A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Musachy
#92126
Ez amúgy nem computerguru site-ja, hanem "maxhim" komámé...

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92125
Szerencsére magamra számíthatok meg a lemezjátszómra, ha jó zene kell!<#papakacsint>


imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92124
akkor szemezgess computerguru site-járól:
***katt***
talán itt rábukkansz valami jóra..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92123
Igaz, de ha ez a ritkaság, akkor nem kell. Megelégszem a slágerekkel is, fõleg a 80-as évek new wave, synthpop, italodisco világából.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92122
akkor sorrendben:
a dj.csányi is torzít?
csak mert nálam mindkettõ hibátlan.
mármint a tömörítéshez képest..
már-már jót is tesz nekik a tömörítés<#nevetes1>
viccet félretéve: ha mindkettõ torzít használd, vagy frissítsd a quicktime playeredet.
az o.k. és a bomb the bass xintén rendicsek<#eljen>
neked mi lenne a rendes zene?
amúgy meg ritkaságot mondtam, nem rendes zenét<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92121
Egyszer majdnem végigszenvedtem ezt a csörömpölést, aztán DEL! <#vomit>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92120
Rendes zenét mondtam!
Ráadásul rettenetesen szarul szól, torzít, mint rosseb!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92119
nem bánom, lásd kivel van dolgod<#whatever>
akkor jöjjön egy igazi ritkaság:
treszka józsef - feszültség ***download***

de csak 128-ba sajna.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92118
De igazán feltehetnél végre te is valami normális zenét.

Okay (mixed media edit)

Beat Dis (The Gangster Boogie Inc. Remix)

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92117
profi vagy. ezért a jutalmad:
egy dj. csányi remix 😊

256-os empéjben<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92116
Már megtörtént délelõtt.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92115
á, az majd csak akkor, ha a hq-ból lekapod a 96/24-et<#vigyor>
elnézést: a hi-fi choice-ból<#papakacsint>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92114
dj csányi jocó barátodnak üzenem:
az angol verziót is nyugodtan átguríthatja 128-as empéjtrébe is<#rinya>
reménykedtem, hogy tényleg 320-as..
nem az.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92113
Azt hittem elromlott az erõsítõm, vazzeg!

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#92112
Zephyr Retiring
#92111
ez minden idõk legnagyobb dance slágere a 90-es évekbõl:
***katt***
ne felejtsetek a wmg-tõl engedélyt kérni a meghallgatáshoz<#hehe>

vagy pedig ...
***katt***
így a kutya is jóllakik és a kolbász is +marad<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92110
Lenne még egy zene, ami nagyon érdekelne engem:
annak a dalnak, aminek tegnap Akizu jóvoltából sikerült kideríteni az elõadóját és a címét - Ralf Bendix: Babysittet Boogie - 89-ben jelent meg egy remix maxija (én nem ismerem azt a remix változatot, nem hallottam soha, Discogson láttam csak, de nagyon kíváncsi lennék rá.

Ralf Bendix – Babysitter-Boogie (Baby-Mix '89) - Re-Remix

Ha valakinek meglenne esetleg, vagy megtalálná ezt a maxit, vagy csak valamelyik változatot a maxiról, nagyon jó lenne!

#92109
Egyébként az I Should Be So Lucky-nak a 12 Inch változata, amit Szusziditól kaptam, megegyezik az Extended verzióval, ugyanaz a kettõ.

Zephyr Retiring
#92108
jó ebédhez xól az o.k.<#nyes>
csak aztán nehogy az oké xóljon<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92107
Hopp, ebédidõ van!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92106
hát ha már úgyis mpeg, akkor nyugodt lélekkel átlökheted 320-ba is akár<#hehe>
a minõség nem sokat fog változni..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92105
Az Okay ezen mpeg, a Beat Dis pedig cdda.

imo :) science fiction is science fact

Szuszidi
#92104
Nincs mit máskor is.

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#92103
Köszönöm szépen neked is, Szuszidi!

Zephyr Retiring
#92102
miért<#confused> amit mucsácsó mutatott, az nem ugyanez<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92101
..most látom: a bomb the bass is jöhet<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92100
Igen, ez az a változat, amit kerestem! Köszi!

Zephyr Retiring
#92099
az o.k.-tõl az okay-t told fel róla,
aztán majd meglátjuk..<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Szuszidi
#92098
Kylie Minogue - I Should Be So Lucky (12 Inch).mp3 itt
Kylie Minogue - I Should Be So Lucky wav itt

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Musachy
#92097


Ez a fosch német kiadás, de ugyanaz van vele, mint a Hargentes lemezekkel, egy része mpeg...

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92096
Ez asszem pont az 320-ban!

imo :) science fiction is science fact

Szuszidi
#92095
Kis türelmedet máris töltöm õket felfele.

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#92094
Ez a két változat is érdekelne, mert nagyon szeretem ezt a dalt!
Feltöltenéd nekem ezt a két változatot, ha megkérlek?

