A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#106433
Ezt nem tudjuk értelmezni, írd meg légyszíves érthetőbben.

Üdvözöllek a fórumon egyébként, köszi a linkeket.

#106432
#106431
#106430
Megpróbáltam hozzáadni egy URL linket, kaptam egy üzenetet, hogy 30 napig nem tudtam ilyen linkeket hozzáadni? Vártam egy napot ezen a napon.
#106429
I tried to add a URL link, I received a message that I could not add such links for 30 days, are you kidding me there?
#106428
Ízlések és pofonok.
Míg Jane Birkin - Serge Gainsbourg Je t'aime-re adott szituációban a partneredről levarázsolod a bugyit
a René & Yvette verzió inkább csak egy nagy bohóckodás.
Márpedig ez a nóta inkább az az előzőre készült. <#wink>

#106427
René & Yvette ‎– Je T'Aime
https://www.discogs.com/René-Yvette-Je-TAime-Allo-Allo-Rene-DMC-Devastating-Macho-Charisma/release/2922758
nekem ez a verzió a szerethető,hozzáértő kolléga jóvoltából
#106426
Jane Birkin - Serge Gainsbourg jobban "szerethető" szerintem. <#wink>
Amúgy van valakinek a 4:25-nél hosszabb verzió belőle?
Azt szívesen átvenném én is tőle! <#crazya>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.03.04. 18:48:48

#106425
1977-es LP lemezről készült PC rip. A 80'-as években még kazettáról hallottam, kissé erotikus zenét ami már egy feldolgozás része, eredetileg 1969-ben Jane Birkin Et Serge Gainsbourg énekelte tudomásom szerint.
Nathalie Et Serge - Je T' Aime...Moi Non Plus (S. Gainsbourg)
#106424
Köszönöm szépen, előre is!

<#worship>
#106423
Kíváncsiságból lerobbantottam<#hehe> mindkettőtökét,úgy hallom Te nyertél nálam<#eljen>
#106422
Ez nincs meg nekem, de akkor jobb is. <#szomoru1>

#106421
Holnap elküldöm neked.
Megkaptam a szerzőtől ajándékba! <#wink>

#106420
Ezen is van böven mp3!!!!
https://www.discogs.com/Bad-Boys-Blue-Greatest-Hits/release/1213930
#106419
Ez a verzió biztosan nincs meg. <#nemtudom>

A 2011-es albumán lévő eredeti verzió az megvan szerintem, de ez sokkal jobb. <#taps>
#106418
Ez jó! <#wink>
Fülcsi ha már"itt vagy"
Nincs ez meg neked véletlenül?<#fejvakaras>
Ha nem muszáj nem futnám le a kötelező köröket. <#wink>

Rolf Kohler & Алимханов А. - Cinderella's Heart (Remix)

#106417
"...Megdöbbennél, hogy milyen zenei stílusokat hallgatnak odahaza egyes önmagukat itt egyébként nagy italo-fanként beállító kollégák.."

Nem döbbennék meg, a sokféle zenei stílus szeretete nem zárja ki egymást.

Én sem vagyok a nap 24 órájában italo rajongó, néha ilyen elmélyültebb zenéket is hallgatok:

Rusty Egan v.s. Midge Ure - Glorious



<#wave>
#106416
VA - ZYX Italo Disco New Generation Vol. 14 2019

Jó pár mp3 felvételt találtam rajta ismét.<#falbav>
Hogy a rohadás jönne már rá a ZYX-re is. <#duhos2>

#106415
Zoli a lengyelek kettő legjobb rádiója amit tud megvesz eredetiben.
Amiket küld nekem azt mind ilyen fotókkal látja el.
És mivel tudták hogy kapcsolatban vagyok a kiadóval engem kértek meg hogy ugyan kérjek már
egy kis infót hogy a faszba kerülhetett ennyire gyenge minőség a CD-re.
Ezt le is leveleztem ill. telefonálgattam H.G.-vel.
Elkeserítő ami végeredményre jutottunk.
Elküldte a CD-ről készült másolatot , majd a Master felvételeket is.
Mind kukába valók sajnos. <#wow1><#duhos2>

#106414
Teljesen egyet tudok veled érteni ez pont így van ahogy leírtad. PC-vel is lehet jól rippet készíteni csak igen jó komponenst kell összerakni és lehetőleg a Windows rendszert messze kerülni a felvételek alatt. Erre Linux és macOS a legalkalmasabb.
#106413
Ha valakinek veletlenul nincs meg ,lemezrol masoltam az elobb
Boystown Gang - Can`t Take My Eyes Off You
Boystown Gang - Disco Kicks (Remix)


Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.03.03. 23:45:15
tgolyo
#106412
Szerencsére a mai napig kapható. De ír újra írható audio lemezre is..

