A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#42279
Breki33
#42278
A Millenium Edition sztem igen.

Fent van a multiply-n most hallgatom
zsoltford
#42277
ezek best of-ok?érdekelne, talán 3 számát ismertem anno...
pedig ugy tudom jónéhány albumuk van és talán a mai napig koncerteznek.
láttam velük egy interjut, koncert elött néhány éve, talán ha 30-an voltak a nézötéren...

zsoltford
#42276
keresnék egy progit! dvd region free 6-os felettit, illetve minél nagyobb verzioszámut, a 5,9..... már elavult...

Breki33
#42275
borító

Breki33
#42274
Ez megvan valakinek?

Szuszidi
#42273
Nem nem ha mellék vágány lenne már meg is lenne szüntetve! <#mf2> Csak kicsit le van lassulva! De majd felgyorsul! Igy igaz sok az inaktív! Igy kérjük õket irjanak õk is nyugodtan, bátran ne szégyenlõsködjenek mint a szûz lányok! <#nevetes1>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42272
Ezt nem mondtam.

Szerintem több kiaknázatlan lehetõség van amit vétek nem kihasználni

Viszont továbbra is azt tartom, hogy itt a zenékrõl beszélni, fórumozni kéne fõleg.

Tudom, hogy énse így kezdtem anno, de sztem ez lenne a lényeg.
A fórumot a privik szerint sokan olvassák, csak a többség inaktív itt.

Aktivitáson nem feltöltést értek persze.

Viszont nekem semmi jogom megszabni egy fórum irányát és megvalósítását éncsak a saját véleményem mondom el.

zsoltford
#42271
ezek szerint, ez a forum mellékvágányra került...???

carterx
#42270
FANTASTIC 80's: EXTENDED 2 CD

CD1
01. A-Ha - Take On Me (Extended Mix) 04:50
02. Frankie Goes To Hollywood - Relax (New York Mix) 07:26
03. Men At Work - Down Under (Extended Mix) 05:24
04. Hall And Oates - Maneater (Extended Club Mix) 06:01
05. Miami Sound Machine - Dr. Beat (Long Version)
06:1506. Bros - I Owe You Nothing (Shep Pettibone Remix) 06:23
07. Curiosity Killed The Cat - Misfit (Extended Mix) 06:48
08. New Kids On The Block - You Got It (The Right Stuff) (New Kids In The House Mix) 05:39
09. Bangles - Walk Like An Egyptian (Extended Dance Mix) 05:51
10. King - Love And Pride (Usa Summer Mix) 06:16
11. Taylor Dayne - Tell It To My Heart (Dub Mix) 05:48
12. Milli Vanilli - Girl You Know Its True (Maxi Version) 06:32
13. Michael Jackson - Billie Jean (Original 12 Version) 06:22

CD2
01. George Michael - I Want Your Sex (Monogamy Mix Rhythm 1) 04:48
02. Terence Trent Darby - Wishing Well (Three Coins In A Fountain Mix) 06:17
03. Tpau - Heart And Soul (Remix) 04:16
04. Kim Wilde - You Came 06:48
05. The Blow Monkeys - Digging Your Scene (12 Mastermind Mix) 06:27
06. Aswad - Dont Turn Around (12 Mix) 05:50
07. Swing Out Sister - Surrender (12 Version) 06:41
08. Living In A Box - Living In A Box (12 Club) 06:08
09. Haircut 100 - Love Plus One 05:39
10. Altered Images - Dont Talk To Me About Love (Extended) 07:00
11. Dead Ar Alive - You Spin Me Round (Like A Record) (Murder Mix) 08:03
12. Rick Astley - Nevr Gonna Give You Up (Cake Mix) 05:49
13. Philip Bailey And Phil Collins - Easy Lover 05:04

