A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#92176
És milyennek találod a zenéket?

italo jöhet minden mennyiségben

kaposi1
#92175
Na annyit beszéltetek róla hogy ugyan ezt a lemezt beszereztem közben lossless-ben.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92174
Megvan köszönöm szépen a gyors intézkedést

italo jöhet minden mennyiségben

#92173
közben találtam ilyen albumot,és kiderült hogy az utolsó számot szintén ismerem,ami szuper zene
Style 88 as album

érdekes ez is Svéd zenekar

italo jöhet minden mennyiségben

kaposi1
#92172
Na igen, szerintem az enyém se jobb ennél.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92171
megfelel

italo jöhet minden mennyiségben

#92170
Szia gabi156..
Innen letudod tölteni..
http://www.4shared.com/get/49bOCTts/Style_-_Run_For_Your_Life__Esc.html
kaposi1
#92169
Style - Run For Your Life (7:17)
Album: Italo Disco Collection vol. 13
MPEG 1.0 layer 3, 192kbit, 44100Hz, Joint Stereo

Ha így jó felteszem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92168
Üdvözlet minden 80 as évek rajongónak.Ritkán járok erre,de ha igen akkor kéréssel fordulok felétek.ha itt nincs segítség hát akkor,sehol.Egy olyan albumot keresek,lehet valami best of válogatás is,ha több lemezt is adtak ki de a lényeg a keresett zene rajta legyen :Style:Run for your life
Ha van több jó hasonló zenéje az jó,és természetesen mp3-ban bõven megfelelõ
Elõre is köszönettel <#hamm><#wave>

italo jöhet minden mennyiségben

Breki33
#92167

a hivatalos "lájk"olgatós szavazáson Kati a 3. 😄 saját versenyzõre nem lehet "lájkolni"

http://www.facebook.com/EurovisionSongContest?sk=app_196784797026139
kaposi1
#92166
Ma visszajelölt még:<#crazya>

Flemming Dalum
George Aaron
Mike Mareen

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#92165
Ez ügyben semmi hir?<#rinya>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#92164
<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92163
oké én vagyok az a lovas indián aki bejelölt 😛
kaposi1
#92162
Már olvashatod is.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92161
kaposi1
#92160
Csatlakozok ha elküldöd a linket.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92159
A legnagyobb videomegosztó portálon egy önjelölt német énekesnõ, Kasara is Kati dalával próbál ismertséget szerezni. A lány ráadásul egy szót sem beszél magyarul, mégis szinte hibátlanul énekelte el Wolf Kati dalának magyar szövegét is.
donbig
#92158
Szia!
Privátot küldtem.

Breki33
#92157
Breki33
#92156
Ez viszont egész jó fõleg a másikhoz képest 😊

Breki33
#92155
Akkor gyere csatlakozz te is a face-n

tegnapi video:

Kondor Kata videója

A németek is Kati dalára karaoke-znak! « esc2011hungary
csak erõs idegzetûeknek !

http://esc2011hungary.wordpress.com/2011/04/30/a-nemetek-is-kati-dalara-karaoke-znak/
kaposi1
#92154
Bizony nagyon szurkolok neki én is.
Holnap lesz az elõdöntõ?
Tv közvetíti?

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92153
Sok sikert Kati innen is :-)

Breki33
#92152
Gyermekkorom hajnalán:
sokszor virrasztott anyám,
ezért hálás vagyok én.

Szegény sok mindent megélt,
gyakran szívével mesélt,
ma is õ ad még reményt.

Mikor jött az éjszaka,
megérintett szép szava.

Vigyázta az életem
szeretett, mint senki sem,
Vele gyakran álmodom.

Mindig büszke volt reám,
ilyen volt az én anyám,
elfeledni nem fogom.

Mikor jött az éjszaka,
megérintett szép szava.

Refrén:
Kérve kérem, mikor fáj az életem,
igaz szívvel segítsen nekem!
Kérve kérem, biztasson ha kell,
hívjon a szava!
Breki33
#92151
Minden anyukának SOK szeretettel !
Pohl Misi és csapata õszinte és szívbõl fakadó történetet énekel el, amelybõl minden anyuka magára ismerhet.

Köszöntsd Te is ezzel a dallal az édesanyád!

Szuszidi
#92150
Szép reggelt!
Régi magyar zenéket keresek. Ha tudtok segíteni megköszönöm. Pl: Kati és a kerek perec, Korál ...
Legyen szép napotok.

