs Pámer
Performance by Dennis Balden
Howkeddlee
#91878
Sziasztok!

Gondoltam,itt is megkérdezem,hátha itt tud valaki nekem segíteni!
Egy maxi lemezt keresnék: Kano - Another Life 2000 (1998)

Ahogy a neten megtalálni 192k minõségben,az már megvan,így jó minõségben (320k vagy lossless) keresném. Akinek meglenne,vagy linket talál róla,nagyon megköszönném ha feltöltené nekem!

Üdv.Csaby

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Zephyr Retiring
#91877
most volt idõm megkukkantani 😊
délután teszem a dolgomat,
és megy majd a válasz..
elõre is: thx.
nem leszek hálátlan cimbora 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."