A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#52583
vannak még jók

Breki33
#52582
JoeFromHun
#52581
Breki ez a cucc nekem kell! 😊

Alplap:GA-890 GPA UD3H Rev2.1 - CPU:PhenomIIX2 555BE 3.2GHz - Táp:Corsair VX-450 450W- RAM:16GB Kingstone DDR3 QKIT 1600MHz- Ház:Chieftec Bravo - OS:W7(x64)/Ubi12.04LTS- HDD:3x WDBlack 2TB

Breki33
#52579
keresném a legújabb plus and extansion pack-ot
Breki33
#52578
élõben jobban néz ki fõleg más eq-val

Breki33
#52577
akikkel privátban Jet-Audiórol beszéltünk azoknak mutatnám ezt

Breki33
#52576
voltam az itteni koncertjén barátnõm nagy Charlie rajongó
#52575
Szegeden meg Charlie adott szabadtéri ingyenkoncertet!
Nem tudom, mi történt, de nem a szokásos zenészek kísérték. (Pl.:Lehr István billentyûs szekció, stb.) Valami debreceni zenészekbõl álló csapat volt vele, ha jól értettem. Több, mint negyven éve a pályán! Lehet szeretni, lehet nem szeretni, de úgy gondolom, a 40 év alatt nem sokat énekelt playbacktõl!<#eljen><#nevetes1>

Crosby
#52574
Háromnegyed egy és háromnegyed kettõ között tényleg Ok volt. Most kiírta, hogy várjak 294 percet, de így is simán megérte

Crosby
#52573
Nálam már vége a dalnak.Pont egy órán át lehetett "alkotni".Eddig egyébként én is csak a visszaszámlálás megszûnését tapasztaltam.

Wescone
#52572
Hááát... rövid volt ez a "Happy Hour"! <#szomoru1>

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52571
Igazad van, kösz, hogy szóltál!

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52570
Én úgy tapasztaltam, hogy csak a letöltés elötti visszaszámlálás van felfüggesztve, de most, hogy mondod teszek még egy próbát vele.

In Lak\'ech Ala K\'in

Crosby
#52569
Most tényleg Happy Hour van a rapidon. Egymás után lehet leszaggatni a cuccokat.

Breki33
#52568
Breki33
#52567
Pécsen koncertezik a Boney M!

Pécsre jön a Boney M, a legendás együttes június 16-án, a városi sportcsarnokban ad koncertet!


Boney M


Pécsre jön a Boney M, a legendás együttes június 16-án, a városi sportcsarnokban ad koncertet - írta az Új Dunántúli Napló. Az egykori sztáralakulatból külön-külön bandával járja a világot Maizie Williams, Bobby Farrell, és a csapat énekese, Liz Mitchell. A baranyai megyeszékhelyen a legjobb formáció, a Liz Mitchell of Boney M and Band látható és hallható.

Italo forever
#52566
Ha Te mondod..<#nemtudom>

Wescone
#52565
Mindig azt a terméket reklámozzák amely egyébként a kutyának sem kell. <#hehe>

In Lak\'ech Ala K\'in

JoeFromHun
#52564
Ez az új cicás történet a rapidnál elég gáz... 😊
Nah kíváncsi leszek erre hogyan lesz majd AutoCaptcha 😄

Alplap:GA-890 GPA UD3H Rev2.1 - CPU:PhenomIIX2 555BE 3.2GHz - Táp:Corsair VX-450 450W- RAM:16GB Kingstone DDR3 QKIT 1600MHz- Ház:Chieftec Bravo - OS:W7(x64)/Ubi12.04LTS- HDD:3x WDBlack 2TB

Italo forever
#52563
Szia!

