A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#106433
Ezt nem tudjuk értelmezni, írd meg légyszíves érthetőbben.
Üdvözöllek a fórumon egyébként, köszi a linkeket.
Üdvözöllek a fórumon egyébként, köszi a linkeket.
#106432
#106431
#106430
Megpróbáltam hozzáadni egy URL linket, kaptam egy üzenetet, hogy 30 napig nem tudtam ilyen linkeket hozzáadni? Vártam egy napot ezen a napon.
#106429
I tried to add a URL link, I received a message that I could not add such links for 30 days, are you kidding me there?
#106428
Ízlések és pofonok.
Míg Jane Birkin - Serge Gainsbourg Je t'aime-re adott szituációban a partneredről levarázsolod a bugyit
a René & Yvette verzió inkább csak egy nagy bohóckodás.
Márpedig ez a nóta inkább az az előzőre készült. <#wink>#wink>
Míg Jane Birkin - Serge Gainsbourg Je t'aime-re adott szituációban a partneredről levarázsolod a bugyit
a René & Yvette verzió inkább csak egy nagy bohóckodás.
Márpedig ez a nóta inkább az az előzőre készült. <#wink>#wink>
#106427
René & Yvette – Je T'Aime
https://www.discogs.com/René-Yvette-Je-TAime-Allo-Allo-Rene-DMC-Devastating-Macho-Charisma/release/2922758
nekem ez a verzió a szerethető,hozzáértő kolléga jóvoltából
https://www.discogs.com/René-Yvette-Je-TAime-Allo-Allo-Rene-DMC-Devastating-Macho-Charisma/release/2922758
nekem ez a verzió a szerethető,hozzáértő kolléga jóvoltából
#106426
Jane Birkin - Serge Gainsbourg jobban "szerethető" szerintem. <#wink>#wink>
Amúgy van valakinek a 4:25-nél hosszabb verzió belőle?
Azt szívesen átvenném én is tőle! <#crazya>#crazya>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.04. 18:48:48
Amúgy van valakinek a 4:25-nél hosszabb verzió belőle?
Azt szívesen átvenném én is tőle! <#crazya>#crazya>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.04. 18:48:48
#106425
1977-es LP lemezről készült PC rip. A 80'-as években még kazettáról hallottam, kissé erotikus zenét ami már egy feldolgozás része, eredetileg 1969-ben Jane Birkin Et Serge Gainsbourg énekelte tudomásom szerint.
Nathalie Et Serge - Je T' Aime...Moi Non Plus (S. Gainsbourg)
Nathalie Et Serge - Je T' Aime...Moi Non Plus (S. Gainsbourg)
#106424
Köszönöm szépen, előre is!
<#worship>#worship>
<#worship>#worship>
#106423
Kíváncsiságból lerobbantottam<#hehe>#hehe> mindkettőtökét,úgy hallom Te nyertél nálam<#eljen>#eljen>
#106422
Ez nincs meg nekem, de akkor jobb is. <#szomoru1>#szomoru1>
#106421
Holnap elküldöm neked.
Megkaptam a szerzőtől ajándékba! <#wink>#wink>
Megkaptam a szerzőtől ajándékba! <#wink>#wink>
#106420
Ezen is van böven mp3!!!!
https://www.discogs.com/Bad-Boys-Blue-Greatest-Hits/release/1213930
https://www.discogs.com/Bad-Boys-Blue-Greatest-Hits/release/1213930
#106419
Ez a verzió biztosan nincs meg. <#nemtudom>#nemtudom>
A 2011-es albumán lévő eredeti verzió az megvan szerintem, de ez sokkal jobb. <#taps>#taps>
A 2011-es albumán lévő eredeti verzió az megvan szerintem, de ez sokkal jobb. <#taps>#taps>
#106418
Ez jó! <#wink>#wink>
Fülcsi ha már"itt vagy"
Nincs ez meg neked véletlenül?<#fejvakaras>#fejvakaras>
Ha nem muszáj nem futnám le a kötelező köröket. <#wink>#wink>
Rolf Kohler & Алимханов А. - Cinderella's Heart (Remix)
Fülcsi ha már"itt vagy"
Nincs ez meg neked véletlenül?<#fejvakaras>#fejvakaras>
Ha nem muszáj nem futnám le a kötelező köröket. <#wink>#wink>
Rolf Kohler & Алимханов А. - Cinderella's Heart (Remix)
#106417
"...Megdöbbennél, hogy milyen zenei stílusokat hallgatnak odahaza egyes önmagukat itt egyébként nagy italo-fanként beállító kollégák.."
