A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#40978
hmmmm?
Italo forever
#40977
Bocs de nyilván rosszul tudtam a regizést....<#nemtudom>

Breki33
#40976
Filename: Italo Boot Mix 03B
Filetype: .mp3
Filesize: 17.05 MB

http://uploaded.to/?id=olniq1
Szuszidi
#40975
Breki valahogy igy kell reggelni!

Köszönjük, hogy csatlakozott a Multiply-hez!

Elsõként azt kérjük minden új felhasználónktól, hogy hitelesítsék elektronikus levelezési címüket. Ez bizonyossá teszi, hogy senki sem tud bejelentkezni más címével, azonkívül ez csupán egy másodpercet vesz igénybe. Egyszerûen lépjen fel erre a web-oldalra és ezzel az Ön e-mail címének hitelesítése megtörténik:
Kód:
http://multiply.com/c/olIc0rwyZ8PEDHaThalw+A


Javasoljuk, hogy õrizze meg ezt a levelet arra az esetre, ha bármikor elfelejtené saját azonosítóját (ID): voros

Ha bármikor elfelejtené jelszavát be tud lépni az alábbi oldalra, hogy megkaphassa azt, az Önnek korábban postázottaknak megfelelõen:
Kód:
http://multiply.com/user/forgot/password


Ha már egyszer az Ön e-mail címe hitelesített, akkor Ön készen áll arra, hogy megismerje, mit is jelent, mirõl szól a Multiply!
A következõkben a kezdeti lépések néhány módja:

* Felkérés kapcsolat létesítésére
Hívja meg azon barátait és családtagjait, akiknek meg szeretné mutatni a saját fényképeit, videóit, naplójegyzeteit és más egyebet, illetve azokat, akiknek az anyagait Ön szeretné látni.
Kód:
http://multiply.com/network/invite


* Szabja személyre a Multiply oldalát
Válasszon színmintát, megjelenési formát és más összetevõket, amelyeket az Ön oldalára látogatók láthatnak majd.
Kód:
http://multiply.com/setup


* Töltsön fel új albumot, videót, eseményeket (történéseket) vagy bármi mást, hogy elkezdõdhessen új web-lapjának megosztása a barátokkal és családtagokkal. Csak válassza ki a „Post” (Közzétesz) gombot weblapjának bármely oldalán a kezdéshez:
Kód:
http://multiply.com/home


Üdvözöljük a Multiply-n, lelje benne örömét!

A Multiply vezetõsége

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#40974
ezeket össze lehetne szedni és a capishe elsõ hozzászólásába beírnánk

sõt az itt 80* megkérdezett dolgokat is beírhatnánk

tehát feltöltõ oldalak:

http://www.send-large-file.com/
http://uploaded.to

....

sendre az az oldal amivel lehet letölteni

aki tudja egészítse ki
.....



Breki33
#40973
igen ez az köszi
Breki33
#40972
nem azt még korábban ezt pár napja kérdeztem
Frenky70
#40971
http://www.send-large-file.com/

Ez volt

Italo forever
#40970
Nem a FileHo?

Breki33
#40969
Filename: Italo Boot Mix 03A 320 kbps
Filetype: .mp3
Filesize: 15.31 MB

http://uploaded.to/?id=1bbmo6
Breki33
#40968
Melyik is volt az a feltöltõ oldal amit teszteltünk?

Oda mintha gyorsabban ment volna
Breki33
#40967
á felénél becsukódtak az ablakaim kezdhetem elõröl.......
zsoltford
#40966
köszi

Italo forever
#40965
Kattints a Multiply ikonra majd válaszd a Create a New Account Join For Free és már regizhetsz is!

#40964
sziasztok !
Lenne 1 kérésem !
Ha van valakinek brand image albuma kérem szóljon !
THX !
Üdv:dj gergely<#help><#help><#help><#help><#help>
Breki33
#40963
most még kettõt felrakok, de aztán multizni szeretnék kicsit
Breki33
#40962
Ide hogy is kell regisztrálni?
zsoltford
#40961
hát akkor kérném szépen akinek megvan tegyen fel egyet-egyet valahová...
esetleg az ftp-re a mixek közé egy mappába...
köszönöm!

Breki33
#40960
az 12 rész

de szerintem itt másnak is meg kell lennie hisz korábban itt ki volt linkelve

még azelõtt, hogy az úgynevezett régiek egyáltalán jöttek volna
Breki33
#40959
én úgy gondolom, hogy akkor lesz jelszócsere ha vki visszaél a jelszavával és direkt vmi gondot okoz a többieknek

lehet naív vagyok, de én nem feltételezek direkt törléseket rosszindulatilag

viszont jelszóváltásnál vita lenne ki kapjon jelszót

tehát úgy gondolom, hogy amíg gond nélkül megy addig marad a jelszó
viszont ha valami gubanc lenne az ok-os lista alapján lesz jelszóadás viszont akkor már kérek mellé egy emailt is (NEM IDE)

de én csak egy tag vagyok ha a többség szerint nem jó itt akkor lehet
rögtön is jelszóváltás, viszont akkor más intézi a jelszókiadást....

