A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Frenky70
#39829
Super Disco Mix

#39828
Frenky70
#39827
Peter Slaghuis mix - Disconet 1978

Frenky70
#39826
Modern Talking - Hit Dance Mix

#39824
Frenky70
#39823
KOTO - VISITORS (The Alien Mix)

#39822
#39821
Szuszidi
#39820
THX!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Frenky70
#39819
Este, Pl:itt #39773

#39818
Szuszidi
#39817
Mik ezek a kérések??

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Frenky70
#39816
Frenky70
#39815
Frenky70
#39814
#39813
Szuszidi
#39812
Nm ez természetes! <#circling>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Frenky70
#39811
OK. Köszi

Akkor az még nem volt ott!!!!!

Kösz az info

Frenky70
#39810
Nincsenek fent

Szuszidi
#39809
Frenki valamikor tesztelted a 101 - 80's Hits ezt írtad megjegyzésbe: "5. CD-én, csak 11 zene van " de van egy 6. link is azon van a többi töltsed le és meg lészen s hiányzó!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#39808
Ha valaki tud segítsen ezek hol vannak az FTP?? :39802, 39801 THX!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Frenky70
#39807
#39806
Következõ:
Run Dmc:You be illin'
320

Frenky70
#39805
Szuszidi
#39804
Szia jó reggelt!<#wave>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#39803
Jó reggelt Mindenkinek!<#wave>
Ma Run Dmc napom van.
Ime az elsõ:
Run Dmc:Bounce

katt

Szuszidi
#39802
Ez még érdekes lehet de ezt sem találom:
Дискотека 80-х (CD-1)
Pop
2005
MP3, 320 kbps
700 mb

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#39801
Ezt nem találom az FTP: Saragossa Band - Das Totale Zazazabadak!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#39800
<#wave><#integet2><#wave>Dekorán fent vagytok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Frenky70
#39799
Jó reggelt<#integet2>

Szuszidi
#39798
Jó reggelt neked is! <#wave>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#39797
Jó reggelt minden fórumuzó társamnak
Howkeddlee
#39796
Na elteszem magam holnapra!Meg hát kezdõdik a Forma 1 is holnap... <#vigyor1>

Szép álmokat mindenkinek!

Viszlát 80as évek!Sziasztok!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39795
Emlékeztek egy régi magyar csapatra?
AB-OVO volt a nevük!Nics meg valakinek?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39794
OFF
Bazz Feró párbajoni akar / kényszerül <#boxer>

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

Howkeddlee
#39793
Ez nincs meg valakinek?
Cool Note - Hard work

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#39792
megnéztem a gyüjteményem,de sajna nincsenek közöttük a keresett zenéid..<#shakehead>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39791
Time is money <#law>
Money of the time <#fejvakaras><#fogmosas><#banplz><#eplus2><#phone><#taps>

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#39790
Én is õket:<#vigyor2>
UK - Roadrunner
Cesar Spencer - Let's Go
Sly and Hunter - No More Vision

Mintha valami reklámban lett volna az asszem.
Howkeddlee
#39789
Hát nagy kár,mert nagyon keresem!!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39788
Valami feldolgozásban az tuti, de nem ugrik be.
Howkeddlee
#39787
Semmi gond!Csak azért szeretem a speedyt,mert onnan nagyon gyorsan lejön!ilyen 500KB körül!Na mindegy!
Szóval neked is ismerõs a dallam?Hol hallhattad?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39786
Speedy? Ööö... Bocsesz...<#vigyor3>
#39785
Eric Clapton - Layla (original version) (7:07, 320kbps)
http://www.mytempdir.com/1257075

Nem éppen italo, de bejön.<#hehe> Tök nyugis.
(Hmm. Hol hallottam ezt a dallamot feldolgozva?)
Howkeddlee
#39784
Az jöhetne!Feltennéd Speedyshare.re?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#39783
Találtam egy 7:07-es változatot 320-ban.
#39782
Ezekre vadászok.
UK - Roadrunner
Cesar Spencer - Let's Go
Sly and Hunter - No More Vision
#39781
Nem vágom annyira ezt a témát.<#szomoru1> Talán a többiek.
Howkeddlee
#39780
Lucky:Te kitudod valahogy játszani az Rapid oldalakat?
Mert hallottam hogy van rá valamilyen megoldás,de én még nem találtam rá... <#shakehead>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"