A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Flacban mikor számíthatok rá a mi kis FTP vonalunkon?<#help>#help><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
még anyámnak is a fehérnemûs fiókjába 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
esetleg azt, ami nincs +, az majd + lesz 😊
toldd már azt a bikinit wazze 😊
ne kelljen könyörögnöm..
tehát még1x : 320-ba is jöhetnek, nem bánom 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
a "például" az nem is bikini 😊
egyébként bármi jöhet tõlük.
és bármilyen sorrendben 😉
kezdve az "õs"bikinitõl a 2011-es albumig 😊
de a "biki-csu-n-áj"-jal kíméljetek :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Alberto Colucci - Ho Difeso Il Mio Amore(vinyl-CBS rec.)
nem tudtam flac-ben prezentálni , mert nálam nem szólal meg le a 4shared lejátszója<#crazya>#crazya>
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
kihagyom. nekem vinyl formátumban van + 😊
de egy kis bikininek örültem volna 😉
...akár még 320-as empéjben is...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
innen. *katt*
csak aztán "ne hagyd otthon a bankkártyádat"<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
tudom ám, hogy pszichikai esetnek tartasz<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
(Welcome to the 80's)
Rap, dance és graffiti
Üdvözöljük a 80-as években
német ismeretterjesztõ filmsorozat, 3. rész, 2009
Az 1980-as évek emberének felfogását "mi a menõ"- és "mi a ciki"-listák formálták. A trendek alakítói határozottan kigolyózták az 1970-es évek trapéznadrágjait valamint rendezetlen hajviseletét, harcba szálltak a valószerûség ellen a Talking Heads, az ABC és a Yazoo hangján. A posztmodern popfilozófusok nyíltan beszéltek a médiafelhajtásról és a rajongókról, szidtak mindent, ami kicsit is emlékeztetett a hippikre, miközben az átlagemberek Madonnára, Modern Talkingra és Michael Jacksonra táncoltak a hatalmas diszkókban. Otthon apránként rászoktak a szelektív hulladékgyûjtésre, és környezetbarát tisztítószereket kezdtek használni, hogy harcoljanak az elszürkülés ellen. A punktól, amely egy egész évtized alakítója lett a hippiléttel való szembenállásával, eljutunk egészen a popzene teljes elüzletiesedéséig. A rap és a house képében megjelenõ fekete ellenkultúra elsõ bátortalan lépéseitõl - bár eleinte még a diszkó is erõsen érezteti hatását - egészen az újfajta táncos bulikig, amelyek majd az 1990-es években indulnak útjukra. A Casio szintetizátorokkal és a C64-esekkel tett elsõ játékos kísérletektõl kezdve egészen a szintipopig, amely meghatározta egy évtized hangzását: amikor a dobok szögletesek lettek, a digitális technika és a sampler használata pedig lehetõvé tette, hogy az alkotás lehetõségei exponenciálisan megsokszorozódjanak.
22:00, Péntek (április 8.), Viasat History
http://port.hu/udvozoljuk_a_80-as_evekben_welcome_to_the_80_s/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=15087612&i_topic_id=1&i_where_tv=1
Akizu: Köszönöm,de a maxi megvan 192ben már,ezért keresek jobb minõséget belõle! De nincs fent sehol... 😞
Szóval még mindig keresem: Kano - Another Life 2000 maxi.t! Ha valakinek meglenne,vagy tud linket ahol letölthetném,megköszönném ha megírná!
Hatalmas köszönettel!
Üdv.Csaby
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Attack - Make Up Your Mind (Long Version)6.01 min ''1989''
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
imo :) science fiction is science fact
de rá már ma nincs idõm<#rinya>#rinya>
esetleg holnap..
vagy a héten valamikor<#papakacsint>#papakacsint>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Próbáltam követni az eseményeket Kano ügyben.
Ha jól sejtem nekem az általad keresett lemezrõl a 7:11-es verzió van meg.
Az viszont nagyon jó minõségben.
Ha gondolod feltehetem.<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
11 év + 1 kicsi 😊
300.000 feletti regisztrált tag.
barátságok, veszekedések, mindennapjaink.
van, aki benéz, mert unja már..
mások + pont hogy nem.
van, aki benéz, mert keres..
mások + találnak.
van, aki irígy 😊
mások + adakoznak..
ez az sg<#eljen>#eljen>
különleges meglepetésként páran összeröffentünk.
ez sült ki belõle 😊 ==katt!!==
vidám szép napot.
vagy ahogy +xokhattátok már:
"have a nice day" esgések<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
http://www.uploadic.com/pzn5cbc3gr6a/10.Modern_Talking_-_Gela_Gela(Bollywood_Remix_2011).mp3.html
Nagyon köszi mindenkinek a Kano-t,aki segíteni próbált,de úgy ahogy Musachy kolléga is írta,sajnos nem ezt a verziót keresem. Én az átdolgozást keresem,de úgy látom nem lesz egyszerû...
Az igazat megvallva,az egész maxinak örülnék jó minõségben,de ha csak az Another Life 2000 (Snapshot Radio Edit) lenne meg losslessbe,annak is tudnék örülni... (amúgy szerintem ez a legjobb verzió a maxin,s nagy kár hogy ennyire rövid!!)
További köszönettel...
Üdv.Csaby
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
APE, Img+Cue, Log+Checker, 483Mb ZYX Music Electronic, Disco,
http://www.fileserve.com/file/sEy8DVw/KN01KN80AL83.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/9H86Ddm/KN01KN80AL83.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/Mn9pJYw/KN01KN80AL83.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/5VEv3r5/KN01KN80AL83.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/UKNeSv3/KN01KN80AL83.part5.rar
<#wave>#wave>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
1. Romeo & Juliet (Collaborated 92 Mix) 3:52
2. Romeo & Juliet (Instrumental) 3:52
3. Romeo & Juliet (New Single Mix) 3:52
4. Romeo & Juliet (New Curtain Mix) 7:10
5. Romeo & Juliet (Instrumental) 3:52
6. Romeo & Juliet (Acoustic Version) 3:35
320 kbps mp3 53.3 MB Pass: dennis
A dal a Blue System 1992-es számának a feldolgozása a Sony BMG, az Universal Music és az SMP engedélyével !
Music & Lyric by Dieter Bohlen
Guitar by Balázs Pámer
Performance by Dennis Balden
Gondoltam,itt is megkérdezem,hátha itt tud valaki nekem segíteni!
Egy maxi lemezt keresnék: Kano - Another Life 2000 (1998)
Ahogy a neten megtalálni 192k minõségben,az már megvan,így jó minõségben (320k vagy lossless) keresném. Akinek meglenne,vagy linket talál róla,nagyon megköszönném ha feltöltené nekem!
Üdv.Csaby
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"