A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Italo forever
#42079
Jó Reggelt mindenkinek!<#wave>

Breki33
#42078
Hello

Lehet ideje egy DVD felvevõnek.
Szuszidi
#42077
Az összes hocipõm tele bedöglött a videóm Panasonic NV-HV60! Nem lehet a tv- nézni rajta amúgy minden megy rajta! Õrjöngök!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42076
Jó reggelt mindenkinek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Frenky70
#42075
Hello

Breki33
#42074
Jó reggelt :-)
carterx
#42073
jó éjt!

zsoltford
#42072
én is lépek, jó éjt!

Breki33
#42071
jó éjt
Breki33
#42070
Köszi majd megnézem
#42069
Szia , ezek vannak , +még sok 😊

Itt keress rá .

New Order - The singles

1. Ceremony
2. Procession
3. Everything's Gone Green
4. Temptation
5. Blue Monday
6. Confusion
7. Thieves Like Us
8. Perfect Kiss
9. Sub-Culture
10. Shellshock
11. State of the Nation
12. Bizarre Love Triangle
13. True Faith
14. 1963
15. Touched by the Hand of God

1. Blue Monday '88
2. Fine Time
3. Round and Round
4. Run 2
5. World in Motion
6. Regret
7. Ruined in a Day
8. World (Price of Love)
9. Spooky
10. Crystal
11. 60 Miles an Hour
12. Here To Stay
13. Krafty
14. Jetstream
15. Waiting for the Sirens Call
16. Turn
17. Temptation

New Order - Best remixes

01 Jetstream
02 Krafty
03 Crystal
04 Spooky
05 World
06 Ruined In A Day
07 Regret
08 World In Motion
09 Round And Round
10 Fine Time
11 Blue Monday '88 <12" Version>
12 True Faith
13 Bizarre Love Triangle
14 State Of The Nation <12" Version>
15 The Perfect Kiss
16 Here To Stay

New Order - The Best of New Order

"True Faith-94"
"Bizarre Love Triangle-94"
"1963-94"
"Regret"
"Fine Time"
"The Perfect Kiss"
"Shell Shock"
"Thieves Like Us"
"Vanishing Point"
"Run"
"Round & Round-94"
"World (The Price of Love)"
"Ruined in a Day"
"Touched by the Hand of God"
"Blue Monday-88"
"World in Motion"

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

zsoltford
#42068
én is ezt vizuálom, mindenki lelépett?
csak nem fogyunk el...

Szuszidi
#42067
Mi ez a pangás ???

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

zsoltford
#42066
...02-07.(320 ) ftp-n ( users-zsoltford )
GEORGE MICHAEL - TOO FUNKY ( DIGITAL MIX ) (6.26)
GEORGE MICHAEL - TOO FUNKY ( EXTENDED ) (5.37)
GLENN MEDEIROS & BOBBY BROWN - SHE AIN'T WORT IT ( 12'' VERSION ) (6.38)
GURU JOSH - INFINITY ( 12'' MIX ) (7.32)
HADDAWAY - I MISS YOU ( 12'' VERSION ) (5.18)
HADDAWAY - LIFE ( 12'' VERSION ) (5.54)
HEAVY D. & THE BOYZ - NOW THAT WE FOUND LOVE ( CLUB MIX ) (5.47)
HOLLY JOHNSON - LOVE TRAIN ( EXTENDED ) (6.56)
INTERMISSION - PIECE OF MY HEART ( PIECE MIX ) (6.46)
ITALIAN BOYS - MIDNIGHT GIRL ( EXTENDED ) (5.39)
JAM TRONIC - ANOTHER DAY IN PARADISE ( THE SYDNEY MIX ) (6.00)
JANE CHILD - DON'T WANNA FALL IN LOVE ( EXTENDED ) (7.51)
JANET JACKSON - BLACK CAT ( 3 UPS TO 12'' VERSION ) (7.33)
JANET JACKSON - ESCAPADE ( SHEP PETTIBONE GOOD TIMES MIX ) (7.33)
JANET JACKSON - IF ( BROTHERS IN RHYTHM SWING YO PANTS MIX ) (6.19)
JANET JACKSON - RHYTHM NATION ( EXTENDED ) (5.58)

zsoltford
#42065
ez ugyan az mint a '94-es kiadás, amirõl irtam...

zsoltford
#42064
üdv ha kedveled bohlen elõadóit érdemes benézni, ha még nem tetted meg:http://talking.freeweb.hu/
rövid regisztráció, nagyon jó.
üdv

#42063
New Order minden megoldásban érdekel és köszi bárki is tud segíteni!