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#106411
Kíváncsiságból lerobbantottam 2 percet a maxiról. Nálam így szól:
https://www82.zippyshare.com/v/CFhlNm4c/file.html
https://www82.zippyshare.com/v/CFhlNm4c/file.html

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#106410
Ha meg lehet szerezni ures audio cd-ket akkor biztos jo
tgolyo
#106409
Pioneer PDR-05
Nekem ez van.
Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2019.03.03. 21:29:20

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#106408
szerintem ha komoly hangkartyat vagy en konkret DACot hasznalok a PC-hez, semmi gond sincs azzal, az asztali iro, komnkretan mire gondolsz?
tgolyo
#106407
Szia! Nincs vele semmi gondom , csak szerintem egy picit tompán szól.
Régen én is pc-vel rögzítettem a hanganyagot vinyl lemezről , de áttértem az asztali íróra. És nem bántam meg.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#106406
izles dolga az egesz, vannak maxiaim ,eleg sok ,azokat gyujtom ,persze hogy jol szolnak de ha a mai zenekhez hasonlitjuk oket akkor sovanyak, semmi rosszat nem akarok ezzel mondani
Musachy
#106405
Szerintem pont fordítva van. A mai felvételek a loudness miatt nagyon fárasztóak, már-már elviselhetetlenek. Ha vannak eredeti nyolcvanas évekbeli lemezeid jó kiadásban, szinte felüdülés hallgatni őket. Hihetetlen, de sok esetben megdöbbentő, hogy ezek a régi lemezek mennyivel szebben tudnak szólni, mint sok mai "180g Audiophile" kiadvány.
De ezt már számtalanszor átbeszéltük ezen a fórumon is...

imo :) science fiction is science fact

#106403
Realisan szerintem eleg szarul szol mint minden 70-80`evek beli felvetel, ha a maihoz hasonlitjuk, a mai mind loudneszelvel van es azert szol olyan dogosen, a regiek meg nem azert silanyak
#106402
otthoni korulmenyekhez szerintem eleg komoly, sokan sirnanak a hasonloert is <#awink>
tgolyo
#106401
Köszi szépen. Csak azt nem értem , miért pc-vel digiznek. Kiwi voltam , hogyan szól valójában a Talk Talk maxi ha semmi hókusz-pókusz cuccon nem megy keresztül.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#106400
#106399
Ezeket konkret egyiket sem en irtam at lemezrol de itt van mivel lett csinalva
EQUIPMENT USED:
Turntable: Pro-Ject Debut Carbon (DC)
Cartridge: Ortofon 2M
Stylus: Ortofon 2M Bronze
Isolation: Auralex Acoustics ISO-Tone Turntable Isolation Platform
Platter: Pro-Ject Acryl-It platter
Stabilizer: Pro-Ject Record Puck
Phono Pre-amp: Bellari VP130 Tube Phono Preamp
Tube: Mullard 12AX7 Preamp Vacuum Tube Pins
Soundcard: Novation Audiohub 2×4 Audio Interface
Record Cleaning: VPI HW 16.5 Record Cleaning Machine
Artwork Scans: Epson Workforce WF-7610 Professional Printer/Scanner

SOFTWARE USED:
Recording/Editing: Adobe Audition 3.0 (Recording)
Down Sampling: iZotope RX Advanced 2, ocenaudio
Artwork Editor: Adobe Photoshop CS5
Click Removal: Manual
FLAC/MP3 Conversion: dBpoweramp
M3U Playlist: Playlist Creator
tgolyo
#106398
Honnan varázsoltad elő ezt a fantörpikus fotót?? Nem is értem hol van az emberek füle ilyenkor. <#falbav>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#106397
Szia! Letöltöttem őket. Érdeklődnék , hogy vinyl lemezről lettek lerobbantva? Ha igen , mivel rögzítetted? Milyen technikával digizel?

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#106396
<#integet2>
Majd meg lesz , csak türelem. Nekem is volt olyan amit 9 évig kergettem.

Utoljára szerkesztette: tgolyo, 2019.03.03. 16:47:27

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

reynaud
#106395
Hi ! <#wave>

Ezt a lemezt irigylem tőled a videóban hallható "single version" miatt,sajnos egyenlőre nekem ez nincs polcon.

ItaloDisco4Ever !

tgolyo
#106394

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Musachy
#106393
A Talk Talk is örök kedvenc. Köszi

imo :) science fiction is science fact

#106392
Szivesen
#106391
Talk Talk - It's My Life (US 12'') (1984)
01 - It's My Life (Extended Version)
02 - It's My Life (Single Version)
03 - Again, A Game...Again


Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.03.02. 21:38:32
tgolyo
#106389

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#106388
Köszönöm szépen WAV-ban a két felvételt. Vittem.
cucurbia
#106387
Köszönöm.
Pedig zeneileg nem teljesen az ment végül,amit terveztem,dehát az elvitt kb 250 cdből akkor ezeket választották.Ugy gondolom,ha legközelebb hivnak ezt az 1989-es vonalat fogom folytatni ebben az évben,annyi minden kimaradt még időhiányban.

Musachy
#106386
Meghallgattam ma a múlt pénteki műsorotokat, jó volt! 30 év! Hmmm, pedig szinte most volt. Nagyszerű év volt a '89 (is).

imo :) science fiction is science fact

#106385
Musachy
#106384
Mondjuk két hónap nem negyed év. Még cirka sem...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha sok a cirka, rövid a cerka! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact