A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Дискотека 80-х (CD-1)
Pop
2005
MP3, 320 kbps
700 mb
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Szép álmokat mindenkinek!
Viszlát 80as évek!Sziasztok!
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
AB-OVO volt a nevük!Nics meg valakinek?
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Bazz Feró párbajoni akar / kényszerül <#boxer>#boxer>
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
Cool Note - Hard work
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Money of the time <#fejvakaras>#fejvakaras><#fogmosas>#fogmosas><#banplz>#banplz><#eplus2>#eplus2><#phone>#phone><#taps>#taps>
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
UK - Roadrunner
Cesar Spencer - Let's Go
Sly and Hunter - No More Vision
Mintha valami reklámban lett volna az asszem.
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Szóval neked is ismerõs a dallam?Hol hallhattad?
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
http://www.mytempdir.com/1257075
Nem éppen italo, de bejön.<#hehe>#hehe> Tök nyugis.
(Hmm. Hol hallottam ezt a dallamot feldolgozva?)
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
UK - Roadrunner
Cesar Spencer - Let's Go
Sly and Hunter - No More Vision
Mert hallottam hogy van rá valamilyen megoldás,de én még nem találtam rá... <#shakehead>#shakehead>
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"