A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#93787
THX!

#93786
halihó szép estét Jól látom a "mester" munkája is benne ebben az albumban??

<#wave><#wave><#eljen>
Köszönet érte!

Wescone
#93785

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#93784

In Lak\'ech Ala K\'in

#93783


hoppáááá

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#93782
Ez nem az. Annak a két dalnak keresem a címét, ami 4:35-tõl 4:52-ig, és 7:44-tõl 7:54-ig van a videóban.

akizu
#93781
#93780
Mármint az lenne a kérdésem, hogy 4:32-tõl 4:52-ig, és 7:44-tõl 7:54-ig melyik dalok vannak a 93776-os hsz-nél belinkelt videóban?

#93779
Még két kérdésem lenne, szintén ugyanebbõl a videóból:

4:35 - 4:52

7:44 - 7:54

#93778
Köszi!

Breki33
#93777




#93776
Sziasztok!




Az alábbi videóból szeretném megtudni 4 dalnak a címét és az elõadóját, mégpedig a következõket:


6:42 - 6:56
7:05 - 7:21
7:30 - 7:43
9:23 - 9:32

Köszi elõre is a segítséget!

Zephyr Retiring
#93775
a 80-as évek elején született egy sláger.
többekközt totyikgazdánk nagy kedvence még ma is..
ez pedig a vándor.

heli és csapata pár éve újra értelmezte:

heli feat. jenny - vándor 😊

figyelem quicktime player frissítés szükséges lehet torz lejátszás esetén!

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#93774
illetve:
zephyrtheking <#nevetes1>
bocsi

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#93773
reggeltnapotestét<#nyes>
kinek hogy..
kérésre 320-asban:








1 Five Letters - Tha Kee Tha Tha 5:39
2 Kasso - Brazilian Dancer (DJ Version) 4:38
3 Number One Ensemble - Flor De Coca 5:40
4 Kano - Now Baby Now 5:59
5 Freddy The Flying Dutchman & The Sistina Band - Wojtyla Disco Dance (Part 1) 4:25
6 Firefly - Love (Is Gonna Be On Our Side) 7:03
7 D.D. Sound - Burning Love 9:30
8 Revanche - 1979 It's Dancing Time 8:14
9 Red Dragon Band - Let Me Be Your Radio (Part 1) 5:37
10 Rainbow Team - Dreaming 4:11
11 Easy Going - Do It Again 8:04
12 Tullio De Piscopo - 'E Fatto 'E Sorde! E? (Money Money) (Maxessa Edit) 5:05
13 Valentine - Tina Are You Ready (Instrumental) 5:15


a zenéket itt találod 😊


zephyrthekig

neked és bárkinek akit még érdekel ez a korszak:
jó szórakozást a retro italodisco világában<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#93772

Szerintem is sok !

Úgyhogy kénytelen vagyok mp3-ban hallgatni...<#szomoru1>

kaposi1
#93771
Jó ez a zene Fülcsikém csak 40Euro két számért kicsit sok.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93770

Sziasztok,
jó reggelt kívánok mindenkinek ezzel a remek zenével:


kaposi1
#93769
"Cáfolj meg, ha másként gondolod, de ez a tapasztalatom. "

Hogy is tudnálak megcáfolni.
Pontosan így van.
Mivel a fiatalok torkán a Sz..t dugják le ( lásd rádió zenék) ezért szerencsétlenek azt sem tudják igazándiból hogy mi is a jó zene.
És ha véletlenül hallanak valami olyat aminek igazi dallama van akkor néznek mint az UFO-k hogy jé ez valami teljesen más.
Saját példámból kiindulva.
Nálam melóban állandóan szól a zene a gépemen és mondanom sem kell nem rádió zenék.<#crazya>
Néha azt veszem észre hogy igen csak leragadnak a fiatalok az asztalomnál mert valami olyat hallanak ami számukra teljesen ismeretlen, és tetszik is nekik.
Aztán mikor elkezdem sorolni hogy épp mit hallanak a lejátszóban az arcukra rá van írva hogy KB mint ha egy marslakóval beszélgetnének.<#nevetes2>
Persze hogy nem ismerik õket mert nem játsszák sehol max Internet rádiókon.
Meg amúgy is be vannak már oltva a Tuc Tuc zenére.
Lehet hogy tetszene nekik de milyen égõ már a társ elõtt ilyet hallgatni.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#93768
Szia!