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#92149
S nekem nagyon bejött ez a két komponensû csoda jól össze ragasztott szinte mindent. <#idiota>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#92148
#92147
Egy dologban szeretném a segítségeteket kérni.
Tavaly, vagy tavaly elõtt feltöltött ide a fórumra Cucurbia egy mixet.
Annyit tudok róla, hogy két részbõl állt, mind a két része 15 - 20 perc körül volt kb, a 80-as évekbõl való a mix, ez biztos, valószínûleg bakelitlemezrõl lett felvéve.
Én le is töltöttem anno ezt a mixet, nagyon tetszett is, számomra ismeretlen zenéket tartalmazott a mix, de nagyon tetszett.
A napokban aztán újra eszembe jutott ez a mix, hogy jó lenne meghallgatni újból, többször átnéztem a gépen lévõ zenéimet, de egyszerûen nem találtam, meg igazából nem is tudom, hogy keressem, mert a mix címét elfelejtettem.
Az lenne a kérésem, ha valamelyikõtöknek ezek alapján az infók alapján beugrana, hogy melyik ez a mix, nagyon megköszönném, ha valaki feltöltené újból ide a fórumra, de az is nagy segítség lenne, ha csak megmondaná valaki a mix címét, mert elvileg az én gépemen is meg kéne lennie. (Halványan úgy emlékszik, mintha a Super szó szerepelt volna a mix címében, de ebben nem vagyok biztos.)

Breki33
#92146
na már meg is van köszi
Breki33
#92145
Keresem ennek a számnak a címét ami a videóban hallható

Musachy
#92144
Az Uniós csatlakozás évfordulójára:

Varga Miklós Európa (1984)

imo :) science fiction is science fact

computerguru
#92143
Ennyire állna a fórum?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92142
Sziasztok! Errõl a lemezrõl tud valaki valamit? Nagyon jó kis muzsika,csak nem tudom,hogy ez az egy szám van,vagy van egy album is?

http://www.bide-et-musique.com/song/4247.html

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92141
Jó,jó,jó,jó...de sajnos csak 192-esek,reméljük lesz jobb is!?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Breki33
#92140
akizu
#92139
Csányinak semmi köze az angol verzióhoz azt én szedtem le a youtube-ról csak a német változatot kaptam tõle<#eljen>
De legalább van olyan ember akinek volt lövése a dalról nem úgy mint egyeseknek<#nyes>
Én meg tárhely milliomos vagyok és azért konvertáltam 320-ban mert nekem így is jó<#nyes>
További jó analizálást<#wave>
computerguru
#92138
Nem is tudtam,hogy nekem van ilyen site-m! Szerintem te összekeversz valakivel! Ismerem én is ezt az oldalt,de már nagyon régen jártam rajta!<#vigyor2>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92137
Egy oldal cim
http://kedvenczenim.blogspot.com/
#92136
A 89-es változat is 320-nak volt írva, de sajna az is csak VBR(:

Zephyr Retiring
#92135
ezt feldobtam a telómra.
ma este van egy kis üzleti ügyem még,
útközben majd +hallgatom<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92134
inkább 320-ba kéne.
pont hogy a másik is csak 128 de 320-nak álcázva<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92133
Sziasztok!
Kérném a segítségeteket ez ügyben, mp3 nem nyerõ!
Love Kills – I Want To Become
Label:
GDM Music
Catalog#:
M-0157
Format:
Vinyl, 12", 45 RPM
Country:
Italy
Released:
1989
Genre:
Electronic
Style:
Italo-Disco
Tracklist
A I Want To Become (Mix) 6:11
B I Want To Become (Remix) 6:30
<#help><#help>
#92132
Ha valakit érdekel, megtaláltam a Babysitter Boogie 89 -es remixváltozatát is:

Ralf Bendix - Babysitter Boogie '89

Szerintem egyértelmûen az eredeti változata a jobb, ez a zenei alap, ami a 89 -es remixben van, szerintem nem igazán illik ehhez a dalhoz, ez a remix inkább csak érdekesség.

#92131
Itt fent van 128-as minõségben az angol verzió:

katt

Musachy
#92130
MUHAHA

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92129
Azért csesztetlek, mert +érdemled.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92128
ha már annyira komák vagytok, tudhatnád, hogy a kettõ egy<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92127
akkor + minek csesztetsz, ha van neked is<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."