A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tgolyo
#104077
Sziasztok fórumlakók! Hát nem mostanában jártam ezen az oldalon , de volt egy kis időm és kicsit visszaolvasgattam. Látom , azért van még élet. Nagyon helyes! Kicsit lejjebb , Zephir kolléga megosztotta Gyuri feltöltését. Erre a lemezre egy másik , szintén 12" fekete koronggal válaszolok.

Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2017.06.20. 20:34:48

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

akizu
#104076
akizu
#104075
akizu
#104072
Zephyr Retiring
#104071
Kaszab Tibor (Bojtorján) - Vasárnapi ebéd (1983)<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104070
Szuper zenék. Köszönöm szépen.
Zephyr Retiring
#104069
Fake - Another Brick (1985)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.18. 16:41:25

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104068
Aneka - Japanese Boy (1981)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.18. 16:36:18

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104067
Danuta - Touch My Heart (1988)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104066
Ken Laszlo - 1.2.3.4.5.6.7.8 (1987)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104065
Most megfogtál..Zsa Zsa La Boum még nekem sem ismerős<#taps>
Vittem<#eljen><#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104064
És ismét néhány igazán jó muzsika a megismételhetetlen 70-es, 80-as... évek zenei hagyatékából;

Zsa Zsa La Boum - Tu Veux Ou Tu Veux Pas
Wild Fire - Try Making Love
Tom N' Jerry's Rockets - On The Road Again
Harold Butler - Do It Anyway
Disco Rock Machine - You Really Got Me
M-Basic ‎- Ok. Run
Red Flag - If I Ever
Rio Edits - Keys Of Love








Utoljára szerkesztette: Balabolka, 2017.06.18. 13:08:42
Zephyr Retiring
#104063
Üdv. Idén is eljött a ballagás napja..

Ballagás (1980) | Részlet | HD (a film zenéjét az Edda zenekar tolmácsolta)



Engem is várnak ma egyre..<#miaz><#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.17. 07:47:42

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104062
Nu Shooz - "Point Of No Return" (1986)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104061
Madonna - Into The Groove (Extended Remix) 1987 - Vinyl

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104060
Kon Kan - I Beg Your Pardon (Club Mix) 1988 - Vinyl

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104059
Laid Back - White Horse (12 Inch) 1983 - Vinyl

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104058
"..most pedig hallgassák és lássák az Első Emelet együttest.."

Első Emelet - Középkori házibuli (1984)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104057
Üdv.
Harry "KC" Casey & The Sunsine Band.
#104056
sziasztok!
nekem ez tetszik toluk !

Zephyr Retiring
#104055
Ennek pedig nem lett rossz az introja sem ..

Curtie & The Boombox - Black Kisses (Never Make You Blue) 1985


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.13. 07:29:33

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104054
Reggelt.
Hogy hol van a "jó"? Na ja, ez itt a kérdés<#hehe>

A jó zene, viszont mindenképpen itt, ha már egy Eső-ember megemlítette nemrég máshol egy másik galaxisban..<#nyes>

D. Gyuri kollekciójából:

Grant Miller - Red For Love (Vinyl 12'' Maxi Single) 1985

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104053
Csak össze ne fussunk ott ahová mész<#vigyor>
Most majd 2 hét itthoni pihenés után,
22-én megint megyünk egy hosszú hétvégére pihenni az asszonnyal Eger mellé..
Itt az ideje egy kis lazulásnak végre<#nezze>
Alberto Colucci '89-es zenéjét vittem<#finom><#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.11. 20:04:29

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104052
Köszönöm a remek muzsikákat. Jó nyaralást kívánok!
#104051
Zephyr Retiring
#104049
Samuel - Open Your Eyes (1988)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#104047
Sziasztok. Vidám hétvégét.
"A ritmus és a harmónia hatol be legjobban a lélek belsejébe."
https://www.youtube.com/watch?v=3yL_B9w6zRc
#104045
Azoknak akik szeretik a pengetést<#smile>

Kasso - One More Round
akizu
#104044
Cosa Nostra Disco Band Feat. Santo Malfatti - Tarantella Disco (1978) A1.wav

1978 Egyik nagy slágere volt amit sokszor játszottunk annó.
#104042
#104039
És még egy klasszikus erről a korongról :

Natalie Cole - Pink Cadillac
#104038
Egy Formel Eins CD-röl mentettem le a következő felvételt :

Selena - Shotgun
Zephyr Retiring
#104037
Sejtettem. Amúgy sem szokásom már régóta komolyan venni a dolgokat.
Itt meg pláne nem<#nyes>

Pezsgőket és a pezsgőspoharakat elő lehet szedni a szekrényből, a visszaszámlálás megindult..<#vigyor>
Alig 24 óra múlva kezdetét veszi egy újabb kalandos utazás részemről.

