A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zephyr Retiring
#92576
#92574-re:
ha bedobsz egy jó kis zenei témát (lehetõleg a la retro)
és ezt a kérdést egy erre szakosodott totyikban teszed fel, akkor nem bánom..
elárulom 😊
de nem itt 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92575
Üdvözlök mindenkit. Lenne 1 kérésem véletlen valakinek ez a dal veszteségmentesen meg van-e. Idõ hosszúság lényeges rövidebb nem érdekel mert másabb.
Eartha Kitt - Where Is My Man (Extended Mix)
http://www.multiupload.com/POOTUVGEX1

Elõre is köszönöm

Musachy
#92574
S vajon mivel foglalkozik az a túl nagy cég?

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92573
vissza a témához.
mutattam már?
retro party 😊 **katt!**

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92572
#92569-re:
fogalmazzunk úgy, hogy nekem is jut egy szelet abból a bizonyos tortából 😉
túl nagy cég ez 1 embernek..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92571
Szivesen midenkinek

#92570
Köszönet mind a 2 lemezért!!!<#worship><#eljen>

Musachy
#92569
Hombre, én azt hittem te vagy a fõnök, erre azt írod, hogy " a fõnökeid téged találtak a legalkalmasabbnak a feladatra "... Hát hogy van ez? Nem a tied az egész cég meg hûbelebanc? <#merges2>

imo :) science fiction is science fact

#92568
Itt a második lemez is.

The Best Of Italo - cd - 2 - 2002.rar (525.37 M😎 http://www.multiupload.com/X3MSUFG98T

#92567
Ma felteszem a 2-es lemezt is.

#92566
Szívesen.

Szuszidi
#92565
THX!!! <#worship><#worship><#worship>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#92564
Most nézem, a második link (az angol verzióé) már nem él, úgy tûnik, törölték közben.
Itt van helyette ez:

http://www.4shared.com/get/-8bBDdRU/Wolf_Kati_-_What_About_My_Drea.html

#92563
Szuszidi: 92479-es hozzászólásom!

De bemásolom még egyszer ide neked, hogy ne kelljen visszakeresgélni!:

itt a magyar: http://www12.zippyshare.com/v/2952997/file.html

itt pedig az angol verzió:

http://www.4shared.com/get/fvxHlnnk/Kati_Wolf_-_What_About_My_Drea.html

Szuszidi
#92562
Tény az tény tényleg ütõs! De hol a fenében lehet leszedni?

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

computerguru
#92561
Megvan esetleg a 2 lemez is?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Breki33
#92560
Ez nagyon jó lett

Zephyr Retiring
#92559
#92533-ra:
igen ... az.. és..
szerintem .. bizony 😉
igaz, azt egyelõre nem tudom
mivel érdemeltem ki..
mert ugye +lehet, hogy az ezermesterségem okán 😊
vagy csak már unják bent is a képemet..
mindegy. elfogadtam ezt a titkos küldetést is 😉
jövõ héten 1eztetünk a humánpolitikán a kiutazás pontos idejérõl és az útvonalról. mindenkinek jobb lesz így..
+aztán úgy is érzem, ti is itt az esgén jól ellesztek egy ideig nélkülem ..
persze egyik szemem azért rajtatok tartom ám 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

eksy
#92558
<#eljen> Ez mindenkinek jó hír. <#wave>

"...és...szerintem...bizony."

#92557
The Best Of Italo - cd - 1 - 2002.rar (546.8 M😎 http://www.multiupload.com/UU3UH9YHG0

#92556
Dupla lemezes és ape

#92555
Nem tudom volt már itt?

#92554

Tyia
#92553
Az már van.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Musachy
#92552
Ha már Kanada, akkor hazai pályán meglelheted Vanelle - Tell Me c. vinyljét és elguríthatnád wavban, talán bocsánatos lenne minden bûnöd...<#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92551
#92548-ra:
kösz, de inkább +lesem élõben a nickelback-et hazai pályán, kanadában 😊
azért ezt nem hagynám ki,
ha nem muszáj ..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92550
#92546-ra:
sebaj, kárpótlásul kap majd 1 kanadait 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92549
Ez az album megvan esetleg valakinek LOSSLESS-ben, vagy legalább 320-ban?:

Tátrai Band - Best Of- New York, New York

(Én csak 128-ban találtam meg neten)

