A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szuszidi
#40178
Fent a teszteletlenben: SLÁGER RÁDIÓ - Sláger slágerek 3-4-5-6.

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#40177
Üdv a csapatban! S kösz hogy hallgatod a Megát! <#mf2>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#40176
Jó reggelt 80 as évek!<#wave><#integet2><#wave>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

bigivan
#40175

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#40174

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#40173

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#40172
Jó estét, kedves Kollégák !
Így, a hét legelején feltolok néhány alptevést, csak az íze kedvéért ! Hozzáteszem, ezen elõadók az Italót, mint mûfajt, sztem, még hírbõl sem ismerik!!

STEPPENWOLF - BORN TO BE WILD


3:27; 320

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

zsoltford
#40171
...16.( 320 ):

JOCK HATTLE - CRAZY FAMILY ( EXTENDED )
JOE MARAN - GIVE ME A BREAK ( EXTENDED )
JOE YELLOW - I'M YOUR LOVER ( EXTENDED VERSION )
JOE YELLOW - LOVER TO LOVER ( EXTENDED )
JOE YELLOW - TAKE MY HEART ( EXTENDED )
JOY - HELLO ( EXTENDED )
JOY - LOST IN HONG-KONG
JOY - VALERIE ( EXTENDED )
JOY PETERS - DON'T LOOSE YOUR HEART ( EXTENDED )
JOY PETERS - ONE NIGHT IN LOVE ( EXTENDED )
JULIAN - STRAIGHT TO MY HEART ( EXTENDED )
KAY FRANZES - BURNING DESIRE ( EXTENDED )
KB CAPS - CATH ME NOW ( EXTENDED )
KB CAPS - DO YOU REALLY NEED ME ( EXTENDED )
KB CAPS - JULIA ( EXTENDED )
KEN LASZLO - 1,2,3,4,5,6,7,8 ( EXTENDED )
KEN LASZLO - DON'T CRY

http://uploaded.to/?id=h5ccxi

Howkeddlee
#40170
Sziasztok!

Beautiful Ballett zenéjét keresném,címe:Energy!
Nincs meg vkinek ?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#40169
Ragga House nincs meg véletlenül Makiati?

Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(

zsoltford
#40168
had szóljonnnnnnnn...<#smile>

#40167
Egy klasszikus a 88-as évekbõl:
Simon Harris: Bass (How low can go) 216 VBR <#nyes>
#40166
Köszi Zsoltford!
Tübörögjön a Modern Hungária ezerrel..... 😊
#40165
komár lászló
zsoltford
#40164
üdv a 80's-kollégák között!

#40163
Sziasztok!

Egy 84 - es születésû srác mit keres a 80 as évek fórumon?
Hát ez a kérdés fogalmazódott meg bennen elõször!
Amikor rábukkantam erre az oldara és erre a fórumra nagyon megörültem, hogy olyan emberek ismerhetek meg akiknek hasonló az izlésük.
Ennek már kb. 2,5 éve.
Akkor irtam egy rövidke bemutatkozást, de azóta rengeteg minden történt.
Egy idõszakban nem is látogattam a fórumot.
Kezdetben egy 4 cd bõl álló válogatásom volt ebbõl az idõszakból és semmi több.
A munkahelyem aztán tekergettem a rádiót és egyszer csak rábukkantam a sztár. fm rádióra, amit minden hétköznap de. fél 7 - fél 3 ig hallgatok, és persze amikor csak tehetem!!
Nagyon megszerettem ezt a stílust és ezeket a számokat, ma már mondhatom hogy az életem el sem bírnám képzeli ezek dalok nélkül.
Aztán itthon megy a megadance rádió, aminek az infóját nagyon köszönöm Szuszidinek!!

Ma már kb. egy 300 dalból álló repertoárom van, amit imádok forgatni itthon.
IMádom az italo-t, a magyar dalokat, szabadidõmben dübörög a dire straits, amikor meg pihen a zenekar egy kis Clapton muzsika!
Fancy az egyik favoritom, természetesen meg is rendeltem a jegyet már a koncertre!

Remélem bemutatkozásom után befogadtok a csapatba!!!!

Helló mindenkinek
Slice my nice
zsoltford
#40162
jó éjt!

