A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#41229
Nem tudom mire gondolsz de hagy nyugtassalak meg gyorsan inkább nem kell a jelszavad!
szerintem a no számot kell bemásolni, talán a bal oldalra, csak itt ha dödlött a link nem derül ki ...
megszivattak a ruszkik már egypárszor...
és van olyan oldaluk ami csak a beltenyészetnek mûködik náluk...
megszivattak a ruszkik már egypárszor...
és van olyan oldaluk ami csak a beltenyészetnek mûködik náluk...
#41224
Mégis mit akarsz tudni konkrétan!
na kaptam instrukciókat a http://ifolder.ru/-ra felrakott dolgokkal kapcsolatban
tehát egy példa
http://ifolder.ru/1326396
Simply press "сюда", then you must go to any link on this page and after 30 seconds you will have the link.
Namost erre kattintva nekem bejön ez
http://ifolder.ru/ints/?ifolder.ru/1326396?ints_code=
És ott tényleg ír valami ilyet
Чтобы перейти к скачиванию файла посетите сайт одного из наших спонсоров. В верхней части страницы спонсора будет строка с таймером, по истечении 30 секунд, начнётся скачивание файла.
DE hol jön be a link találjuk már ki.
tehát egy példa
http://ifolder.ru/1326396
Simply press "сюда", then you must go to any link on this page and after 30 seconds you will have the link.
Namost erre kattintva nekem bejön ez
http://ifolder.ru/ints/?ifolder.ru/1326396?ints_code=
És ott tényleg ír valami ilyet
Чтобы перейти к скачиванию файла посетите сайт одного из наших спонсоров. В верхней части страницы спонсора будет строка с таймером, по истечении 30 секунд, начнётся скачивание файла.
DE hol jön be a link találjuk már ki.
#41220
Szintén egy barátom ajánlotta az sg.hu-t
Nekem mindegy hol találkozunk mert Bp is Pécs is messze van, de a távolság nem akadály! Igen és elmehetnénk valami jó zenét játszó helyre is!
#41214
Nem tudom ezt egy barátomtól írtam át!
Ti is feljöhettek havonta vagy 1/4 évente , 1/2 évente, megoldanánk szerintem a dolgot! Úgy tudom van 1 disco ami a 80 as évek zenéjére szakosodott. De vannak jó helyek itt a kis városban!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
#41211
12-ig
Jól mondod, mivel szerintem én talán, de nem bíztos a legmesszebb lakom B.p-tõl.De evvel semmi baj nincs, mert egy személyes találkozó ennyit megér!
szerintem a pestiek rendszeresen akár havonta találkozhatnának egymással
mi vidékiek meg mikor eljutunk a nagyváááááosba P
mi vidékiek meg mikor eljutunk a nagyváááááosba P
#41203
Illetve még azért is jó lenne mert mivel nekem a feltöltési sebességem igen gyér, ezért arra gondoltam, hogyha kell valakinek valami azt személyesen is oda tudnám adni, mivel nekem jobb mint feltölteni!
Szinte a számból vetted ki a szót én is pont erre gondoltam!
Én híve vagyok a személyes találkozonak, mert az azért kicsit más mint itt a fórumon beszélgetni! Én teljes mértékben patronálom, még akkor is ha nem megyek a koncertre!
Én híve vagyok a személyes találkozonak, mert az azért kicsit más mint itt a fórumon beszélgetni! Én teljes mértékben patronálom, még akkor is ha nem megyek a koncertre!
#41198
Nem igazán akartam belefolyni ennek a szûk baráti? társaságnak az eszmecseréibe tk. a zenék miatt látogatom ezt az oldalt,1970-ben születtem így érthetõ,hogy miért érdekel ez a stílusú zene.Annak idején Discosoktól másoltunk zenéket és egy két kuriozum csak kazettán van meg azt reméltem itt majd ráakadok jobb minõségben is4
Apropó akik jönnek fel a koncertre Pestre meg akik Bp én laknak meg mindenkinek össze kéne hozni egy találkozót. Véleményeket várók!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Igen szól bizony! Meg minden egyéb is szól de én is fáradt vagyok mint Breki! Valami hajnali 1/2 3 kor aludtam el és 5:30 kor keltem! Nem tudom mi ez talán a korral jár??
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Én is így goldolom, de ez csak az én véleményem!
Majd este ha végeztem rákattanok a multiply-re és otthol megcsinálom!
Addig is szól a Megadance rádió!<#taps>#taps>
Majd este ha végeztem rákattanok a multiply-re és otthol megcsinálom!
Addig is szól a Megadance rádió!<#taps>#taps>
Úgy látom ebben egyetértünk!
Száz szónak is egy a vége az én meglátásom szerint én mindegyik variációt elfogadom, és továbbra is fennáll annak a veszélye, hogy ilyen elõfordul szerintem! Ha mégis a szolgáltató törölt akkor pedig elnézést lérek mindenkitõl, csak azt nem értem (lehet tudatlan vagyok), hogy akkor miért nem több vagy az összes fájl tünik el?
A másik a multiply olvasom csak még nem értem, de remélem rájövök!
Száz szónak is egy a vége az én meglátásom szerint én mindegyik variációt elfogadom, és továbbra is fennáll annak a veszélye, hogy ilyen elõfordul szerintem! Ha mégis a szolgáltató törölt akkor pedig elnézést lérek mindenkitõl, csak azt nem értem (lehet tudatlan vagyok), hogy akkor miért nem több vagy az összes fájl tünik el?