192KBIT/SEC

Breki33
#42269
példák amik fent vannak

Mike Mareen - Lady Ecstasy (13 songs)
Posted on Apr 10, '07 1:41 AM for everyone
0 replies
Asia Gang - Africa (7 songs)
Posted on Apr 10, '07 1:27 AM for everyone
0 replies
Alphatown - Japan (13 songs)
Posted on Apr 10, '07 12:53 AM for everyone
0 replies
Silent Circle - Stories 'bout Love (12 songs)
Posted on Apr 6, '07 2:03 AM for everyone
0 replies
Silent Circle - Back 2 (11 songs)
Posted on Apr 6, '07 1:46 AM for everyone
0 replies
Silent Circle - Back (12 songs)
Posted on Apr 6, '07 1:02 AM for everyone
0 replies
Silent Circle - No.1 (12 songs)
Posted on Apr 5, '07 1:58 AM for everyone
0 replies
Silent Circle - Touch In The Night (9 songs)
Posted on Apr 5, '07 1:22 AM for everyone
0 replies
Albert One - The Best Of (11 songs)
Posted on Apr 5, '07 1:11 AM for everyone
0 replies
Albert One - Everybody (10 songs)
Posted on Apr 5, '07 1:02 AM for everyone
0 replies
Albert One - Turbo Diesel (13 songs)
Posted on Apr 5, '07 12:27 AM for everyone
0 replies
Max Him - Danger Danger (12 songs)
Posted on Apr 4, '07 11:49 PM for everyone
0 replies
The Twins - The Best Of (12 songs)
Posted on Apr 3, '07 11:17 PM for everyone
0 replies
E-Type - Loud Pipes Save Lives (11 songs)
Posted on Apr 3, '07 12:45 AM for everyone
0 replies
Divine - Maid In England (10 songs)
Posted on Apr 3, '07 12:22 AM for everyone
0 replies
The Hurricanes - Tropical Nights (15 songs)
Posted on Apr 2, '07 11:49 PM for everyone
1 reply
Tapp - Greatest Hits (10 songs)
Posted on Apr 2, '07 1:46 PM for everyone
2 replies
RAF - Self Control (11 songs)
Posted on Mar 30, '07 1:45 AM for everyone
0 replies
Righeira - Vamos A La Playa (12 songs)
Posted on Mar 29, '07 1:23 AM for everyone
0 replies
Ivan - Hey Mademoiselle (14 songs)
Posted on Mar 28, '07 11:35 PM for everyone
Breki33
#42268
Pedig nagyon sok zene van fent lásd csak a ma kilinkelt oldalakat.

Nálam a Italo Boot Mix 07

Italo Boot Mix 07A Download
Italo Boot Mix 07B Download


Italo Boot Mix 6

Italo Boot Mix 06A Download
Italo Boot Mix 06B Download


Italo Boot Mix 5

Italo Boot Mix 05A Download
Italo Boot Mix 05B Download

van fent
zsoltford
#42267
igazából ebbe a multi dologba nem mentem bele...
idõ és talán kedv hiányában...
nálad hányasig van fent?

Breki33
#42266
Hát a multiply most eléggé megy tegnap néztem már 30 tag volt
Breki33
#42265
Nekem Italo Boot mix-bõl 2005-ös 2006-os van meg talán 2007-es de ez nem biztos

Amiket feltöltöttem továbbra is fet vannak a multiply-n

Én mostanában nem nagyon értem rá az unokatesóm és mások miatt :-)
zsoltford
#42264
lehet ez a forum is lassan kinyúlik???
vagy mindenki nyaral???
avagy indult valahol más forum ami elvonja a figyelmet???

zsoltford
#42263
egyébként, mostamság mintha pangás volna itt...
tud valaki valamit???

zsoltford
#42262
<#rinya>, akkor ne fáradj, de köszönöm a segitõkészséged!!!

#42261
128
zsoltford
#42260
igazából min 192-ben keresném, a 13-as mennyivel van tömöritve?

#42259
Nekem megvan 16-ig(128) de ebbõl talán még a 13-as Italo Disco a többi nem,ha így is érdekel feltöltöm!
zsoltford
#42258
én a napokban kértem, hogy akinek van 12-tõl felfelé, az legyen szives lepjen meg vele.hát nem lepett meg senki, de többektõl kaptam 1-1-re igéretet illetve kérést, hogy ez vagy az hiányzik.ezért gondoltam 1-12-ig összefoglalom...
az adagolok, pedig annyi mint feltöltök, zsoltfordosan<#smile>
jó volna egy-egy sorozatot egyenesbe tenni...
ezek óriási kedvenceim voltak, illetve azok is!
hasonlóan a max-mix sorozathoz.és mindkettõnél találkoztam össze vissza számozással...
amit feltettetek,nagyon jól szól de nem tudom hány hiányozhat, mennyinél állt meg a sor...
ha valakiközben feltette volna légyszi jelezzétek, néhány napot stilusosan az urologián töltöttem...

Breki33
#42257
Hello

Adagolok?

