A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#92731
Nem tudjátok Ivan Fotonovela címû száma hányféle verzióban jelent meg, és vajon van-e egylemezes kiadása ezeknek?
Breki33
#92730
Ez kell nekem <#pias><#puszis><#eljen>





Breki33
#92729
Breki33
#92728
Gondolom számítógépre kell, ott én ezt használom

5.3.0.111

pont ma teszteltem a telefonost <#eljen>
#92727
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tõletek.

Melyik Skype-t érdemes letölteni, ami jó? Nem nekem kell, nem is ismerem.

Bocs az off-ért!

Musachy
#92726
Jah! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

#92725
Van a lánynak egy "kiszeles" szemöldöke.<#nevetes1>
Breki33
#92724
Bergendy együttes 1975 ( Balatoni retro)

Wescone
#92723
Breki, töröld már légy szíves ennek az idiótának a himnuszát! <#hehe>

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#92722
Ezért kár volt lezárni a fõteret - két évvel ezelõtt amikor még javában taxiztam ott, dührohamot kaptam volna attól, hogy kerülgetnem kell a városházának környékét. <#duhos2>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#92720


wepapa
#92719
Monte Kristo - Sherry Mi-Sai (2007)





APE (image + .cue) lossless,289 MB

Download:
http://www.fileserve.com/file/hhnsE8t
http://www.fileserve.com/file/qQHABGC
http://www.fileserve.com/file/WurMtEJ

Breki33
#92718
+2



Breki33
#92717
Én pedig ezt keresem

zalrobto
#92716
sziasztok
keresném ezt a számot valami jó minõségben


<#help><#help><#help>

90s EURODANCE MINDÖRÖKKÉ!!! GO MAN UNITED!!! HALA MADRID ! 80s évek rock zenéi és napjaink rock-ja 80s stilusban

satyavp
#92715
Köszi szépen!<#nevetes1>

kaposi1
#92714
De.
A topikomban megtalálod külön neked címezve.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

satyavp
#92713
Sziasztok!
Disco Bonus-Flames Of Love 2011.
Valaki nem tudná belinkelni?
Köszi szépen!
Üdv.

computerguru
#92712
Szevasztok! Egy kis kedvcsináló,nekem legalábbis tetszik,nagyon jó kis zene volt!
Bus Stop Feat. Carl Douglas - Throw Those Hands Up


http://www.multiupload.com/MU_95030ZW94L
Sajnos csak 192-es,de jól szól!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#92711
Laci!
Forma1után esetleg tudnál skype- ra jönni?

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#92710
Bobby J - Number One jobban érdekelne...

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#92709
Most épp semennyit, de amúgy talán egy ötöst adnék érte, ha jó állapotban van.

imo :) science fiction is science fact

Wind 67
#92708
oxi, de mennyit érne 6-7-9€-nyi értéket?

Csak a WAV peregjen

Musachy
#92707
<#rolleyes> Csak javítottam a kolléga szóhasználatát (van egy ilyen rossz szokásom). Amúgy szoktam áldozni a hobbimra, mint már említettem párszor, akad néhány lemezem nekem is. Igaz nem roskadoznak a polcok. Láttam a maxit különbözõ árakon, de pillanatnyilag nem ér nekem 10 eurót. Annyira azért nem vagyok beleõrülve a dologba...

imo :) science fiction is science fact

Wind 67
#92706
Senki nem mondta , hogy ritkaság, max nincs meg mindenkinek. Mennyit adnál érte? Néha áldozni is kell a hobbinkra....

Csak a WAV peregjen

Breki33
#92705
Már nem kell sokat várniuk a Roxette magyar rajongóinak – az elmúlt 20 év egyik legsikeresebb európai bandája visszatér hozzánk, hogy egy fergeteges bulit tartson a Budapest Sportarénában.

A csapat már megkezdte turnéját, jelenleg Dél-Amerikát utazzák körbe vadonatúj koncertjükkel.

A hírek szerint minden városban szenzációs a hangulat, és a közönség végtelenül hálás, hogy Marie-t és Per-t ismét színpadon láthatja.

Marie jól bírja az utazással és koncertekkel járó megterhelést, bár pont az egészsége érdekében semmilyen más tevékenységet nem vállal, hogy minél több ideje maradjon pihenni.

A budapesti koncerten a Roxette elõtt az elmúlt év egyik közönség kedvence, Tolvai Renáta lép színpadra, aki nem csupán a legismertebb slágereket adja elõ, de már készülõ albumával is bemutatkozik.

"Megtiszteltetés és óriá­si elismerés, hogy én léphetek fel egy világhírû formáció, a Roxette elõtt! "

A Roxette este 9 körül lép színpadra és több mint 20 számot játszanak; alapvetõen a legnagyobb slágereiket és 3 dalt a februárban megjelent lemezükrõl.



A koncerten a hangsúly a zenekaron lesz, nem használnak különleges díszleteket vagy effekteket; csupán füstgép és egy háttérvetítõ egészíti ki a látványt.

Reggel 8-kor kezdik az építést az Arénában, amihez magyar technikusok is segédkeznek majd, sõt, 6 hazai technikai ember a koncert alatt is együtt dolgozik a produkcióval. A technikát teljes egészében magukkal hozzák, több mint 300 lámpa világítja meg a Roxette és kísérõzenekarának tagjait.

Az öltözõkön kívül a színpad mögött közvetlenül is kialakítanak egy helységet a gyors ruhaváltásokra.

A csapatnak nincsenek különösebb igényei, az öltözõkbe is csupán kényelmes kanapét, székeket, álló- és asztali lámpákat kértek, illetve virágokat.

Az ételek kapcsán sem érkezett extra kérés, egyszerû levesek, saláták, különbözõ húsok és köretek szerepelnek az étlapon. Színpadra lépés elõtt friss gyömbér szeleteket kértek, gyümölcsöket és ásványvizet.

A rendezvényre nem lehet semmilyen palackot vagy üveget behozni; illetve szigorúan tiltják a videókamerákat is a koncerten.

Az eredetileg tervezett kapacitás megtelt és az elmúlt héten a belépõk elfogytak, azonban a produkció engedte a bõvítést, így jegyek újra kaphatók a Ticketpro országos hálózatában és a www.livenation.hu oldalon keresztül.
Breki33
#92704


Breki33
#92703
Breki33
#92702
Bubamara - Saban Bajramovic



Budapest Bár-klippremier

Hoppá! címmel megjelent a Budapest Bár negyedik lemeze, amin ismét a már megszokott vendégénekesekkel adják el a cigányzenei köntösbe bújtatott popdalokat, illetve olyan szerzeményeket, amik kötõdnek valamelyik nép a cigánykultúrájához. Olyan énekesek szerepelnek a lemezen, mint Kiss Tibor, Szûcs Krisztián, Németh Juci, Behumi Dóri, Frenk, Ferenczi György, Keleti András, Kollár–Klemencz László, Rutkai Bori és Lovasi András. Utóbbival rögzítették a Szilvafácska dalt, amit eredeti formájában (Bubamara) sokan ismernek a Macskajaj címû szerb film betétdalaként, a lemez szereplõi közül szinte mindenki ott mulat Budapest belvárosában, egy busz tetején:

Budapest Bár - Szilvafácska (Bubamara) (Énekel: Lovasi András).

Breki33
#92701
Kapcsolat koncertek

1999 LGT
2003 Elton John
2004 Sting
2007 Bryan Adams
2008 Santana
2009 Simply Red
2010 Rod Steward

Ezután az idei.........

A Magyar Telekom idén elég sokat várt a Kapcsolat koncert bejelentésével. A szerdán tartott sajtótájékoztatón viszont filmbe illõ módon az utolsó pillanatban jött a visszaigazolás, úgyhogy elárulhatták: az idei ingyenes koncert sztárvendége Kesha lesz június 25-én az 56-osok terén.

Breki33
#92700
Musachy
#92699
Az én mp3-asomnál tuti jobb, úgyhogy <#worship>

Ami azt illeti most egy maxira nem adnék több ezer Ft-ot, talán majd máskor. Ugyanis 9€ és 70$ közt vesztegetik. Egy "dokizoli" nevû magyar srác is 10€ kér érte. Lehet, hogy majd egyszer.
Úgyhogy KÖSZI, jöhet!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#92698
vagy modern talking<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92697
és grant miller-tõl a doctor for my heart még jobb<#nyes>
tiszta cicikeccs nemde? 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92696
bár a doctor for my heart jobb<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#92695

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

kaposi1
#92694
Cinbora ha így megfelel akkor küldöm.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92693
AlterEgo5561
#92692
Sziasztok!
Ironikus célzásod értettem, de szerintem nem olvastad el, amit írtam. Amit keresek, azt 1980-ban Bán Róbert rendezte (a Canterville-i Kísértet magyar tévéjáték változata). A betétdala azóta is itt a fejemben. (A betétdalát is keresik - a net szerint - néhányan) Az MTV-nek írtam, de gyanítom, nem fogok választ kapni.

computerguru
#92691
Szia! Mondjuk ha néha használnád a google keresõjét,akkor egész egyszerû lenne! Egyébként itt van:

http://filmletoltes.netfilmek.eu/filmek-letoltes-ingyen/canterville-i-kisertet-das-gespenst-von-canterville-2005/#comments

Én most töltöm!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92690
vicces a szöveg :-)
Musachy
#92689
Nagy a csend ezügyben, eszerint nincs meg...

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#92688
Egyébként visztek fényképezõgépet?
Breki33
#92687
Ilyeneket és énekel

Szerintem itt is look very well





Breki33
#92686
Breki33
#92685
#92676

elsõre úgy tûnt egymás utáni napok
#92684
Ebben a klipben nagyon jól néz ki Marie!😊

#92683
Breki, amit a 92673-as hozzászólásomban kérdeztem tõled, arra kíváncsi lennék!

AlterEgo5561
#92682
Sziasztok! 198x-ben a tevében adták a Canterville-i Kísértet címû tévéjátékot (honi szereplõkkel) Keresem ezt a filmet, vagy tanácsot hol/merre keressem. Elõre is köszönöm!

#92681


😊

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.