A másik a multiply olvasom csak még nem értem, de remélem rájövök!
Persze hogy tudatos! Más nem is lehet! Teljes könyvtárak esetén! De rá se bakfity Megoldjuk!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
pont ezt akartam írni
én meg nem értem miért jó valakinek ha mások dolgait törli
viszont a szolgáltató is törölhet
én meg nem értem miért jó valakinek ha mások dolgait törli
viszont a szolgáltató is törölhet
Esetleg a TC-ben fordulhat olyan elõ, hogy valaki F6-ot nyom és így áthelyezi a kívánt fájlt. De még ekkor is megvan a lehetõsége a visszamásolásra!Tehát én nem hiszek a véletlenben csak a tudatos törlésben!
Már van egy véleményem az ftp-vel kapcsolatban!
Nem tudom lehet rosszul tudom de, velem nem szokott olyan elõfordulni, hogy véletlenül törlök valamit, itt nem az ftp-re gondolok! Mivel az oprációs progi általában mindent kétszer is megkárdeznek (kivéve a gyors billentyûk alkalmazása), el szoktam olvasni mit is kérdez! Ha netán mégis egy vagy több olyan dolgot letörölnék amit nem lett volna szabad, erre megvannak azok a progik amik visszaállítják ezeket(Filerecovy stb). Azt nem tudom, hogy az ftp-n ez müködik-e egyáltalán. A többszöri mentés szerintem mindenki érdeke, mivel az összegályázott számokat én legalábbis nem tudom beszerezni ilyen mínõségben szinte sehol!
Tehát nekem egy kincs a fórum illetve az ftp! Ha mégis valaki direkt töröl róla az bekap.....ja, mivel egyáltalán nem ide való! SZerintem nem lehet vagy esetleg nagyon nehéz az ilyen emberek kiszûrése!
Nem tudom lehet rosszul tudom de, velem nem szokott olyan elõfordulni, hogy véletlenül törlök valamit, itt nem az ftp-re gondolok! Mivel az oprációs progi általában mindent kétszer is megkárdeznek (kivéve a gyors billentyûk alkalmazása), el szoktam olvasni mit is kérdez! Ha netán mégis egy vagy több olyan dolgot letörölnék amit nem lett volna szabad, erre megvannak azok a progik amik visszaállítják ezeket(Filerecovy stb). Azt nem tudom, hogy az ftp-n ez müködik-e egyáltalán. A többszöri mentés szerintem mindenki érdeke, mivel az összegályázott számokat én legalábbis nem tudom beszerezni ilyen mínõségben szinte sehol!
Tehát nekem egy kincs a fórum illetve az ftp! Ha mégis valaki direkt töröl róla az bekap.....ja, mivel egyáltalán nem ide való! SZerintem nem lehet vagy esetleg nagyon nehéz az ilyen emberek kiszûrése!
Végül is-is volt mert egy kiállításra mentünk Bolognába, de összekapcsoltuk a kellemest a hasznossal! Én még sohasem voltam nekem így is nagy élmény volt sok érdekes dolgot láttam.
A italodiscoval kapcsolatban pedig teljesen igazad van!
Csak néztem minta hülye!
A italodiscoval kapcsolatban pedig teljesen igazad van!
Csak néztem minta hülye!
én most álmos vagyok :_)
Énis voltam Velencében, de Verona jobban tetszett.
Ez körutazás volt vagy meló?
Tudtommal az északi részen nemis igazán tudják miazaz italo disco
Énis voltam Velencében, de Verona jobban tetszett.
Ez körutazás volt vagy meló?
Tudtommal az északi részen nemis igazán tudják miazaz italo disco
Kicsit lassú leszek a válaszadásban mert olvasgatok visszafelé, de Velence, Bologna, Rimini, San Marino, Ferarra ! Lehet nem jól írtam a neveket de nem ez a lényeg!<#law>#law>
Amúgy szia Breki mi a helyzet veled?
Amúgy szia Breki mi a helyzet veled?
Hello mindenkinek!
Úgy látom a kb. 2 hét leforgása alatt amíg nem voltam zajlottak az események! (Ftp, multiply stb.. Nem gyõzõk vissza olvasni!
Megpróbálom értelmezni a dolgokat aztán leírom a véleményem én is! Egy kicsit bonyolultabb ez az "ftp" kérdés mint ahogy azt hiszem. Evvel arra gondolok, hogy hogyan lehet kiszúrni valahogy az illetéktelen embereket!
Amúgy, ez nem ide tartozik Italo-ban voltam ott is süt anap mint most itt nálúnk, és ezért már a közérzetem is sokkal jobb!<#wave>#wave>
Úgy látom a kb. 2 hét leforgása alatt amíg nem voltam zajlottak az események! (Ftp, multiply stb.. Nem gyõzõk vissza olvasni!
Megpróbálom értelmezni a dolgokat aztán leírom a véleményem én is! Egy kicsit bonyolultabb ez az "ftp" kérdés mint ahogy azt hiszem. Evvel arra gondolok, hogy hogyan lehet kiszúrni valahogy az illetéktelen embereket!
Amúgy, ez nem ide tartozik Italo-ban voltam ott is süt anap mint most itt nálúnk, és ezért már a közérzetem is sokkal jobb!<#wave>#wave>
szerintem is maradjon így, napi egy mentést mindenki kibir aztán ha törli visszatöltjük
amúgyis célszerû menteni
amúgyis célszerû menteni
#41180
Valami gond van,az elõbb a speedy-re töltöttem de ide adott linket próbálom Újra!