A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
01. Floorfilla - Italo Dancer (Italobrothers Newvoc Rmx) 05:02
02. Montana And Graziano - Oh Eh (Fm Edit) 03:52
03. Ravekorr - Million Miles From Hoome (Rave Radio Mix) 03:39
04. Manian - Turn The Tide (Italobrothers Newvoc Radio Edit) 03:21
05. Stefy Nrg - Its A Fable (San-R-G Radio Edit) 03:49
06. P N S - Just For Tonight (Pride Edit) 02:55
07. Blackout Djs - Tempo Incoerente 04:15
08. Italobrothers - Moonlight Shadow (Radio Mix) 03:25
09. Jinny - Wanna Be With U (DJ Gio 2006 Remix Radio) 03:55
10. Dj Sanny J Vs. DJ Zulan Feat. Mcw - The Girl (D. Valenziano Remix) 05:08
11. Bassrockerz - Show Me (Clubraiders Radio Cut) 03:04
12. Ma.Bra Feat. Spanic Boy - Al Ritmo (Ma.Bra Edit Mix) 03:27
13. Fabrizio E Marco - Call It Love (Tbm DJ Radio Edit) 03:27
14. Iklip - Turning For You 03:55
15. Danijay Vs Iacono - Experience 05:08
16. Italian Rockaz And Avoya Vs. Lil M - Il Mio Amore (Original Radio Edit) 03:30
17. Jovanotti - L Ombelico Del Mondo (Album Version) 04:27
Alplap:GA-890 GPA UD3H Rev2.1 - CPU:PhenomIIX2 555BE 3.2GHz - Táp:Corsair VX-450 450W- RAM:16GB Kingstone DDR3 QKIT 1600MHz- Ház:Chieftec Bravo - OS:W7(x64)/Ubi12.04LTS- HDD:3x WDBlack 2TB
Pár hónapja beszélgettünk a saját készítésû kazettaborítókról ime
ilyenek voltak az enyéim (név törölve)
Az egészet én csináltam Corel-ben
Másrészt kivácsi voltam, hogyha nincs linkelés attól lesz-e forgalom itt.
Hát eléggé bebizonyosodott, hogy nem emiatt szerintem.
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
0002:Szerintem nem a multival van gond,mert én minden nap töltök fel zenéket,s nekem nincs gondom az op.rendszerrel!
Amúgy mit csinál a rendszered?Vagy mit nem?Hátha tudok segíteni!
Szép álmokat!
Üdv.How
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
most telepítem 3ra az egész rendszert mert valami mindíg tönkre teszi!!!
Nemtudom hogy a multi vagy valami más de most eggy darabig nem
megyek föl az oldalra!!!
Valakinek esetleg van ilyen tapasztalata????
És ahogy látom mindenki csak multira megy és ide nemjön sennki.
Azt szeretném kérdezni, hogyan lehet észrevenni a multi által elküldött nyomkövetõket? Szuszidi kérdezte korábban. És hogyan lehet írtani? Nekem az volt a furcsa, hogy egyes dolgok mögött egyik nap 0 byte van, a másik nap meg ott van a teljes tartalom, úgy, hogy közben nem járt a "tulaj" a saját lapján, tehát nem õ buherált. Így jártm az általam keresett Tembivel.Ez nekem egy kicsit magas, bár nem értek a számítástechnikához. Más: az említett New Order cd nekem megvan, majd késõbb betömörítem. és felrakom valahova.
---------------------------------------------------------------------
New Order - The Best Of
---------------------------------------------------------------------
Artist...............: New Order
Album................: The Best Of
Genre................: Pop
Source...............: CD
Year.................:
Ripper...............: EAC (Secure mode) / LAME 3.92 & Asus CD-S520
Codec................: FhG
Version..............: MPEG 1 Layer III
Quality..............: CBR 128, (avg. bitrate: 128kbps)
Channels.............: Joint Stereo / 44100 hz
Tags.................: ID3 v1.1, ID3 v2.3
---------------------------------------------------------------------
Tracklisting
---------------------------------------------------------------------
1. (00:05:35) New Order - Truth Faith - 94
2. (00:03:54) New Order - Bizarre Love Triangle - 94
3. (00:03:47) New Order - 1963-94
4. (00:04:08) New Order - Regret
5. (00:03:09) New Order - Fine Time
6. (00:04:50) New Order - The Perfect Kiss
7. (00:04:23) New Order - Shell Shock
8. (00:06:37) New Order - Thieves Like Us
9. (00:05:15) New Order - Vanishing Point
10. (00:04:30) New Order - Run 2
11. (00:04:01) New Order - Round & Round - 94
12. (00:03:39) New Order - World (price Of Love)
13. (00:03:58) New Order - Ruined In A Day
14. (00:03:43) New Order - Touched By The Hand Of God
15. (00:04:07) New Order - Blue Monday - 88
16. (00:04:31) New Order - World In Motion
Playing Time.........: 01:10:07
Total Size...........: 64,26 MB
Part1
Part2
Part3<#mf2>#mf2>
pont teljesen véletlenül, én kaptam meg azt az emailt amiben minket keres P
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Tolerance - Machinery
1000 ohm - You're the one
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
én azt vennék, ha a yamadámat elcsrélném P
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Az F-Secure cég figyelmeztetése szerint egy új, fejlett kártékony kód terjed a neten. Olvasóink közül is többen jelezték, hogy olyan, látszólag az
A látványos IE7 emblémával díszített, de hamisított e-mail üzenetben található webhivatkozást megnyitva sajnos letöltõdik, majd a számítógépre települ a rejtõzködõ képességekkel felruházott Grum.A kártevõ, amely vírus és trójai tulajdonságokkal is rendelkezik. A fertõzött gépek a winlogon.exe fájlnév alatt aktivizálódó kártékony kód segítségével egy távoli IP-címrõl vezérelhetõvé válnak, így a továbbiakban feltehetõen spam-terjesztõ proxyként mûködve segítik a hackert céljai elérésében.
Megjegyezzük, hogy az Internet Explorer 7.0 webböngészõ már végleges változatban is elérhetõ a jogtiszta Windows példánnyal rendelkezõ ügyfelek számára. Ennek alapján valószínûsíthetjük azt, hogy az új trójait terjesztõ levéllel a hackerek elsõsorban a feltört, illetve kalóz kóddal telepített Windows gépek felhasználóit célozták meg. Ez a közönség kevésbé érzékeny a biztonság kérdésére, mivel a warez webhelyek látogatásának gyakori velejárója a spyware vagy vírusfertõzés.
1) Musical Instruments and Professional Audio Products
2) Home Audio/Video Products
3) Commercial Audio Systems
Innen kezd a böngészést:
http://www.yamaha.com/
Ami a tuti. Gagyit nem gyárt!
A Yamada márkanevet csak hallottam, termékeit nem ismerem.
Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!
Amúgy ezzel a témával kapcsolatban nyitottam egy topicot
link
illetve eztis érdemes megnézni
http://www.mpeg4-players.info/
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Igaz nem felvevõs!! Biztos lesz nekem is de még nem érzem azt, hogy kellene.
Az én szubjektív véleményem az LG, mert nekem mindenben bevált! Igaz a Yamadához képes kb.12-13 ezerrel több!
És inkább szintikben erõs a yamaha nem orgonákban, habár valóban van egy-két orgona is, ami kitünõ!<#wave>#wave>
most derült ki, hogy vanak Braziliában rokonaim
méghozzá úgy, hogy keresték a magyar rokonaikat és én teljesen véletlenül megláttam, hogy akit keresnek azok mi vagyunk :-)
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!