A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Howkeddlee
#39779
Sorry!Visszavonva!Restartoltam a gépemet,és minden ok!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39778
Nekem okés.
Howkeddlee
#39777
FTP-rõl le akartam tölteni az új Irigy Mirigyet,de nekem nem akart sikerülni!Másnak ment?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39776
Csekkolom.
Howkeddlee
#39775
Aztán még keresem ezt is,egy normálisabb verzióban,aminek a vége is megvan:

Eric Clapton - Layla (original version) 128

S ennek van egy pörgös Discosított verziója úgy 94körülrõl,más elõadótól,az is kellene!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39774
Akkor felíratkoztam a listára.
Köszönöm a helpet Italo forever.
1. Breki OK
2. Frenky OK
3. egyeki OK
4. Szuszidi OK
5. mann OK
6. busmanneo ok
7. vviktor1 ok
8. Bakterzoli OK
9. Boytronic ok
10.JoeFromHun
11.konyi OK
12.Italo OK
13. rudotel OK
14. ivon OK
15. zsoltford OK
16. zazika OK
17. Xtra99 OK
18. ARMANDO OK
19. Howkeddlee OK
20. Lucky Guy OK
Howkeddlee
#39773
És egy érdekesség,ami tudom,nekem hülye egy izlésem van,de nekem bejön:

MC Miker G. & DJ Sven Feat.Madonna - Holiday Rap (Long Version) 160

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39772

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39771
Egyedül maradtam?Sebaj!

Keresem e zenék mindegyikét,jobb minõségben,lehetõség szerint ugyanebben a hosszú verziókban!

Madonna - Holiday(Original) 192

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39770
Sziasztok!
Nem késtél el vele!Köszönöm,hogy megosztottad!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39769
Nekem egy ilyenem van, max elkéstem vele. :-)
Earth Wind and Fire - Fantasy (4:39; 320kbps)
http://www.mytempdir.com/1256963
#39768
Jah, egyébként üdv mindenkinek!!!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#39767
Szevasz!
Bulira nagyon készülök!!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#39766
Nagyon szépen köszönöm!!!
#39765
Esetleg ez lenni meg valakinek jobb minõség?
Erica C. - Voice Of Fortune
http://www.mytempdir.com/1256946
#39764
Bodnár Attila - Elfújja a szél '98 (3:51, 192)
http://www.mytempdir.com/1256935

Zsír verzió.<#nyes>
#39763
Bekerülhetnék a 18 as listába 19. nek?
Gondolom ezt te írod Breki!
#39762
Modern Hungária, Zoltán Erika számai
nincs valakinek pl Elfujta a szél,stb
kb 85-87 között voltak slágerek!
#39761
Helló 80 as évek
Italo carlos
#39760
Sziasztok!<#wave>

SILICON DREAM-MARCELLO THE MASTROIANNI 95's errõl a maxiról valamelyiket...
GLEN WHITE-TV LOVER
FANCY-GO CHA CHA

a speedyre ha lehet köszönöm...<#worship><#worship>

Howkeddlee
#39759
Ha nincs meg neked,akkor remélem most letöltötted... <#nyes>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Italo forever
#39758
Ez sajna nekem nincs meg pedig nagyon bírom a csapatot!<#nemtudom>

Italo forever
#39757
Bárki bármit mond, Én örülök ha valaki tölt is fel és nem csak le...
És ha nem 320 akkor mi van?
Majd meglesz abban is idõvel, de lényeg, hogy a zenérõl szóljon a fórum!

Howkeddlee
#39756
Keresem ezt is jobb minõségben,persze minél hosszabban!

EARTH WIND AND FIRE_Fantasy 160

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39755
Köszi hogy maradhatok...<#action><#vigyor1>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39754
Annak ellenére hogy nem 320asok <#schmoll2> nem szólnak rosszul...

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Italo forever
#39753
Na, ez már döfi!!
Nyilván megtartunk!!<#mf1><#mf1><#taps>

Howkeddlee
#39752

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39751
Na vagyok,egy pill!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Italo forever
#39750
Kíváncsi vagyok!!<#nevetes1>

Howkeddlee
#39749
Barátom,találtam neked valamit,most megy fel!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39748
Köszi... <#nyes>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Italo forever
#39747
Szép lehetsz...<#eplus2>

Howkeddlee
#39746
Köszi Barátom!
Valószínû azért is nagy kedvencen Bud Spencer,mert én is hasonlóképp nézek ki,igaz szakáll és haj nélkül! <#vigyor1>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39744

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

Italo forever
#39743
Az nincs de egy filmzene megy fel a kedvenceidtõl!

Howkeddlee
#39742
Persze,jöhet az is!

Guido & Maurizio de Andelis nincs neked véletlenül?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Italo forever
#39741
Nos az a helyzet, hogy nekem is az a verzió van meg amit már töröltek, tehát egy 99's feldolgozás!
Az is jó lesz?

Howkeddlee
#39740
Üdv Frenky

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Italo forever
#39739
Szia és legyél rossz!!<#wave><#wave>

Howkeddlee
#39738
Megnéztem,de már nem él sajna!Az 50.oldalon van most az a hozzászólás!Próbáld ki!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Frenky70
#39737
Elég volt mára.

Sziasztok

<#wave><#integet2><#wave><#integet2><#wave>

Italo forever
#39736
Na azért....<#eplus2><#puszi>

Howkeddlee
#39735
Gyerekek,régi nagy kedvenceim a Bud Spencer-Terence Hill Filmek!Keresem a filmjeik zenéit (Guido & Maurizio Angelis),ha valakinek megvannak,ossza meg velem legyen kedves!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Frenky70
#39734
Igen,az vagyok !!!!!!!

<#mf1><#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

Italo forever
#39733
Megnézted amit breki írt?#39661

Frenky70
#39732
Még nem sikerült lefogyni ??????

<#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

Szép vagy

Italo forever
#39731
Hová mégy?

Howkeddlee
#39730
jovanna...

Irigyei mindig is vannak az embernek,de hát kit érdekel,nem? <#vigyor1>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"