A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Neoton Família – Ádám És Éva
Nekem megvan ez az album eredeti bakeliten, de nincsenek ráírva az eredeti dalok címei, csak annyi van ráírva, hogy Bob Heatlie dalai magyarul.
Én csak a Japán Fiú-nak az eredetijét tudom (Aneka - Japanese Boy), A Szoknya Rajtam Marad címû dal eredetijét is hallottam már egy netrádión, de nem tudom, hogy ki az eredeti elõadó.
Ha valaki meg tudná írni a dalok eredeti elõadóit és címeit (vagy csak bármelyik dalnak ezek közül), nagy segítség lenne!
Choose your weapon!
És örök kedvencem a Keep on music D. Keith-tõl.
Choose your weapon!
imo :) science fiction is science fact
1. K. Barré - Right by the moon
2. Risque - Girls are back in town
3. Trans-X - Living on video
4. Mozzart - Devils rendezvous
5. Digital Emotion - Go go yellow screen
6. Miko Mission - How old are you
7. The Hurricanes - Only one night
8. Tapps - My forbidden lover
9. Mike Mareen - Love spy
10. Fake - Frogs in Spain
11. B.B. Bonsai - Prince of the night
12. Dyva - Clap again
13. Fancy - Slice me nice
14. The Flirts - Helpless
15. Susan Stevens - I've done it
16. Gillian Lane - Pressure
17. Brand Image - Love in a summer night
18. Sweet Connection - Heart to heart
19. Savage - Don't cry tonight
20. Maltese - Mama
21. Kano - Ikeya seki
22. Joy Peters - One night in love
23. Girly - Trouble
24. Geraldine Cordeau - Sounds in the night
25. Divine - You think you're a man
Van egy gyengém, a kanadai italo. Egyszerûen fantasztikus, milyen jó zenéket csináltak, ez asszem tükrözõdik a listából is.
Choose your weapon!
Choose your weapon!
Elértük a célt.
imo :) science fiction is science fact
Choose your weapon!
http://www.multiupload.com/CUFV4HNV8C
Choose your weapon!
Choose your weapon!
Laci fel tudod tenni, vagy keresgéljek én is?
Choose your weapon!
Super mix sajna mp-ben
Dirty Harry Mix 6 New Version
http://www.2shared.com/file/5GW26exo/DHM6NEW.html
Choose your weapon!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Choose your weapon!
Köszi, ne töltsd fel a vaw-okat, mert ami már meg van nekem, bõven kielégíti a fülem😊 Felesleges az irdatlan méretû fájlokat feltolni.
Choose your weapon!
Talán itt még nem is volt soha ily módon.<#wink>#wink>
Imádom és nem nagyon tudok betelni vele.<#crazya>#crazya><#szeret>#szeret>
California - Volerei ( Instrumental Version )6:17
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Kik????
Kéred ezeket?
Mert feleslegesen nem töltöm fel.<#wink>#wink>
Laserdance - Goody's Space Dream.wav 8:02
Laserdance - Goody's Return.wav 8:46
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én már egyébként azt sem értem, csinálnak CD audioból vagy bakelitrõl egy mp3-at és baromira rosszul szól. Nem szabdna meghallani a különbséget 128 feletti bitrátánál. Mintha a tömörítéssel szándékosan rontanának a minõségen üzleti szempontok miatt.
Choose your weapon!
1. Mp3-at nem teszünk át wavba.<#szomoru1>#szomoru1>Ami elveszett azt már nem hozod vissza.
2.Musachy kolléga 320-asnak mondott ( de nem az, max 160-as mp3 STEREO linkjébõl, amit szerintem õ nem tudott) sikerült gyártanod egy szintén 160-nak megfelelõ Joint Stereo felvételt.
Amit ráadásul továbbra is 320-ba is mentettél el mert biztos sok a helyed.<#wink>#wink>
Hát nem tudom, de ez nem jó módszer véleményem szerint.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Íme, ilyenek lettek, ítéljétek meg:
http://www.multiupload.com/CBZNC7UX5K
http://www.multiupload.com/6R3QUUYNG2
Choose your weapon!
Choose your weapon!
imo :) science fiction is science fact
Choose your weapon!
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Köszi szépen a segítséget, srácok! Már megérte reggelnem! 😊 Nagyon régen keresem ezeket a zenéket. Ha valaki fel tudja tölteni, akár mp3-ban is, megköszönném!
Én is feltötltenék valamit a saját készletembõl, ami nem túl közismert, ha valakinek nem lenne meg.
Denaro - Minkia dance
http://www.4shared.com/audio/NeDciHve/Denaro_-_Minkia_dance__RM_.html
Fresh - Funky stuff
http://www.4shared.com/audio/WrB5P0Z-/Fresh_-_Funky_stuff__RM_.html
Choose your weapon!
imo :) science fiction is science fact
(Ironic Remark - Rebirth Of An Anti-Christ)
a másik is ismerõs (reggelre talán eszembe jut)
Csak a WAV peregjen
Choose your weapon!
De ha gondolod, feldobom a külföldi fórumra is, hátha ismeri valaki.
Szerintem egyébként nem Laserdance.
Az elsõ nekem Laserdance-ként volt meg anno, de azóta sem találom a Laserdance zenák közt, '83 körüli.
A második '86-os, a Humanoid invasion-nel egykorú. Ez Craders néven volt aposztrofálva, de sem ilyen, sem más néven nem találkoztam azóta sem vele.
http://www.multiupload.com/XZTAII023H
http://www.multiupload.com/3D8B918KQU
Choose your weapon!
Emlékszem, amikor középsulis voltam, imádtam Divine-t, Flirts-öt na meg persze Orlando-t. Most is szeretem ezeket (talán egy-két szám van ezektõl, amik nem jönnek be annyira).
Choose your weapon!
Végülis annyira nem rossz az enyém sem.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Choose your weapon!
Szerintem Orlando zene vagy Lime.