Mivel imádom Tobias Bernstrup munkásságát nem voltam rest letölteni az ajánlatodat.
Nos azt kell hogy mondjam kicsit összekutyulták ott a számokat.
Ha valakit érdekel esetleg a valós lista az javítsa át arra amit a Total Commanderben átjavítottam.
Ami a lejátszóba be van töltve az a letöltés után látható HIBÁS!<#wink>
Amúgy egy kicsit eltévedtél az ilyen ajánlatokkal a topikot illetõen.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93767
Köszi fülcsi, leszedtem, majd meghallgatom ...

#93766
Köszi Fülcsikém!<#wave>

Tényleg olyan, mint az OMD.<#eljen>

Szép napot mindenkinek!

ui: fülcsi, nem talizunk valamikor?

#93765

Sziasztok.

Riccardp Campa:
[url]http://www.easy-share.com/1916061395/Riccardo_Campa_-_Looking_For_A_Way_Out_%28Maxi-Single%29_%282010%29_%5BMP3%5D_ES_3611530.rar

The Flashback Band:
[url]http://www.easy-share.com/1916060315/Flashback_Band_The_-_Celebration_%28Maxi-Single%29_%282010%29_%5BMP3%5D_ES_3612402.rar

Mike_Simonetti_Johnny_Jewel:
http://www.easy-share.com/1915280083/Mike_Simonetti_Johnny_Jewel_-_Albuterol_%282010%29_%5BMP3%5D_SO_3204462.rar

Tobias_Bernstrup:
http://www.easy-share.com/1916335680/Tobias_Bernstrup_-_Hitman_%282010%29_%5BMP3%5D_ES_3625741.rar

Alan Cook:
http://www.easy-share.com/1916060263/Alan_Cook_-_Don_039_t_Give_Up_%28Maxi-Single%29_%282010%29_%5BMP3%5D_ES_3611457.rar

Lotuz
http://www.easy-share.com/1916791720/Lotuz_-_2_Singles_%281995%29_%5BMP3%5D_ES_2016344.rar

Rio amp Mars:
http://www.easy-share.com/1916079872/Rio_amp_Mars_-_2_Singles_%281994%291995_%5BMP3%5D_ES_3613068.rar


Mára ennyit. 🤣 Jó éjt. Jó zene hallgatást........bay dj.staccato
akizu
#93763
Szia Marika!

Éppen készültem átküldeni amire Sztakiba megelõzött, remélem az a változat megfelel neked.
<#wave>
#93762
Sziasztok!

Sjon & Sjeffrie - Het cowboylied gaat zo
http://www65.zippyshare.com/view.jsp?locale=hu&key=31185234

#93761

Szia Atikám,
egyetértünk, semmilyen jó zenét nem zárok ki.
De a szívem a hetvenes-nyolcvanasoké.

Mit csináljak, ha DJ Bobo-t mondjuk jobban unom, mint Ken Lászlót ?

Retroman írása nekem is szimpatikus, egyszerû de lényegre törõ megfogalmazása a lényegnek.
Látod, a zenei jóízlés nem korfüggõ, elvégre pont húsz évvel vagyunk idõsebbek nála...

"Na és szerettem a nem italo közül az OMD-t."

Errõl a mondatodról eszembe jutott egy jó kis zene, szakasztott OMD.

Ha nem ismered, töltsd le bátran - kénytelen vagy vaktában, mert nem találtam a YouTube-on videót hozzá - nagyon jó zene !!

Megbízhatsz az ízlésemben!

D-Emotion Project - Lady of stars (mp3 320 kbps)


#93760

Szia Akizu,
jó ez a cowboy-os zene, kicsit õrültes, tán épp ezért tetszik...

Föltehetnéd, ha megvan Neked. Köszönöm szépen !

#93758

#93757
akizu
#93754
Egy vérbeli disco muzsika a 70-as évek végérõl.
THE SIMON ORCHESTRA - MR. BIG SHOT (1979)

<#integet2>
akizu
#93753
Sjon & Sjeffrie - Het cowboylied gaat zo

<#wave>
#93752

Sziasztok !