A múltkor töltöttük fel õket neked és a többieknek, minek újra feltölteni?
zsoltford
#42256
üdvözlet mindenkinek,többekkel együtt üldözöm az italo boot mixeket, néhány kolléga jóvoltából nekem 1-12-ig meg van, amit a nap folyamán adagolok...( sajnos, boritó nélkül, de jó minõségben! )

Breki33
#42255
És van MAX HIM album mindjárt kiderül hányasban
Breki33
#42254
És a másik oldalán van Opus MIllenium Edition 320-ban,

napokban akartam kilinkelni, de az 256-os volt.
Szuszidi
#42253
Igen tényleg jó! Nekem tetszik!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42252
Igen ezt érdemes használni az Ad Aware-val egyetemben

És ezért sem érdemex emailt nyilvános fórumra kiírni.
Breki33
#42251
Egész jó háttérkép P

http://italo88.multiply.com/music

Szuszidi
#42250
Csak csendben mondom hogy az orosz oldalakról olyan nyomkövetõket nyomnak a gépre amit csak Spybot - Search & Destroy al tudtam leszedni és addig naponta 8-10 csodás levélkét kaptam a szokásos kék tabletta szedésére! Illetve további felhivásokat ilyen - olyan banktól, kaszinóktól! Ajánlom mindenkinek hogy irtsa le õket akit érint!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42249
George Michael Live Milan 06 Oct 2006 - Father Figure

http://www.youtube.com/watch?v=PBZipbjBSMw
Breki33
#42248
Breki33
#42247
Breki33
#42246
Breki33
#42245
Breki33
#42244
Breki33
#42243
Szuszidi
#42242
Ki ki megvolt!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42241
25 tény George Michaelrõl és "25 Live" címû turnéjáról

A show munkálataiban 117 ember vesz részt.
12 óráig tart mindent elpakolni egy-egy koncert után.
54 ember szükséges a színpad felállításához.
17 kamion tartozik a turnéhoz.
4 olyan acélkamion van, amely magát a színpadot tartja.
16 tonna acélt jelent mindez.
18.462 méter kábelt használnak.
150 ezer LED lámpából állnak a világító berendezések.
54 ládát használnak a hangberendezésekhez.
29 mikrofon van a színpadon.
12 fellépõruhát visz magával George a turnéra.
George speciális igényei: sushi és virágok
George különleges kívánságai az öltözõjébe: diétás kóla, sushi, Evian ásványvíz, labda
Színpadra lépés elõtt George masszírozással és beénekléssel tölti az idõt a háttérénekes lányokkal.
Miután lejön a színpadról, azonnal kocsiba ül és hazahajt.
48 show-ból áll a turné Európát érintõ része.
120 órát tölt színpadon a turné alatt.
600 ezer ember láthatja élõben a turnét.
33 show-n lesz túl George, mire elérkezik az elsõ londoni fellépés.
10.298 mérföldet tesznek meg a turné európai állomásai között.
15 háttérzenész és vokalista kíséri el az énekest.
George 8 hétig próbált a turné elõtt.
48 óra telik el összesen beállással.
240 órát utazik a csapat a turné során.
406 törölközõt használnak el a turné alatt.
Breki33
#42240
Breki33
#42239
locsolás kipipálva
Breki33
#42238
Jó reggelt
Szuszidi
#42237
Jó reggelt 80-as évek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Breki33
#42236
vigyáznék.....
Breki33
#42235
Szerintem nincs gond ezzel, bár a helyetekben vigyátnék.

Énis hirdettem ezt a fórumot nálatok, viszont e-mailcímet közösbe kiírni nagy hülyeség.

Elég csak a keresõrobotokra gondolni......
AeroCool
#42234
Érdekelne kik azok a többek akik mellémáltak.
Szivesen csere-berélnék velük zenéket:-))
az e-mail cimem:[email protected]

New Italo Vinyl

AeroCool
#42233
Remélem nem leszek kirakva a fórumotokról:-)) bizom benne:-))<#wave>

New Italo Vinyl

AeroCool
#42232
Sziasztok!
Semmi baj Italo forever:-))
Nem haragszom meg pláne olyanokra
akik ugyanozakat a zenéket és azt a
stilust szeretik amit én.Talán ha egyszer
megismerjük egymást megváltozik ezekrõl
a dolgokról a véleményed:-)
További szép estét hölgyeim és uraim!
Tetszik a fórumotok!
Csak igy tovább!
Üdvözlettel egy "öreg"italos
AeroCool

New Italo Vinyl

Italo forever
#42231
Többen jelezték, hogy miért ne reklámozza a hub-ját a srác!
Ok,rendben nem szóltam, elnézést mindenkitõl akit érdekel...
Sajnálom, többször nem fordul elõ!!
Biztos a locsolás ártott meg....<#pias>

Italo forever
#42230
Szia AeroCool !

Azt hiszem rossz helyen kopogtatsz....
Itt senkit nem érdekel a hub-od és légyszi itt ne is reklámozd!!Köszi!<#ejnye1>