A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AeroCool
#42229
Sziasztok!

Két disco hubra hivnám fel a figyelmeteket!
retro4ever.no-ip.info:1411
italodreamland.mydns.hu:1111
Sok szeretettel várunk mindenkit!
Kellemes husvéti ünnepeket kivánok!
<#wave>

New Italo Vinyl

#42228
Sziasztok!
Néha jutok csak el erre a fórumra, de mindig rácsodálkozom, mennyi zenét és elõadót ismertek! Hihetetlen! Az italodisco a kedvencem és még sok más is a 80-as évekbõl. Jean Michel Jarre, Koto, Vangelis és egyéb elektronikus zenék. Számtalan olyan zene van, ami nagyon tetszett abban az idõben, de sajnos az elõadót nem tudom hozzá, így megtalálni sincs sok esélyem. Itt olvasgatva, nagyon sok régen hallott dallam elõkerül. Jó újra hallani!

Kedves Italo Forever!
Köszönet a Disco Sintetico-ért!!! Nagyon jó! <#worship>

További szép napot mindenkinek! <#wave>
#42227
Sziasztok
Modern Talking dvd nincs valakinek amit szivesen megosztana másokkal ?

#42226
Jó Reggelt!!!!!!!
Scrott Nacht-Ringo Dingo
Ez nincs meg valakinek???????????
Szuszidi
#42225
Jó reggelt 80-as évek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42224
Szia Armando!
Légyszi adj egy jelszót a Megamixek-hez!<#pardon1>
#42223
Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon nagy ez az manusz! Egyébként a párizsi koncert.

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#42222
Üdv mindenkinek!
Találtam egy elvtársi oldalon, hátha tetszik valakinek:
File: PhilCollins.avi
Filesize: 714.18 Mb ( 748 871 648 bytes )
Play length: 01:28:08.879 (132222 frames)
Subtitles: Not Present
Video: 512x384 (1.33:1), 25 fps, XviD MPEG-4 ~999 kbps avg, 0.20 bit/pixel
Audio: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg
http://rapidshare.com/files/23844945/PhilCollins.part1.rar
http://rapidshare.com/files/23853107/PhilCollins.part2.rar
http://rapidshare.com/files/23861093/PhilCollins.part3.rar
http://rapidshare.com/files/23868401/PhilCollins.part4.rar
http://rapidshare.com/files/24296627/PhilCollins.part5.rar
http://rapidshare.com/files/23878670/PhilCollins.part6.rar
http://rapidshare.com/files/23881769/PhilCollins.part7.rar
http://rapidshare.com/files/23836974/PhilCollins.part8.rar

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#42221
Jó estét mindenkinek!!!!!
És Kellemes Húsvéti ünnepeket minden fórumozó társamnak!!!!!!
Szuszidi
#42220
Hát de lehet hogy igen! Vagy mégsem! Remélem nem majd tartunk egy létszám ellenõrzést! <#mf2><#mf2><#mf2>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

zsoltford
#42219
sziasztok, már bepánikoltam, hogy tünnek el a tagok, de látom nem<#smile>

Szuszidi
#42218
Jó estét 80 -as évek!!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42217
Sziasztok!
Tudja valaki esetleg az Armando által feltett mixeknek a jelszavát?
80 Party Klassiker im Megamix << erre gondolok.
Howkeddlee
#42216
Jah Breki,ez már megy!Mûködik a letöltés!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#42215
Sziasztok!

Breki,ha rájöttél,nekem is segíthetnél benne,mert engem is érdekelne az az album...

Boldog Nyuszit mindenkinek...

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

carterx
#42214

carterx
#42213
sziasztok.
kellemes ünnepet,a csajoknak sok locsolót

GAZEBO

http://www.gazebo.info/

Italo forever
#42212
Ha valakinek szeretné bõvíteni a repertoárját ill. ha keres valamit akkor talán érdemes böngészni itt egy kicsit!253 ITALO SONG

download

#42211
Szia!
Igen,ez az a Cherry Laine szám. Az igazat megvallva Peter Griffintõl csak ezt ismerem, ezt is csak discókbõl. (kb. 25 évvel ezelõtrõl) Egyelõre ne fáradj a többi felrakásával, ezeket is nagyon köszönöm, és fiatalodom... Ja, és mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.

