A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Néha ha szerencsém volt, talán még belefutottam egy két másik jó zenébe is az adott albumon, de nem ez volt a jellemző.
Mondjuk öröm az ürömben, hogy elég széles a zenei befogadóképességem, és ezáltal sokkal jobban be tudok fogadni olyan zenéket is, amiket csak kevesebben kedvelnek..
" Mindegy milyen a zene én kompletten szeretem a vinyl rippeket elmenteni. "
Ez a mondatod (bár szíved joga így dönteni) elég furcsának hat a te szádból, hiszen pont te említetted, hogy
csak azokat gyűjtöd, amiket szeretsz hallgatni is.
Most akkor mi az igazság?
Mert ha kompletten szereted a vinyl rippeket elmenteni, akkor gyakorlatilag a neked nem tetsző zenéket is el kell mentened..<#nevetes1>#nevetes1>
Persze megértem én, hogy az ember mindent birtokolni szeretne, amit csak lehet.. de most akkor ez a Clouds (instrumental) verzió tényleg ennyire jó,
vagy csak kell és kész?<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.14. 18:49:05
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Vagy inkább nevezzük szintén Stian Rigby-nek? <#wink>#wink>
Mindegy milyen a zene én kompletten szeretem a vinyl rippeket elmenteni.
Előre is köszi szépen!
Stian Rigby hangját nagyon szeretem. 😉
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.05.14. 17:42:17
A kiadatlan zene..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.13. 18:43:34
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bolero Mix 4 (Short Edit)
Találsz ott magyar nevet is. <#wink>#wink>
ItaloDisco4Ever !
Teach In - Dear John
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sharon Redd - Never Give You Up
Ciao Fellini - Noche A Bahia
Daydream - Baby Baby
Azoto - San Salvador
John Parr - St Elmo's Fire
Koto - Champions Cue
New Edition - Popcorn Love
Secret Service - Ten O' Clock Postman
Megarush Mix
Linda Jo Rizzo - Passion
Humphrey - Devil Love
Stargo - Dance Under The Moonlight (1985)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ha mégsem korrektek az adatok, akkor csak szimplán elírták a lemezcímkén is. Láttunk már ilyet máskor is..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A zene eredetileg a '82-es Kissing To Be Clever albumon debütált,
de nekem már csak a '83-as holland nyomású verzió jutott<#hehe>#hehe>
A lemez ár matrica szerint akkoriban ezt a korongot 17,90 DM áron lehetett megvenni.<#miaz>#miaz>
Az említett Culture Club szerzemény a hatodik track rajta..
(..a nemrégiben emlegetett egyik Taco sláger meg a harmadik..)
Culture Club - Do You Really Want To Hurt Me (1982)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Amazulu - Wonderful World,Beautiful People
Mindenki hibázik, én is szoktam, de igyekszem odafigyelni és amikor úgy érzem, hogy szükséges, akkor szóvá teszem. Nem kell ezért megsértődni, segítő szándékkal teszem.
imo :) science fiction is science fact
Úgy látszik igazságügyi szakértőnk figyelme már lankad<#hehe>#hehe>
Akkor jöhet is egy másik rock'n roll sláger..
George Harrison - Got My Mind Set On You (1987)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez így első ránézésre a 12"-os verziónak tűnik..(csak 15 másodperccel rövidebb)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.03. 10:25:27
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
11 stúdióalbumuk közül mind Top 20-as lett a Billboard albumlistán,
tehát másoknak is tetszenek<#nevetes1>#nevetes1>
Ők ismerősek?
Nem? Hát nem lep meg<#nyes>#nyes>
Valaha így festettek ifjú hőskorukban:
Jöjjön tőlük egy olyan kultikus felvétel, amit utoljára játszottak koncerteken sminkben 1983-ban.
Ugyanis '83-tól egészen 1996-ig nem használták a sminkjeiket!
Lick It Up (1983)
A bandának 24 aranylemeze lett 120 milliós albumeladással.
Ennek ellenére csupán csak 2014-ben kerültek be a Rock and Rol Hall of Fame tagjai közé,
ahol 2007 óta már Van Halen és 2003 óta az AC/DC is tag..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mindezt egy remek 1984-es Miko Mission zenével megspékelve, már biztos, hogy rossz nem lehet: The World Is You Mission Mix
imo :) science fiction is science fact
You Shook Me All Night Long (1980)
Tényleg megtanultam wazze<#banplz>#banplz><#hehe>#hehe>
Mondjuk nem nehéz így, ha látom az eredeti lemezborítón is..<#nevetes1>#nevetes1>
És egy vidi mellé kedvcsinálónak:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Bonanza Banzai - Induljon a Banzáj (1989)<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.01. 08:28:30
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Clout - Substitute
The Powermixer Mix
One,Two,Three - Runaway
Dandy Livingstone - Suzanne Beware Of The Devil
The Flirts - Put Your Body In Motion
Jimmy Mc Foy - Hi Girl
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.04.30. 11:01:42
imo :) science fiction is science fact
Savage Progress - My Soul Unwraps Tonight
Lucia - Marinero
Charlie G. - Love Plays Tricks
Mike Cannon - Voices In The Night
Oh Romeo - These Memories (U.S. Remix)
The Flirts - You & Me (Shep Pettibone Mix)
Talkin Fog - Wait,Baby Wait
Dorian Gray - Cry
Kristal - Love in Stereo
Buster Poindexter - Hit The Road Jack