A minap találtam egy érdekességet.
Matthias Reim együttesének, a Fairfax-nak egy maxiját.
Nem is tudtam, hogy ilyen jó zenéket komponált jó tíz évvel a 'Verdammt ich liebe dich' sikere elõtt:





Fairfax - Satellite dream (maxi single) (mp3 256 kbps)

Érdemes letölteni, fõleg hogy van rajta egy (szerintem) bomba sláger:




#93751

Hali Zephyr,
hálásan köszönöm a "hálád jeléül" tegnap küldött zenét,nagyon tetszik !
Egyébként nem is ismertem semmilyen verzióban !
Különösen megható, hogy ezt a veziót én inspiráltam !
Máris úgy érezhetem magam, "mint egy múzsa"....

#93750
Sziasztok!

Írok pár sort én is.

Nekem a kedvenceim a mai napig a 80-as évek italo-zenéi. Számomra korszakalkotó volt Orlando, Savage, Yazoo valamint Patrick Cowley irányzat. Persze a többi 'klasszikus' italo-t is szeretem már régóta, mint a Bad Boys Blue, Fancy, Silent Circle, Radiorama vagy éppen Den Harrow. De ezek a zenék nekem elég egyformák. Persze aztán az én hallásomra nem igen lehet adni.😛
Na és szerettem a nem italo közül az OMD-t.

A 80-as elõtti, illetve a 90-es évekbõl (meg a napjainkból) vannak kedvencek, amolyan slágerek, de az ilyeneket ritkán hallgatom. És ezek száma körülbelül összességében annyi, mint a 80-asok.

Viszont Fülcsikém, mondod, hogy a 90-es éveket nem is hallgatod. Pedig szerintem azokat sem lehet kizárni. Akkor is voltak dallamos zenék, mint a DJ. Bobo, vagy az Experience. És emellett nekem kedvencem volt az Inner Circle (szeretem a reggie zenét is).

Szóval én végülis minden korban találok 'fincsi' zenét, de az igazi kedvenceim mindig is a 80-as kor zenei világa.

ui: retro cimbi írása nagyon szimpatikus

Zephyr Retiring
#93749
gyerekek, gyerekek..
ha így folytatjátok, szegény kaposi mester végtelenül szomcsi lesz😊
amúgy sorrendben:
a legütõsebb italódiszkó zenék a 80-as, a beat és az "õs"diszkó a 70-es, a hard rock és a blues rock pedig a 60-as években élte fénykorát..
a 90-es években pedig megjelent a dancefloor és beérett a rap is..
talán a legjobb rap slágerek születtek ezidõtájt..
érdekességképpen megemlíteném azt is, hogy a rock`n roll-ból kialakult rock zene bizonyos körökben mindmáig sikeres maradt..
ahogy egy kiváló énekes is elénekelte egyszer:
"..a rock örök, és elpusztíthatatlan!"
közel 30 éve hallottam egy sercegõs vinylen ezeket a szavakat. megmosolyogtam.
pedig milyen igaz is ez..
hiszen már 57 éve, hogy felcsendült az a bizonyos híres bill haley nóta 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#93748
Én is hozzászólnék ehhez a témához: én 24 éves vagyok most, ennek ellenére egyáltalán nem a mai divatos zenéket hallgatom, elsõsorban 90-es évek( amiket kisgyerekkoromban szerettem meg) de a 80-as évekbeli zenéket is szeretem.
Igazság szerint még a 70-es, sõt a 60-as évekbeli zenéket is szívesebben hallgatom, mint a mai "menõ" zenéket, pedig azok a zenék még jóval elõttem születtek, mégis többet mondanak nekem, mint a maiak.
Sokan csodabogárnak is tartanak emiatt, hogy fiatal korom ellenére régi zenéket hallgatok, de én akkor is ragaszkodok a régiekhez, nem fogom a maiakat hallgatni csupán csak azért, hogy "trendi" legyek.

#93747

Hát a feltérképezés nekem már gyerekkoromban elkezdõdött.
Mivel épp a hetvenes éveket éltük, amikor a zenei szenvedélyem útjára indult. Emlékszem, mindennap ahogy hazaértem a suliból, fölmásztam egy hokedlire, és bekapcsoltam apukám néprádióját, aztán egész délután zenéltem.
Melódiakoktél, tánczenei koktél, kívánságmûsor, ötödik sebesség, jöttek szép sorban délutánonként - mind-mind tele volt jó zenével. Én már akkor megfertõzõdtem és ebbõl csak a sír gyógyíthat ki.

