A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vasárnapi koktél<#wave>#wave> :
Sheila & B. Devotion - Singin' In The Rain
Pupo - La Notte
Christie - Iron Horse
Rudy & Co. - Play The Game
G + M - Don't Let You Down
Witch Watch - I Don't Know
Daydream - Crazy
Daydream - Crazy (Instrumental)
Ma viszont erről pörög mindjárt attól a Dollar-tól egy ritkábban játszott zene, akiktől az Oh L'Amour és a Shooting Star is ismerősen csenghet:
Dollar - Mirror Mirror (1981)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.21. 09:57:55
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Men At Work - Who Can It Be Now?
Kowáék is prímán érezték itt magukat. Még nem sietnek haza, mostanság ébredeznek
a gyopárosfürdői tó melletti egyik legszebb kilátású szállásán..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Én meg nekik is és mindenki másnak is küldök egy jó zenét, amit studiohits kolléga ajánlott a figyelmembe<#worship>#worship>
Ferry Aid - Let It Be (1987)
Ezt még végighallgatom, aztán irány a birtok és a fűvágás, mert estére itt az eső..<#nezze>#nezze>
Talán csak késő estére, amikor már végzett a Bikini együttes is<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
egy kicsit kidiszkózom még magam<#nevetes1>#nevetes1> Tiffany '87-es bemutatkozó albumáról egy jó zenével..
Tiffany - I Think We're Alone Now (1987)
Kellemes hétvégét és jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"a britek a Stock Aitken Waterman trió munkásságát tartják Margaret Thatcher uralma után a legrosszabb dolognak, ami a nyolcvanas években megtörténhetett"
Ez érdekes,ugyebár volt egy időszak amikor a szerző trió dalai uralták nem csak az angol,de szinte a teljes nyugat-európai eladási listákat is + a dalok népszerűsége a klubokban is plafonon volt.
Hoztak egy új színt a disco zenében.
Egyik favorit.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.18. 17:47:51
ItaloDisco4Ever !
Vagy inkább nevezzük szintén Stian Rigby-nek ? <#awink>#awink>
akkor még kazettára.....<#miaz>#miaz>
Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart (1983)
A szövegét már jobban tudom, mint egykor Bonnie, így ha kell
bármikor kisegíthetem egy fellépésen..akár még egy playback esten is.
Csak szólnia kell és már repülök is hozzá<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
mi már csak azért is nézzük meg akár 1440p-ben is ha úgy akarjuk..(amíg nem "cenzúrázzák" ezt is<#falbav>#falbav>)
Kylie Minogue And Jason Donovan - Especially For You (1988)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.18. 11:41:33
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
létezik ugyan egy 2016 decemberi cikk is a S.A.W. trió munkásságáról, de ameddig még elérhető a neten,
én inkább erre a 3 oldalas, és idén már 10 éves cikkre hívnám fel a figyelmeteket:
Durva, mint Csernobil: Stock Aitken Waterman <#eljen>#eljen>
Jó cikk, tele hasznos infóval mindenkinek, aki kedvelte (vagy kedveli ma is) őket..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.18. 11:09:42
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Remek nóta valóban! <#eljen>#eljen>
Úgy értettem hogy ahhoz képest ez a 3:49 elég soványka! <#wink>#wink>
Nekem egy hosszabb 05.18 min. verzió van meg.
ItaloDisco4Ever !
Hatalmas zene volt,anno a műholdas zenei csatornák is agyonjátszották!
ItaloDisco4Ever !
Kostas Tournas (Κώστας Τουρνάς) - Τωρα, Τωρα, Τωρα (Tora, Tora, Tora) (1984)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Természetesen Stian Rigby - Turn Me On megvolt ,megvan nekem is.
Megkérlek legközelebb kérdezz rá hogy szükségem van e , egy itt megemlített zenére ,mert ez így felesleges munka volt.
Azért a segítőszándékodért kapsz egy jó pontot tőlem. 😊
ItaloDisco4Ever !
Stian Rigby - Turn Me On
Startrax Club - Side One (Medley) (1981)
Nem fognám vissza magam hogy gratuláljak ha Stian Rigby - Turn Me On korongja lenne ott.
Crystal Heart = Stian Rigby
Airbus - I Follow You (vocals by Stian Rigby) .... remek énekes,és a plafon tőle a "Turn Me On"
ItaloDisco4Ever !
Van erről több infó? Vinyl 12" netán?
2 kislemezt adott ki csak!
Anno Domini (4) - Singing In The Night (Oh La La) (Vinyl 12'' (1985) (Famous Music) WAV
Anno Domini (4) - Can You Hear (Vinyl 12''- (1986) (Famous Music) WAV
hallgassuk meg a Panther Rex - Goodbye My Love extended verzióját 1986-ból..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
OP. 8 - Butterfly
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Amúgy korrekt válasz<#eljen>#eljen>
Nem szeretném, ha miattam akárcsak egy zene is a kukában landolna<#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.14. 19:43:38
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Úgy értsd hogy a maxi vinyl könyvtáramba nem tehetek be egy single zenét adott lemezről mert ott csak komplett vinyl rip file-k lehetnek. A single zenéknek egy másik könyvtár van. És valóban csak azokat a zenéket gyűjtöm amik tetszenek. De ha történetesen egy szuper A oldalas maxinak nem tetszik a B oldala azt azért még természetesen nem fogom kidobni.
Igy remélem már érthető.