A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bigivan
#92277
<#eljen><#beka3><#integet2>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Wescone
#92276
Én is éppen linkelni akartam - szóval; Charleene 88-ból!😉

In Lak\'ech Ala K\'in

bigivan
#92275
Szevasztok Tagok!
Hogy én is hozzájáruljak Computeguru kolléga kisegítéséhez, íme a 2. dal. Asszem ez az, bár amit feltoltál, az egy tragédia, nálam alig érthetõ.
Nem volt egyszerû megtalálni, jössz nekem vmi jóféle borocskával, ha egyszer összefutunk!!<#crazya><#crazya>
Wescone cimbinek: azért õ is elég mutatós ...<#guluszem1>







Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Wescone
#92274
Na igen, a 2...
Kemény dió ez a "Needles And Pins"... szinte meg mernék esküdni, hogy Samantha Fox az elõadó, de...
Megvan nekem is egy kazettámon néhány Samantha Fox számnak a közeli társaságában, innen a tipp és most vissza a "de..."-hez - sehol nem találok utalást arra, hogy az említett, akkoriban igen jól felszerelt-, mutatós szõkeség elkövette volna e számnak a feldolgozását ...igaz, arra sem, hogy a 80-as évek közepe / vége felé bárki más elkövette volna - márpedig e verzió abból az idõbõl való!

In Lak\'ech Ala K\'in

#92273
Tolhatod te ha netröl szedegeted! Ne gondold, h rosszból gondolom így csak...
Wescone
#92272
Ok.

In Lak\'ech Ala K\'in

kaposi1
#92271
Minden elõfordulhat de azért meg lennék lepve.<#wow1>
De holnap feltolom ugyan ezt a verziót más forrásból.
Hasonlítsd majd össze vele légy szíves.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wescone
#92270
...én sem tenném tûzbe a kezem érte Kaposi kolléga - bizonyára érted mire gondolok.
Mptréé hangja van és a sonogram sem bizalomgerjesztõ.

In Lak\'ech Ala K\'in

kaposi1
#92269
Azért én ezt a kijelentésedet még egyszer átgondolnám.<#ejnye1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#92268
Szuperak vagytok,köszönöm az eddigi segitséget!Tehát akkor vissza van még az
1,2,3,5,8
Reméljük meglesz!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92267
Csak kíváncsiságból szedtem le, de... kb 192Kbit/s minõség!<#violent>
kaposi1
#92266
Akkor én se maradjak le.<#wink>
feltoltam egy nem gyenge verziót abból a bizonyos "kilences track-bõl"

Dj's Project - Vision Of Love (Extended Vocal Version).flac 7:52<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wescone
#92265
4. Julio Iglesias - Jolie

In Lak\'ech Ala K\'in

#92264
Ja a minõség olyan, amilyen. Én csak segíteni szeretnék.

#92263
A 3-as szerintem is egész kellemes.

#92262
Flirts-Forgive
http://www53.zippyshare.com/v/9191571/file.html

#92261
Cherry Laine-Danny's Disco
http://www11.zippyshare.com/v/53707959/file.html

kaposi1
#92260
Nekem igazándiból a 3-as szám tetszik.
Ha annak a címét , elõadóját beadja valaki be is szerzem.
Vagy esetleg már meg is van.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92259
6. Cherry Laine-Danny's Disco
7. Flirts - Forgive (Flirts az tuti)

A 2. is ismerõs. Szerintim A La Carte vagy Arabesque.

kaposi1
#92258
Ahogy elnézem hat különbözõ lemezemen van rajta.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#92257
9. DJ's Project - Vision Of Love

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#92256
"Veca új dalát is tartalmazó válogatás CD"

Akkor ez most jól értem hogy nem csak Veca számait fogja tartalmazni?<#nemtudom>

A Kék Angyal lesz az, érzem.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#92255
Sziasztok mindenkinek! Egy kis segitséget szeretnék kérni tõletek,minap a kezembe akadt egy nagyon régi kazettám,mondom,belehalgatok,találtam rajta 9 számot,amirõl fogalmam sincs,hogy mik azok,sajnos a minõség az nagyon rossz,azt ne nézzétek,(több mint tiz éves kazetta)kizárólag az elõadó és a szám cime kellene,hátha felismeri valaki? Ha linket is tudnátok adni,az szuperlenne!

http://www.multiupload.com/44MBH1NHH8

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Breki33
#92254
Greatest Pop Acts Of All Time - Have Your Say! VOTE NOW !

http://www.nme.com/ratemy/212142/greatest-pop-acts-of-all-time#88

Breki33
#92253
Hátha mást is érdekel

Janicsák Veca FanClub:
"Csütörtökön a Story magazin mellékleteként jelenik meg a Veca új dalát is tartalmazó válogatás CD."
Breki33
#92252
Milyen fantasztikus dalt adnak a telefonomhoz egybõl beleszerettem elsõ hallásra

Breki33
#92251
torrent

full-on jön
Musachy
#92250
Huh... az nem kis munka ill. idõ.

imo :) science fiction is science fact

#92249
Az is érdekelne.
Fel tudnád tölteni, ha megkérlek?

