A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
tehát úgy mondták, hogy pl a román tv-ben mutatják a Romániából hívhatót.
Kicsit OFF-olok, de érdemes megnézni, amit írok!
Ezt a dalt 5 perce láttam elõször, de biztos vagyok benne, hogy az idei nyár egyik tutti slágerét ismerhetjük fel benne. Nekem nagyon tetszik, qrva jó hangulata van, mindjárt vidám leszel, ha hallgatod!
Tehetséges ez a Geszti, nem kérdéses ...
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Az elõdöntõn én azért mégis megpróbáltam, és elvileg el is fogadták a szavazatomat, visszaküldték, hogy: "Köszönjük, a szavazatát rögzítettük."
Ezek szerint akkor mégiscsak lehet szavazni Magyarországról is Katira?!
Ezt nem értem pontosan.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Mivel Komárno-t csak a Duna választja el tõlünk én kollégáknál nézem az adást, és az õ telefonjukról fogok szavazni.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Tegnap éjjel Várkonyi A. pont errõl nyilatkozott többek között a Duna tv-ben ott olyasmit mondtak, hogy külföldi elõhívószámos telefonról lehet
Kérdezték, hogy Magyarországon tartózkodó külföldi szavazhat-e válasz igen volt, nem helytõl függ hanem a telefonszámtól.
És volt olyasmi is, hogy romániai és más magyarok akik Gundi-t szeretik nézni addig amíg a helyi TV-ben a hívható telefonszámokat mutatják addig kapcsoljanak át aztán visszakapcsolhatnak.
Várkonyi mondta, hogy volt Sepsiszentgyörgy-ön és ott megígérte, hogy segít, de elõre nem tudja a telefonszámot, mert adás közben adják csak meg.
Akinek van külföldön élõ ismerõse mozgósítsa hogy küldjön SMS-t Wolf Katira!<#help>#help>
Nagy szüksége lesz ma este rá.
Soha nem küldtem még semmilyen játékba szavazatot, de mivel határ menti városban élek este én is megteszem.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
kiegészítés: zenék nem gépzenék voltak, hanem igazi élõ zene, nálunk itthon a tömérdek ifi park, Tabán, Pecsa mi egyéb tömött sorok és tömegek egy egy Bikini, Edda, vagy akár Piramis együttes koncertjein...
filmek a történet beleélésérõl, a hangulatról gondoskodott elvétve a mai vizuális modern látványtól, ami nem is volt szükséges ahhoz, hogy egy film sikeres legyen...
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
http://wiwibloggs.com/2011/04/25/eurovisions-next-top-model-2011-vote-now-in-the-final/10473/
a hivatalos Stable 2.2.1-nél van azt hiszem
http://utorrent.hu/
http://www.utorrent.com/downloads
Letöltöttem egy albumot, ami APE formátumban van, csak az a baj vele, hogy egybe van, tehát 1 trackben van az összes szám.
Tudna valaki segíteni benne, hogy hogyan, milyen progival tudnám külön trackekre bontani?
qtorrent3.0 Béta<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
én is meg vagyok elégedve a T-Home-s ügyintézõmmel, szerencsére jó ismerõs 😛
de most mobilrendelés kapcsán a webshop-os ügyintézésben is nagyon kellemesen csalódtam
a helyi T.-al szemben
A torrent is megoldódott?
#92376
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia Breki!
T-Home-s segítséggel beállítottuk a DSL-321B-t.
Majd egy órát telefonáltam mire rájöttünk hogy mivel ez router is, más beállítás kell.
De azt kell hogy mondjam ilyen ügyintézõt kívánok mindenkinek.<#wow1>#wow1>
Felkészültségbõl, türelembõl, hozzáértésbõl jeles.<#taps>#taps><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A 2005-ös döntõn a NOX együttes a tizenkettedik helyig jutott a"Forogj világ" címû számával.
Itthon a Magyar televízió belsõ válogatáson választotta ki Wolf Kati dalát.
"Azt, hogy az adott ország kit küld a versenyre, a tv-csatorna dönti el. Például Svédországban nagyon népszerû az ESC nemzeti döntõje, a Melodifestivalen. Minden évben rengetegen (több ezren) jelentkeznek, és több középdöntõ elõzi meg a végsõ döntést. Ugyanakkor van, ahol belsõ zsûri dönt, és van, ahol a két módszert kombinálják.
Országonként csak egy dallal lehet nevezni.
Az adott ország elõadójának nem kötelezõ az adott ország állampolgárának is lenni."
A tánc miatt pedig nem nagyon maradt energia az éneklésre.....
De ez szerintem nem tavaly volt
Gundi mondta a múltkor, hogy Máltán pl selejtezõ szokott lenni, és aszerint döntik el, de, hogy nálunk hogy van ez, errõl fogalmam sincs.
Te tudsz errõl esetleg valamit?
A tavalyi magyar eurovíziós dalt - Ádok Zoli dalára gondolok- viszont meg merem kockáztatni, hogy minden idõk leggyengyébb magyar eurovíziós dala.
A döntõ sorrendje pedig
Now we have the final lineup for this year's Eurovision Song Contest:
1. Finland
2. Bosnia & Herzegovina
3. Denmark
4. Lithuania
5. Hungary
6. Ireland
7. Sweden
8. Estonia
9. Greece
10. Russia
11. France
12. Italy
13. Switzerland
14. United Kingdom
15. Moldova
16. Germany
17. Romania
18. Austria
19. Azerbaijan
20. Slovenia
21. Iceland
22. Spain
23. Ukraine
24. Serbia
25. Georgia
http://www.youtube.com/watch?v=7zRldBlZVeU
"A szavazás során az elsõ három zsûri mindegyikétõl a maximális tizenkettõ pontot kapta, ez egyedülálló a dalverseny történetében. Rekordnak számít az is, hogy egy debütáló ország rögtön az elsõ zsûritõl tizenkét pontot kapott."
Ha tényleg az utóbbi éveket nézzük Magdi volt még jó szerintem.
Wolf Katihoz kapcsolódóan:
véleményem szerint Kati dala kimagaslóan jó az eurovízió idei dalfelhozatalának többi dalához képest, én nagyon szurkolok neki, szerintem, ha valamikor, akkor talán most van esély rá, hogy egy magyar dal európai szinten is ismert legyen!
Az elmúlt néhány évben, amilyen elõadók és dalok képviselték hazánkat - szerintem mindegyiknél sokkal jobb Kati dala, úgyhogy hajrá ezerrel!!!<#eljen>#eljen>
Wolf Kati Videója 98MB mpg 720x576 25fps
http://www.4shared.com/video/cZOW6yZf/Wolf_Kati.html
<#wave>#wave>
Play it loud!!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
viszont az a hármas nincs meg, de nem ártana, ha meglenne.
imo :) science fiction is science fact

imo :) science fiction is science fact
Az Elsõ Emelet 1. albumát keresném losslessben, tudna valaki segíteni?
köszi elõre is
Play it loud!!
imo :) science fiction is science fact
imyke mindjárt szétrúgja a hátsód cicikeccsért,
weszkón + bólen bácsi miatt 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