Tyia
#92548
Igen, igen...abban bízom, hogy téves infót kapott, csak Szomália lesz az😊

A kalózok is jó tréningeket tartanak...Adidas, Nike, KangaROOS....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Musachy
#92547
A Best "Off" lehetne az a sok baromság, amit Zephyrrel itt összehordtunk már...<#idiota>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92546
Pedig akkor lenne egy zászlód onnan... <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#92545
Blanco y Negro-ék tudnak valamit .-)

computerguru
#92544
Ha nem is Best Off-ot,de egy Singles Collection (1985-87)albumot már találtam hálistennek,256-os-ban,talán meglesz a Best Off is?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92543
Ha megvan neked 128-ban,egyenlõre az is jó lesz!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#92542
Természetesen nem csak elméletben létezik ez a lemez.
Gyuri barátom írt nekik egy e-mail-t hogy szeretnénk megvásárolni ezt a remek albumot lossless-ben!!!
De ezek valamit félreértettek mert visszaküldték a zenei anyagot mp3 128-ba.<#falbav><#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#92541
#92538-ra:
kanada, ontario tartomány, guelph egyetemi városrész..
a göbzi warsó-i átszállással megy, egyelõre ennyit tudok..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#92540
Én nem találtam neten meg a DJ's Project - Best Of albumot...

#92539
Charleene-nek és a Glamour Station-nek csak ez az egy daluk létezik, GP Universe-nek és az Unknown Art ezeken kívül még egy daluk létezik mind a kettõnek (discogs szerint).

DJ's Project-nek elvileg van egy Best Of albuma:

DJ's Project – The Story So Far - The Very Best Of

Tyia
#92538
Biztos, hogy Kanadát mondtak neked?

Nem lehet, hogy félreértettél valamit (már megint)?
Nem Szomália az az ország? He? 😊

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

computerguru
#92537
Szevasztok!Fiúk! a múltkor hogy kerestem azokat a ritka zenéket,hálistennek meglettek,köszönet mégegyszer a közremüködöknek!
Most viszont az lenne a kérdésem,hogy azokból létezik e best of,vagy hasonló? Gondolok itt:

Charlene:Needles and pins(lehet,hogy nincs is több száma?)
DJ Project:Vision Of Love
Glamour Station:Everybody Does It (lehet,hogy nincs is több száma?)
GP Universe😮h Senorita (lehet,hogy nincs is több száma?)
Julio Iglesias (De csak a 70-es évekbõl,kb.:10-11 album van neki abból az idõböl,ezekbõl best of,vagy hasonló)
Unknown Art:Easy To Pleasy Me (lehet,hogy nincs is több száma?)

Az esetleges segitséget köszönöm! Én is keresgélek,de egyenlõre nincs eredmény.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

mflex
#92536
Mindjárt másképp néz ki ez az írás wazze <#eljen>

What about the forests?

Musachy
#92535
Még ha valami afrikai dzsungeltáborba mennél, akkor érteném, hogy nem nagyon tudnál netezni...

imo :) science fiction is science fact

#92534
ha valaki lemaradt volna errõl a számról
Zephyr Retiring
#92533
#92532-re:
márpedig más lesz a házigazdája, nem én.
vagy senki sem.
én ugyanis pár hónapon belül fél éves tréningre kanadába távozok.
ott pedig nem lesz idõm netezgetni ..
ma tudtam meg én is..
kedves fõnökeim szerint nálam alkalmasabb ember nincs a cégnél eme nemes feladatra..
mondjuk ezzel 1et értek én is :p

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92532
Tied, mert te találtad ki.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92531
ezt zefír fóbiának nevezik..
amúgy akasztják a hóhért :p
ki kell javítsalak:
az nem az én totyikom, hanem a tied is, és mindenkié aki olvassa, vagy éppen ír bele..
esetleg egy szép saját, vagy szomszédi hi-fi ketyere fotójával gazdagítja..
és ha innen nézzük a dolgot,
ne feledd:
még a kutya sem xarik oda,
ahonnét eszik :p

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92530
Nem is. Pont az van, hogy túl sokat törõdünk veled. Én biztosan. De lásd, milyen rendes vagyok, küldök neked valamit a te topikodba.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92529
én is, én is :p
eengem mindííg kihaagytoook
wazze 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92528
big muhaha 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#92527
Természetesen nem is vállalnám el.

Amúgy meg:

imo :) science fiction is science fact