A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#103976
Az ár tényezőt most tényleg csak szemléltetés és összehasonlításként a linkelt 2017-es új kiadás miatt,amit most nagyon megéri megvásárolni,azoknak akik szeretnének egy példányt!

Semmi villogás és a fotót is csak 1 napra töltöttem fel.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#103975
A BBB kapcsán te talán még lemaradtál róla, de szerintem említettem itt régebben..

A neveket és a helyszíneket a személyiségi jogok miatt megváltoztattam!<#vigyor>

Pár éve Zónamezőre költöztem. Egy nap a szomszédomban megszólalt a BBB You're A Woman. Még meg is jegyeztem magamban, hogy nem hallottam már egy ideje...
Aztán teszem tovább a dolgomat (dobozok kipakolása, ilyesmik) amikor felcsendül egy Baltimora sláger. Aztán egy Ivan dal. Ekkor már felvontam a szemöldökömet..
Aztán amikor két zenével később meghallottam egy Gazebo slágert is, nem bírtam tovább és becsöngettem hozzá..

Kiderült, hogy a fószer akkora italo gyűjteménnyel rendelkezik, hogy csak pislogtam<#wow1>
Aztán beszélgettünk egy kicsit zenékről, hivatásokról csajokról stb...
Ő említette meg breki totyikját, és azt is, hogy ide érdemes benézni néha.
Néha be is nézek lassan már 10. éve.

A "fószer" személye mivel jelenleg is aktív még, csak már egy másik reggel (egy régebbi ominózus incidens miatt) inkább maradjon inkognitó alatt. Aki ismeri őt az tudja kiről van szó, aki meg nem az bizonyára nem a véletlen műve..

A lényeg: megkérdi a tag tőlem, hogy van e kedvenc italo előadóm.
Mondom neki, vagy 1000, de ha hirtelen 1-et kell megemlítenem: BBB.
Kérdi melyik album?
Válaszolom, hogy természetesen a '85-ös Hot Girls... album, de csak kazin van meg valahol a többi közt.
Erre leveszi a polcról az albumot, kezembe nyomja és azt mondja: majd visszahozod ha meguntad<#nyes>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem vagyok pofátlan: beértem a biztonsági másolattal CD-R lemezen.
Általa készített felvétel vinylről.


Na így esett meg velem, hogy nem vettem meg ezt az albumot (és egy rakat másikat se) amit egyébként imádok.<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103974
Valamiért ez az ár tényező nagyon dominál nálad és ItaloMucsacso kollégánál..
Én tojok rá, hogy mennyibe kerül valami ha tetszik megveszem, ha meg nem , ingyen se kell.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103973
Néha úgy két havonta egy alkalommal,bedobsz egy olyan zenét,ami nekem is tetszik! <#hehe>
Ez a BBB dal telitalálat,az egyik legjobbnak tartom a zenéik közt,a remekül sikerült soralbumról.
Természetesen van egy példány ebből is.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#103972
#103939

Bobby "O" és a vacak jelző,az nem egy közös nevező.

Kiadták CD lemezen néhány bonus track-kel megtoldva az első soralbumát.
Bobby "O"* ‎– Freedom In An Unfree World (CD, Album, Reissue, Remastered, Expanded - (Cherry Pop ‎– CRPOP184)
Ezt rendelem,kíváncsi leszek a minőségre,bár van már egy 1994-es kiadású példányom,ami nagyon magas áron is mozog!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#103971
Nem akarnék lemaradni magam sem<#nyes>
Egy priviben kapott cd-ről itt a 2-es track:

Bad Boys Blue - Love Me Or Leave Me (1989)

Ha valakinek hiányozna netán (még) az első track is, jelezze és küldöm légipostán<#nezze>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Kellemes pihenést mindenkinek, aki megteheti<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

akizu
#103970
Musachy
#103969
Nemsokára jön mfn barátunk és hozza a vasárnapi koktélját, de addig is előzetesként egy nóta, amit mindenki kedvelt és kedvel (tudom, volt már...):
Roy - Destiny Time maxi
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.05.28. 09:28:35

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#103968
Ez nekem is CD-n van meg, de nagyot üt!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103967
Egy jó pont, mert figyeltél<#eljen><#nyes>
Jár mellé egy jó zene is, igaz, ebben az esetben nekem be kell érjem egy gyári cd verzióval vinyl helyett..

Vangelis - Pulstar (1976)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103966
"nem röfög magyar. Röfög francia meg angol..." <#nevetes1>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#103965
ugatom... ja

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#103964
Látom megy az angol!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#103963
Jut eszembe, a minap amikor a Mercedes verdámmal villogtam,említetted hogy te beéred egy jó kerékpárral is mostanság!

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#103962
Ennyiért még borítót se ad hozzá...
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.05.27. 21:40:22

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103961
Végre valami hasznodat is vesszük ma este<#hehe>
Amúgy ez kivételesen tényleg nem rossz<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103960
Na szép vagy. Már nem csak elfogult, de irigy is lettél<#eplus2>
Mankókerék nélkül el sem indulnék.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103959
Dobok egy jó zenét.



szép ára van!

