A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Musachy
#92327
Igaz, hogy már tárgytalan, de a csaj miatt megnéztem - az tényleg jó. De a zene is (mármint az eredeti), beugrott, hogy megvan lemezen is.

imo :) science fiction is science fact

Wescone
#92326
Az egész zene egy nagy nulla, de a csajszi (szigorúan hang nélkül) és azok a pörgések...<#finom>

In Lak\'ech Ala K\'in

#92325
Már tárgytalan, megtaláltam.

#92324
Meg tudnátok mondani, hogy ezt a számot ki énekelte eredetileg a 70-es években?

#92323
sziasztok kedves forumozok lenne egy kérésem hozzátok.a kisfiam ovodai ballagására szeretném kérni töletek demjéntöl a felnött gyermekek cimü számot jo minöségben,elöre is köszönöm.és ha tudtok hasonlo szép zenéket erre az alkalomra akkor nagy örömöt szereztek vele.nagyon szépen köszönöm
Musachy
#92322
<#email> Még nem jött megfejtés...

imo :) science fiction is science fact

#92321
Találtam, nekem tetszik:

California - Cosi Come Sei

A. Cosi Come Sei (12'' Version)
B. Cosi Come Sei (Instrumental Version)
Maxi + cover

320 Kbps

http://hotfile.com/dl/116103168/491b607/CaliforniaByNrg.rar.html


computerguru
#92320
Akinek esetleg videon is kell,annak itt van:
Matia Bazar - Ti Sento (1985)
Size 162Mb
VOB fájl-720x576
3'34
http://www.megaupload.com/?d=YIQ6ZNGG

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92319
Ez a verzió teljesen megfelel, köszi szépen!

computerguru
#92318
Szép jó reggel mindenkinek!
Ha már emlitve lett a Matia Bazar,itt egy remek album veszteségmentesben,hátha kell valakinek,ezen rajta van a Ti Sento is.


Matia Bazar
Album: Tutto Il mondo dei Matia Bazar

Style: Electro, Synth-pop
Year: 1992
Format: FLAC (image + .cue)
Bitrate: lossless
Size ZIP: ~ 398 mb
Password: without a password

Tracklist:
01. Matia Bazar - Piccoli giganti <4:10>
02. Matia Bazar - Souvenir <4:39>
03. Matia Bazar - Ti sento <4:16>
04. Matia Bazar - Aristocratica <4:57>
05. Matia Bazar - Elettrochoc <4:49>
06. Matia Bazar - Il video sono io ❤️:57>
07. Matia Bazar - Vacanze romane <4:14>
08. Matia Bazar - C'e tutto un mondo intorno <4:22>
09. Matia Bazar - Tu semplicitа <4:18>
10. Matia Bazar - Solo tu ❤️:29>
11. Matia Bazar - E dirsi ciao <4:49>
12. Matia Bazar - Mister mandarino ❤️:42>
13. Matia Bazar - Per un'ora d'amore <4:00>
14. Matia Bazar - Cavallo bianco <4:57>
15. Matia Bazar - Stasera che sera ❤️:22>

http://letitbit.net/download/578755/02841.017ed025a64e9f4ec78dce83759b/MatiaBazar-TuttoIlMondoDeiMatiaBazar1992HQ.zip.html

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92317
Köszi cimbi!

Musachy
#92316
Van egy nekem a jópár közt, ami a legközelebb van hozzá, ez néhány másodperccel rövidebb, de mégsem a single verzió:

Self Control (flac)

imo :) science fiction is science fact

#92315
92300 - nincs meg senkinek?

kaposi1
#92314
Ezért érdemes volt még ágyból is benéznem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wescone
#92313
Hi!
Nálam ez a szám mai napig etalon, bár csak két-három éve ismerem - amúgy az egész album (Melancholia) kitûnõ, szerintem a Matia Bazar legjobb albuma. Volt szó róla itt is, Imrének és Kaposinak köszönhetõen részletekbe menõen tanulmányozhattam /-tuk a zenéjüket - köszönet Nekik!

In Lak\'ech Ala K\'in

gyorgy74
#92312
Szia ez nem is drága lemez szerintem! Ha lehetne választani akkor inkább ZYX Records Vinylt rendelném vagyis ettõl a kiadótól 19 euró!Unknown Art – Easy To Please Me<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#92311
Rendeltünk mi már Gyurival 4-5X drágábbat is amin csak két szám volt.<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#92310
Wescone,Alter Ego,Kaposi1,akizu,
Akit esetleg kihagytam,annak bocs!<#worship>
Mindenkinek köszönöm a gyors segitséget,úgy néz ki,megvan mind,most már csak össze kell állitanom a cd-t. Esetleg még némelyiket jobb minõségben megkeresni.
Mégegyszer mindenkinek köszönöm!<#worship>

Visszatérve az egyik zenére(Glamour Station)
Találtam egy nagyon jó kis 2 cd-bõl álló mixet,amiben ez benne van,akit esetleg érdekel,itt az oldal,én már letöltöttem,320-as.

http://www.vasiliska.com/7609-absolute-high-energy-vol01-2002.html

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Wescone
#92309

In Lak\'ech Ala K\'in

computerguru
#92308
Ezt a 3 számos lemezt akarod megrendelni? Nem tudom megéri e?