és senkinek sem kell más néven írnia elég annyit mondani elnézést tévedtem itt rendes emberek vannak hirtelen, elhamarkodottan és elfogultan itéltem meg õket
Frenky70
#40958
Én is igy vagyok vele

zsoltford
#40957
úúúúr isten<#szeret>

Brand
#40956
ertem

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

zsoltford
#40955
nekem a 9+10 van meg aminek a linkjét innét kaptam, a többi mind 128-as volt amit a capishen találtam...
egyébként miért rakták össze 9+10-re van közte szünet de egybe van...
igy adták volna ki?
avagy ha tömörittik a track-eket megszaggatta volna?

Breki33
#40954
itt ezen a DVD-n 24 file van meg
Breki33
#40953
nekem is az volt az elsõ kezim
zsoltford
#40952
hát akkor le vagyok maradva, csak a rapiddal az a baj, hogy talán a többség nehezen tölt onnét, nekem még megyeget, ki-be kapcsolgatom a modemet.de a többséget a váratása bosszantja, és megértem ezért is nem teszek már oda fel...hisz nem magamnak teszem fel...

Breki33
#40951
dolgoztam elõtte pedig az élet örömeinek hódoltam

de ezek itt csak nekem vannak meg?
úgy értem más nem száll be a feltöltésekbe? :-)

folytatom majd csak visszaolvasok pár fórumban
Italo forever
#40950
Ott nem nézted, amit adtam linket??
#40908

Breki33
#40949
tudok errõl

és teljesen egyetértek

viszont senkinek sem kell álnéven bejelentkeznie jelszóért mivel
nálunk az nem titkos (ugye fent van a fórumon)

egy hozzáfûzni valóm van
ugye állítólag miattunk van minden vita állandóan mûbalhézunk (hogy min azt még most sem értem), de érdekes módon azóta nincsen vita mióta....
zsoltford
#40948
már azt hittem expedicio-t kell szerveznünk!ugy elvesztél<#smile>
lesz még boot mix?igény az volna...<#smile>

Italo forever
#40947
<#wave><#wave>

zsoltford
#40946
én a boritokad üldözöm nem tudsz valamit???

Brand
#40945
en a rapidra 110-el toltok fel , le meg 1000 korul jon ezert is toltok oda

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Frenky70
#40944
Hello

Breki33
#40943
Jó reggelt :-)
Italo forever
#40941
OK<#eljen>

zsoltford
#40940
küld a linket...

zsoltford
#40939
na ja, épp ezért választottam az uploaded.to az sem várat, a többire amit próbáltam mindig volt valakinem valami panasza, azért irtam hogy talán még a szolgáltatók sem mindeggy...
uploaded-rõl töltöttél?

Italo forever
#40938
Vagy pld. itt van a Bigupload, innen most töltök le 60kb/mp-vel jön lefelé és fel lehet tölteni egyszerre 500 mb-ot!!!!!!!

Brand
#40937
en csak a rapidra toltok, mivel ott van elofizetesem, nem hatalmas penz az es utanna kivan nyalva az ember segge!

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

zsoltford
#40936
a 4. oldal tetejétõl nézd, én a nem rég szedtem le, az elsõ kettõre rápróbáltam, megy...
ami esetleg hiányzik a napokban felteszem...

Italo forever
#40935
De hát van annyi mint a szemét! Filesend-Gigasize-Files.to-stb
Miért nem próbálsz másikat is??
Megvannak a címek?
A Rapidshare.de pld. milyen? Vagy a FileHo egész jó!
Vagy a rapidshare.ru?itt asszem nem is kell várakozni...
De nem tudom, még nem töltöttem egyikre sem!

Italo forever
#40934
Ezeknek a mixeknek a nagy része törölve van!!

zsoltford
#40933
hát ha nem tudsz az ip cimmel variálni akkor tényleg várat a rohadt...
de szolgáltató függvénye is a dolog ahogy látom, hogy melyik oldal kinél hogy megy...
én mostanság az uploaded.to -ra teszem, ez közepes le és feltöltési sebességgel müködik, tapasztalatom szerint.
és elõnye az ami idönként a hátránya is, hogy 250mb felmegy, de ha megszakad a netkapcsolat, akkor kezdhetem elõröl, van hogy egy dózis 3. alkalomra megy fel vagy felmegy és , kiirja hogy 100% és nem adja be a linket...
viszont elõnye, hogy nem köt a gép mellé, igaz a 250mb 3-4 óra alatt megy fel..

#40932
Mega THX!!!

Mostanában annyit dolgozom, hogy kezd az ivás rovására menni!

Italo forever
#40931
Talán ha nem rapid-ra tennék a wav-ot akkor érdekelne engem is de így nem!
Mivel letöltök egy számot utánna meg várok 90 percet? Na ne....
Egy csomó upload oldal van ahova 100 mb-ig lehet tölteni nem tudom miért csak a rapid-ot ismerik!!

zsoltford
#40930
üdv, hát...ITT, TEESÉ NYOMNI

#40929
Hali all!
A max mix-eket honnan lehetne letölteni?

Mostanában annyit dolgozom, hogy kezd az ivás rovására menni!