A hetvenes-nyolcvanas évtizedben fürdõztem szó szerint. Nekem ma is az a két évtized a ZENE - így csupa nagybetûvel.

Aztán a 90-es évtized totálisan kimaradt, inkább a munkáról szólt, semmint a hobbiról - házaság, építkezés, stb. amin majdnem mindenki átesik, - mellesleg az a korszak zeneileg nem is annyira tetszett. Vannak azért zenéim ebbõl az idõszakból is, de kapaszkodj meg: soha nem hallgatom õket !!

És a mai zenék: ami a Te nagy szerelmed a nyolcvanas italo mellett, az ugyanilyen hangzású friss zenék: kétségkívül születnek most is szenzációsak, de talán nem olyan maradandóak és közismertek, mint régen.
Én a topikodon látott és hallott információkon kívül holt hülye lennék a témához, elárulom Neked.

Vannak fiatal, húsz és harminc év közötti kollegáim, ismerõseim, nekik a mai zene egész mást jelent, állítom Neked, hogy a 99 %-uk nem is ismeri azt a mûfajt, amirõl a topikod szól. Nincs is rá igényük, nem is tudják milyen ez. Ma egyszerûen totál más a divat. Cáfolj meg, ha másként gondolod, de ez a tapasztalatom.

kaposi1
#93746
Lehet én is imádnám , de egyszerûen arra már se idõm , se energiám hogy feltérképezzem.
Véleményem szerint a 90-es évekbõl a 95-96-os év volt brutálisan jó zeneileg.
Aztán a 2000 feletti zenékben nem sok köszönet volt.
Majd 2006 - 2007-tõl ismét nagyon jó zenék következtek és hála az égnek azóta nincs megállás.
Ezt a korszakot én már csak úgy hívom hogy " Napjain Italo Zenéi a 80-as Évek Stílusában.<#wink><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#93745

Lacikám,
nagyon szívesen Neked is és mindenki másnak is.
Aztán majd eldöntöd, hogy tetszik-e...

Én imádom a hetvenes évek zenéit, egyszerûen magával ragadó a hangulatuk !!
És ha már a sötét lóra utaltál, nos nekem a kilencvenes évek az !!
A 2000 utáni idõk meg egyenesen egy hatalmas fekete lyuk....

kaposi1
#93744
Szia Fülcsi!<#wave>

Nekem a 80-as évek elõtti zene teljesen sötét ló,de ezzel a lemezzel most teszek egy próbát.
Köszönöm szépen a megosztást.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#93743
hali fülcsi<#integet2>
imádom minden egyes nótáját.
hálám jeléül hoztam valamit én is:
katt 😊

ez a verzió, csak miattad készült ma el<#papakacsint>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

akizu
#93742
Szia!

nekem így van meg de talán a címe így helyes
Bobby "O"* – Bobby "O" & His Banana Republic vagy
BOBBY O' & HIS BANANA REPUBLIC - A Man Like Me (1985)

http://www.discogs.com/Bobby-O-His-Banana-Republic-A-Man-Like-Me/release/260571
<#wave>
#93741
Bobby Orlando - His Banana Republic
http://shareplace.com/?F83E714018

#93740

Sziasztok!

Computerguru ajánlásával szerepelt itt pár hete egy album.
Most feltöltöttem veszteségmentesen, mindenkinek, aki mp3-nál jobba szívesebben hallgatná.

COSMIC GAL - KEEP ON MOVING (1979)
Produced: Bernard Möhrle (Chilly)
Formatum: wav





part1
part2
part3
part4

Egyébként nem tudom felfigyelt-e rá más is, néhány új mirror van a multiupload-ra feltöltéskor. A rapidshare például furcsa módon eltûnt...

#93739

Lacikám,
köszönjük, nagyon nagy kedvenc nálam is mind a kettõ !!

kaposi1
#93738
És még kettõt készítettem ami szintén nem volt a Videómegosztón pedig hatalmas zenék szerintem.

William Pitt - Such A Lonely Night ( I'm Crazy To Leave You ) ( Special Mix )



Davy James - Mama ( Extended Version )

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: