A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#94690
Igen közben megtaláltam én is. Csak sajna a film.😞
#94689
Sziasztok, ismeritek ezt? Nem tudom mi, de nagyon jó!
Hangzásából kanadainak tippelném...
Hangzásából kanadainak tippelném...
Choose your weapon!
#94688
Tuti, hogy abból a filmbõl van, igen!
#94687
Ez biztos, hogy a Banana Joe filmbõl van?
Mert most néztem egy soundtrack-et, de azok között nincsen.
Mert most néztem egy soundtrack-et, de azok között nincsen.
#94686
Errõl a dalról tud esetleg valaki valamit, hogy létezik -e jó minõségben?
Ez a dal az 1981-ben készült Banános Joe címû Bud Spencer filmben szerepelt (szerintem ezen a youtube-os felvételen is a filmbõl vették ki a zenét nagy valószínûséggel), azt viszont nem tudom, hogy megjelent-e valaha valamilyen hanghordozón, vagy kizárólag csak a filmbe készült, és nem adták ki külön a zenét...
Van esetleg valakinek valami infója errõl?
Ez a dal az 1981-ben készült Banános Joe címû Bud Spencer filmben szerepelt (szerintem ezen a youtube-os felvételen is a filmbõl vették ki a zenét nagy valószínûséggel), azt viszont nem tudom, hogy megjelent-e valaha valamilyen hanghordozón, vagy kizárólag csak a filmbe készült, és nem adták ki külön a zenét...
Van esetleg valakinek valami infója errõl?
#94685
Köszike!<#integet2>#integet2>
Szia !
Meg fogom nézni neked, csak most más ( munkával ) vagyok elfoglalva.
Még ha itthon is vagyok.<#szomoru1>#szomoru1>
Meg fogom nézni neked, csak most más ( munkával ) vagyok elfoglalva.
Még ha itthon is vagyok.<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#94683
Lacikám ebben nem tudsz segíteni? (te nagy zsonglõr vagy lossless-ben)
Ezt a 3 Lian Ross számot keresném 320-ban vagy lossless-ben (nekem csak VBR256-320-ban van meg, de elég silánynak tûnik):
Another World
Keep This Feeling
Take My Life
Köszke!
Ezt a 3 Lian Ross számot keresném 320-ban vagy lossless-ben (nekem csak VBR256-320-ban van meg, de elég silánynak tûnik):
Another World
Keep This Feeling
Take My Life
Köszke!
Kedves Barátom remélem erre a verzióra gondoltál.
Patty Ryan - You're My Love, You're My Life.wav<#wave>#wave>
Patty Ryan - You're My Love, You're My Life.wav<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nem bizony.<#falbav>#falbav>
Ezt nagyon elcsesztem bizony.
Petinek igaza van , és köszönöm hogy felnyitotta a szemem.
Ez bizony ahogy írta is Dancing-Duke-Dancing-Duke nóta.
Ami nagy valószínûséggel sose lesz meg jóban.
Az lehetett a probléma hogy gondolom én ezt a zenét valahonnan letöltöttem és az átnevezésnél rossz címet írtam be.
Onnantól kezdve nálam hibás címmel, elõadóval volt listázva.
Már kereste ezt a nótát és az én katalógusomba már így szerepelt a találat.<#szomoru1>#szomoru1>
Javítom is majd a videót.
Ezt nagyon elcsesztem bizony.
Petinek igaza van , és köszönöm hogy felnyitotta a szemem.
Ez bizony ahogy írta is Dancing-Duke-Dancing-Duke nóta.
Ami nagy valószínûséggel sose lesz meg jóban.
Az lehetett a probléma hogy gondolom én ezt a zenét valahonnan letöltöttem és az átnevezésnél rossz címet írtam be.
Onnantól kezdve nálam hibás címmel, elõadóval volt listázva.
Már kereste ezt a nótát és az én katalógusomba már így szerepelt a találat.<#szomoru1>#szomoru1>
Javítom is majd a videót.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lehet, hogy rossz nyomon vagy. Biztos ez a cím és elõadó? Akárhogy hallgatom, nekem ez sehogy sem "fantasy"...
imo :) science fiction is science fact
#94678
Köszönöm Akizu !
Azért ez a Patty Ryan nem árt ha meg van rövidben is.(Jóban.)
A maxit meg Laci mára igérte,és az is jönni fog ahogy én ismerem õt.
Köszi a 98-as remixet is.
Azért ez a Patty Ryan nem árt ha meg van rövidben is.(Jóban.)
A maxit meg Laci mára igérte,és az is jönni fog ahogy én ismerem õt.
Köszi a 98-as remixet is.
Szia Allada!
Nos találtam kettõ rövid verziót talán erre gondoltál.
http://www.4shared.com/audio/Ycps7eob/01_Youre_My_Love_Youre_My_Life.html
http://www.4shared.com/audio/YmVT-80b/03_Youre_My_Love_Youre_My_Life.html
01. You're My Love, You're My Life '98 (Short Version).ape
03. You're My Love, You're My Life (Original Version).ape
Üdv:akizu<#wave>#wave>
Nos találtam kettõ rövid verziót talán erre gondoltál.
http://www.4shared.com/audio/Ycps7eob/01_Youre_My_Love_Youre_My_Life.html
http://www.4shared.com/audio/YmVT-80b/03_Youre_My_Love_Youre_My_Life.html
01. You're My Love, You're My Life '98 (Short Version).ape
03. You're My Love, You're My Life (Original Version).ape
Üdv:akizu<#wave>#wave>
szia Laci!
Idézném e témával kapcsolatban Haluska Imrét!
"Nem akarlak elkeseríteni, de ez egy demo-maxi, feliratok nélkül, egy oldalas (csak A-side!), fehér borítóban és a borítóra nyomva: DANCING DUKE-DANCING DUKE TEST RECORD.
Ha jól tudom, akkor csak 100 példányban jelent meg, illetve olasz diszkósok kaptak 100 darabot. Én a DiscoMagicnél találkoztam vele a "Radio Deejay" fakkban és én is csak belehallgathattam annakidején. Elhozni nem lehetett...
De azért sok sikert a kutatáshoz!"
Idézném e témával kapcsolatban Haluska Imrét!
"Nem akarlak elkeseríteni, de ez egy demo-maxi, feliratok nélkül, egy oldalas (csak A-side!), fehér borítóban és a borítóra nyomva: DANCING DUKE-DANCING DUKE TEST RECORD.
Ha jól tudom, akkor csak 100 példányban jelent meg, illetve olasz diszkósok kaptak 100 darabot. Én a DiscoMagicnél találkoztam vele a "Radio Deejay" fakkban és én is csak belehallgathattam annakidején. Elhozni nem lehetett...
De azért sok sikert a kutatáshoz!"
New Italo Vinyl
#94673
#94668-ra válaszom.
Laci !
Az amit szeretnék,az alap maxi 7 perc 10.(Patty Ryan.)
Laci !
Az amit szeretnék,az alap maxi 7 perc 10.(Patty Ryan.)
#94669
Sziasztok!
Ezt a 3 Lian Ross számot keresném 320-ban (nekem csak VBR256-320-ban van meg de elég silánynak tûnik):
Another World
Keep This Feeling
Take My Life
Köszke!
Ezt a 3 Lian Ross számot keresném 320-ban (nekem csak VBR256-320-ban van meg de elég silánynak tûnik):
Another World
Keep This Feeling
Take My Life
Köszke!
ALLADA Barátom.
Írd le pontosan milyen hosszú az A Patty Ryan verzió.
Mert nem tudom a sok verzió közül melyiket tegyem fel neked.<#nemtudom>#nemtudom>
Írd le pontosan milyen hosszú az A Patty Ryan verzió.
Mert nem tudom a sok verzió közül melyiket tegyem fel neked.<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia Allada!
Remélem erre gondoltál.
http://www.4shared.com/audio/syK8LDSl/Joy_-_Valerie.html
<#wave>#wave>
Remélem erre gondoltál.
http://www.4shared.com/audio/syK8LDSl/Joy_-_Valerie.html
<#wave>#wave>
#94666
Szép estét skacok.<#vigyor4>#vigyor4>
Hoztam 1 zenei csemegét, 1 klasszikát!
Passengers - Casino (The Classic Collection) 1994
Italodisco, APE (image+.cue), lossless, 474 MB
LISTA:
01. The Lion Sleeps Tonight <0:03:53.18>0:03:53.18>
02. Casino <0:03:34.67>0:03:34.67>
03. Movie Star <0:03:39.33>0:03:39.33>
04. Annalisa <0:00:35.30>0:00:35.30>
05. He's Speedy Like Gonzales <0:07:24.60>0:07:24.60>
06. Take a Little Time <0:04:25.35>0:04:25.35>
07. Girls Cost Money <0:03:53.37>0:03:53.37>
08. Midnight <0:03:33.20>0:03:33.20>
09. Rapsody <0:04:34.25>0:04:34.25>
10. Immediate Pleasure <0:04:09.45>0:04:09.45>
11. Olympic Fever <0:03:54.00>0:03:54.00>
12. The Last Romantic <0:04:30.58>0:04:30.58>
13. Dans Mon Coeur <0:04:55.37>0:04:55.37>
14. Mambo Jambo <0:05:20.28>0:05:20.28>
15. Burning Cool <0:04:07.27>0:04:07.27>
16. Touch And Go <0:05:00.73>0:05:00.73>
17. Night After Night <0:04:46.30>0:04:46.30>
18. On Vacation <0:03:30.52>0:03:30.52>
http://rapidshare.com/files/228353777/Pass.part1.rar
http://rapidshare.com/files/228357160/Pass.part2.rar
http://rapidshare.com/files/228360648/Pass.part3.rar
http://rapidshare.com/files/228363783/Pass.part4.rar
http://rapidshare.com/files/228367026/Pass.part5.rar
shum<#vigyor4>#vigyor4>
Hoztam 1 zenei csemegét, 1 klasszikát!
Passengers - Casino (The Classic Collection) 1994
Italodisco, APE (image+.cue), lossless, 474 MB
LISTA:
01. The Lion Sleeps Tonight <0:03:53.18>0:03:53.18>
02. Casino <0:03:34.67>0:03:34.67>
03. Movie Star <0:03:39.33>0:03:39.33>
04. Annalisa <0:00:35.30>0:00:35.30>
05. He's Speedy Like Gonzales <0:07:24.60>0:07:24.60>
06. Take a Little Time <0:04:25.35>0:04:25.35>
07. Girls Cost Money <0:03:53.37>0:03:53.37>
08. Midnight <0:03:33.20>0:03:33.20>
09. Rapsody <0:04:34.25>0:04:34.25>
10. Immediate Pleasure <0:04:09.45>0:04:09.45>
11. Olympic Fever <0:03:54.00>0:03:54.00>
12. The Last Romantic <0:04:30.58>0:04:30.58>
13. Dans Mon Coeur <0:04:55.37>0:04:55.37>
14. Mambo Jambo <0:05:20.28>0:05:20.28>
15. Burning Cool <0:04:07.27>0:04:07.27>
16. Touch And Go <0:05:00.73>0:05:00.73>
17. Night After Night <0:04:46.30>0:04:46.30>
18. On Vacation <0:03:30.52>0:03:30.52>
http://rapidshare.com/files/228353777/Pass.part1.rar
http://rapidshare.com/files/228357160/Pass.part2.rar
http://rapidshare.com/files/228360648/Pass.part3.rar
http://rapidshare.com/files/228363783/Pass.part4.rar
http://rapidshare.com/files/228367026/Pass.part5.rar
shum<#vigyor4>#vigyor4>
#94665
Üdv.mindenkinek !
A top 100 válogatásomhoz keresek még két zenét,lossless.
1.Patty Ryan - You're my love,you're my life (extended version)1986.
2.Joy - Valerie (original Album Verzió)Ebbõl nem a maxit keresem.
Köszönöm,elõre is mindenkinek.
A top 100 válogatásomhoz keresek még két zenét,lossless.
1.Patty Ryan - You're my love,you're my life (extended version)1986.
2.Joy - Valerie (original Album Verzió)Ebbõl nem a maxit keresem.
Köszönöm,elõre is mindenkinek.
#94664
Szia!
Köszi szépen!<#integet2>#integet2>
Köszi szépen!<#integet2>#integet2>
#94663
Szia!
Bár csak MP3-as, de amíg nincs jobb talán megteszi ez is:
KFT - Uzenet a liftbol-A fodrasz 1983.rar (76.98 M😎
http://www.multiupload.com/G17RS9614G
KFT - Ég és Föld (1987).rar (60.51 M😎
http://www.multiupload.com/SCRV93JLX1
KFT - A nagy alakítás (1990).rar (80.11 M😎
http://www.multiupload.com/LVBSU1RPDD
Jó szórakozást hozzá!
Bár csak MP3-as, de amíg nincs jobb talán megteszi ez is:
KFT - Uzenet a liftbol-A fodrasz 1983.rar (76.98 M😎
http://www.multiupload.com/G17RS9614G
KFT - Ég és Föld (1987).rar (60.51 M😎
http://www.multiupload.com/SCRV93JLX1
KFT - A nagy alakítás (1990).rar (80.11 M😎
http://www.multiupload.com/LVBSU1RPDD
Jó szórakozást hozzá!
#94662
Lehetséges... Pedig a kért jelszó helyére
azt pötyögöm be amit megadtál tehát a fórumneved, de nem csomagol...
azért kösz és üdv
azt pötyögöm be amit megadtál tehát a fórumneved, de nem csomagol...
azért kösz és üdv
Kedves jdjlui!
Eddig még csak TE jelezted ezt a problémát a többieknek valószínûleg sikerült mert senki más nem jelzett vissza. (Talán valamit rosszul csinálsz nem tudom.)
Üdv:
Eddig még csak TE jelezted ezt a problémát a többieknek valószínûleg sikerült mert senki más nem jelzett vissza. (Talán valamit rosszul csinálsz nem tudom.)
Üdv:
#94660
Sziasztok!
Keresem a KFT-tõl a következõ albumokat:
Üzenet a liftbõl - A fodrász (1983)
Ég és Föld (1987)
A nagy alakítás (1990)
Köszi elõre is, ha valaki feltöltené ezek közül bármelyik albumot!
(Találtam egy oldalt, amin nagyon sok KFT album fent van, de nem él már egyik link sem azon az oldalon.)
Keresem a KFT-tõl a következõ albumokat:
Üzenet a liftbõl - A fodrász (1983)
Ég és Föld (1987)
A nagy alakítás (1990)
Köszi elõre is, ha valaki feltöltené ezek közül bármelyik albumot!
(Találtam egy oldalt, amin nagyon sok KFT album fent van, de nem él már egyik link sem azon az oldalon.)
Keresném jobb minõségben.<#szomoru1>#szomoru1>
Soviet - Dancing in my fantasy
Soviet - Dancing in my fantasy
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#94658
Kedves akizu! A fórumon használt neveddel miért nem tudom kicsomagolni a Szikora albumot?
Sajnos ugyanez történt Tgolyo által feltöttel is...
Üdv
Sajnos ugyanez történt Tgolyo által feltöttel is...
Üdv
#94657
Köszi letöltöttem én is mert nem mindegyik dalra emlékszem ezért frissítem a memóriám.
SILENT CIRCLE - Dance Mix 2011 (by SpaceAnthony )mp3
http://soundcloud.com/spaceanthony/silent-circle-dance-mix-2011
<#wave>#wave>
http://soundcloud.com/spaceanthony/silent-circle-dance-mix-2011
<#wave>#wave>
#94654
Köszönöm akizu !
Sziasztok!
Ha már ennyire kapós ez a Szikora album akkor mp3-ban feltolom.
a kibontáshoz a fórumon használt nevem kell.
Szikora Róbert - Így játszotok ti (1986)
Szikora Róbert - Igy Jácctok Kint '87
https://rapidshare.com/files/2038889812/Szikora_Róbert_-_Igy_Jácctok_Kint__87.rar
https://rapidshare.com/files/2094565641/Szikora_Róbert_-_Így_játszotok__ti__1986_.rar
üdv: akizu<#wave>#wave>
Ha már ennyire kapós ez a Szikora album akkor mp3-ban feltolom.
a kibontáshoz a fórumon használt nevem kell.
Szikora Róbert - Így játszotok ti (1986)
Szikora Róbert - Igy Jácctok Kint '87
https://rapidshare.com/files/2038889812/Szikora_Róbert_-_Igy_Jácctok_Kint__87.rar
https://rapidshare.com/files/2094565641/Szikora_Róbert_-_Így_játszotok__ti__1986_.rar
üdv: akizu<#wave>#wave>
#94652
köszi az infót ! már nézem is....<#eljen>#eljen>
#94651
#94650
És azokra is gondolva, akik szeretik a jó zenéket, régi, öreg jó
funky-k, soul muzsikákat.