Nem döbbennék meg, a sokféle zenei stílus szeretete nem zárja ki egymást.
Én sem vagyok a nap 24 órájában italo rajongó, néha ilyen elmélyültebb zenéket is hallgatok:
Rusty Egan v.s. Midge Ure - Glorious
<#wave>#wave>
Nem döbbennék meg, a sokféle zenei stílus szeretete nem zárja ki egymást.
Én sem vagyok a nap 24 órájában italo rajongó, néha ilyen elmélyültebb zenéket is hallgatok:
Rusty Egan v.s. Midge Ure - Glorious
<#wave>#wave>
#106416
VA - ZYX Italo Disco New Generation Vol. 14 2019
Jó pár mp3 felvételt találtam rajta ismét.<#falbav>#falbav>
Hogy a rohadás jönne már rá a ZYX-re is. <#duhos2>#duhos2>
Jó pár mp3 felvételt találtam rajta ismét.<#falbav>#falbav>
Hogy a rohadás jönne már rá a ZYX-re is. <#duhos2>#duhos2>
#106415
Zoli a lengyelek kettő legjobb rádiója amit tud megvesz eredetiben.
Amiket küld nekem azt mind ilyen fotókkal látja el.
És mivel tudták hogy kapcsolatban vagyok a kiadóval engem kértek meg hogy ugyan kérjek már
egy kis infót hogy a faszba kerülhetett ennyire gyenge minőség a CD-re.
Ezt le is leveleztem ill. telefonálgattam H.G.-vel.
Elkeserítő ami végeredményre jutottunk.
Elküldte a CD-ről készült másolatot , majd a Master felvételeket is.
Mind kukába valók sajnos. <#wow1>#wow1><#duhos2>#duhos2>
Amiket küld nekem azt mind ilyen fotókkal látja el.
És mivel tudták hogy kapcsolatban vagyok a kiadóval engem kértek meg hogy ugyan kérjek már
egy kis infót hogy a faszba kerülhetett ennyire gyenge minőség a CD-re.
Ezt le is leveleztem ill. telefonálgattam H.G.-vel.
Elkeserítő ami végeredményre jutottunk.
Elküldte a CD-ről készült másolatot , majd a Master felvételeket is.
Mind kukába valók sajnos. <#wow1>#wow1><#duhos2>#duhos2>
#106414
Teljesen egyet tudok veled érteni ez pont így van ahogy leírtad. PC-vel is lehet jól rippet készíteni csak igen jó komponenst kell összerakni és lehetőleg a Windows rendszert messze kerülni a felvételek alatt. Erre Linux és macOS a legalkalmasabb.
#106413
Ha valakinek veletlenul nincs meg ,lemezrol masoltam az elobb
Boystown Gang - Can`t Take My Eyes Off You
Boystown Gang - Disco Kicks (Remix)

Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.03.03. 23:45:15
Boystown Gang - Can`t Take My Eyes Off You
Boystown Gang - Disco Kicks (Remix)
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.03.03. 23:45:15
Szerencsére a mai napig kapható. De ír újra írható audio lemezre is..
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Kíváncsiságból lerobbantottam 2 percet a maxiról. Nálam így szól:
https://www82.zippyshare.com/v/CFhlNm4c/file.html
https://www82.zippyshare.com/v/CFhlNm4c/file.html
https://www82.zippyshare.com/v/CFhlNm4c/file.html
https://www82.zippyshare.com/v/CFhlNm4c/file.html
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
#106410
Ha meg lehet szerezni ures audio cd-ket akkor biztos jo
Pioneer PDR-05
Nekem ez van.
Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2019.03.03. 21:29:20
Nekem ez van.
Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2019.03.03. 21:29:20
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
#106408
szerintem ha komoly hangkartyat vagy en konkret DACot hasznalok a PC-hez, semmi gond sincs azzal, az asztali iro, komnkretan mire gondolsz?
Szia! Nincs vele semmi gondom , csak szerintem egy picit tompán szól.
Régen én is pc-vel rögzítettem a hanganyagot vinyl lemezről , de áttértem az asztali íróra. És nem bántam meg.
Régen én is pc-vel rögzítettem a hanganyagot vinyl lemezről , de áttértem az asztali íróra. És nem bántam meg.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
#106406
izles dolga az egesz, vannak maxiaim ,eleg sok ,azokat gyujtom ,persze hogy jol szolnak de ha a mai zenekhez hasonlitjuk oket akkor sovanyak, semmi rosszat nem akarok ezzel mondani
Szerintem pont fordítva van. A mai felvételek a loudness miatt nagyon fárasztóak, már-már elviselhetetlenek. Ha vannak eredeti nyolcvanas évekbeli lemezeid jó kiadásban, szinte felüdülés hallgatni őket. Hihetetlen, de sok esetben megdöbbentő, hogy ezek a régi lemezek mennyivel szebben tudnak szólni, mint sok mai "180g Audiophile" kiadvány.
De ezt már számtalanszor átbeszéltük ezen a fórumon is...
De ezt már számtalanszor átbeszéltük ezen a fórumon is...
imo :) science fiction is science fact
#106403
Realisan szerintem eleg szarul szol mint minden 70-80`evek beli felvetel, ha a maihoz hasonlitjuk, a mai mind loudneszelvel van es azert szol olyan dogosen, a regiek meg nem azert silanyak
#106402
otthoni korulmenyekhez szerintem eleg komoly, sokan sirnanak a hasonloert is <#awink>#awink>
Köszi szépen. Csak azt nem értem , miért pc-vel digiznek. Kiwi voltam , hogyan szól valójában a Talk Talk maxi ha semmi hókusz-pókusz cuccon nem megy keresztül.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
#106400
Szivesen adom ha valakinek hianyoznak <#awink>#awink>
Hank Shostak - Don't Tell Me
Hank Shostak - Don't Tell Me
Talkin Fog - Wait, Baby Wait (12_ Version)
Hank Shostak - Don't Tell Me
Hank Shostak - Don't Tell Me
Talkin Fog - Wait, Baby Wait (12_ Version)
#106399
Ezeket konkret egyiket sem en irtam at lemezrol de itt van mivel lett csinalva
EQUIPMENT USED:
Turntable: Pro-Ject Debut Carbon (DC)
Cartridge: Ortofon 2M
Stylus: Ortofon 2M Bronze
Isolation: Auralex Acoustics ISO-Tone Turntable Isolation Platform
Platter: Pro-Ject Acryl-It platter
Stabilizer: Pro-Ject Record Puck
Phono Pre-amp: Bellari VP130 Tube Phono Preamp
Tube: Mullard 12AX7 Preamp Vacuum Tube Pins
Soundcard: Novation Audiohub 2×4 Audio Interface
Record Cleaning: VPI HW 16.5 Record Cleaning Machine
Artwork Scans: Epson Workforce WF-7610 Professional Printer/Scanner
SOFTWARE USED:
Recording/Editing: Adobe Audition 3.0 (Recording)
Down Sampling: iZotope RX Advanced 2, ocenaudio
Artwork Editor: Adobe Photoshop CS5
Click Removal: Manual
FLAC/MP3 Conversion: dBpoweramp
M3U Playlist: Playlist Creator
EQUIPMENT USED:
Turntable: Pro-Ject Debut Carbon (DC)
Cartridge: Ortofon 2M
Stylus: Ortofon 2M Bronze
Isolation: Auralex Acoustics ISO-Tone Turntable Isolation Platform
Platter: Pro-Ject Acryl-It platter
Stabilizer: Pro-Ject Record Puck
Phono Pre-amp: Bellari VP130 Tube Phono Preamp
Tube: Mullard 12AX7 Preamp Vacuum Tube Pins
Soundcard: Novation Audiohub 2×4 Audio Interface
Record Cleaning: VPI HW 16.5 Record Cleaning Machine
Artwork Scans: Epson Workforce WF-7610 Professional Printer/Scanner
SOFTWARE USED:
Recording/Editing: Adobe Audition 3.0 (Recording)
Down Sampling: iZotope RX Advanced 2, ocenaudio
Artwork Editor: Adobe Photoshop CS5
Click Removal: Manual
FLAC/MP3 Conversion: dBpoweramp
M3U Playlist: Playlist Creator
Honnan varázsoltad elő ezt a fantörpikus fotót?? Nem is értem hol van az emberek füle ilyenkor. <#falbav>#falbav>
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Szia! Letöltöttem őket. Érdeklődnék , hogy vinyl lemezről lettek lerobbantva? Ha igen , mivel rögzítetted? Milyen technikával digizel?
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
<#integet2>#integet2>
Majd meg lesz , csak türelem. Nekem is volt olyan amit 9 évig kergettem.
Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2019.03.03. 16:47:27
Majd meg lesz , csak türelem. Nekem is volt olyan amit 9 évig kergettem.
Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2019.03.03. 16:47:27
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Hi ! <#wave>#wave>
Ezt a lemezt irigylem tőled a videóban hallható "single version" miatt,sajnos egyenlőre nekem ez nincs polcon.
Ezt a lemezt irigylem tőled a videóban hallható "single version" miatt,sajnos egyenlőre nekem ez nincs polcon.
ItaloDisco4Ever !
#106392
Szivesen
#106391
Talk Talk - It's My Life (US 12'') (1984)
01 - It's My Life (Extended Version)
02 - It's My Life (Single Version)
03 - Again, A Game...Again

Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.03.02. 21:38:32
01 - It's My Life (Extended Version)
02 - It's My Life (Single Version)
03 - Again, A Game...Again
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.03.02. 21:38:32
#106390
Ha valakinek hianyoznak 😉 Talk Talk - It's My Mix (Italy 12'' EP) (1985) Flac
01 - Why Is It So Hard (12'' U.S. Remix - Extended Version)
02 - Talk Talk (12'' Mix - Extended Version)
03 - My Foolish Friend (12'' Mix - Extended Version)
04 - It's My Life (12'' Mix - Extended Version)
05 - Dum Dum Girl (12'' Remix - Extended Version)
06 - Such A Shame (12'' U.S. Remix - Extended Version)
01 - Why Is It So Hard (12'' U.S. Remix - Extended Version)
02 - Talk Talk (12'' Mix - Extended Version)
03 - My Foolish Friend (12'' Mix - Extended Version)
04 - It's My Life (12'' Mix - Extended Version)
05 - Dum Dum Girl (12'' Remix - Extended Version)
06 - Such A Shame (12'' U.S. Remix - Extended Version)
#106388
Köszönöm szépen WAV-ban a két felvételt. Vittem.
Köszönöm.
Pedig zeneileg nem teljesen az ment végül,amit terveztem,dehát az elvitt kb 250 cdből akkor ezeket választották.Ugy gondolom,ha legközelebb hivnak ezt az 1989-es vonalat fogom folytatni ebben az évben,annyi minden kimaradt még időhiányban.
Pedig zeneileg nem teljesen az ment végül,amit terveztem,dehát az elvitt kb 250 cdből akkor ezeket választották.Ugy gondolom,ha legközelebb hivnak ezt az 1989-es vonalat fogom folytatni ebben az évben,annyi minden kimaradt még időhiányban.
Meghallgattam ma a múlt pénteki műsorotokat, jó volt! 30 év! Hmmm, pedig szinte most volt. Nagyszerű év volt a '89 (is).
imo :) science fiction is science fact
#106385
Ha valakinek kellene ez a ket szam 😉
Robert Stone - Black Cars
Jill Sander - Illusion - Jill Sander - Illusion
Robert Stone - Black Cars
Jill Sander - Illusion - Jill Sander - Illusion