A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Breki valahogy igy kell reggelni!
Köszönjük, hogy csatlakozott a Multiply-hez!
Elsõként azt kérjük minden új felhasználónktól, hogy hitelesítsék elektronikus levelezési címüket. Ez bizonyossá teszi, hogy senki sem tud bejelentkezni más címével, azonkívül ez csupán egy másodpercet vesz igénybe. Egyszerûen lépjen fel erre a web-oldalra és ezzel az Ön e-mail címének hitelesítése megtörténik:
Kód:
http://multiply.com/c/olIc0rwyZ8PEDHaThalw+A
Javasoljuk, hogy õrizze meg ezt a levelet arra az esetre, ha bármikor elfelejtené saját azonosítóját (ID): voros
Ha bármikor elfelejtené jelszavát be tud lépni az alábbi oldalra, hogy megkaphassa azt, az Önnek korábban postázottaknak megfelelõen:
Kód:
http://multiply.com/user/forgot/password
Ha már egyszer az Ön e-mail címe hitelesített, akkor Ön készen áll arra, hogy megismerje, mit is jelent, mirõl szól a Multiply!
A következõkben a kezdeti lépések néhány módja:
* Felkérés kapcsolat létesítésére
Hívja meg azon barátait és családtagjait, akiknek meg szeretné mutatni a saját fényképeit, videóit, naplójegyzeteit és más egyebet, illetve azokat, akiknek az anyagait Ön szeretné látni.
Kód:
http://multiply.com/network/invite
* Szabja személyre a Multiply oldalát
Válasszon színmintát, megjelenési formát és más összetevõket, amelyeket az Ön oldalára látogatók láthatnak majd.
Kód:
http://multiply.com/setup
* Töltsön fel új albumot, videót, eseményeket (történéseket) vagy bármi mást, hogy elkezdõdhessen új web-lapjának megosztása a barátokkal és családtagokkal. Csak válassza ki a „Post” (Közzétesz) gombot weblapjának bármely oldalán a kezdéshez:
Kód:
http://multiply.com/home
Üdvözöljük a Multiply-n, lelje benne örömét!
A Multiply vezetõsége
Köszönjük, hogy csatlakozott a Multiply-hez!
Elsõként azt kérjük minden új felhasználónktól, hogy hitelesítsék elektronikus levelezési címüket. Ez bizonyossá teszi, hogy senki sem tud bejelentkezni más címével, azonkívül ez csupán egy másodpercet vesz igénybe. Egyszerûen lépjen fel erre a web-oldalra és ezzel az Ön e-mail címének hitelesítése megtörténik:
Kód:
http://multiply.com/c/olIc0rwyZ8PEDHaThalw+A
Javasoljuk, hogy õrizze meg ezt a levelet arra az esetre, ha bármikor elfelejtené saját azonosítóját (ID): voros
Ha bármikor elfelejtené jelszavát be tud lépni az alábbi oldalra, hogy megkaphassa azt, az Önnek korábban postázottaknak megfelelõen:
Kód:
http://multiply.com/user/forgot/password
Ha már egyszer az Ön e-mail címe hitelesített, akkor Ön készen áll arra, hogy megismerje, mit is jelent, mirõl szól a Multiply!
A következõkben a kezdeti lépések néhány módja:
* Felkérés kapcsolat létesítésére
Hívja meg azon barátait és családtagjait, akiknek meg szeretné mutatni a saját fényképeit, videóit, naplójegyzeteit és más egyebet, illetve azokat, akiknek az anyagait Ön szeretné látni.
Kód:
http://multiply.com/network/invite
* Szabja személyre a Multiply oldalát
Válasszon színmintát, megjelenési formát és más összetevõket, amelyeket az Ön oldalára látogatók láthatnak majd.
Kód:
http://multiply.com/setup
* Töltsön fel új albumot, videót, eseményeket (történéseket) vagy bármi mást, hogy elkezdõdhessen új web-lapjának megosztása a barátokkal és családtagokkal. Csak válassza ki a „Post” (Közzétesz) gombot weblapjának bármely oldalán a kezdéshez:
Kód:
http://multiply.com/home
Üdvözöljük a Multiply-n, lelje benne örömét!
A Multiply vezetõsége
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
ezeket össze lehetne szedni és a capishe elsõ hozzászólásába beírnánk
sõt az itt 80* megkérdezett dolgokat is beírhatnánk
tehát feltöltõ oldalak:
http://www.send-large-file.com/
http://uploaded.to
....
sendre az az oldal amivel lehet letölteni
aki tudja egészítse ki
.....
sõt az itt 80* megkérdezett dolgokat is beírhatnánk
tehát feltöltõ oldalak:
http://www.send-large-file.com/
http://uploaded.to
....
sendre az az oldal amivel lehet letölteni
aki tudja egészítse ki
.....
