A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
imo :) science fiction is science fact

imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
a dj.csányi is torzít?
csak mert nálam mindkettõ hibátlan.
mármint a tömörítéshez képest..
már-már jót is tesz nekik a tömörítés<#nevetes1>#nevetes1>
viccet félretéve: ha mindkettõ torzít használd, vagy frissítsd a quicktime playeredet.
az o.k. és a bomb the bass xintén rendicsek<#eljen>#eljen>
neked mi lenne a rendes zene?
amúgy meg ritkaságot mondtam, nem rendes zenét<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Ráadásul rettenetesen szarul szól, torzít, mint rosseb!
imo :) science fiction is science fact
akkor jöjjön egy igazi ritkaság:
treszka józsef - feszültség ***download***
de csak 128-ba sajna.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Okay (mixed media edit)
Beat Dis (The Gangster Boogie Inc. Remix)
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
elnézést: a hi-fi choice-ból<#papakacsint>#papakacsint>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
az angol verziót is nyugodtan átguríthatja 128-as empéjtrébe is<#rinya>#rinya>
reménykedtem, hogy tényleg 320-as..
nem az.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
***katt***
ne felejtsetek a wmg-tõl engedélyt kérni a meghallgatáshoz<#hehe>#hehe>
vagy pedig ...
***katt***
így a kutya is jóllakik és a kolbász is +marad<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
annak a dalnak, aminek tegnap Akizu jóvoltából sikerült kideríteni az elõadóját és a címét - Ralf Bendix: Babysittet Boogie - 89-ben jelent meg egy remix maxija (én nem ismerem azt a remix változatot, nem hallottam soha, Discogson láttam csak, de nagyon kíváncsi lennék rá.
Ralf Bendix – Babysitter-Boogie (Baby-Mix '89) - Re-Remix
Ha valakinek meglenne esetleg, vagy megtalálná ezt a maxit, vagy csak valamelyik változatot a maxiról, nagyon jó lenne!
csak aztán nehogy az oké xóljon<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a minõség nem sokat fog változni..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
aztán majd meglátjuk..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez a fosch német kiadás, de ugyanaz van vele, mint a Hargentes lemezekkel, egy része mpeg...
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Feltöltenéd nekem ezt a két változatot, ha megkérlek?
Vagy Kylie Minogue - I Should Be So Lucky (12 Inch) MPEG 1.0 layer 3, 224kbit, 44100Hz, Joint Stereo
Legyen szép napotok!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
visszaolvasgatva azt tapasztalom, hogy többeteket is érdekelnek
a 2011-es hangzásvilágú feldolgozások.
ez esetben ide is benézhettek 😊 **katt**
mert a jövõ már ma is jelen van<#papakacsint>#papakacsint>
további szép napot gyerekek<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Legyen szép napotok!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Szeretem ezt a számot, de ez a klipp...<#wilting>#wilting>
A nyolcvanas években valamelyik jugó tv ( vagy a TV Novi Sad vagy valamelyik Beograd) mûsorajánlója alatt szólt egy muzsika, ének nem volt, csak szaxofon benne. Na ezt a zenét keresném én!
imo :) science fiction is science fact
Annyit még, hogy vasárnap a déli hírek után a 30 perc alatt a Föld körül címû mûsorban a királyi rádióban szerepelt eme ritkaság, elõadó megnevezésével, címmel, talán az angol verzió, de ebben nem vagyok biztos. A 70-es években sokat játszották ezt a számot errefelé...
Megnéztem a Discogson, és eredetileg már 1961-ben is megjelent ez a dal, úgyhogy ez már tényleg retro a javából!
Köszi még 1x, magamtól sose jöttem volna rá, hogy ki az elõadó!😊
Egy barátom Dj Csányi József jóvoltából itt a kért dal.
https://rapidshare.com/files/459436148/Ralf_Bendix_-_Babysitter-Boogie_1975__n__met_.zip
Németül és Angolul is.
http://www.youtube.com/watch?v=ybfS7eYQuhY&feature=related
http://www.discogs.com/Ralf-Bendix-Babysitter-Boogie-Buena-Sera/release/677895
Üdv: akizu<#wave>#wave>
Keresem az alábbi zenét (lemezt) a lehetõ legjobb minõségben:
Jungle Brothers – What "U" Waitin' "4"?
Label:
Warner Bros. Records
Catalog#:
0-21553
Format:
Vinyl, 12"
Country:
US
Released:
1989
Genre:
Hip Hop
Style:
Tracklist
A1 What "U" Waitin' "4"? (C. Jungle C. Jungle)
Remix – CJ Mackintosh
6:12
A2 What "U" Waitin' "4"? (Jungle Fever Mix)
Remix – CJ Mackintosh
4:26
A3 What "U" Waitin' "4"? (Acapella)
Remix – Tony Humphries
1:21
B1 What "U" Waitin' "4"? (Love Ride And Orchestra Mix)
Remix – Tony Humphries
3:53
B2 What "U" Waitin' "4"? (Zanzibar Mix)
Remix – Tony Humphries
7:10
B3 J. Beez Comin' Through (LP Version) 3:29
B4 J. Beez Comin' Through (Bonus Beats) 1:54
Küldtem privit neked!És nagyon nagyon köszönöm neked ezt a lemezt!
Üdv.Csaby
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Ha ezek alapján az információk alapján valaki meg tudná mondani a szám elõadóját és címét, nagyon nagy segítség lenne!
http://www.discogs.com/artist/Pepsi+%26+Shirlie?anv=Pepsi+%26+Shirley
<#wave>#wave>
Az átkos Csernobil
Lasercowboys - Radioactivity (from the Ukraine)
imo :) science fiction is science fact