A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt így kellemes hallgatni, köszönet érte.
Images - Love Emotion
The Winners - Freedom
B.B. & Band - On The Beat
DJ's Project - Vision Of Love
DJ's Project - Run Away
Curacao - Fire
Jorgen Ben - Tropical
Azoto - Anytime Or Place
mind 2002-ben keleten megállta a helyét.
Helye van itt is.
Ottawan - D.I.S.C.O.
Have nice a day.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Maradjunk annyiban, az említett korszak zenéi is italo-disco stílusba sorolhatok,idő hiányában,ebben most jobban nem mélyednék el.
Én a 70s évek disco zenéi nagy részétől hidegrázást kapok,nem szeretem kategória.
(Peter Griffin,Ottawan) valahol itt kezdődött a számomra érdekes jó disco zene.
A fentebb említett pörgősebb italo zenék közt,nekem nagyon sok kedvencem van,szám szerint több száz dalt említhetnék.
Ez a nagyszerű remix is egy Távol-Keleti !!! kiadványon jelent meg,ajánlom beszerzését!
Master Mix
ItaloDisco4Ever !
még 1988-ban. Ez pedig most a Just Got Paid...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
akik nem szeretik az Eurobeat-et mint akik szeretik.Ha nem gyűjteném a 70-es éveket akkor valószínű hogy a keretet estleg kezdeti Eurobeat korongokra költeném.Kb egy 150 felvétel ami talán érdekelne.
Az hogy az italo-disco stílus a 80s évek legvégén illetve a 90s évek elején valamennyire piac képes maradt ,egyáltalán készültek új dalok,az elsősorban a stílus japán rajongóinak köszönhető,mert amikor itt európában drasztikusan esett az érdeklődés e zenei stílus iránt a lemezpiacon,ott a Távol-Keleten továbbra is nagyon népszerű maradt.
Olyan kiadványokat köszönhetünk a japánoknak mint pld. That's Eurobeat sorozat,amely egyébként egy ismerősömnek ,(aki merem állítani ,hazánk talán legnagyobb lemezgyűjtője e stílusban) a teljes kollekció birtokában van!
Arról nem is beszélve,volt egy időszak amikor ha egy italo-euro disco albumot akartam megszerezni,a válasz gyakran az volt...csak Japán importból lehetséges!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.10. 19:09:34
ItaloDisco4Ever !
Swiss Boy (remix)
"Lady Boy verzió" honnan szakadt ki belőled ? lövésem sincs,ezt talán magad sem érted miért írtad!
Egyébként sok gyűjtő szeretné ezt a korongot magáévá tenni ,klikk
ItaloDisco4Ever !
Italo Disco vol. 1
Italo Disco vol. 2
Italo Disco vol. 3
Italo Disco vol. 4
Italo Disco vol. 5
Mono Band - Mr. Crusoe
Toys For Boys - Your Body Your Feeling
Phil Sun - Dancing On The Beach
Love Kills - I Want To Become
ItaloDisco4Ever !
Reale Accademia – Reale Accademia (CD, Album, Limited Edition, Numbered, Reissue, Remastered (2017)
ItaloDisco4Ever !
Nem hogy megosszam ,de még a lemezborítóját sem mutatnám meg! <#hehe>#hehe>
ItaloDisco4Ever !
Thomas Anders ilyen volt a "100 évben" (In 100 Years) 1987-ben...
És ilyen ma, 2017-ben amikor a "sajnálom bébi"-t énekli...
Sajnálom bébi, de ez itt spoileres<#vigyor>#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.09. 19:53:17
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Természetesen kizárólag szakmai jelleggel tettem fel eme patetikus kérdést<#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.09. 14:21:23
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Lou Sern - Swiss Boy
Nem maradt más választásom, mint feltennem azt a maxit 1986-ból amivel a macskaszemű
C.C. Catch is egy másik lyukat lőtt a lelkemre<#nyes>#nyes>
C.C. Catch - You Shot A Hole In My Soul
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.07. 13:21:51
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Inkább olvasd el, melyik filmben hallottam ezt a zenét felcsendülni nemrég:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azért mert a faterod góré?<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.06. 11:51:56
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Kollégánk Kanicsár Ádám András tollából egy remek kis cikk született tegnap este<#eljen>#eljen>
... Zoltán sok előadó mellett játékzene lemezeket is gyűjt, amik különösen drágák és ritkák a piacon. A lemezeinél egy szabály van: "Kizárólag olyan lemez marad meg, amit hallgatok"...
" ... igazi nemzetközi Madonna-maffia működik a világ körül, ahol komoly harcok és pénzek foroghatnak egy alternatív borítós 80-as évekbeli lemez körül... "
A cikk itt olvasható (katt)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Trio Rio - New York - Rio - Tokyo (Dance Mix)
Peter Jacques Band - Fly With The Wind
Earth & Fire - Singer in the rain
Vivien Vee - Higher
Pappy'ion - 1001 Nights (Ali Baba)
Soul II Soul - Happiness (Dub)
16 Bit - Where Are You
Utoljára szerkesztette: Balabolka, 2017.03.05. 17:09:13
Jackson 5 - ABC
Ken Laszlo - Hey Hey Guy ( 7 Inch Nunk RMX)
Barbie - Barabba
Laser - Laser
De Niro - Italian Boy
Goldie Ens - Dancin' In Space
Fabrizio Simoncioni - Susy Oh
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