Filename: Italo Boot Mix 03A 320 kbps
Filetype: .mp3
Filesize: 15.31 MB
http://uploaded.to/?id=1bbmo6
Filetype: .mp3
Filesize: 15.31 MB
http://uploaded.to/?id=1bbmo6
Kattints a Multiply ikonra majd válaszd a Create a New Account Join For Free és már regizhetsz is!
#40964
sziasztok !
Lenne 1 kérésem !
Ha van valakinek brand image albuma kérem szóljon !
THX !
Üdv:dj gergely<#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help>
Lenne 1 kérésem !
Ha van valakinek brand image albuma kérem szóljon !
THX !
Üdv:dj gergely<#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help>
Ide hogy is kell regisztrálni?
hát akkor kérném szépen akinek megvan tegyen fel egyet-egyet valahová...
esetleg az ftp-re a mixek közé egy mappába...
köszönöm!
esetleg az ftp-re a mixek közé egy mappába...
köszönöm!
az 12 rész
de szerintem itt másnak is meg kell lennie hisz korábban itt ki volt linkelve
még azelõtt, hogy az úgynevezett régiek egyáltalán jöttek volna
de szerintem itt másnak is meg kell lennie hisz korábban itt ki volt linkelve
még azelõtt, hogy az úgynevezett régiek egyáltalán jöttek volna
én úgy gondolom, hogy akkor lesz jelszócsere ha vki visszaél a jelszavával és direkt vmi gondot okoz a többieknek
lehet naív vagyok, de én nem feltételezek direkt törléseket rosszindulatilag
viszont jelszóváltásnál vita lenne ki kapjon jelszót
tehát úgy gondolom, hogy amíg gond nélkül megy addig marad a jelszó
viszont ha valami gubanc lenne az ok-os lista alapján lesz jelszóadás viszont akkor már kérek mellé egy emailt is (NEM IDE)
de én csak egy tag vagyok ha a többség szerint nem jó itt akkor lehet
rögtön is jelszóváltás, viszont akkor más intézi a jelszókiadást....
és senkinek sem kell más néven írnia elég annyit mondani elnézést tévedtem itt rendes emberek vannak hirtelen, elhamarkodottan és elfogultan itéltem meg õket
lehet naív vagyok, de én nem feltételezek direkt törléseket rosszindulatilag
viszont jelszóváltásnál vita lenne ki kapjon jelszót
tehát úgy gondolom, hogy amíg gond nélkül megy addig marad a jelszó
viszont ha valami gubanc lenne az ok-os lista alapján lesz jelszóadás viszont akkor már kérek mellé egy emailt is (NEM IDE)
de én csak egy tag vagyok ha a többség szerint nem jó itt akkor lehet
rögtön is jelszóváltás, viszont akkor más intézi a jelszókiadást....
és senkinek sem kell más néven írnia elég annyit mondani elnézést tévedtem itt rendes emberek vannak hirtelen, elhamarkodottan és elfogultan itéltem meg õket
nekem a 9+10 van meg aminek a linkjét innét kaptam, a többi mind 128-as volt amit a capishen találtam...
egyébként miért rakták össze 9+10-re van közte szünet de egybe van...
igy adták volna ki?
avagy ha tömörittik a track-eket megszaggatta volna?
egyébként miért rakták össze 9+10-re van közte szünet de egybe van...
igy adták volna ki?
avagy ha tömörittik a track-eket megszaggatta volna?
hát akkor le vagyok maradva, csak a rapiddal az a baj, hogy talán a többség nehezen tölt onnét, nekem még megyeget, ki-be kapcsolgatom a modemet.de a többséget a váratása bosszantja, és megértem ezért is nem teszek már oda fel...hisz nem magamnak teszem fel...
dolgoztam elõtte pedig az élet örömeinek hódoltam
de ezek itt csak nekem vannak meg?
úgy értem más nem száll be a feltöltésekbe? :-)
folytatom majd csak visszaolvasok pár fórumban
de ezek itt csak nekem vannak meg?
úgy értem más nem száll be a feltöltésekbe? :-)
folytatom majd csak visszaolvasok pár fórumban
tudok errõl
és teljesen egyetértek
viszont senkinek sem kell álnéven bejelentkeznie jelszóért mivel
nálunk az nem titkos (ugye fent van a fórumon)
egy hozzáfûzni valóm van
ugye állítólag miattunk van minden vita állandóan mûbalhézunk (hogy min azt még most sem értem), de érdekes módon azóta nincsen vita mióta....
