A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#41279
A konkrét kérdésre a válasz : a zenéknél kis füleken be lehet jelölni , melyik playlithoz tartozzanak .

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#41278
Sztem úgy kell , hogy a csoport (Italo) linkeihez kell a saját feltöltéseket belinkelni .
Itt már szvsz lehet játszani a jogosultságokkal is (ezt a Moderátor <Breki> jogköre beállítani)

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

carterx
#41277
ara rájöttetek már hogy ha több new music könyvtárba töltünk fel akkor azokat összelehet valahogy rakni egybe mondjuk my music-ba?
azzal kinlódok,mer nekem már van 5-6 new mire rájöttem hogy kell ugyanabba feltölteni

#41276
Bent volnék, jogobela néven (Capishe-n is ezt használom), próbálkozom valami oldalfélét összehozni én is, bár itt se voltam túl aktív mostanság...

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

Szuszidi
#41275
Nekem rá ér és THX!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#41274
Az eredeti elödadó: Elektronikes!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

bakterzoli
#41273
Jó kicsi lett a kép!<#falbav>

bakterzoli
#41272
Vagy ha ez jó akkor mindjárt letöltöm:

bakterzoli
#41271
Nekem otthol megvan, este 18h-kor érek haza, ha addig nem késik!

carterx
#41270
Alphatown - Japan

Szuszidi
#41269
A kacsa tánc megvan valakinek??

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

zsoltford
#41268
igen ez olyan!kalodába fogom õket zárni!

#41267
Hogyan tudok egy csoportot külön jogokkal felruházni ?

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

carterx
#41266
Laserdance - No Pressure

DOWNLOAD

csakúgy 320

mandm
#41265
"Ahhoz, hogy eljuss a fájlhoz meg kell látogatnod az egyik szponzor oldalát. A szponzor oldalának felsõ részén lesz egy számláló. ami ha végez, akkor elindul a letöltés."

Többé kevésbé ezt taglalja az orosz szöveg.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

#41264
Michael Jackson - MegaRemix (multi)

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

Szuszidi
#41263
He he ez naon tetszik! Ez nagyon jó mint a középkorban!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

zsoltford
#41262
ennyi?van 2 db mikroprocesszor haverom és nem mondták a mazohista árulók
,hiába fagattam öket!a megveszekedett árulók...megkinoztak!

zsoltford
#41261
a szácimeket! a tagokat törlöm!

Breki33
#41260
amúgy simán total commander csoportos átnevezés pl
Breki33
#41259
számcímeket vagy a tagokat?


nem akarsz inkább leszokni a nagybetûkrõl? P
zsoltford
#41258
yess sir!

zsoltford
#41257
sháááá!!!!!!!!!
hogy tudom progival nagybetüre?akkurátusan, nem maradhat ki semmi...
ELEGEM VAN A PSZIHODROID ÉLETMODBÓL!!!

Szuszidi
#41256
Itt az idõ a tanulásra!! Nindenkire ráfér! Gondolom!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#41255
tényleg átgépeled?

Én progival alakítom mindig vissza kisbetûsekké :-)

Dehogy gépelem egyesével
zsoltford
#41254
ja, mindig ujabb dolgok... angolul kb. 8 szót tudok.bár a gépelés az már megy, átgépeltem már vagy 5 dvd-nyi anyagot nagybetüte...
a régi szép idökben volt egy 7'', 12'', instumental, meg maxi extended, remix vagy long version.persze amiket egyes kiadványokon elõszeretettel kevernek...
ma már egy maxin vagy 8 féle változat...köcsög szopatós nevekkel,mittudom én extended club sha, la,la,la,la,la,remix antonio's.
na mire ezt végigépelem ...sháááá...

#41253
zsoltford
#41252
igen 5 fucking pont, adok neki csak tudnám hol,de a reg.-nél irtam pontokat, gondoltam tul sok adatot nem adok meg.hát sikerült!

Szuszidi
#41251
Én is utálom de majd megszokjuk! De nem megszökünk!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#41250
Egészen pontosan 5 pont <#nyes>

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

carterx
#41249
na fent vagyok én is,ti meg nálam 😊

zsoltford
#41248
asszem rátaláltam, én vagyok a sok pont-tag!láttok?

zsoltford
#41247
igen! én vagyok! mindenkinek jó kis képe,meg feszitõje van csak én vagyok fucking ....., utálom az ujdonságokat!!!<#boxer>nem kicsit, nagyon!!!

#41246
Ha dobsz 1 e-mailt (privi) , elvileg group tag invitálhat (felvehet) tagnak - ha nem találsz rá a csoportra .

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

zsoltford
#41245
ki az a sok pont member? ha nincs rá jelentkezõ akkor én vagyok!!!
várom a választ S.O.S.!

zsoltford
#41244
nem vagyok member, hogy lehetek member?

#41243
Üdv 4 all .

Jelen vagyok én is , csak picit lekötött/liil. lefoglalt ez a multi dolog <#vigyor><#wave>

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

Szuszidi
#41242
He he sikerült de úgy el van dugva a jelentkezõ gomb és olyan hülén van megcsinálva de fent vagyok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#41241
He he nem tudok bejelnetkezni ! De vajon miért nem??

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#41240
Kedvenceim:K.Barre-Right by the Moon
Evada-Oh my love
Grant Miller
Mike Mareen
Divine
Bobby O-Flirts
David Lyme
Breki33
#41239
nekem elég :-)

ne érts már félre nem kifaggatni akarlak csak az új fórumtagoknál szeretjük ha pár szóban bemutatkoznak

Engem meg érdekelni szokott, ki hogy talál ide, mik a kedvenc zenéi stb.
Breki33
#41238
Na megnéztem egy másik csoportot

http://spongecola.multiply.com/

"Join this Group!" jobboldalt

és gondolom ennyi
de ez csak egy példa !!!
#41237
Mennek a 10-esek
Breki33
#41236
Akkor vagy tag ha a Members-nél látod magad
#41235
Debreceni vagyok ennyi elég?
zsoltford
#41234
tényleg ki merre lakik?
én balcsi, siofoktól 25km...

zsoltford
#41232
ezek a 9-esek most faszák voltak, köszi!

Breki33
#41231
arra, hogy hátha egyikünk az ismerõsöd ennyi
zsoltford
#41230
italodisco bal fent brekkencs, középen fent háziko-welcome, akkor ott vagyok?