#42210
Szia!

Szerintem amire gondolsz annak a címe: Fogd meg a macskát ( Catch the cat ), és Cherry Laine száma volt.

Peter Griffin nekem is nagy kedvencem, jó néhány számom van tõle, ha érdekel felrakom õket

Itt találod Cherry Laine - t, és a Spiderman hosszú változatát

zsoltford
#42208
üdv tagok, a tegnapi psb-link már mükszik, de majdnem valamennyi 128.de 320-ban szerintem ezek meg vannak valahol, ha érdekel elõ fötröm...
a modern talking szerintem a végszónál akad el valami technikai problémára hivatkozva.
bohlen - talking ügyben van némi anyagom ha van rá igény...

Italo forever
#42207
Jó Reggelt és Kellemes Ünnepeket mindenkinek!!<#integet2><#wave><#integet2>

Breki33
#42206
innen, hogy lehet letölteni?

http://electromusic.infostore.org/info/2996295?refer=790818&rs=2

Modern Talking - 2005 Remixes
Створено: 2007-04-05 21:18:43 / SunandStorm

Исполнитель: Modern Talking
Альбом: Remixes
Стиль: Euro-Disco
Год: 2005
Аудиокодек: MP3
Bitrate: VBR
Размер: 109 MB

01 - Modern Talking - Win The Race (Scooter Remix)
02 - Modern Talking - Juliet (Jeos Remix)
03 - Modern Talking - Im Not Guilty (Alternate Mix)
04 - Modern Talking - Brother Louie (Metro Club Mix)
05 - Modern Talking - Youre My Heart Youre My Soul (Antiloop Remix)
06 - Modern Talking - Ready For The Victory (Kai Nikold Club Mix)
07 - Modern Talking - Taxi Girl (Remix)
08 - Modern Talking - It Hurts So Good (Remix)
09 - Modern Talking - Last Exit To Brooklyn (Rap Remix Feat. Erik Singleton)
10 - Modern Talking - SMS To My Heart (Kevin June Remix)
11 - Modern Talking - The Angels Sing In New York City (USA Remix)
12 - Modern Talking - Brother Louie (Dj Cappiccio Mix)
13 - Modern Talking - Higher Than Heaven (U-Max Mix)
14 - Modern Talking - Last Exit To Brooklyn (Extended Mix)
15 - Modern Talking - Win The Race (Acapella Mix)
16 - Modern Talking - Youre My Heart Youre My Soul (Ballad Version)
17 - Modern Talking - Down On My Knees (Non Album New Track)
18 - Modern Talking - Crying In The Night (By Thomas Anders Only)

Breki33
#42205
jó éjt
#42204
Üdv neked!
Vagy csak elköszöntél......?

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

zsoltford
#42203
jó éjt kollégák!

#42202
Komolyan mondom, hogy ez a multi izé kezd az agyamra menni!! Hülye vagyok hozzá, és kész! Ha valakit meghívtam, vagy valami, vagy egyáltalán sikerült feltenni zenét az frankó! (bocsánat, Boney-M- en szocializálódtam+1 kis ABBA-n.....

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Breki33
#42201
Itt bele lehet hallgatni

klikk
zsoltford
#42200
nem...

Breki33
#42199
Ezt ismeritek?

zsoltford
#42197
késöbb lehet menni fog, szokotti ilyet csinálni...

#42196
Köszi a pókembert. Örülök, hogy másoknak is kicsit hasonló az ízlése a fórumon...

#42195
404 - Not Found............

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Breki33
#42194
Ezt egyszerûen nem tudom leszedni innen, ha valakinek sikerül nagyon megköszönném
Breki33
#42193
Pet Shop Boys - 12 Inchs

Pet Shop Boys - Rent (12in) 7:06min
Pet Shop Boys - Suburbia (12in) 5:11min
Pet Shop Boys - Supermix (12in) 7:05min
Pet Shop Boys - Always On My Mind (12in) 9:04min
Pet Shop Boys - West End Girls (12in) 9:03min
Pet Shop Boys - What Have I Done (To Deserve This) (12in) 7:47min
Pet Shop Boys - Where The Streets Have No Name (12in) 7:34min
Pet Shop Boys - Being Boring (12in) 10:41min
Pet Shop Boys - Heart (12in) 8:25min
Pet Shop Boys - It's A Sin (12in) 7:30min
Pet Shop Boys - Left To My Own Devices (12in) 11:29min
Pet Shop Boys - Paninaro (12in) 8:36min
Pet Shop Boys - Love Comes Quickly (12in) 6:46min
Pet Shop Boys - Opportunities (Let's Make Lots of Money) (12in)6:45min


http://www.filesend.net/download.php?f=7b5a2ee9f383bc51e498cfb7f44f4e41
Breki33
#42192
Megy fel még egy meglepi :-)
#42191
Mennek a kedvenceim a multiizére...

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Breki33
#42190
Hello

az uncsitesóval? P


Küldött képeket :-)
#42189
Szia Breki!
Van valami újság (az olvasottakonkívül..)?

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Breki33
#42188


Sandra - Maria Magdalena (Maxi cd Remixes)



Club Mix
Extended Mix
Instrumental
Radio Edit
Remix 99

egy kis meglepetés a multiply-n :-P
Breki33
#42187
Jó estét

Kellemes ünnepeket a fórumlakóknak !
#42186
Szia

Kérném ha valahonnan letudnám tölteni elöreis köszönöm!

Üdv Mckown
#42185
Üdv!
Az egyik kedvencem!!
File Name: Peter Griffin - Spiderman.mp3
Size: 4MB
Download Link: http://www.sendspace.com/file/nwh17s
Van 1 remix változat is ha érdekel....

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

zsoltford
#42184
továbbra is keresném az italo boot mix sorozat részeit (12-ig van meg).
akinek esetleg meg van tegye már fel...
köszönöm

#42183
Sziasztok!
Segítséget kérek. Jól emlékszem-e, hogy a Spiderman címû számnak Peter Griffin az elõadója? Valamint volt egy holland (talán)együttes, azt hiszem Earth and (vagy on ) Fire Memories címû számmal. (biztosan nem Earth,Wind and Fire)Ezenkívül egy jó hangú csaj énekelt valami olyan disco számot, hogy "símogasd meg a macskát". Meg volt még egy másik szám, valami Ezüstszárnyak" címmel. Ezekrõl szeretnék infót kapni, és akkor én is fiatalodnék egy kicsit talán az ünnepekben. Elõre is köszi mindenkinek.

zsoltford
#42182
...02-09.(320):
KIM APPLEBY - DON'T WORRY ( EXTENDED ) (7.54)
KIM APPLEBY - G.L.A.D. ( HARDING & CURNOW REMIX ) (6.52)
KIM WILDE - IF I CAN'T HAVE YOU ( ORIGINAL 12'' VERSION ) (6.30)
KIM WILDE - IF I CAN'T HAVE YOU ( REMIX ) (5.35)
KIM WILDE - IN MY LIFE ( WEST END 12'' REMIX ) (4.
KIM WILDE - WHO DO YOU THINK YOU ARE ( EXTENDED ) (5.04)
KLF - AMERICA ( WHAT TIME IS LOVE ) ( EXTENDED UNCENSORED VERSION ) (9.01)
KLF - JUSTIFIED AND ANCIENT ( EXTENDED ) (7.49)
KLF - LAST TRAIN TO TRANCENTRAL ( SINGLE VERSION ) (3.39)
KOOL & THE GANG - VICTORY ( EXTENDED ) (5.58)
KOTO - JAPANESE WAR GAME ( EXTENDED ) (6.36)
KOTO - TIME ( DANCE MIX ) (6.07)
KRAFTWERK - COMPUTERLOVE ( REMIX ) (6.37)
KRAFTWERK - MUSIC NON STOP ( REMIX ) (6.37)
KRAFTWERK - THE ROBOTS ( REMIX ) (8.57)
KRISS KROSS - JUMP,JUMP ( REMIX ) (4.51)



itt

#42181
Nem pontosan de nagyon jók!!!!
Szuszidi
#42180
Erre a mixre gondoltál??

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!