Én nagyon szeretem, mert ez jóó...<#vigyor4>#vigyor4>
http://allsoulandfunk.blogspot.com/
funky-k, soul muzsikákat.
Én nagyon szeretem, mert ez jóó...<#vigyor4>#vigyor4>
http://allsoulandfunk.blogspot.com/
#94649
Sziasztok!
Õrült sok zene.
Szerintem mindenki talál benne kedvére.
Szívesen és jó böngészést!
dj.staccato
http://www.torontovka.com/forum/?key=life.forum.topic&id=88230&page=all
Õrült sok zene.
Szerintem mindenki talál benne kedvére.
Szívesen és jó böngészést!
dj.staccato
http://www.torontovka.com/forum/?key=life.forum.topic&id=88230&page=all
Skacok!
mivel holnap dolgozom , vasárnap pedig ünnepelni megyünk így csak jövõ hét közepe felé vállalom.
mivel holnap dolgozom , vasárnap pedig ünnepelni megyünk így csak jövõ hét közepe felé vállalom.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
#94647
Tgolyo !
Vagy ha valakinek még meglenne,nekem mp3 ban is megfelelne.
Köszi,elõre is.
Vagy ha valakinek még meglenne,nekem mp3 ban is megfelelne.
Köszi,elõre is.
#94646
Szia Zoli!
Rég hallgattam ezt.......köszi leszedtem<#nevetes1>#nevetes1>
Rég hallgattam ezt.......köszi leszedtem<#nevetes1>#nevetes1>
#94645
Kedves Zoltán (Tgolyo) kolléga!
megtisztelnél azzal, hogy feltolod az egész (a képen látható) Szikora Robi lemezt, hasonló minõségben, mint azt az egy számot?
Köszönöm <#worship>#worship>
megtisztelnél azzal, hogy feltolod az egész (a képen látható) Szikora Robi lemezt, hasonló minõségben, mint azt az egy számot?
Köszönöm <#worship>#worship>
Én nem errõl a lemezrõl beszélek,ezek szerint kettõ van ilyen? Nekem ez kellene:
01.Egy frászt-LGT
02.Egy percre vigasztalj-Zorán
03.Tele van újra a sziget-Hungári
04.Hé jó haver-Skorpió
05.T-s asszony-Bergendy
06.Buli lesz-Nagy Feró
07.Pokolangyal Bálban-HBB
08.Csip-Csip Csóka-Halász Judit
09.Hány Éjszaka?-Dolly Roll
10.Vasszívünk-Magyar Metál Expressz
11.A világ tetején-Omega
12.Miki-Miki Team
13.Én nem kértelek-Korda György
14.Honolulllu-Neoton
15.Kesergõ-Korá
16. Ne lõdd a seriffet-100 Folk
17.Óh kislány-Fonográf
18.Csámpás királynõ-KFT
19.Nem kell mindent érteni-R-Go
De valami jó minõségben! Mondjuk ez sem rossz,amit te mutatsz!Reméljük lejön!
01.Egy frászt-LGT
02.Egy percre vigasztalj-Zorán
03.Tele van újra a sziget-Hungári
04.Hé jó haver-Skorpió
05.T-s asszony-Bergendy
06.Buli lesz-Nagy Feró
07.Pokolangyal Bálban-HBB
08.Csip-Csip Csóka-Halász Judit
09.Hány Éjszaka?-Dolly Roll
10.Vasszívünk-Magyar Metál Expressz
11.A világ tetején-Omega
12.Miki-Miki Team
13.Én nem kértelek-Korda György
14.Honolulllu-Neoton
15.Kesergõ-Korá
16. Ne lõdd a seriffet-100 Folk
17.Óh kislány-Fonográf
18.Csámpás királynõ-KFT
19.Nem kell mindent érteni-R-Go
De valami jó minõségben! Mondjuk ez sem rossz,amit te mutatsz!Reméljük lejön!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Zolikám igenis értettük régi tagok az üzeneted.<#wink>#wink>
csak annyit tennék hozzá a képedhez hogy ha ilyen minõségû képeket készítenél az elmúlt bizniszekrõl annak roppant mód tudnánk örülni.<#nyes>#nyes><#worship>#worship>
csak annyit tennék hozzá a képedhez hogy ha ilyen minõségû képeket készítenél az elmúlt bizniszekrõl annak roppant mód tudnánk örülni.<#nyes>#nyes><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: