A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Hogy én is hozzájáruljak Computeguru kolléga kisegítéséhez, íme a 2. dal. Asszem ez az, bár amit feltoltál, az egy tragédia, nálam alig érthetõ.
Nem volt egyszerû megtalálni, jössz nekem vmi jóféle borocskával, ha egyszer összefutunk!!<#crazya>#crazya><#crazya>#crazya>
Wescone cimbinek: azért õ is elég mutatós ...<#guluszem1>#guluszem1>
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Kemény dió ez a "Needles And Pins"... szinte meg mernék esküdni, hogy Samantha Fox az elõadó, de...
Megvan nekem is egy kazettámon néhány Samantha Fox számnak a közeli társaságában, innen a tipp és most vissza a "de..."-hez - sehol nem találok utalást arra, hogy az említett, akkoriban igen jól felszerelt-, mutatós szõkeség elkövette volna e számnak a feldolgozását ...igaz, arra sem, hogy a 80-as évek közepe / vége felé bárki más elkövette volna - márpedig e verzió abból az idõbõl való!
In Lak\'ech Ala K\'in
De holnap feltolom ugyan ezt a verziót más forrásból.
Hasonlítsd majd össze vele légy szíves.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mptréé hangja van és a sonogram sem bizalomgerjesztõ.
In Lak\'ech Ala K\'in
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
1,2,3,5,8
Reméljük meglesz!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
feltoltam egy nem gyenge verziót abból a bizonyos "kilences track-bõl"
Dj's Project - Vision Of Love (Extended Vocal Version).flac 7:52<#finom>#finom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
In Lak\'ech Ala K\'in
http://www53.zippyshare.com/v/9191571/file.html
http://www11.zippyshare.com/v/53707959/file.html
Ha annak a címét , elõadóját beadja valaki be is szerzem.
Vagy esetleg már meg is van.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
7. Flirts - Forgive (Flirts az tuti)
A 2. is ismerõs. Szerintim A La Carte vagy Arabesque.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akkor ez most jól értem hogy nem csak Veca számait fogja tartalmazni?<#nemtudom>#nemtudom>
A Kék Angyal lesz az, érzem.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.multiupload.com/44MBH1NHH8
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
http://www.nme.com/ratemy/212142/greatest-pop-acts-of-all-time#88

Janicsák Veca FanClub:
"Csütörtökön a Story magazin mellékleteként jelenik meg a Veca új dalát is tartalmazó válogatás CD."
Fel tudnád tölteni, ha megkérlek?
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
imo :) science fiction is science fact
Bejegyzés idõpontja: 2011. May 03.
Manapság nagy keletje van a retrónak: tör föl, mint a talajvíz, illetve a csapból is az folyik. Van például retróruha, retrófrizura, retródizájn, és vannak retró mûsorok is. Természetesen egy portálon nem áll módunkban retrómûsort indítani, ám a youtube segítségével felidézzük az évtizedekkel ezelõtti korszak néhány emblematikus mûsorát
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/retromusorok
most elköszön mára..<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
az arra érdemes totyikban..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
mint kaposinak a led tv (újabban a bada) mflexnek a hi-fi vintage,
diókának a csekkolgatás..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
én telefonra nem költök annyit elég lesz egy Sony Ericsson X10 mini
itt kérdezd meg
http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_s8500_wave_a_harmadik_kiraly/hsz_1-50.html
azt hitted, nem látlak<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
egyébként kerestem euroviziós topikot de a zenei részben nem találtam csak a filmeknél oda meg senki senem is 😛
nyitnék egyet, de lehet bezárnák, hogy már van ilyen
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nekem csak holnap érkezik meg az ilyen telefonom, próbáld meg megkérdezni a konkrét telefon topikjában a ph-n
mai értelmezésben dj slashtõl
final dj cluc remix 😊 ***meghallgat***
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A PC-n minden rendbe ez után is.
Amíg tegnapig a PC-n nem frissítettem addig rendeb volt a Telón is a Videó klipek betöltése az SG oldalon.
Wi-fi-n keresztül használom a telefont.
Így gondolom a PC flash playerét használja a telo!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
érdemes elolvasni a koreográfus mit nyilatkozott errõl
egy hozzászólás a cikk után
"Kiemelte Papp Timi, de akkor kiemelném én is: olyasvalakinek kell ott állni Kati mögött, aki nagyon jól énekel ÉS emellett tud is táncolni. Ez a prioritás. Ha megnézed a külföldi kommenteket, 5-bõl egy biztosan megemlíti hogy remek a vokál a dalban. Ez így van, és fontos hogy ez az Eurovízión májusban is így maradjon.
Annyiban egyetértek, hogy esetleg jobb lett volna, ha pl Bereczki Zolit (aki jól is táncol a hangja mellett) vagy Rácz Gergõt kérik fel a vokálra, mert õk tény és való kameraképesebbek mint Szentirmai Zsolt, de mégegyszer mondom, a hangra tesszük idén a hangsúlyt, nem a mozgásra. Nagyon helyesen!
Emlékezzetek Ádok Zolinál volt egy jó show a színpadon és mi lett belõle??? Ne feledjük el, hogy ez egy dalverseny…"