A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42479
Sziasztok!
Üdvözlök mindenkit, akinek kedves az Italo, vagy a 80'-as évekbeli zene.
Mindenesetre én most örülök, ugyanis mai napon vagyok 35 éves! Ahogy az egyik legjobb haverom mondaná "bal kéz pezsgõ, jobb kéz mikrofon.."
Ma sokáig leszek!!
bneo

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

Szuszidi
#42478
Csak idõ kérdése!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42477
Köszi Konyi!
Ez az! Szuper! Hiába, itt minden megkerül elõbb, utóbb!

carterx
#42476
vágom tesó <#eljen><#eplus2><#hehe>

#42475
kutijani
#42474
Köszi a sgitséget megtaláltam amire gondoltam<#nevetes1>

bingo bongo

kutijani
#42473
Köszönöm szépen!<#worship><#worship><#worship><#worship><#integet2>

#42472

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

kutijani
#42471
Sziasztok 1 olyat keresnék amibe azt mondogatják bingo-bangó.
csak ennyit tudok rola.
nagy zene volt régen!

Köszike.
<#integet2>

#42470
#42469
Nem a Key West - Jesahel ??

#42468
Üdv!

Simán megyek a Fancy koncertre<#eljen>! A 07324-es számú karszalag már alig várja a június 23-át!
Ha valaki jön a fórumosok közül, összefuthatunk elõtte (vagy utána<#wink>), egy másnaposság elleni sörre<#pias><#pias>!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#42467
Bízony bizony megyünk a Fancy bulira juniusban ! Már a jegyek is megvannak !! Italo fanok-nak kötelezõ ott lenni !! :o)

#42466

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42465
Én az illegalitásba vonult (saját maga elõl el passolt) kollegákra gondoltam <#mf1><#taps><#hawaii>

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

carterx
#42464
<#eplus2> Halihó 80-asok <#eljen>

és aki az este dugott nem el dugott ??? <#nyes><#nyes><#nyes>

Italo carlos
#42463
Sziasztok!

J.D.J-FANATICAL MAN
WILSON FERGUSON-I'M SINGING AGAIN 5:55-ös változat..
MAURO-SAMBA DE LA NOCHE
DE NIRO-VIDEO GAMES

szeretném kérni köszönöm...<#worship><#worship>


#42462


Elton John - Honky Chateau (DTS 5.1)

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42461

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42460
FTP


Mike Mareen - Synthesizer

1. DJs Project - Run Away
2. Amadeus Lizst - Win The Race (Instrumental)
3. Spooky Voice - Killing Myself (Instrumental)
4. Mike Mareen - Heavy Water (Single Edit)
5. Spooky Voice - Light My Light (Instrumental)
6. Rocco Caruso & Childrens Voice - Tirami Su (Instrumental)
7. Mike Mareen - Love Spy (Instrumental)
8. Mike Mareen - Double Dub
9. Nora - Questa Notte
10. Alison Yasou - More Than A Dream (Instrumental)
11. DJs Project - How Are You (Instrumental)
12. Steve & Lee - Hero (Instrumental)
13. Digital Ram - Do It (Mix Track A)
14. Candy - Catch The Beat (i'm not sure that it's correct)
15. Unknown Artist - The Beat Boy (help me to identify)
16. Caron - Out Of The Night (instrumental)
17. UK - Fitness
18. Amadeus Lizst - Sprint

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42459
FTP
VA - Mega Oldie Mix Vol.1 (2007) - Oldies

(01) HEY! BABY
(02) BARBARA ANN
(03) SOUL MAN
(04) ROSE GARDEN
(05) RUNAWAY
(06) DOWNTOWN
(07) BABY LOVE
(08) BYE BYE BABY
(09) BUILD ME UP BUTTERCUP
(10) CHARLIE BROWN
(11) WHEN WILL I SEE YOU AGAIN
(12) NATIVE NEW YORKER
(13) NEVER PRETEND
(14) THE LOVE I LOST
(15) TRAIN TO YESTERDAY
(16) BUTTERFLY
(17) WHAT EVER WILL BE WILL
(18) RAINY NIGHTIN GEORGIA
(19) MONA LISA
(20) MOONLIGHT SERENADE
(21) RAMA LAMA DING DONG
(22) TUTTI FRUTTI
(23) ROCK AROUND THE CLOCK
(24) GREAT BALLS OF FIRE
(25) AT THE HOP
(26) BLUE SUEDE SHOES
(27) BE BOP A LULA
(28) YAKETY YAK
(29) SEE YOU LATER ALLIGATOR
(30) BAMALAMA
(31) SHEILA
(32) STAND BY ME
(33) JUDY IN DISGUISE
(34) WHIT A GIRL LIKE YOU
(35) ON THE ROAD AGAIN
(36) MISS BROADWAY
(37) MAKING YOUR MIND UP
(38) NEVER CAN SAY GOODBYE
(39) LETS ALL CHANT
(40) CHIRPY CHIRPY CHEEP CHEEP

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42458
FTP
Rare Maxi Pack Vol.05

01-Soft Cell _ Tainted Love'91 (Maxi Version)
02-Enigma _ Return To Innocence
03-Laura Branigan _ Self Control
04-The Real Thing _ Can You Feel The Force
05-Visage _ Beat Boy
06-Lake _ More Than A Feeling (Maxi)
07-Camouflage _ Love Is A Shield (Extended Version)
08-Timelords _ Doctorin The Tardis (Maxi)
09-African Business _ In Zaire Business (Mara Version)
10-Valerie Dore _ Lancelot
11-Michael Chambosse _ Timemachine (MAXI)
12-Robin S _ Show Me Love (New Club Mix)

Rare Maxi Pack Vol.06

01-INXS - What You Need (Extended)
02-Steve Silk Hurley _ Jack your body (1986)
03-Confettis - C In China (extended)
04-Icehouse - Hey' Little Girl (Remixed By Infusion)
05-Lipps Inc. - Designer Music (Extended)
06-Then Jerico - The Motive (Extended)
07-Jeremy Days - Rome Wasnt Build In a Day (Extended)
08-Corporation of One - The Real Life (Extended)
09-Psyche - The Saint Became a Lust
10-Deodato _ S.O.S. Fire In The Sky

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42457
FTP (az eldugott látogatóknak<#vigyor>/nincs pass<#hehe>)
Rare Maxi Pack Vol.03

01-Flash & the Pan - Every Morning Wake Up Call
02-Russ Ballard - The Story Of The Fire Still Burns
03-Ian Cussick - Wonderlove
04-Sasha - People of The World
05-Okay - O,K, (Mixed-Media-Remix)
06-Okay - Education

Rare Maxi Pack Vol.04

01-Genesis - I can't Dance
02-Witt & Heppner - Die Flut
03-Terry Hoax - Policy Of Truth
04-Illi Noize - Stand All Together
05-Gun Word Up
06-Opus - Whiteland
07-Lou Gramm - Midnight Blue

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42456
Ha vki tudna segíteni ezt keresem (80-as new wave) : Wang Chung - Points on the curve (1984) .
thx

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42455
Hálám üldöz benneteket ! Köszönöm !!!!

#42454
Még élnek a linkek:
http://newshot.ru/2007/02/01/sandra___2002___the_wheel_of_time.html

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

#42453
Hi all .

Most kaptam 1 Lord-Best of és Szemedben a csillagok albumot , hangulatilag átérzem a dolgot 😊

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42452
http://www.speedyshare.com/128736929.html
#42451
http://www.4shared.com/file/12634049/9e4e0f8/Mirage_-_No_more_war__hot_tracks_remix_-_723_.html

Ezt akartam másodiknak, bocsi !
(az elõzõ 2 ugyanaz)

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

#42450
http://www.4shared.com/file/12633650/f0792d16/Mirage_-_No_More_No_War__Extended_.html

http://www.4shared.com/file/12633650/f0792d16/Mirage_-_No_More_No_War__Extended_.html

Többieknek is üdv, rég voltam erre, de azért be-be néztem, és ftp-re is feltettem amit érdemesnek láttam.
Multiply nem igazán bejövõs, bár születtek jó oldalak de nekem nagyon belassul néha.
Fancy koncertre készül valaki ? ( http://www.fancykoncert.hu/ )

Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.

#42449
Hínnye big big thx 0002 !! :o)

#42448
Mindjárt feltöltöm!!!!!
#42447
Sziasztok ! Nincs meg valakinek a Mirage-No more no war muzik ? Ha igen dobjátok már fel légyszi .Köszi

kutijani
#42446
<#integet2>

#42445
:-)
Megvolt ugyan a szám, de ez jobb minõség.
Köszönöm!

#42444
Szép napot mindenkinek!
Keresném a Leningrad Cowboys Russians címû számát. ( A szám végén egy mély férfi hang mondja, hogy Those Russians. Az M-en kerestem, de én nem találtam. A múltkor Breki írta, hogy számra is lehet keresni, ez néha bejön nekem , néha nem. Minden s...rt kidob, képet, blogot, stb.)
A másik amit keresnnék, az Alloah címû szám. Ez inkább 70-es, de remélem azért nem off-topic. Az elõadõ neve kizárólag hallás után leírva Maut & Mc Neil. (sose láttam leírva).Elõre is köszi mindenkinek.

kutijani
#42443
Remélem tudtam segíteni<#integet2>

Gap Band !
<#taps>

kutijani
#42442
Én is jó reggelt Sziasztok!<#integet2>

Breki33
#42441
Jó reggel

Elég ütõs volt tegnap a Lord koncert majd rakok fel meglepetéseket ha megkapom.

<#finom><#wave>
Italo forever
#42440
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy lehet innen letölteni, ha lehet egyáltalán...??


Innen
És innen

#42439
Hali!
Egy régi kedvencem megkerült : Gap Band - Party Train (192Kbps)
'80-as és még nem találkoztam itt vele, igaz, ritkán járok erre.
Ismerõs, valakinek?

Howkeddlee
#42438
<#wow1><#vigyor1><#wow3><#boxer><#falbav>

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#42437
Megtaláltam a problémát!Van egy ilyen a kezdõoldalon,a név alatt,hogy Block!Valahogy ezt sikerült nekem bekapcsolnom!Így blockoltam õt,ami miatt,õ nem látott semmit az oldalból...

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#42436
Sziasztok,szép jó reggelt mindenkinek!

imre07:Nagyon Köszönöm,hogy megpróbálsz segíteni!
Fogalmam sincs,hogy mi lehet a gond,mivel az ismerõsömtõl mások tudnak tölteni,és õ is tud másoktól,csak valamiért tõlem nem!Ez olyan dolog,tudom hülyén hangzik,de mintha én õt letiltottam volna az oldalamról,s ezért,még az oldalam tartalmát sem látja!Egyszerüen nem tudjuk,hogy mi van!Küldtem neki "meghívót",azt meg sem kapta!Erre õ is küldött nekem,azt meg én nem kaptam meg!
Ha valakinek van esetleg valami használható ötlete még,szívesen venném,ha megosztaná velem!Köszönöm!

Üdv.How

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Szuszidi
#42435
Jó reggelt 80-as évek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42434

Sandra - 2002 - The Wheel Of Time

Keresem

italo jöhet minden mennyiségben

kutijani
#42433
Köszi szépen a segitséget de az már megoldódott<#worship>

Most már 1 másikat keresek #42428

<#integet2>

#42432
Szia Howkeddlee!
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.Én mest is felmentem az oldaladra, a zenékre, egészen a letöltést elindító OK-ig ellenõriztem.
There aren't any Blog Entries currently available for viewing. The best way to encourage everyone to add Blog Entries is to do so yourself. Click on the Post link at the top of the page to post something new on your Multiply site.
Ez hevenyészve azt jelenti, nics a honlaõodon blog sem, amit láthatnának a látogatók.És a továbbiakban leírja, hogyan kellene üzenetet küldeni a honlapodra.
A problémát én sem értem igazán. Lehet, hogy ismerõsöd gépnének beállításával, vagy a regisztrációval van gond. Szerintám inkább ez utóbbi. Próbáljon meg újra regisztrálni, más oldalakat megnézni. Biztos nem a Te oldaladdal van baj. (hogy erról meggyõzödj, esetleg más ismerõst, forumtársat kérj meg, látogasson el az oldaladra.Szerintem a registrálással lesz gond!! Sok sikert ismerõsödnek!

#42431
Szia!
Amit keresel, az szerintem is a Thembi: Love me, forever love me címû száma. Megtalálható gabianyus oldalán a multin. Remélem tudtam segíteni

#42430
Isten vagy!!!

Köszi szépen!!!

<#worship><#worship><#worship>