Végre valaki, aki le is írta a lényeget..
A NOD semmit nem ér, ha nincs jól beállítva!!!(ezt sokan elfelejtik, vagy csak egyszerûen nem értenek hozzá..)
Valóban el kell tökölni az elején vele de utánna nagyszerûen végzi a dolgát!
Persze nincs 100% védelem egyik vírusírtónál sem.
Mindenesetre évek óta használom és nincs bajom vele. Vírus miatt nem kellett formáznom még!!
A férgek miatt meg ne a NOD-ot szidjátok, arra vannak jobb progik, habár a smart security állítólag jól kezeli ezt a problémát is!

Kicsit közhelyes de a tv-ben sem véletlenül reklámozzák.. <#wave>

Wescone
#52562
Lehet, hogy az óra végén érkeztél! <#nevetes1>

In Lak\'ech Ala K\'in

Crosby
#52561
A macskás betûkkel tisztában voltam, ellenben nem számolt vissza, hanem egybõl lehetett indítani a letöltést. Azóta már rájöttem, hogy nem mind arany ami fénylik. SAJNA CSAK EGYSZER CSINÁLTA AZTÁN UGYANÚGY KELLETT VÁRAKOZNOM. Azt hittem naívan, hogy a "boldog órában" talán várakozás nélkül lehet leszedni cuccokat, de nem.

Wescone
#52560
2x telepítettem, 2x nyálaztam végig a beállításokat, 2x szivtam meg és 2x nem tudott mit kezdeni a virussal.
Aztán sok x anyáztam, végül 1x feladtam...<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

In Lak\'ech Ala K\'in

mflex
#52559
Köszönöm!<#smile>

What about the forests?

kaposi1
#52558
Na szép,annyira megvagyok fázva hogy egy mondatba két hibát vétek.
Bocsi.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#52557
Helló!
Csak azokat a számoka ill.betüket írd be amiben macskálat látsz.<#email>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#52556
A macskákra gondolsz?
Breki33
#52555
te beállítod rendesen?
Crosby
#52553
Sziasztok!
Mi van a rapiddal? Ezzel lepett meg:The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!

mflex
#52552
kösz 😊

What about the forests?

Wescone
#52551
Én annyit állíthatok tapasztalatbol, hogy szinte minden géphez melyre Nod 32 volt telepítve tartozott alapbol legalább egy virus is. <#nevetes1>
Persze... onnan tudtam, hogy Nod van telepítve a gépre, hogy állandóan a képembe vágta a rohadt, tehetetlen vörös figyelmeztetését. <#falbav> <#guluszem1>
Azonkivül elegem lett a fontoskodó óránkénti update-elésével is!

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52550
Csak az eredeti (Depeche Mode) van meg, az is live-ban.

In Lak\'ech Ala K\'in

Wescone
#52549
David Guetta feat. JD Davis - In Love With Myself / 2004

In Lak\'ech Ala K\'in

mflex
#52548
hülye ingyen csengõdallamos oldal lol

szóval a felcsendülõ zenék között a "Beautiful Liar" alatt megszólal egy sztem nagyon jó zene,sokat nem tudok kivenni abból a két másodpercbõl,de hátha valaki felismeri..

talán a címe :In love with myself lehet, mert csúsznak a számok..
kicsit depeche mode-os a faxi hangja.


klikk



ki lehet az elõadó????

What about the forests?

mflex
#52547
A GALAXY HUNTER-BLACK CELEBRATION cimû száma kellene nekem sürgõsen.
Nemsokára meglesz az albumuk, de ez a szám nagyon fontos lenne most.
Ha esetleg valaki tud egy linket ,ahonnan letölthetném az cool lenne.


errõl van szó,alapból indul...

köszi

What about the forests?

okiland
#52546
Lehet, hogy nem OLE VERSION, de nekem csak ez van meg:

INVIDIA - PLAZA DE TOROS

http://www.speedyshare.com/608618168.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

mflex
#52545
Az én bajom is az volt a nod-al (2.7), hogy csak felraktam, de nem állítottam be,viszont több tesztnek is alá vetettem más írtóval a 3-as szériát ,amikor ezek szerint állítottam be. Kicsit idõigényes az tény,de utánna elég jól védi a gépet, sõt régen állandóan fikáztam a nodot, de most most azt mondom egyenlõre õ viszi a pálmát.

What about the forests?

Breki33
#52544
Igazából így nem tudom.

Meg kéne nézni számítógép mit lát lejátsza-e.

CD lejátszó mit ír ki pontosan, else indul esetleg elindul, de hang nincs, lehet pl a lemezzel is guban vagy a lejátszó nem szereti.

Ez a kocsiban lévõ? Ha gondolod megnézem amit írtál úgy lehet egyszerûbb
#52543
Köszi.
Breki33
#52542
na ez kb olyan mint hogy a massmirror nem jó P

Egyrészt ugye minden vírusírtó tartalmaz bizonyos algoritmusokat amiket a másik esetleg vírusnak lát.

Ezenkívül Avast tudtommal híres a túlérzékenységérõl vakriasztásairól
Errõl pl a PLUTO fórumán is lehet olvasni
http://www.wxpee.hu/index.php?showtopic=1292

Ettõl még persze lehet jó vírusírtó, kinek ez jön be kinek az.
Javaslom akit mélyebben érdekel a téma tekintse meg az itteni ezzel foglalkozó topicot.

Na megyek ESET Smart Security-t telepíteni P
zsoltford
#52541
trojan gen ( other )-t talát az avas antivirus, 7 helyen köztük a nod 32 exe-ben, ami minden nap frisitette magát.
már azt irogatta ki hogy sulyos meghibásodás után állt helyre a rendszer...még teljesen be sem töltött a gép amikor már az avast keresett és talált... nem vágom a progikat, de a kerio és a windows tüzfalon ugy jõttek át az ablakok mit a picsa...hiába adtam meg a pontos linket, hogy tilsa le,még talán kérte is<#nevetes1>
pszihodroid lettem...mire végeztem...

#52540
Igen Breki a néróval is úgy kell átkonvertálni,h.áthuzkodom a zenéket jobboldalról a baloldalra.nem is azzal van a gond,hanem hogy miért igy irta utána meg?jópár lemezt csináltam már így,de ilyen még nem volt.
Breki33
#52539
azt hiszem láttam linket vhol, de gondolom megvan

amirõl beszéltünk az 100-150k-val jön, de ez amit elkezdtem 1-10
csak sebességösszehasonlítás miatt irom.
AlterEgo5561
#52538
Sziasztok! Megjelent az I Love Disco Diamonds 49. része (bár lehet, csak nekem új) Tracklist:

01.The Creatures-Maybe One Day 05:30
02.Electirc Theatre-Summertime Hot Nights 06:23
Fever
03.Nick Letizia-Hold Me 05:46
04.Camomilla-Queen Of The Night 05:25
05.Firefly 5-Prince Of The Day 05:10
06.Super Bowl-Dance On The Fire 06:38
07.Kim Davis-Hello 05:31
08.Casablanca-The Girl Of Lucifer 07:39
09.Facts and Fiction-Melody Damour 04:46
10.Rex Abe-I Can Feel It 06:42
11.Wish Key-Last Summer 06:18
12.Rose-Memories2 06:26
13.MR Freaky-Out Of My Mind 07:15

mflex
#52537
Alan Barry lemezt nem láttatok valahol lossless-ben?

Sehol nem tudom megvenni😞

kösz

What about the forests?

Wescone
#52536
Cat-macska.
Azokat a betüket ird be amelyeken macskák vannak <#felkialtas>

In Lak\'ech Ala K\'in

Breki33
#52535
néro-val is lehet, de én Ashampo -t jobban szeretem



De neroval is hasonló, nem kell semmit koncertálni elég az mp3-akar ráhúzni és az író program konvertálja.
#52534
Néróm van.vagy tudsz valami jobbat Breki?