A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#103875
nekem ez jon be toluk !

Zephyr Retiring
#103874
A minap hallgattam én is tőlük ezt:



Ma viszont erről pörög mindjárt attól a Dollar-tól egy ritkábban játszott zene, akiktől az Oh L'Amour és a Shooting Star is ismerősen csenghet:



Dollar - Mirror Mirror (1981)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.21. 09:57:55

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103873
Ez nekem is kedvenc. Meg is van a lemez.

imo :) science fiction is science fact

#103872
A Men At Work remek dala is az idő fogának áldozatává vállt.Szerencsére olcsón lehet a cd-t beszerezni.Egyébként nem is rossz az egész album<#eljen>

Men At Work - Who Can It Be Now?
Zephyr Retiring
#103871
Jelentem, a tegnap esti koncertsorozat szuper volt<#eljen>
Kowáék is prímán érezték itt magukat. Még nem sietnek haza, mostanság ébredeznek
a gyopárosfürdői tó melletti egyik legszebb kilátású szállásán..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Én meg nekik is és mindenki másnak is küldök egy jó zenét, amit studiohits kolléga ajánlott a figyelmembe<#worship>

Ferry Aid - Let It Be (1987)



Ezt még végighallgatom, aztán irány a birtok és a fűvágás, mert estére itt az eső..<#nezze>
Talán csak késő estére, amikor már végzett a Bikini együttes is<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103870
Mielőtt még indulnék a mai helyi koncertekre
egy kicsit kidiszkózom még magam<#nevetes1> Tiffany '87-es bemutatkozó albumáról egy jó zenével..

Tiffany - I Think We're Alone Now (1987)



Kellemes hétvégét és jó zenéket mindenkinek<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103869
Jó cikk!

"a britek a Stock Aitken Waterman trió munkásságát tartják Margaret Thatcher uralma után a legrosszabb dolognak, ami a nyolcvanas években megtörténhetett"

Ez érdekes,ugyebár volt egy időszak amikor a szerző trió dalai uralták nem csak az angol,de szinte a teljes nyugat-európai eladási listákat is + a dalok népszerűsége a klubokban is plafonon volt.
Hoztak egy új színt a disco zenében.

Egyik favorit.


Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.18. 17:47:51

ItaloDisco4Ever !

#103868
More Than Just A Holiday - Lady Blue (1986)



Vagy inkább nevezzük szintén Stian Rigby-nek ? <#awink>
#103867
Vágnám ki a TV-t az ablakon ha valóban ilyen lenne rajta egy 1440P-s HD felvétel. <#nyes>

Zephyr Retiring
#103866
..egy egykori kedvencem ami elsők közt lett rögzítve nekem
akkor még kazettára.....<#miaz>

Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart (1983)



A szövegét már jobban tudom, mint egykor Bonnie, így ha kell
bármikor kisegíthetem egy fellépésen..akár még egy playback esten is.
Csak szólnia kell és már repülök is hozzá<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103865
És ha már törölték a cikkből azt a jó kis vidit ahol Kylie és Jason örökké fiatal marad,
mi már csak azért is nézzük meg akár 1440p-ben is ha úgy akarjuk..(amíg nem "cenzúrázzák" ezt is<#falbav>)

Kylie Minogue And Jason Donovan - Especially For You (1988)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.18. 11:41:33

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103864
És hogy egy kicsit művelődjünk is a sok jó zene közepette..<#hehe>..
létezik ugyan egy 2016 decemberi cikk is a S.A.W. trió munkásságáról, de ameddig még elérhető a neten,
én inkább erre a 3 oldalas, és idén már 10 éves cikkre hívnám fel a figyelmeteket:

Durva, mint Csernobil: Stock Aitken Waterman <#eljen>

Jó cikk, tele hasznos infóval mindenkinek, aki kedvelte (vagy kedveli ma is) őket..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.18. 11:09:42

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#103863
#103862
Nekem ennek sajna se az A se a B oldala nincs meg!

#103861
itt a B oldal is !



#103860
az megvan nekem is tudom nagy nota az is ! Ez ritkabb eleg draga a lemez de jo a b oldala is nagyon!
#103859
Nekem a Numero Uno-tól van.
Remek nóta valóban! <#eljen>

#103858
Nekem is az van meg az American Girl CD-ről.
Úgy értettem hogy ahhoz képest ez a 3:49 elég soványka! <#wink>

reynaud
#103857
sample ? ..... "7"-es verzió !

