A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ha bedobsz egy jó kis zenei témát (lehetõleg a la retro)
és ezt a kérdést egy erre szakosodott totyikban teszed fel, akkor nem bánom..
elárulom 😊
de nem itt 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Eartha Kitt - Where Is My Man (Extended Mix)
http://www.multiupload.com/POOTUVGEX1
Elõre is köszönöm
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
fogalmazzunk úgy, hogy nekem is jut egy szelet abból a bizonyos tortából 😉
túl nagy cég ez 1 embernek..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
The Best Of Italo - cd - 2 - 2002.rar (525.37 M😎 http://www.multiupload.com/X3MSUFG98T
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Itt van helyette ez:
http://www.4shared.com/get/-8bBDdRU/Wolf_Kati_-_What_About_My_Drea.html
De bemásolom még egyszer ide neked, hogy ne kelljen visszakeresgélni!:
itt a magyar: http://www12.zippyshare.com/v/2952997/file.html
itt pedig az angol verzió:
http://www.4shared.com/get/fvxHlnnk/Kati_Wolf_-_What_About_My_Drea.html
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
igen ... az.. és..
szerintem .. bizony 😉
igaz, azt egyelõre nem tudom
mivel érdemeltem ki..
mert ugye +lehet, hogy az ezermesterségem okán 😊
vagy csak már unják bent is a képemet..
mindegy. elfogadtam ezt a titkos küldetést is 😉
jövõ héten 1eztetünk a humánpolitikán a kiutazás pontos idejérõl és az útvonalról. mindenkinek jobb lesz így..
+aztán úgy is érzem, ti is itt az esgén jól ellesztek egy ideig nélkülem ..
persze egyik szemem azért rajtatok tartom ám 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
kösz, de inkább +lesem élõben a nickelback-et hazai pályán, kanadában 😊
azért ezt nem hagynám ki,
ha nem muszáj ..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
sebaj, kárpótlásul kap majd 1 kanadait 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tátrai Band - Best Of- New York, New York
(Én csak 128-ban találtam meg neten)
A kalózok is jó tréningeket tartanak...Adidas, Nike, KangaROOS....
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
imo :) science fiction is science fact
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Gyuri barátom írt nekik egy e-mail-t hogy szeretnénk megvásárolni ezt a remek albumot lossless-ben!!!
De ezek valamit félreértettek mert visszaküldték a zenei anyagot mp3 128-ba.<#falbav>#falbav><#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
kanada, ontario tartomány, guelph egyetemi városrész..
a göbzi warsó-i átszállással megy, egyelõre ennyit tudok..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
DJ's Project-nek elvileg van egy Best Of albuma:
DJ's Project – The Story So Far - The Very Best Of
Nem lehet, hogy félreértettél valamit (már megint)?
Nem Szomália az az ország? He? 😊
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Most viszont az lenne a kérdésem,hogy azokból létezik e best of,vagy hasonló? Gondolok itt:
Charlene:Needles and pins(lehet,hogy nincs is több száma?)
DJ Project:Vision Of Love
Glamour Station:Everybody Does It (lehet,hogy nincs is több száma?)
GP Universe😮h Senorita (lehet,hogy nincs is több száma?)
Julio Iglesias (De csak a 70-es évekbõl,kb.:10-11 album van neki abból az idõböl,ezekbõl best of,vagy hasonló)
Unknown Art:Easy To Pleasy Me (lehet,hogy nincs is több száma?)
Az esetleges segitséget köszönöm! Én is keresgélek,de egyenlõre nincs eredmény.
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
imo :) science fiction is science fact
márpedig más lesz a házigazdája, nem én.
vagy senki sem.
én ugyanis pár hónapon belül fél éves tréningre kanadába távozok.
ott pedig nem lesz idõm netezgetni ..
ma tudtam meg én is..
kedves fõnökeim szerint nálam alkalmasabb ember nincs a cégnél eme nemes feladatra..
mondjuk ezzel 1et értek én is :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
amúgy akasztják a hóhért :p
ki kell javítsalak:
az nem az én totyikom, hanem a tied is, és mindenkié aki olvassa, vagy éppen ír bele..
esetleg egy szép saját, vagy szomszédi hi-fi ketyere fotójával gazdagítja..
és ha innen nézzük a dolgot,
ne feledd:
még a kutya sem xarik oda,
ahonnét eszik :p
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
eengem mindííg kihaagytoook
wazze 😉
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