Musachy
#92248
Nekem van tõlük 3, de nem best of.

imo :) science fiction is science fact

#92247
Osibisa-tól van valakinek Best Of album LOSSLESS-ben?

Breki33
#92246
JMJ rakta ma ki :-)



Jean Michel Jarre
Essentials...



Szuszidi
#92245
Ezzel együtt kell élni, ez az élet rendje. Amúgy kiváló válogatás régi jó megszokott mûsorok voltak.

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Musachy
#92244
Szép szó ez a "RETRO", de én mégsem szeretem, fõleg, amikor a mai fiatalok az általam szeretett korszakot és azok dolgait leretrózzák...

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#92243
Retrómûsorok

Bejegyzés idõpontja: 2011. May 03.

Manapság nagy keletje van a retrónak: tör föl, mint a talajvíz, illetve a csapból is az folyik. Van például retróruha, retrófrizura, retródizájn, és vannak retró mûsorok is. Természetesen egy portálon nem áll módunkban retrómûsort indítani, ám a youtube segítségével felidézzük az évtizedekkel ezelõtti korszak néhány emblematikus mûsorát

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/retromusorok
Zephyr Retiring
#92242
..és ez a valaki most, hogy túl van már a 9. telefonbeszélgetésen is<#nevetes1>
most elköszön mára..<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92241
itthon (esgé) is segített már neki valaki<#nevetes1>
az arra érdemes totyikban..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92240
pech. lehet hogy ez csak neked olyan fontos<#nemtudom>
mint kaposinak a led tv (újabban a bada) mflexnek a hi-fi vintage,
diókának a csekkolgatás..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#92239
akkor ön az erõ ellentétes oldalán áll :-)
én telefonra nem költök annyit elég lesz egy Sony Ericsson X10 mini

itt kérdezd meg
http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_s8500_wave_a_harmadik_kiraly/hsz_1-50.html
Breki33
#92238
"nem találtam csak a filmeknél" oda meg nem ír senki
Zephyr Retiring
#92237
12.28-kor te már tudtad is, hogy van ilyen<#nevetes1>
azt hitted, nem látlak<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#92236
ill. 8500

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92235
levágta a végét na 😛

egyébként kerestem euroviziós topikot de a zenei részben nem találtam csak a filmeknél oda meg senki senem is 😛

nyitnék egyet, de lehet bezárnák, hogy már van ilyen
kaposi1
#92234
Nem androidos, BADA.
Samsung Wave 5800

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#92233
Én ezt is elhiszem, de az csak furcsa hogy attól a perctõl kezdve nem kezeli a telefonon amióta frissült a PC-n, nem?

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92232
Androidos?

Nekem csak holnap érkezik meg az ilyen telefonom, próbáld meg megkérdezni a konkrét telefon topikjában a ph-n
Zephyr Retiring
#92231
közben jöhet akár egy régi sláger is, aminek a címe: 1984
mai értelmezésben dj slashtõl
final dj cluc remix 😊 ***meghallgat***

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92230
a telóknak saját flash playere van wazze<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#92229
A Telefonomon nem jeleníti meg a frissítés után.
A PC-n minden rendbe ez után is.
Amíg tegnapig a PC-n nem frissítettem addig rendeb volt a Telón is a Videó klipek betöltése az SG oldalon.
Wi-fi-n keresztül használom a telefont.
Így gondolom a PC flash playerét használja a telo!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92228
az ugye tudod, hogy 6 táncos van elõírva?
érdemes elolvasni a koreográfus mit nyilatkozott errõl

egy hozzászólás a cikk után

"Kiemelte Papp Timi, de akkor kiemelném én is: olyasvalakinek kell ott állni Kati mögött, aki nagyon jól énekel ÉS emellett tud is táncolni. Ez a prioritás. Ha megnézed a külföldi kommenteket, 5-bõl egy biztosan megemlíti hogy remek a vokál a dalban. Ez így van, és fontos hogy ez az Eurovízión májusban is így maradjon.
Annyiban egyetértek, hogy esetleg jobb lett volna, ha pl Bereczki Zolit (aki jól is táncol a hangja mellett) vagy Rácz Gergõt kérik fel a vokálra, mert õk tény és való kameraképesebbek mint Szentirmai Zsolt, de mégegyszer mondom, a hangra tesszük idén a hangsúlyt, nem a mozgásra. Nagyon helyesen!
Emlékezzetek Ádok Zolinál volt egy jó show a színpadon és mi lett belõle??? Ne feledjük el, hogy ez egy dalverseny…"