A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#92781
Na talán így látszik





Breki33
#92780
Szerintem is :-)

It was so fantastic

Nagyon nagy volt a közönség ha jól értem Per-nek is nagyon tetszett
Sok nagy elõadó koncertjén voltam már, de itt ez most hatalmas élmény volt az utolsó számnál azt kérdeztem máris vége?

EZT VÉTEK LETT VOLNA KIHAGYNI !!!!!!

Egy nem Roxette rajongó hölggyel mentünk,de a második részt már õ is végig énekelte bulizta.

A twitteren pedig ilyet írt.

"Yep! Super crowd in B-pest as expected! Thanx all of you 10 11 12000 for screamin singin shoutin wavin. We luv you, BP! Let's get married!!"

Nagyon jó volt a küzdõtér gratulálok felülrõl nézve is fantasztikus volt
a hangulat mikor énekeltetek.

Hogy kívülrõl is lásd milyen hangulatot csináltatok 😊





computerguru
#92779
Csak összejön!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92778

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92777
Na mégegyszer!
http://tinypic.com/r/124v3w4/7

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

computerguru
#92776
Title — Paul Parker - Take It From Me

http://tinypic.com/r/124v3w4/7Paul Parker - Take It From Me (2010)

Year — 2010
Time — 43:22
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 68 Mb

01 Take It From Me (5:09)
02 Chargin' Me Up (6:43)
03 Wallflower (4:55)
04 Don't Stop (What You're Doin' To Me) (6:07)
05 Echoes Of Love (4:18)
06 Letting Go (4:50)
07 I'll Be That Man (2:56)
08 Just Hold Onto Love (3:54)
09 Raining For You (Piovendo Per Te) (4:30)

http://www.megaupload.com/?d=0KOLFG4I

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92775
Egyszer hallgattam, de akkor nem tetszett igazán.
De ha feldobod, újra leszedem. Tegnap nosztalgiáztam, és hallgattam Parker-t. Régen nagyon szerettem a számait. És most is tetszett.😊

computerguru
#92774
Oké! Megvan a 2010-es lemeze is,az megvan neked?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92773
Köszi cimbi, de szedem onnét, amit Lacitól kaptam.<#integet2>

computerguru
#92772
Igen,alighanem ez az a lemez:

CD 1

Tracklisting:

01 Right On Target (6:18)
02 Love's On The Line (6:10)
03 Shot In The Night (6:03)
04 Too Much To Dream (5:57)
05 Baby You Can Have My Lovin' Anytime (4:43)
06 Travelin' Man (4:17)
07 Nighthawk (5:37)
08 Patrick Cowley & Paul Parker Tech-No-Logical World (7:22)
09 Desire (Remix) (8:40)
10 Patrick Cowley & Paul Parker Lift Off (6:21)
11 Right On Target (3:46)

CD 2

Tracklisting:

01 Desire (8:36)
02 Pamala Stanley & Paul Parker Stranger In A Strange Land (5:53)
03 Pamala Stanley & Paul Parker Running Around In Circles (5:49)
04 Body Talk (6:11)
05 Abracadabra (6:41)
06 From Here To Eternity (7:01)
07 Ready Or Not (6:36)
08 Don't Play With Fire (9:59)
09 One Look Was Enough (6:06)
10 Time After Time (6:40)

Tudok rá rapidos linket,ha kell?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#92771
Szerintem ezt ne itt beszéljük meg.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92770
Köszi, de ide én is eljutottam. Itt mit kell csinálni? A tetején kell menni a Bxod-ra?

#92769
Nagyon nagyon szépen köszönöm Lacikám!!!<#worship><#taps>

kaposi1
#92768
Itt!!!
Igen ingyenes,de elég szigorúan veszik a visszatöltést.
Szóval könnyen kirúghatnak ha nem úgy ténykedsz ahogy elõ van írva.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#92767
Elszoktam,, ( leszoktam) már a link keresgéléstõl mert többször is levették már a fejem érte ,de veled kivételt teszek.<#wink>

Parancsolj Paul Parker !!!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92766
Laci, megnéztem az ajánlott oldalt. De ebbõl a ruszki szövegbõl én semmit sem értek. Azt látom, hogy hol kéne beszállnom a nevemmel, sõt azt is megtaláltam, hogy mi van ha elfelejtettem a jelszavamat. De hogy a fenébe lehet itt regisztrálni?

Amúgy ez ingyenes?

#92765
Eltaláltad.<#eljen>
Bobby Orlando zenéi.

kaposi1
#92764
Talán a Flirts, de erre már nem vennék mérget.
Amúgy jó zenéket gyûjtögetsz.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92763
Látom ismersz.<#crazya>

Na és még emlékszel, hogy melyik a másik vonal, amit szeretek?<#finom>

kaposi1
#92762
Ott fent van.
És még nagyon sok minden szintén Paul Parker & Patrick Cowley társaságában.
Amit úgy tudom szintén szeretsz.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92761
Bizony, ezt keresem Lacikám.😊

kaposi1
#92760
Szia!