http://www.discogs.com/Unknown-Art-Easy-To-Please-Me/master/174403

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

AlterEgo5561
#92307
8: GP Universe - Oh Senorita

AlterEgo5561
#92306
1: Glamour Station - Everybody Does It (Tudtam, hogy már hallottam "valahol")

kaposi1
#92305
Megvan!<#wave>
Sõt más is, aminek talán örülnél.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#92304
Szia Laci barátom! Nagyon nagy zene!!!<#wow1>Beszerzõs azt tudnod kel!Vagy neked meg van? Ha nincs rendeljük?<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

computerguru
#92303
Köszönöm az eddigi segitséget mindenkinek,tehát vissza van még az 1,5,8-as zene,tudom nem könnyü,de hátha!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92302
Kedves fórum tagok kérdéssel fordulok hozzátok már többször is kaptam tõletek választ.Gondolom nektek is ismerõs egy Orosz oldal Pioneer jó mixeket csinálnak csak sajnos a legutolsó mixet letöltöm teljes egészében free módban,de nem hagyja megnyitni valami olyasmi van irva,hogy válazd ki a saját országod operátorát,de tovább sajnos nemtudok lépni,ezért fordulok hozzátok aki tud legyen szives irja meg.köszönöm.
#92301
Köszi szépen!

#92300
Laura Branigan - Self Control (Extended Version)(5:08) - megvan valakinek LOSSLESS-ben, vagy 320-ban?

akizu
#92299
Bocs!!!!<#falbav>

Késõn vettem észre hogy már megoldódott.<#falbav><#violent>
Stornó!
<#wave>
akizu
#92298
Szia !

a 2. track CHARLENE - NEEDLES AND PINS
http://www.4shared.com/audio/n-lXsp6R/CHARLENE_-_NEEDLES_AND_PINS.html

és még egy másik változatot is találtam
THE SEARCHERS - NEEDLES AND PINS
http://www.4shared.com/audio/F4-FE71U/THE_SEARCHERS_-_NEEDLES_AND_PI.html
<#wave>
Zephyr Retiring
#92297
ahogy mondod<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#92296
"úgy értettem, hogy a másé és nem az enyém"

Szerintem ne nagyon ragozd tovább, ezt buktad.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#92295
<#nevetes1>
a más cédéjét úgy értettem, hogy a másé és nem az enyém<#hehe>
mellesleg miért nem mutattad ezt a ketyerét még be a hi-fi choice-ba<#nemtudom>

és legközelebb más cd-t is kapj elõ<#nyes>
a végén még azt hiszik, hogy csak ez az egy van<#eplus2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#92294
"igaz más cédéje, és más hi-fi tornya volt rajta"

Sikerült felbosszantanod!<#boxer><#mf1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92293
Most látom, Ulf Ekberg is tagja volt ennek a csapatnak, aki késõbb az
Ace Of Base-ben vált ismertté.

AlterEgo5561
#92292
#92291
Hogy megemlítetted Matia Bazar nevét, beugrott a zenéje amit már huszonéve nem hallottam. Köszi!
Zephyr Retiring
#92290
pedig nem nehéz sajátot mutatni..
pl:


a kiadás évét viszont sehol sem tüntették fel<#nevetes1>
annyit látok csak hogy ez dolby surround, vagyis gyárilag 4 hangcsatornás
gondolom nem 70-es évek<#nyes>
mivel ezt a hangrenszert csak 1982-ben vezették be..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92289
<#hehe>
honnét szeded, hogy a netrõl xedegeti<#vigyor>
múltkor már tolt egy fotót is..
igaz más cédéje, és más hi-fi tornya volt rajta..

várjunk csak..

akkor mégse xóltam<#nyes>
sorry. már +int tévedtem<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92288
Ha valakit érdekel, újra hallható B. Tóth László Poptarisznya címû mûsora napi 24 órában a www.poptarisznya.hu oldalon!

#92287
Az az elõadó neve, hogy Unknown Art?

kaposi1
#92286
CHARLEENE<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92285
Az 1. és a 8. track engem is érdekelne!

AlterEgo5561
#92284
<#integet2>

kaposi1
#92283
Hali barátom!<#wave>

Nagyon közel jártam ezek szerint a megoldáshoz.
Csak én a "To" helyett az easy mögé is Me-t írtam be.
Köszi a segítséget így már meg lehet találni könnyedén ezt a remek zenét.<#worship>

Unknown Art

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#92282
Sziasztok!

3: Unknown Art - Easy To Please Me

computerguru
#92281
A 8-as ra próbáltam keresni a YouTubon Senorita dalokat,mert gondolom ez a dal cime,de mindenféle van,csak ezt nem találtam.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92280
Szép jó reggelt mindenkinek!

Az 5-ös is nehéz,csak tippelni tudok,a hangzása az olyan Ricchi e Poveri,I Santo California,vagy esetleg Matia Bazar,talán?????<#nemtudom>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Musachy
#92279
<#nevetes2>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92278
Kazettáról sokat hallgattam én is, nem ugrik be az elõadó, de semmiképp sem S. Fox!

imo :) science fiction is science fact