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#103958
Két mankókerékkel... <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103957
Mucsácsó nem tippelget, hanem pontosan tudja, hogy hétköznap a kedvenc egy (valós) kék alu-bike<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103956
Simán eltudom képzelni róla. <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#103955
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha tényleg érdekel, ne barchobázz, hanem kérdezz<#nevetes1>
Egy igen közeli ismerősömnek van egy utazási irodája szeged alatt. Nyilvánosan ennyit nyilatkozom a témáról.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103954
Bringával!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103953
És nem csak nekem. Egy régi kedves ismerősödnek is<#crazya>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103952
Épp akartam rákérdezni.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#103951
Na tessék,még tetszik is! <#nevetes2>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#103950
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egy szóval sem mondtam, hogy oda verdával megyünk.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103949
Imádtam. Faternak citromsárga volt, egy haverom meg agy hófehéret adott el tavaly.
Tudtad, hogy jó állapotút már alig lehet belőle beszerezni?
Pedig mennyit használtak belőle még a 80-as években..<#miaz>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103948
Beajánlottad Zeff-nek kölcsönautóként a görög nyaralásra? <#taps> <#vigyor2>

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#103947
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103946
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kölcsönautó. Amúgy meg egy felső kategóriás Insignia. Nem járda hanem udvarrész, és csak ott volt hely..
Tesztelgettünk kicsit<#vigyor>
Miért? Mert megérdemlem<#eplus2>
Aztán ha megszeretem, lesz egy a garázsban is, ha meg nem, akkor nem.

Egyéb kérdés, vagy léphetünk a következő szintre a játékban?<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103945
Pölö: bécsi rendszámos opellel térköves keskeny járdára parkolni... vagy mi a franc ebben a nagy tett?

Kezdelek irigyelni... ennyi elég a boldogsághoz?
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.05.27. 21:09:06

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103944
Mármint milyesmi(k)re?
Zene és szép verdák?
Nem tudod te, hogy mi is a tuti! De kérdezd csak Rénó kollégát.
Ő már tudja, mi a dörgés<#hehe>
Vagy a recsegés...vagy a sercegés..bár azt meg már te is tudod..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103943
<#nevetes2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103942

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103941
A kérdés nem ez volt most. Nem figyelsz: ülj le 1-es!<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103940
Kölcsönadtad. Biztos, hidd el. Csak nem emlékszel.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103939
Szerintem valahol a többi közt van még Bobby "O" vinylem is (ha épp nincs kölcsönadva)..
a "vacak" jelzőt ugye rá értetted?<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#103938
A "split mirrors verzió" nekem bejön<#hawaii>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#103937
Raf féle a kedvenc nálam is.

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#103936
<#nevetes2>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#103935
Ez most komoly? Ilyesmire nem pazarlom a drága időm! Tudom, hogy csak viccelsz... <#wow3>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#103934
"Ha! meg is van, az biztos, hogy csakis válogatáslemezen.
Abba meg inkább bele sem kezdenék, mert még karácsonykor is azokat bújnám"


Jahh,aki felvásárolja az összes válogatás lemezt a teszkóban,annak nehéz ügy megtalálni a sok vacak közt! <#hehe> <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#103933
Szuper<#eljen>
Akkor a héten te is hasonló dolgokat próbálhattál ki mint én..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)




Remélem, így már érthető miért is nincs semmi egyébre időm jelenleg?<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103932
<#vigyor3> Csak elfogultak vagyunk!

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#103931
Akkor hallgasd meg hogy kell elrontani egy jó 80s zenét 2017-ben , itt .
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.27. 20:45:57

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#103930
Ebből a toronyóra és a chopper nem érdekel, minden más megvolt már... illetve a magnószalagok, vhs katalogizásása meg nem is érdekel.

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103929
Nyugdíjas koromra a következő dolgokat szeretném megvalósítani:

- chopper motor
- kazetták, szalagok, bakelitok, cd-k, dvd-k és vhs-ek katalogizálása
- toronyóra lánccal
- és egy bármilyen zenei bakelitlemez mindkét oldalának teljes nyugalomban történő végighallgatása<#vigyor5>

Nagyjából minden mást elértem már az életben amit akartam<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#103928
Nem. Ez ilyen. Szándékosan.

Amúgy meg léteznek katalógus progik...

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#103927
Ha! meg is van, az biztos, hogy csakis válogatáslemezen.
Abba meg inkább bele sem kezdenék, mert még karácsonykor is azokat bújnám<#nyes>
Viszont készséggel elhiszem, hogy a vinyleken is ugyanígy szól. Bár azt nem tudom miért..<#nemtudom>..talán cucunak van igaza és tényleg gyári nyomás hibás a lemez (vagy lemezek)..
Sanya majd reflektál róla ha akar..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."