A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Üdvözlök mindenkit, akinek kedves az Italo, vagy a 80'-as évekbeli zene.
Mindenesetre én most örülök, ugyanis mai napon vagyok 35 éves! Ahogy az egyik legjobb haverom mondaná "bal kéz pezsgõ, jobb kéz mikrofon.."
Ma sokáig leszek!!
bneo
Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!
Ez az! Szuper! Hiába, itt minden megkerül elõbb, utóbb!
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
csak ennyit tudok rola.
nagy zene volt régen!
Köszike.
<#integet2>#integet2>
Simán megyek a Fancy koncertre<#eljen>#eljen>! A 07324-es számú karszalag már alig várja a június 23-át!
Ha valaki jön a fórumosok közül, összefuthatunk elõtte (vagy utána<#wink>#wink>), egy másnaposság elleni sörre<#pias>#pias><#pias>#pias>!
Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
és aki az este dugott nem el dugott ??? <#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes>
J.D.J-FANATICAL MAN
WILSON FERGUSON-I'M SINGING AGAIN 5:55-ös változat..
MAURO-SAMBA DE LA NOCHE
DE NIRO-VIDEO GAMES
szeretném kérni köszönöm...<#worship>#worship><#worship>#worship>
Elton John - Honky Chateau (DTS 5.1)
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
Mike Mareen - Synthesizer
1. DJs Project - Run Away
2. Amadeus Lizst - Win The Race (Instrumental)
3. Spooky Voice - Killing Myself (Instrumental)
4. Mike Mareen - Heavy Water (Single Edit)
5. Spooky Voice - Light My Light (Instrumental)
6. Rocco Caruso & Childrens Voice - Tirami Su (Instrumental)
7. Mike Mareen - Love Spy (Instrumental)
8. Mike Mareen - Double Dub
9. Nora - Questa Notte
10. Alison Yasou - More Than A Dream (Instrumental)
11. DJs Project - How Are You (Instrumental)
12. Steve & Lee - Hero (Instrumental)
13. Digital Ram - Do It (Mix Track A)
14. Candy - Catch The Beat (i'm not sure that it's correct)
15. Unknown Artist - The Beat Boy (help me to identify)
16. Caron - Out Of The Night (instrumental)
17. UK - Fitness
18. Amadeus Lizst - Sprint
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
VA - Mega Oldie Mix Vol.1 (2007) - Oldies
(01)
(02)
(03)
(04)
(05)
(06)
(07)
(08)
(09)
(10)
(11)
(12)
(13)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
(19)
(20)
(21)
(22)
(23)
(24)
(25)
(26)
(27)
(28)
(29)
(30)
(31)
(32)
(33)
(34)
(35)
(36)
(37)
(38)
(39)
(40)
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
Rare Maxi Pack Vol.05
01-Soft Cell _ Tainted Love'91 (Maxi Version)
02-Enigma _ Return To Innocence
03-Laura Branigan _ Self Control
04-The Real Thing _ Can You Feel The Force
05-Visage _ Beat Boy
06-Lake _ More Than A Feeling (Maxi)
07-Camouflage _ Love Is A Shield (Extended Version)
08-Timelords _ Doctorin The Tardis (Maxi)
09-African Business _ In Zaire Business (Mara Version)
10-Valerie Dore _ Lancelot
11-Michael Chambosse _ Timemachine (MAXI)
12-Robin S _ Show Me Love (New Club Mix)
Rare Maxi Pack Vol.06
01-INXS - What You Need (Extended)
02-Steve Silk Hurley _ Jack your body (1986)
03-Confettis - C In China (extended)
04-Icehouse - Hey' Little Girl (Remixed By Infusion)
05-Lipps Inc. - Designer Music (Extended)
06-Then Jerico - The Motive (Extended)
07-Jeremy Days - Rome Wasnt Build In a Day (Extended)
08-Corporation of One - The Real Life (Extended)
09-Psyche - The Saint Became a Lust
10-Deodato _ S.O.S. Fire In The Sky
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
Rare Maxi Pack Vol.03
01-Flash & the Pan - Every Morning Wake Up Call
02-Russ Ballard - The Story Of The Fire Still Burns
03-Ian Cussick - Wonderlove
04-Sasha - People of The World
05-Okay - O,K, (Mixed-Media-Remix)
06-Okay - Education
Rare Maxi Pack Vol.04
01-Genesis - I can't Dance
02-Witt & Heppner - Die Flut
03-Terry Hoax - Policy Of Truth
04-Illi Noize - Stand All Together
05-Gun Word Up
06-Opus - Whiteland
07-Lou Gramm - Midnight Blue
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
thx
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
http://newshot.ru/2007/02/01/sandra___2002___the_wheel_of_time.html
Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.
Most kaptam 1 Lord-Best of és Szemedben a csillagok albumot , hangulatilag átérzem a dolgot 😊
INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com
Ezt akartam másodiknak, bocsi !
(az elõzõ 2 ugyanaz)
Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.
http://www.4shared.com/file/12633650/f0792d16/Mirage_-_No_More_No_War__Extended_.html
Többieknek is üdv, rég voltam erre, de azért be-be néztem, és ftp-re is feltettem amit érdemesnek láttam.
Multiply nem igazán bejövõs, bár születtek jó oldalak de nekem nagyon belassul néha.
Fancy koncertre készül valaki ? ( http://www.fancykoncert.hu/ )
Mindennel egyetértek, de legf?képp az utolsó mondattal.
Megvolt ugyan a szám, de ez jobb minõség.
Köszönöm!
Keresném a Leningrad Cowboys Russians címû számát. ( A szám végén egy mély férfi hang mondja, hogy Those Russians. Az M-en kerestem, de én nem találtam. A múltkor Breki írta, hogy számra is lehet keresni, ez néha bejön nekem , néha nem. Minden s...rt kidob, képet, blogot, stb.)
A másik amit keresnnék, az Alloah címû szám. Ez inkább 70-es, de remélem azért nem off-topic. Az elõadõ neve kizárólag hallás után leírva Maut & Mc Neil. (sose láttam leírva).Elõre is köszi mindenkinek.
Elég ütõs volt tegnap a Lord koncert majd rakok fel meglepetéseket ha megkapom.
<#finom>#finom><#wave>#wave>
Egy régi kedvencem megkerült : Gap Band - Party Train (192Kbps)
'80-as és még nem találkoztam itt vele, igaz, ritkán járok erre.
Ismerõs, valakinek?
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
imre07:Nagyon Köszönöm,hogy megpróbálsz segíteni!
Fogalmam sincs,hogy mi lehet a gond,mivel az ismerõsömtõl mások tudnak tölteni,és õ is tud másoktól,csak valamiért tõlem nem!Ez olyan dolog,tudom hülyén hangzik,de mintha én õt letiltottam volna az oldalamról,s ezért,még az oldalam tartalmát sem látja!Egyszerüen nem tudjuk,hogy mi van!Küldtem neki "meghívót",azt meg sem kapta!Erre õ is küldött nekem,azt meg én nem kaptam meg!
Ha valakinek van esetleg valami használható ötlete még,szívesen venném,ha megosztaná velem!Köszönöm!
Üdv.How
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Sandra - 2002 - The Wheel Of Time
Keresem
italo jöhet minden mennyiségben
Most már 1 másikat keresek #42428
<#integet2>#integet2>
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.Én mest is felmentem az oldaladra, a zenékre, egészen a letöltést elindító OK-ig ellenõriztem.
There aren't any Blog Entries currently available for viewing. The best way to encourage everyone to add Blog Entries is to do so yourself. Click on the Post link at the top of the page to post something new on your Multiply site.
Ez hevenyészve azt jelenti, nics a honlaõodon blog sem, amit láthatnának a látogatók.És a továbbiakban leírja, hogyan kellene üzenetet küldeni a honlapodra.
A problémát én sem értem igazán. Lehet, hogy ismerõsöd gépnének beállításával, vagy a regisztrációval van gond. Szerintám inkább ez utóbbi. Próbáljon meg újra regisztrálni, más oldalakat megnézni. Biztos nem a Te oldaladdal van baj. (hogy erról meggyõzödj, esetleg más ismerõst, forumtársat kérj meg, látogasson el az oldaladra.Szerintem a registrálással lesz gond!! Sok sikert ismerõsödnek!
Amit keresel, az szerintem is a Thembi: Love me, forever love me címû száma. Megtalálható gabianyus oldalán a multin. Remélem tudtam segíteni
Köszi szépen!!!
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>