A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jó,nekem nem jött be az az átlátszó tálca,te megszoktad már?
na majd feltuningolom mindjárt én is.
na majd feltuningolom mindjárt én is.
aha,gondolom kb ennyi kell.
itt vannak a vista támogatta cuccok listái ha valakit érdekelne:
http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_Software_Compatibility_List
itt vannak a vista támogatta cuccok listái ha valakit érdekelne:
http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_Software_Compatibility_List
Témára visszatérve
01 Doctors Orders
http://music80.ifolder.ru/1296445
02 Funky Girl
http://music80.ifolder.ru/1296663
03 Pirate Of Love
http://music80.ifolder.ru/1297194
04 Sex
http://music80.ifolder.ru/1297456
05 Like A Yo Yo
http://music80.ifolder.ru/1297795
06 All Of Me
http://music80.ifolder.ru/1299915
07 My Chico
http://music80.ifolder.ru/1303488
08 Guys And Dolls
http://music80.ifolder.ru/1303707
01 Doctors Orders
http://music80.ifolder.ru/1296445
02 Funky Girl
http://music80.ifolder.ru/1296663
03 Pirate Of Love
http://music80.ifolder.ru/1297194
04 Sex
http://music80.ifolder.ru/1297456
05 Like A Yo Yo
http://music80.ifolder.ru/1297795
06 All Of Me
http://music80.ifolder.ru/1299915
07 My Chico
http://music80.ifolder.ru/1303488
08 Guys And Dolls
http://music80.ifolder.ru/1303707
Nem lehet tuti, csomó dolgot nem támogat nincsenek hozzá kiegészitök szóval kb 1/2 vagy 1 év!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
na majd megnézem.
nem azért,ezek a bajok az xp-n jöttek elõ,de ezek is ilyen buherált xp-k
most épp a REBORN verzió van a gépemen.
nem azért,ezek a bajok az xp-n jöttek elõ,de ezek is ilyen buherált xp-k
most épp a REBORN verzió van a gépemen.
A Vista még nem kiforrót nem ajánlom senkinek!!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
akkor bocs,úgy emlékeztem azt mondtad.
amúgy azért kérdeztem mert én eddig az Ultimate verziót használtam de nem jött be a sok engedéj kéregetés miatt hogy 3 szor kérdezett meg valamit mielõtt megcsinált és nem engedett törölni bármit meg nem engedte hogy oda mentsek mp3-at ahova én akarom.és hogy a Home meg a többi verzió is ilyen gagyi lehet e.
nemtom hol kéne megtudni,de lehet a vége az lesz hogy mindet feltelepítem és kipróbálom,de az nem kis munka lenne.
ha valaki próbálta már a többit meséljen már róla plz.
thx
amúgy azért kérdeztem mert én eddig az Ultimate verziót használtam de nem jött be a sok engedéj kéregetés miatt hogy 3 szor kérdezett meg valamit mielõtt megcsinált és nem engedett törölni bármit meg nem engedte hogy oda mentsek mp3-at ahova én akarom.és hogy a Home meg a többi verzió is ilyen gagyi lehet e.
nemtom hol kéne megtudni,de lehet a vége az lesz hogy mindet feltelepítem és kipróbálom,de az nem kis munka lenne.
ha valaki próbálta már a többit meséljen már róla plz.
thx
csao.
én is probálkoztam vele,de olyat kéne összedobni ami regisztrálós,mármint ne akárki huzza a zenéket lefelé aki odatéved hanem valamit tegyen érte.
itt: http://pocs.multiply.com/?headshot_edit=true
én is probálkoztam vele,de olyat kéne összedobni ami regisztrálós,mármint ne akárki huzza a zenéket lefelé aki odatéved hanem valamit tegyen érte.
itt: http://pocs.multiply.com/?headshot_edit=true
Fórumhoz nem értek, de a zenéket úgy raktam fel elvben hogy letölthetõk legyenek mindenkinek!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Mert nem tudok csinálni! Pedig úgy csináltam hogy publikus!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#40196
Regisztrálni kell
#40195
GRATULA!
JÓL NÉZ KI
JÓL NÉZ KI
<#kerdes>#kerdes> Tudjátok tölteni a zenéket??
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#40192
Jó reggelt!
Van egy irtózatosan nagy zene(legalábbis szerintem).
De nem szerepel, vagyis még nem láttam semmilyen válogatáson.
Most megosztom veletek, jó zenélést <#wave>#wave>
http://www.speedyshare.com/740323347.html
Van egy irtózatosan nagy zene(legalábbis szerintem).
De nem szerepel, vagyis még nem láttam semmilyen válogatáson.
Most megosztom veletek, jó zenélést <#wave>#wave>
http://www.speedyshare.com/740323347.html
Na kérem szépen csináltam egy ilyent! Nézd meg Remélem rendben fog mûködni nem lesz vele semmi gondom!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Baltimora Living In The Background
1985
114mb
256 kbps
Треклист:
1 Tarzan Boy
2 Full The Wires
3 Living In The Background
4 Woody Boogie
5 Chineese Restaurant
6 Running For Your Love
7 The Jukebox Boy
8 Up With Baltimora
9 Tarzan Boy (original single mix)
10 Living In The Background (remix)
11 Tarzan Boy (remix 1993)
12 Tarzan Boy (extended remix 1993)
13 Jungle Life (tarzan dub)
Mindenkinek jó reggelt!! <#wave>#wave><#integet2>#integet2><#wave>#wave>
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Szia! Jó reggelt! <#wave>#wave><#integet2>#integet2><#wave>#wave>
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Lenne egy kérdésem ki ismeri a multiply.com-ot?? Mennyire megbízható az óldal?? THX
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#40179
IT'S A RAINY DAY HALLELUJA!
JÓ REGGELT NEKED IS!
<#integet2>#integet2>
JÓ REGGELT NEKED IS!
<#integet2>#integet2>