Én ennek örülök, ti meg annak örülhettek, hogy 10 napig nem kell a felesleges szövegeimet itt olvasnotok<#hehe>

Időm lejárt, véget ért a móka mára
zárul Zephyr mókatára<#vigyor>

Kellemes nyarat kívánok mindenkinek a Time egyik ritmusos zenéjével:

Time - Can't you feel it (1982) <#wave>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#104036
Zephyr fórumtárs ..... Have fun in Greece!



Az első barátkozásaim a trance stílussal,de azért természetesen van némi köze az italo disco-hoz is.
Cruisin' Gang



Az utolsó track az utolsó CD lemezen! 😊

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#104035
A teszkós dolog részemről csak élcelődés,értsd a poénkodást benne,bár gondolom azért sejted.
Jut eszembe utoljára a teszkóban lemezpolcokat 2000s évek elején böngésztem,és egy Bad Boys Blue soralbum (az első) 4990 ft-ra volt beárazva,persze láttam kosaras párszáz forintos lemezeket is 😊,de azok annyit is értek!

Az infót köszi,már tudom miért nem találtam,Akizu elírta a címet!

Ez a dal nem kell,viszont van valami amire rákérdezek.
Casanova (1)
Casanova (2)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#104034
Dexys Midnight Runners dal ,mivel látom te tényleg vásárolsz,gyűjtögetsz lemezeket <#taps>,feltételeztem hogy azért csak belebotlottál már,tényleg azt gondoltam csak viccelsz.

Igen,korábban leírtam már,nincs az a lemezgyűjtő aki magáénak tudhatja az összes kedvencét lemezeken,és ennek több tényezős oka lehet.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#104033
Nem állítottam olyat hogy minden lemezed olyan viseltes állapotú,mint amelyikre a kritikát kaptad.

Anno a kezdetekben én sem vigyáztam a lemezeimre úgy ahogy mostanra ,illetve az elmúlt x évben,már igen,legyen itt egy példa erre.



Ma már szinte az összes lemezem,a CD-k is fóliával vannak védve.


ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#104032
Közben kinéztem a hőmérőre és jelentem itt 28 fok van árnyékban<#csodalk>
Pont, mint 39 évvel ezelőtt..

Jean-François Maurice - 28 degrés à l'ombre (1978)

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.31. 12:30:26

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104031
<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104030
1978-as EMI kiadás
Pont mint az a lemezkiadó, amiktől lentebb a példákat mutattam neked.
Tudod: amiket a Teszkóban szoktam venni<#hehe>

Ha kell jobb hangminőségben is mint a lentebb mutatott wav-nek álcázott empéjré,
akkor priviben nálam is érdeklődhetsz<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.31. 12:01:22

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104029
Erre a gyöngyszemre még felelek..<#nevetes1>
Nem. A háttérben lévő város lett volna a kérdés.
Nem nagy cucc, csak Magyarország második legnagyobb területű városa<#nyes>

A következtetésed pedig csak részben állja meg a helyét.
Először is a nevezett multi elsősorban kereskedelmi jellegű és bár akadnak saját márkás termékei is (ilyen olyan minőségben) ezen dolgok közt nem szerepel a saját márkás zenei cd<#hehe>

Ez például szintén onnét származik, és nem káprázik a szemed, tényleg 3 példányt vettem belőle<#vigyor> (spoiler alatt)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Hogy miért?
Mindenki dobálgatja itt a fotókat több példányos Bad Boys Blue és Italove albumokról..
Nehogy'má lemaradjak<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.31. 11:40:05

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#104028
<#hehe>
Kedves tőled, hogy azt feltételezed rólam, hogy nekem minden zene meg van a 80-as évekből, de bizton állíthatom neked, hogy ez korán sincs így.
Amiket kedvelek, azokat igyekszem beszerezni eredeti korongokon (tojok rá, hogy cd vagy vinyl, örülök ha sérülésmentesen hozzá jutok valahonnét)

Ha utam során belebotlok egy egy számomra szimpatikus zenébe, nem vacillálok rajta egy pillanatig sem hogy megvegyem e.
De ezeket a dolgokat szerintem jobb saját szem és fül alapján, mintsem idegenek szava és ígéretei alapján eldönteni..

Például itt van ez a jó kis zene:

Kane Gang - Don't Look Any Further (1987)



Az én privát példányom pedig így fest:



Aztán körbe lehet érdeklődni a nagy gyűjtő ismerősöknél, hogy ez így ebben a formában (vagy vinylen) ugyan kinek is van meg<#nezze>

Szóval a válaszom: nincs meg jelenleg még sem lemezen, sem egyéb formátumban a Come On Eileen '82-es zene.
Ha megosztod az másoknak is lehet jó, ha meg nem hát nem<#vigyor5>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."