Szuszidi
#92093
Sajnos csak ez a változat van meg 06 - Kylie Minogue - I Should Be So Lucky. WAV file, 16 bit, 44100 Hz Stereo (3:22)
Vagy Kylie Minogue - I Should Be So Lucky (12 Inch) MPEG 1.0 layer 3, 224kbit, 44100Hz, Joint Stereo
Legyen szép napotok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Zephyr Retiring
#92092
szewawsztok retro bubusok<#integet2>
visszaolvasgatva azt tapasztalom, hogy többeteket is érdekelnek
a 2011-es hangzásvilágú feldolgozások.
ez esetben ide is benézhettek 😊 **katt**
mert a jövõ már ma is jelen van<#papakacsint>
további szép napot gyerekek<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92091
Ez a dal ebben a változatban megvan esetleg valakinek LOSSLESS-ben, vagy legalább 320-as minõségben?:

Szuszidi
#92090
Nagyon érdekes lett így ez a csodás zene. Részemrõl elvesztette azt a csodás hatást amit az eredeti nyújtott.
Legyen szép napotok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#92089
#92088
Még az eredeti klip is fent van youtubeon:

#92087
Ez a koreográfia ez odabasz.
Szeretem ezt a számot, de ez a klipp...<#wilting>
Musachy
#92086
Ha már a múltkor ilyen klasszul meglett a kedvenc szitár zeném, akkor most egy újabb feladványt tennék közzé, hátha valaki tudja a megfejtést.

A nyolcvanas években valamelyik jugó tv ( vagy a TV Novi Sad vagy valamelyik Beograd) mûsorajánlója alatt szólt egy muzsika, ének nem volt, csak szaxofon benne. Na ezt a zenét keresném én!

imo :) science fiction is science fact

#92085
Sziasztok!
Annyit még, hogy vasárnap a déli hírek után a 30 perc alatt a Föld körül címû mûsorban a királyi rádióban szerepelt eme ritkaság, elõadó megnevezésével, címmel, talán az angol verzió, de ebben nem vagyok biztos. A 70-es években sokat játszották ezt a számot errefelé...

#92084
Sõt, a youtube szerint 1957-es eredetileg!

#92083
Köszi szépen!

Megnéztem a Discogson, és eredetileg már 1961-ben is megjelent ez a dal, úgyhogy ez már tényleg retro a javából!
Köszi még 1x, magamtól sose jöttem volna rá, hogy ki az elõadó!😊

akizu
#92082
Szia!
Egy barátom Dj Csányi József jóvoltából itt a kért dal.
https://rapidshare.com/files/459436148/Ralf_Bendix_-_Babysitter-Boogie_1975__n__met_.zip
Németül és Angolul is.

http://www.youtube.com/watch?v=ybfS7eYQuhY&feature=related
http://www.discogs.com/Ralf-Bendix-Babysitter-Boogie-Buena-Sera/release/677895

Üdv: akizu<#wave>
johnlennon
#92081
Sziasztok! <#integet2>

Keresem az alábbi zenét (lemezt) a lehetõ legjobb minõségben:

Jungle Brothers – What "U" Waitin' "4"?
Label:
Warner Bros. Records
Catalog#:
0-21553
Format:
Vinyl, 12"
Country:
US
Released:
1989
Genre:
Hip Hop
Style:

Tracklist
A1 What "U" Waitin' "4"? (C. Jungle C. Jungle)

Remix – CJ Mackintosh

6:12
A2 What "U" Waitin' "4"? (Jungle Fever Mix)

Remix – CJ Mackintosh

4:26
A3 What "U" Waitin' "4"? (Acapella)

Remix – Tony Humphries

1:21
B1 What "U" Waitin' "4"? (Love Ride And Orchestra Mix)

Remix – Tony Humphries

3:53
B2 What "U" Waitin' "4"? (Zanzibar Mix)

Remix – Tony Humphries

7:10
B3 J. Beez Comin' Through (LP Version) 3:29
B4 J. Beez Comin' Through (Bonus Beats) 1:54

Howkeddlee
#92080
Szia Barátom!

Küldtem privit neked!És nagyon nagyon köszönöm neked ezt a lemezt!

Üdv.Csaby

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#92079
Egy 70-es évekbeli zenének keresem a címét és az elõadóját, annyit tudok a dalról, hogy egy férfi énekel benne német nyelven, a refrénben nagy valószínûséggel elhangzik a boogie szó is, és ilyen "kisbabagügyögés" is van benne.
Ha ezek alapján az információk alapján valaki meg tudná mondani a szám elõadóját és címét, nagyon nagy segítség lenne!

akizu
#92078
Talán ÕK !

http://www.discogs.com/artist/Pepsi+%26+Shirlie?anv=Pepsi+%26+Shirley
<#wave>
Musachy
#92077
Bizonyára ti is emlékeztek a negyedszázada történt katasztrófára, amely minket is érintett... Egy korabeli számmal jövök, amit akkoriban is sokat hallgattam.

Az átkos Csernobil


Lasercowboys - Radioactivity (from the Ukraine)

imo :) science fiction is science fact