A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#93737
Hiánypótló videó ha még a Youtube-n se találtam meg.<#wink>
Szerintem nem csak én szeretem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93736
persze hogy szereti ..sõtt !!<#eljen><#szeret>

#93735
Kösz!

bigivan
#93734

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#93733
Chrissie Hynde & The Pretenders - Back on the chain gang

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

#93732
Köszi!
A Toni Basil elõtt lévõ számnak (aminek a címe szerintem valószínûleg Back On The Train) annak ki az elõadója?

#93731
Toni Basil Hey Mickey

#93730
Meg tudná valaki mondani annak a dalnak az elõadóját és a címét, ami ebben a videóban van 2:31-tõl 2:42-ig?

#93729
Feltöltöttem másik fórumba két Orlando lemezt.
Megadom itt is, hátha itt is szereti valaki rajtam kívül.😊

Freedom In An Unfree World: http://www2.zippyshare.com/v/68478840/file.html

Outside the inside: http://shareplace.com/?E3E6F6FE21

#93728
1 klasszikus...Donna Summer+

<#wave>

donbig
#93727
Komjáthy György és Módos Péter most a Klubrádióban, ha valakit érdekel.

#93726
Jó a progi kipróbáltam én is köszi a az ötletet

#93725

Al Bano & Romina Power - Felicita (Dj Chrys Extended Club Remix 2011)

http://hulkshare.com/omx89rq3xypq

#93724
93703 senkinek nincs meg jó minõségben?

Breki33
#93723
Ha Flac akkor nem kell semmilyen konverter !



#93722
Az sajna nekem sincs meg.😞

#93721
Köszi, már megvan! Total Audio Converter <#wave>
kaposi1
#93720
Holnap mert már csak telon vagyok . <#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93719
Igen, nyertél <#worship>az volt. Most ha ajánlanál egy konvertert is amivel kiírhatnám CD-re...
kaposi1
#93718
Ez a te problémád szerintem! 24bit96kHz

Ajánlom inkább az AIMP-ot legalább hogy megtudd hogy valóban a JetAudio-e a ludas.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93717
Van egy kis baj. Lejött 4,5 óra alatt egy nagy zajtömeg. 😞
A JET audio legalábbis ezt tudja lejátszani belõle. Valami ötlet?
computerguru
#93716
Bocs,de az ötöst mondtam,az még nincs meg.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#93715
MI LELEPLEZZÜK A SZAR FILMEKET --- rosszfilmek eoldal.hu ---
#93714
Hoppá, bocsesz elõbb a 2-est töltöttem fel.

Itt a 3-as: http://s7.directupload.net/file/d/2634/97zl3846_jpg.htm

#93713
Köszi a segítséget.<#eljen>

http://s1.directupload.net/file/d/2634/iknzeuxe_jpg.htm

Breki33
#93712
illetve képfeltöltõre pontosabban

pl directupload.net
Breki33
#93711
töltsd fel egy tárhelyre
#93710
A 3-nak van. Nem csomagoltam bele?

Sajna én nem tudok képet csatolni, mert azt írja, hogy csak max. 20 kilót enged.😞

computerguru
#93709
A hármasnak és az ötösnek nincs boritója? Néztem a discogson,de csak a négyes van fent.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#93708
2: http://shareplace.com/?6C43AC2C22

#93707
Az 1-es:
http://shareplace.com/?41F5D08020

A 2.-kat majd holnap...

#93706
Csinálom ....

#93705
Mi a címe és az elõadója az utolsó dalnak ebben a klipben?

#93704

bocsi a minõségért. akkoriban enyira futotta

The real DJ play vinyl!

#93703
Ez a dal megvan esetleg valakinek jó minõségben (LOSSLESS, vagy 320)?

#93702
Igen, megköszönném, ha feltöltenéd ezeket is 320-ban!<#worship>

akizu
#93701
Ha olyan mint a 3-4-es CD akkor jó lesz.
<#wave>
#93700
Itt van az 5-ös is: http://shareplace.com/?FB10099E18

Az 1 és 2-öt majd feltolom. De nézzetek rá ezekre, hogy megfelel-e így.

akizu
#93699
Ha megvan 1-5 -ig 320-ban én megnézném.
Köszi!<#wave>
#93698
Az 1-2-t megtaláltam 192-ben is.

Tracklist:
01 Franky - Have you ever heard of Atlantis (Maxi) 6:22
02 Cliff Turner - Moonlight Affair (Maxi) 6:14
03 Michael Bedford - More than a Kiss (Maxi) 6:04
04 Joy Peters - One Night in Love (Maxi) 6:23
05 Humphrey Robertson - Back to stay (Maxi) 5:57
06 Michael Bedford - Space Boys (Maxi) 6:02
07 Jessica - Chinese Magic (Maxi) 5:14
08 Joy Peters - Don't loose your Heart tonight (Maxi) 5:22
09 Humphrey Robertson - Love in your Eyes (Maxi) 7:13
10 Silent Circle - Stop the Rain (Maxi) 5:37
11 Shipra - Blinded by the Light (Maxi) 5:48
12 Jack's Project - Shy Shy Sugarman (Maxi) 5:20
13 Art Affairs - Workaholic (Maxi) 6:00

http://rapidshare.com/files/16297822/Axel_Breitung_vol.1.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/16299383/Axel_Breitung_vol.1.part2.rar.html

CD2:
Tracklist:
01 Silent Circle - Oh, don't lose your Heart tonight (Maxi) 5:50
02 David Hasselhoff - Je t'aime means i love you (Maxi) 5:42
03 Chikeria - Le Freak 5:44
04 Kreml Flyers - Ka-Ka-Kasatschok (Maxi) 7:14
05 Bomb the Beach - Bomb the Beach (Maxi) 6:49
06 Prime Time - I can't get enough (Maxi) 6:51
07 Fix & Fertig - Der blonde Hans von der Bundesbahn (Maxi) 6:21
08 Humphrey Robertson - Trust a Heartache (Maxi) 5:30
09 Michael Bedford - Tonight (Maxi) 5:12
10 Mike Mareen - Right into my Heart (Maxi) 6:48
11 Angie van Burg - Lady in White (Maxi) 7:41
12 Fix & Fertig - Anrufbeantworter (Maxi) 6:58

http://rapidshare.com/files/16448919/Axel_Breitung_vol.2.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/16450192/Axel_Breitung_vol.2.part2.rar.html

Kellenek 320-ban?

#93697
4: http://shareplace.com/?470B1AE720

#93696
A 4-es megy ...

#93695
A 3-ast most töltöttem fel:
http://shareplace.com/?5792AEE117

#93694
Szia!
Engem érdekelne!

#93693
Sziasztok!<#integet2>

Érdekel valakit Axel Breitung Production CD1 - CD5 válogatás 320-ban?

akizu
#93692
4.30 -tól talán ez szól
Mozzart-Money 1987

<#wave>
Breki33
#93691
Breki33
#93690
#93689
Meg tudná valaki mondani, hogy ebben a videóban ki az elõadója és a címe annak a zenének, ami 3:33-tól van 3:47-ig, és amelyik 4:30-tól 4:46-ig?

#93688
Ez az , THX! <#worship>