Gondolom ezt keresed.


Most is csak azt tudom mondani.Rutracker
Elõbb utóbb kénytelen leszel regelni.
Ott minden ilyesmihez hozzájuthatsz.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#92759
Sziasztok!<#integet2>

Paul Parker-nek van egy dupla albuma. Ezt keresném lossless-ben.

zalrobto
#92758
köszi még 1-szer😊))

90s EURODANCE MINDÖRÖKKÉ!!! GO MAN UNITED!!! HALA MADRID ! 80s évek rock zenéi és napjaink rock-ja 80s stilusban

#92757
Nos, Breki, hogy tetszett a koncert?

Szerintem hatalmas bulit csináltak Per-ék!
Nekem szerencsére sikerült odajutnom az elsõ sorba, ott csápoltam!😊

Marie-nek a hangja még mindig fantasztikus, viszont a mozgása feltûen visszafogott( nem tudom, hogy ez még a betegsége miatt van -e, vagy miért, hogy ilyen visszafogott).

Per pedig egy energiabomba, sosem fárad el!😊

Valóban azokat a számokat játszottak, amiket írtál, hogy azokat játszották Dél - Afrikában, Argentínában, Romániában stb., egy kivétellel: az új dalt, a Way Out itt most valami miatt kimaradt, de összeségében nagyon jó koncert volt, és szerintem a dalok ugyanúgy szóltak élõben, mintha egy profi stúdiófelvételt hallottunk volna, vagy talán még jobban is!

kaposi1
#92756
Jól tudod.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wescone
#92755
Ha jól tudom, koncerten van.

In Lak\'ech Ala K\'in

computerguru
#92754
Brekikém!!!!! A füleden ülsz?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#92753
Elfelejtettem írni csak veszteségmentesen keresem.
De köszi az infót.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

akizu
#92752

Szia!

ABC...Euro-Italo-Disco vol.095 van rajta
de csak 192 ben
<#wave>
kaposi1
#92751
Ez esetleg meglenne valakinek?

<#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

computerguru
#92750
Breki!!!!! ?????

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92749
Én már olyan 17:30 - 18:00 körülre odamegyek.

Breki33
#92748
Köszi

Happy Birthday MARIE !!!!

kaposi1
#92747
Zolrobto barátomnak!<#wink>

Sa-Fire - Let Me Be The One.flac 6:40

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#92746
Jó szórakozást a koncerthez!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#92745
Jaja hamarosan indulok :-)

Hányra mentek?

Román koncert állítólag nagyon jó volt,dicsérték a közönséget
de beírtam nekik, hogy mi is várjuk õket reméljük egy hasonlóan fergeteges bulival.
#92744
Eljött végre a nagy nap, Breki!

#92743
No, meg is rendeltem most a lemezt, mert az egyik ismerõsöm szereti, és biztosan örül majd neki. Köszi!<#wave>
computerguru
#92742
Igen! Egyébként ezt az Immaculate Collection-t láttad már letöltésre valahol?

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

Breki33
#92741
Breki33
#92740
Rarities
Jean Michel Jarre

itt bele lehet hallgatni a számokba

http://world.idolweb.fr/disques-dreyfus/jean-michel-jarre/rarities/3460503628724.html
#92739
Köszi!

Sikerült!

Breki33
#92738
Breki33
#92737
Gondolom a Catch the Hits-re gondolsz vagy ezekre





Ezek ha jól tudom mind Videoklippesek az Immaculate Collection viszont az elõzetesek alapján "élõ" koncert felvételekbõl áll pont ezért különleges, legalábbis számomra.

Breki33
#92736
Innen szedd le szerintem

http://www.skype.com/intl/hu/get-skype/on-your-computer/windows/downloading/

Én csak megnéztem a sajátom verziószámát lehet van már újabb bár nemrég frissített
#92735
Breki, ebbõl van magyar verzió is?
Mert én csak külföldit találtam.

#92734
Igen, számítógépre.

Köszi Breki, akkor ezt fogom feltetetni. (én tegnap az origo-n az 5.3.0.113-as verziót láttam, de azt nem éppen dicsérték. Ez hátha jobb.

computerguru
#92733
Megnéztem a bejátszást,hát nem is tudom,nekem megvan a Best Of CC.Catch,az azért jobb minõség,egyenlõ hangszin és egyenlõ hangerõ,+ dvd kép,ez azért egy kicsit össze,vissza van,összerakhatták volna jobban is,nem? Amúgy nem lenne rossz!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#92732
Konkrétan ez a verzió érdekelne.