Nekem egy hosszabb 05.18 min. verzió van meg.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#103856
Yeah! <#eljen><#eljen><#eljen>

Hatalmas zene volt,anno a műholdas zenei csatornák is agyonjátszották!

ItaloDisco4Ever !

#103855
ez meg egy oriasi nota!



Kostas Tournas (Κώστας Τουρνάς) - Τωρα, Τωρα, Τωρα (Tora, Tora, Tora) (1984)
#103854
Ez a Turn Me On csak egy sample! <#nevetes1>

Zephyr Retiring
#103853
Milli Vanilli - Girl You Know It's True (1989)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103852
Bros - When Will I Be Famous? (1987)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103851
Helló.

Természetesen Stian Rigby - Turn Me On megvolt ,megvan nekem is.
Megkérlek legközelebb kérdezz rá hogy szükségem van e , egy itt megemlített zenére ,mert ez így felesleges munka volt.
Azért a segítőszándékodért kapsz egy jó pontot tőlem. 😊

ItaloDisco4Ever !

#103850
Privatba ment !

Stian Rigby - Turn Me On
#103849
#103848
szinten egy nagy nota !

Uranium - Car Crash (Untitled Mix 1)
reynaud
#103847
Abból soha ne indulj ki ,mit látsz a lemezborítón.



Nem fognám vissza magam hogy gratuláljak ha Stian Rigby - Turn Me On korongja lenne ott.

Crystal Heart = Stian Rigby
Airbus - I Follow You (vocals by Stian Rigby) .... remek énekes,és a plafon tőle a "Turn Me On"

ItaloDisco4Ever !

#103846
Nem sokat tudok mondani róla.A másik oldalán egy lassú szám van.Osztrák kislemez,szerintem nem készült maxi belöle<#nemtudom>
#103845
Köszönöm ,ez tényleg "fehér varjú" számomra.Eddig nem ismertem<#eljen>
Van erről több infó? Vinyl 12" netán?
#103843
igen ez Anno Domini (4) Gorog!
2 kislemezt adott ki csak!
Anno Domini (4) - Singing In The Night (Oh La La) (Vinyl 12'' (1985) (Famous Music) WAV
Anno Domini (4) - Can You Hear (Vinyl 12''- (1986) (Famous Music) WAV
#103842
Elnézést az On Air-t ismertem.De ezt a Görög korongot nem!<#eljen>
#103841
<#eljen>Nem ismertem!
#103840
szinten egy kedvenc 12" Versio A oldala! WEA

On Air - Movies (1985)

#103838
Egy jó laza muzsika szerintem - WEN
#103837
Szia. Hú ezt nagyon szerettem, kazettán volt meg... Super , köszönöm.
#103836
#103835
#103834
<#eljen><#worship>

pitynyesz
#103833
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Privátban találod

#103832
IGY néz ki egy könyvtáram . Beláthatod hogy ebbe elég érdekesen mutatna egy sima wav file. <#wink>

Zephyr Retiring
#103831
Miksor Attila gyűjteményéből pedig ma
hallgassuk meg a Panther Rex - Goodbye My Love extended verzióját 1986-ból..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103830
Akkor pörögjön egy jó kis '84-es sláger is szintén vocal verzióban..

OP. 8 - Butterfly



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103829
És kimaradt az " egyébként sincs hozzá semmi közöd " rész is<#hehe>
Amúgy korrekt válasz<#eljen>
Nem szeretném, ha miattam akárcsak egy zene is a kukában landolna<#worship>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.14. 19:43:38

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#103828
Akkor javaslom nézz egy kicsit utánna. ;-)

#103827
Visszaolvasva tényleg félreérthető volt amit írtam.
Úgy értsd hogy a maxi vinyl könyvtáramba nem tehetek be egy single zenét adott lemezről mert ott csak komplett vinyl rip file-k lehetnek. A single zenéknek egy másik könyvtár van. És valóban csak azokat a zenéket gyűjtöm amik tetszenek. De ha történetesen egy szuper A oldalas maxinak nem tetszik a B oldala azt azért még természetesen nem fogom kidobni.

Igy remélem már érthető.