A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Semmi villogás és a fotót is csak 1 napra töltöttem fel.
ItaloDisco4Ever !
A neveket és a helyszíneket a személyiségi jogok miatt megváltoztattam!<#vigyor>#vigyor>
Pár éve Zónamezőre költöztem. Egy nap a szomszédomban megszólalt a BBB You're A Woman. Még meg is jegyeztem magamban, hogy nem hallottam már egy ideje...
Aztán teszem tovább a dolgomat (dobozok kipakolása, ilyesmik) amikor felcsendül egy Baltimora sláger. Aztán egy Ivan dal. Ekkor már felvontam a szemöldökömet..
Aztán amikor két zenével később meghallottam egy Gazebo slágert is, nem bírtam tovább és becsöngettem hozzá..
Kiderült, hogy a fószer akkora italo gyűjteménnyel rendelkezik, hogy csak pislogtam<#wow1>#wow1>
Aztán beszélgettünk egy kicsit zenékről, hivatásokról csajokról stb...
Ő említette meg breki totyikját, és azt is, hogy ide érdemes benézni néha.
Néha be is nézek lassan már 10. éve.
A "fószer" személye mivel jelenleg is aktív még, csak már egy másik reggel (egy régebbi ominózus incidens miatt) inkább maradjon inkognitó alatt. Aki ismeri őt az tudja kiről van szó, aki meg nem az bizonyára nem a véletlen műve..
A lényeg: megkérdi a tag tőlem, hogy van e kedvenc italo előadóm.
Mondom neki, vagy 1000, de ha hirtelen 1-et kell megemlítenem: BBB.
Kérdi melyik album?
Válaszolom, hogy természetesen a '85-ös Hot Girls... album, de csak kazin van meg valahol a többi közt.
Erre leveszi a polcról az albumot, kezembe nyomja és azt mondja: majd visszahozod ha meguntad<#nyes>#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Általa készített felvétel vinylről.
Na így esett meg velem, hogy nem vettem meg ezt az albumot (és egy rakat másikat se) amit egyébként imádok.<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Én tojok rá, hogy mennyibe kerül valami ha tetszik megveszem, ha meg nem , ingyen se kell.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez a BBB dal telitalálat,az egyik legjobbnak tartom a zenéik közt,a remekül sikerült soralbumról.
Természetesen van egy példány ebből is.

ItaloDisco4Ever !
Bobby "O" és a vacak jelző,az nem egy közös nevező.
Kiadták CD lemezen néhány bonus track-kel megtoldva az első soralbumát.
Bobby "O"* – Freedom In An Unfree World (CD, Album, Reissue, Remastered, Expanded - (Cherry Pop – CRPOP184)
Ezt rendelem,kíváncsi leszek a minőségre,bár van már egy 1994-es kiadású példányom,ami nagyon magas áron is mozog!

ItaloDisco4Ever !
Egy priviben kapott cd-ről itt a 2-es track:
Bad Boys Blue - Love Me Or Leave Me (1989)
Ha valakinek hiányozna netán (még) az első track is, jelezze és küldöm légipostán<#nezze>#nezze>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Kellemes pihenést mindenkinek, aki megteheti<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Roy - Destiny Time maxi
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.05.28. 09:28:35
imo :) science fiction is science fact
Jár mellé egy jó zene is, igaz, ebben az esetben nekem be kell érjem egy gyári cd verzióval vinyl helyett..
Vangelis - Pulstar (1976)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
ItaloDisco4Ever !
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.05.27. 21:40:22
imo :) science fiction is science fact
Amúgy ez kivételesen tényleg nem rossz<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mankókerék nélkül el sem indulnék.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egy igen közeli ismerősömnek van egy utazási irodája szeged alatt. Nyilvánosan ennyit nyilatkozom a témáról.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tudtad, hogy jó állapotút már alig lehet belőle beszerezni?
Pedig mennyit használtak belőle még a 80-as években..<#miaz>#miaz>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tesztelgettünk kicsit<#vigyor>#vigyor>
Miért? Mert megérdemlem<#eplus2>#eplus2>
Aztán ha megszeretem, lesz egy a garázsban is, ha meg nem, akkor nem.
Egyéb kérdés, vagy léphetünk a következő szintre a játékban?<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Kezdelek irigyelni... ennyi elég a boldogsághoz?
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.05.27. 21:09:06
imo :) science fiction is science fact
Zene és szép verdák?
Nem tudod te, hogy mi is a tuti! De kérdezd csak Rénó kollégát.
Ő már tudja, mi a dörgés<#hehe>#hehe>
Vagy a recsegés...vagy a sercegés..bár azt meg már te is tudod..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a "vacak" jelzőt ugye rá értetted?<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Abba meg inkább bele sem kezdenék, mert még karácsonykor is azokat bújnám"
Jahh,aki felvásárolja az összes válogatás lemezt a teszkóban,annak nehéz ügy megtalálni a sok vacak közt! <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Akkor a héten te is hasonló dolgokat próbálhattál ki mint én..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Remélem, így már érthető miért is nincs semmi egyébre időm jelenleg?<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.27. 20:45:57
ItaloDisco4Ever !
imo :) science fiction is science fact
- chopper motor
- kazetták, szalagok, bakelitok, cd-k, dvd-k és vhs-ek katalogizálása
- toronyóra lánccal
- és egy bármilyen zenei bakelitlemez mindkét oldalának teljes nyugalomban történő végighallgatása<#vigyor5>#vigyor5>
Nagyjából minden mást elértem már az életben amit akartam<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Amúgy meg léteznek katalógus progik...
imo :) science fiction is science fact
Abba meg inkább bele sem kezdenék, mert még karácsonykor is azokat bújnám<#nyes>#nyes>
Viszont készséggel elhiszem, hogy a vinyleken is ugyanígy szól. Bár azt nem tudom miért..<#nemtudom>#nemtudom>..talán cucunak van igaza és tényleg gyári nyomás hibás a lemez (vagy lemezek)..
Sanya majd reflektál róla ha akar..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