Én ezzel szemeztem

PSN: HUNkypr PS3, Thrustmaster T500RS kormány, Playseat A1GP White cockpit

zsoltford
#42062
üdv van egy new order - best of '94 - es keltezésû, a fehér boritós rádio változatokkal, spooky, 1963, ruined in a day maxik, ha van rá igény és nem elõz meg senki a jövõ hét elején letömöritem és felrakom valahová addig nyomok egy kis korház projectet...

#42061
Sziasztok,

Nincs valakinek esetleg New Order Best Of?

Nagyon megköszönném!!!

köszi
peter

PSN: HUNkypr PS3, Thrustmaster T500RS kormány, Playseat A1GP White cockpit

carterx
#42060
a valami ilyesmirõl beszéltem tegnap

Szuszidi
#42059
Most még csak próbálkozok! (mint a kutyák) De jó helyen kapirgálsz és vissza is lehet csinálni! Van egy sablonom amit lehet változtatni! Ez még csak próba alakítgatom bõven lehet variálni!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42058
várom, hogy fellendüljön a forgalom :-)
Breki33
#42057
én a múltkor raktam fel

csak aztán itt az volt, hogy minek ennyi album így most pihenek

pedig láûttam egy jó C.C Catch-et P
zsoltford
#42056
az ftp-re már nem is rakosgat senki?

Breki33
#42055
ilyesmi kéne

http://lucacska.multiply.com/

ha jól láttam programsorokat kell beírni

nekem is megváltozott a lapom
carterx
#42054
Jó reggelt mindenki!!

elég gatya lett a háttered <#eplus2>
de ahhoz gratulálok hogy sikerült megbuherálnod!!!
vissza is tudod csinálni?
én arra gondoltam hogy úgy kell hogy van az a Custom CSS menü és ott az ablakba bemásoljuk a téma összetevõit és SAVE.
aztán átvált arra,de nem mertem mert nemtudom hogy aztán visszaálítható e ha elcseszném.
te hogy csináltad Szuszi??

zsoltford
#42053
üdv tagok!
...02-06.( 320 )ftp-n:
ENIGMA - RETURN TO INNOCENCE ( LONG AND ALIVE VERSION ) (7.07)
ERASURE - LOVE TO HATE YOU ( REMIX ) (5.50)
ERASURE - LOVE TO HATE YOU ( SPANISH VERSION ) (3.51)
ERASURE - STOP ( 12'' VERSION ) (5.47)
ERROL BROWN - THIS TIME IT'S FOREVER ( EXTENDED ) (5.20)
EURO VISION - SWEET DREAMS ( EXTENDED ) (6.11)
EURYTHMICS - SEXCRIME ( EXTENDED ) (8.01)
EVELYN THOMAS - HIGH ENERGY ( EXTENDED ) (7.50)
EXPOSE - TELL ME WHY ( 12 INCH REMIX ) (6.30)
FANCY - LOVE HAS CALLED ME HOME ( RADIO VERSION ) (3.27)
FELIX - DON'T YOU WANT ME ( 12'' VERSION ) (5.55)
FELIX - IT WILL MAKE ME CRAZY ( BIG MIX ) (5.55)
FINE YOUNG CANNIBALS - JOHNNY COME HOME ( 12'' VERSION ) (4.49)
FRANKIE GOES TO HOLLYWOOD - RELAX ( EXTENDED ) (7.26)
FREDDIE MERCURY - LIVING ON MY OWN ( CLUB MIX ) (4.28)
GARLAND JEFFREYS - HAIL HAIL ROCK 'N' ROLL ( SINGLE MIX ) (3.54)
GENESIS - INVISIBLE TOUCH ( EXTENDED VERSION ) (5.58)
GEORGE HARRISON - I'VE GOT MY MIND ( EXTENDED VERSION ) (5.19)

Szuszidi
#42052
Megnéztem érdekes!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42051
Egy kis leírás róla

http://www.impresszio.hu/mutat.php?id=24

http://fotozz.hu/cikket_megmutat?cikk_ID=27

De legérdemesebb megnézni magukat a képeket

klikk
Szuszidi
#42050
Üdv a 80 as éveknél!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42049
Hmm más oldalakon is panaszkódnak hogy a multi törölt!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42048
Nem nem ismerem a HDR képeket!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42047
érdekes válaszok jöttek erre idéznék egyikbõl

Nemcsak az általad felsorotak a tiltott dolgok, hanem a szerzõi jogvédett anyagok is. Aminek nem Te vagy a jogtulajdonosa, azt nem teheted fel, CSAK úgy ha saját használatúra (individual-ra) állítod a föltöltés után. Ami tiltott jogvédett anyag az nemcsak mindenki számára (everyone) tiltott, hanem a barátoknak (contact) is. Azzal, hogy kontaktra rakunk valamit azzal még nem oldunk meg semmit! Az õ szerverükön van a cucc, és látják a föltöltött anyag jellegét, és a láthatóság beállítását is. Azért gondolom, hogy így van, mert két hete egy ismerõsömet figyelmeztették (mindene kontakton volt), hogy rakjon minden jogvédett anyagot individualra, mert törlik a lapját!
Õ ennek csak részben tett eleget, és nekilátott másik lapot készíteni. Most figyeljük meddig él még a lap. Jelenleg még megvan!
---
Bízzunk benne, hogy ez csak egy véletlen dolog volt, a karbantartási takarítás hevében ez is letörlõdött! Mivel értesítést se elõtte se utánna nem kapott gyongy, bizakodjunk, hogy egy véletlen baleset volt!
Breki33
#42046
Hello üdv itt
#42045
Sziasztok!
A múlt héten már jelentkeztem! Én kerestem a kezdõk által tipikus Thembi: Love me, forevert..... Ha valakinek eredetiben meglenne, és számomra is elérhetó helyre feltenné, azt megköszönném. Azt, hogy a régebben feltett anyagok nem tölthetõk le, én is tapasztaltam, mert a multin megtaláltam a Thembi albumot (anyus), de nem tölthetõ le, 0 byte tartalom van mögötte. Szuszidinek az oldala tényleg alakul és szépül. Még egy valami: a nevemben a 07 az idei évet jelöli, és semmi rosszat...
A tegnapi fórumon jó, hogy leírtátok a feltöltést, majd késõbb én is fogok feltenni egy-két régi klasszikust, csak még tanulgatom a dolgokat. (öreg fejjel)
Remélem nem haragszotok, ha addig is letöltök egy-két számomra nosztalgiát jelentõ számot, amit el tudok érni. (Russian disco)
Mégegszer üdv mindenkinek!

Breki33
#42044
jó a háttérkép csak így kicsit nehezen olvasható

halottál a HDR képekrõl?
Breki33
#42043
Felkeresett horvát berátunk P

Érdemes megnézni sztem

http://hinrg.multiply.com/
Szuszidi
#42042
Kuksizd meg!!! Még nem tökéletes de már alakul rájöttem pár dologra.

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42041
Kaptam egy ilyen üzit

Sajnálattal kell értesítsek minden érintettet, hogy a multiply - úgy tûnik - idõröl-idõre töröl a tartalomból. A március közepe elõtt feltöltött albumok egyike sem tölthetõ már :-(
Így, ha valaki nem elég friss, sajnos lemaradhat egy-két albumról :-(

Kiváncsi vagyok, ért-e mást is ilyen jellegû meglepi? Egyszerûen nem jöttem rá, hogy a törlés oka az eltelt idõ, vagy a feltöltött mennyiség ...

gyöngy
Breki33
#42040
Jó reggelt
Szuszidi
#42039
Jó reggelt 80 évek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

carterx
#42038
ha tényleg ez volt a gond jó tudni,majd kipróbálok egyet.
örülök hogy megoldódott!

na mentem aludni,majd dél körül benézek.

jó éjt

carterx
#42037
probálgasd aztin informálj plz.

Howkeddlee
#42036
Skacok,úgy néz ki,megvan a hiba okozója!Nálam az angol és karakterrel azaz & jellel volt a gond!Amiben ez van,azt nem engedte feltölteni!Ha átírtam and-re már ment is... Érdekes!
Ja és minden zenénél így volt!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#42035
Nézd csak...
Innen töröld ki valahogyan...!

Probléma

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#42034
De végleg nem tudod törölni õket,csak max a playlist-rõl!De attól még ottmaradnak...

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Szuszidi
#42033
Hmm hát töröld õket lehet nem?? Én tudom törölni!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Howkeddlee
#42032
Sziasztok!

Én meg csak szenvedek az oldallal,mert egyre több zene nem akar felmenni valamiért!Kiírja alulra nekem,hogy hiba az oldallal,s mégcsak el sem indul a feltöltés!Vagy ha el is indul,1-2perc feltöltés után megáll!Tele a hócipõm!Eddig azt hittem,hogy csak egy zenével történik ez valamiért,de nem,mert szinte minden második zenével ezt csinálja már!Ja és mind mp3,és függetlenül attól hogy 128as vagy 320as!Szóval nem értem!Csak az zavar nagyon,hogy amik csak ''félig'' mentek fel(Volt ami 300kb volt,és volt ami 3mb egy 9 megás zenénél)azok foglalják a helyet!Valaki esetleg valamit megoldásként?

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Szuszidi
#42031
Lehet lehet már van is csak nem tudom hogy miként kell beileszteni!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

carterx
#42030
én is szeretnék ujabb témákat
valahogy biztos lehet,meg órát az oldalra,gifeket,stb