Szuszidi
#40160
Jó éjszakát mindenkinek!! <#fogmosas><#wave>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#40159
Azért az egész lemez mert nézegettem
és a Tarzan Boy-t látom mindenütt!!
#40158
Baltimora lemez nincs valakinek!
zsoltford
#40157
...15. ( 320 ):

HOT COLD - LOVE IS LIKE A GAME ( EXTENDED )
INGELA - DO THE MOTION ( EXTENDED )
ITALIAN BOYS - FOREVER LOVERS ( EXTENDED )
ITALO DANCE POWER VOL.1.mp3
J.D.JABER - DON'T STOP LOVING YOU ( EXTENDED )
JESSICA - LIKE A BURNING STAR ( EXTENDED )
GAZEBO - I LIKE CHOPIN ( EXTENDED REMIX )
GAZEBO - I LIKE CHOPIN ( ORIGINAL 12'' VERSION )
GAZEBO - LUNATIC ( 12 INCH VERSION )
GINO CASTELLI - BELLA TI AMO ( EXTENDED )
GLEN WHITE - TV LOVER ( EXTENDED )
GRANT MILLER - COLDER THAN ICE ( EXTENDED )
GRANT MILLER - FIND MY TRACKS IN THE SNOW ( EXTENDED )
GRANT MILLER - RED FOR LOVE ( EXTENDED )
GRANT MILLER - WINGS OF LOVE ( EXTENDED )
GYPSY & QUEEN - LOVE AND PASSION ( EXTENDED )
HAZELL DEAN - THEY SAY IT'S GONNA RAIN ( RAZORMAID MIX
HOT COLD - I CAN HEAR YOUR VOICE ( EXTENDED )

http://uploaded.to/?id=bvplkv

#40156
Kereszt lányom apja igen!!!!
És végleges vizsgát tett!!!
Szuszidi
#40155
Aha de nem vizsgáztál nála (orivizsga)<#levele>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#40154
Nekem csak jó tapasztalatom
van B.Tóth -tal kapcsolatban!!!
Töbször volt Hböszörményben!!
Szuszidi
#40153
B.Tóth soha nem csiptem egy nagy b..... volt anno! <#guluszem1>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#40152
én is az voltam valaha! Több városba is! <#mf2>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

donbig
#40152
5 éve volt az utolsó Poptarisznya.Beszélgetés B.Tóth-val a Petõfin a Hazafelében

#40151
Nem csak átnézem hogy mit lehetne letölteni
jó minõségben,mert a kazetták már elhasználódtak!
Ugyanis ezek annó 1980-tol 91-ig használta a kereszt lányom
apukája.Mert lemezlovas volt a városunkban!!!!!!
Italo forever
#40150
Én nem vagyok bolond, nem tudom miért mondod?

Szuszidi
#40149
Grebeled befele õket??

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#40148
Énis vagyok csak válogatom a kazikat
de itt vagyok veletek!!!!
Szuszidi
#40147
Hát a kérdés jogos! Szerintem csak a bolondok mint mi!! <#nyes><#nyes>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Italo forever
#40146
Ja igen, rajtad és rajtam kívül!!
Bocs!<#puszi>

Szuszidi
#40145
He he én dolgoztam!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Italo forever
#40144
Pont ez az!
Ki dolgozik még rajtam kívül ma???<#nemtudom><#nevetes1>

Szuszidi
#40143
Igy igaz! Csak csak ! S ki is van halva! De hát vasárnap van! <#circling>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Italo forever
#40142
Mindenesetre furcsa, hogy némelyik zenét 39-en letöltik a fórumon meg 4-5 emberke jelenik csak meg...
<#wow1>

Italo forever
#40141
Hihetetlen mennyire kihalt újabban a fórum!
Mi lehet az oka??
Mindenki tölti a linkeket az ftp-röl??? <#wilting>
Vagy szétesik ez a fórum is szép lassan?

#40140
Lehet hogy nem jol irom
de,Jörg Evers-Boleró-t is
keresem!!!
Italo forever
#40139
Azt én is de csak 320-ban!!

#40138
Keresem még Boby Farel -I see you
számot!!!
#40135
Adriano Celentano-Nem birom a tempót
Ha megvan!!???Kérhetném
Italo forever
#40134
#40133
Ha egy, vagy pár nótát lehetne az egész közül választani, akkor nem menne a dolog. De ha rákényszerülnék, akkor ezek kellenének:
Koto - Jabdah (Ext), Time
Laserdance - You and Me, Great Wall
De nem... Ez lehetetlen vállalkozás.<#vigyor2>
#40132
Mára léptem.
Jó szórakozást!
<#integet2>

Italo forever
#40131
Italo forever
#40130
Olyan talán nincs is,hogy legnagyobb, viszont mindenképpen a Future Generation album!!
Az korszakalkotó volt úgy mint a Koto-tol a Masterpieces!!