és teljesen egyetértek
viszont senkinek sem kell álnéven bejelentkeznie jelszóért mivel
nálunk az nem titkos (ugye fent van a fórumon)
egy hozzáfûzni valóm van
ugye állítólag miattunk van minden vita állandóan mûbalhézunk (hogy min azt még most sem értem), de érdekes módon azóta nincsen vita mióta....
már azt hittem expedicio-t kell szerveznünk!ugy elvesztél<#smile>#smile>
lesz még boot mix?igény az volna...<#smile>#smile>
lesz még boot mix?igény az volna...<#smile>#smile>
en a rapidra 110-el toltok fel , le meg 1000 korul jon ezert is toltok oda
Csak a nő½ tudja mi a szép:)
na ja, épp ezért választottam az uploaded.to az sem várat, a többire amit próbáltam mindig volt valakinem valami panasza, azért irtam hogy talán még a szolgáltatók sem mindeggy...
uploaded-rõl töltöttél?
uploaded-rõl töltöttél?
Vagy pld. itt van a Bigupload, innen most töltök le 60kb/mp-vel jön lefelé és fel lehet tölteni egyszerre 500 mb-ot!!!!!!!
en csak a rapidra toltok, mivel ott van elofizetesem, nem hatalmas penz az es utanna kivan nyalva az ember segge!
Csak a nő½ tudja mi a szép:)
a 4. oldal tetejétõl nézd, én a nem rég szedtem le, az elsõ kettõre rápróbáltam, megy...
ami esetleg hiányzik a napokban felteszem...
ami esetleg hiányzik a napokban felteszem...
De hát van annyi mint a szemét! Filesend-Gigasize-Files.to-stb
Miért nem próbálsz másikat is??
Megvannak a címek?
A Rapidshare.de pld. milyen? Vagy a FileHo egész jó!
Vagy a rapidshare.ru?itt asszem nem is kell várakozni...
De nem tudom, még nem töltöttem egyikre sem!
Miért nem próbálsz másikat is??
Megvannak a címek?
A Rapidshare.de pld. milyen? Vagy a FileHo egész jó!
Vagy a rapidshare.ru?itt asszem nem is kell várakozni...
De nem tudom, még nem töltöttem egyikre sem!
hát ha nem tudsz az ip cimmel variálni akkor tényleg várat a rohadt...
de szolgáltató függvénye is a dolog ahogy látom, hogy melyik oldal kinél hogy megy...
én mostanság az uploaded.to -ra teszem, ez közepes le és feltöltési sebességgel müködik, tapasztalatom szerint.
és elõnye az ami idönként a hátránya is, hogy 250mb felmegy, de ha megszakad a netkapcsolat, akkor kezdhetem elõröl, van hogy egy dózis 3. alkalomra megy fel vagy felmegy és , kiirja hogy 100% és nem adja be a linket...
viszont elõnye, hogy nem köt a gép mellé, igaz a 250mb 3-4 óra alatt megy fel..
de szolgáltató függvénye is a dolog ahogy látom, hogy melyik oldal kinél hogy megy...
én mostanság az uploaded.to -ra teszem, ez közepes le és feltöltési sebességgel müködik, tapasztalatom szerint.
és elõnye az ami idönként a hátránya is, hogy 250mb felmegy, de ha megszakad a netkapcsolat, akkor kezdhetem elõröl, van hogy egy dózis 3. alkalomra megy fel vagy felmegy és , kiirja hogy 100% és nem adja be a linket...
viszont elõnye, hogy nem köt a gép mellé, igaz a 250mb 3-4 óra alatt megy fel..
#40932
Mega THX!!!
Mostanában annyit dolgozom, hogy kezd az ivás rovására menni!
Talán ha nem rapid-ra tennék a wav-ot akkor érdekelne engem is de így nem!
Mivel letöltök egy számot utánna meg várok 90 percet? Na ne....
Egy csomó upload oldal van ahova 100 mb-ig lehet tölteni nem tudom miért csak a rapid-ot ismerik!!
Mivel letöltök egy számot utánna meg várok 90 percet? Na ne....
Egy csomó upload oldal van ahova 100 mb-ig lehet tölteni nem tudom miért csak a rapid-ot ismerik!!
üdv, hát...ITT, TEESÉ NYOMNI
#40929
Hali all!
A max mix-eket honnan lehetne letölteni?
A max mix-eket honnan lehetne letölteni?
Mostanában annyit dolgozom, hogy kezd az ivás rovására menni!