A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#106784
Tony Turn ‎– Cherry Chery ... már nem aktuális.
Merthogy ilyen barátaim vannak ! <#worship>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106783
Én azt jól tudom olyan nincs hogy valakinek minden megvan,ezért írtam a legenda szót,mert az bizonyos esetekben mese alapú.
Ezt azoknak kell megjegyezni,akik rólad tévesen ezt tartják,és bizony a nagy gyűjtőknek akik a korongokat,nem pedig vinyl ripet gyűjtenek sem hiánytalan a kollekciója,pedig fizikálisan beszerezni ezeket az a megsüvegelendő.
Wind mester egy abszolút hiteles,számomra látatlanban is hihető 70%-ot jelzett a listádról,az már egy nagyon szép darabszám egy kollekcióban ! <#taps>

Nem tudom,abban mi rosszat látsz ha Wind és italoman üzleti kapcsolatban áll egymással,ha ez így is van,én semmi kivetnivalót nem találok ebben,ez kettejük privát dolga,nem tartozik ránk.

ItaloDisco4Ever !

#106782
Jobb ha megjegyzed olyan nincs hogy valakinek minden megvan.
Aki ezt állítja az hazudik! <#wink>

És itt nem az én listámra gondolok mert az csak csepp a tengerben.<#nevetes1>
A 80-as években annyi zene született még csak Italo-ban is hogy képtelenség mindent összevásárolni.
Igen tudom vannak nagy gyűjtők itt is , de hidd el nekik se hiánytalan a gyűjteményük.
Ez már csak ilyen feneketlen kút marad örökre.
De ettől szép mert mindig lehet valamire vadászni amit akár lehet hogy csak évek múlva sikerül begyűjteni. <#wink>

Ja és nem vagyok naív.
Bár névről nem ismerem de a nyakam rá hogy italomanjoco Wind kolléga üzleti körébe tartozik és nem véletlenül jelent itt meg az új regével. <#wink><#taps>

Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.06.02. 14:13:30

reynaud
#106781
Megleptél e hosszú listával ,mert rólad olyan legendák keringenek,hogy neked minden megvan.
Ezt mákszemnyi rosszindulat nélkül jegyzem meg.

Szeretem átböngészni az ilyen listákat,ezen is találtam olyant ami tetszik,és én korábban nem ismertem.
Corynne Charby ‎– Boule De Flipper ( ez egy nagyon kellemes zene!) azóta be is szereztem a rövid és a hosszabb verziót is.

Nekem egy dalra volna szükségem a listáról,de arra nagyon ... 😊 Danny - Don't You Know
és az én wanted listám a tiedétől sokkal rövidebb.
Tony Turn ‎– Cherry Chery (kizárólag vinyl minőségben!)
London Boys - Requiem (Hamburg mix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106780
A nickneve alapján italo-disco körökben illetve többen az itt fórumozók közt is tudjuk az úriemberről hogy komoly vinyl kollekciója,gyűjteménye van a stílusból. <#eljen>
Tehát nincs ,nem igazán van szűksége renoméra.

Amit a " lost legend" CD szériával kapcsolatban leírt azt én már közel 2 évvel ezelőtt jeleztem.
lásd. #104142 (mfn kolléga hsz-ében a kép már nem elérhető,de igazolhatja hogy akkor ott a strandon az ominózus CD sorozat egyik darabja volt nála.)
Jellemző az itteni álságos dolgokra ,akkor velem nem értett ebben egyet senki !!!
De ... bár nyilván egy jó állapotú ,nem leharcolt vinylen hallható minőséggel ezek a felvételek nem versenyképesek,viszont azért túlzásba ne essünk,kissé a magas tartomány hiányos, a minőséget úgy jellemezném mint mikor egy erősítőn a "noise filtert" bekapcsoljuk,vagy magnó deck-en a dolby szűrőt.
Viszont abszolút "loudness war" mentes felvételek.
Tehát az erős túlzás hogy ezek kukába valók,egy jó,megfelelő alternatíva azoknak kiknek nincs pörgetője illetve nem akarnak egy műanyag korongért több tízezer forintot kiadni.
Az egy más kérdés ,más téma hogy ezek ,szerintem még mindig jobban szólnak mint manapság bizonyos kiadók által piacra hajított bakelit kiadványokon hallható minőség,azok közt tényleg akadnak nem pörgetőre hanem kukába,ipari hulladéknak való korongok.

ItaloDisco4Ever !

#106779
Köszi!

Szerintem sem fogja.

Pedig egy kis renomé rögtön lenne itt neki az sg-n, ha ezeket a maxikat prezentálná...
#106778
#106777
A-Electric Wheels - Roll Jackie Roll

https://www20.zippyshare.com/v/F3VQyPb4/file.html
Musachy
#106776
Raggio di Luna (Moonray) azaz "Holdsugár" sem mondható ismeretlennek a '80-as előadók közt.



Sajnos a lemez barázdái már kissé megkoptak a sok lejátszás miatt, dehát ami jó, az jó, sokat kellett forgatni... B oldal: Comanchero (instru verzió)

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#106775
A "Come On and Do It" jó kis muzik, hallgattam jópárszor régen <#eljen>

imo :) science fiction is science fact

#106774
#106773
....Ez esetben feltölthetnéd a Sherey Champagne kislemezeit,....
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
NEM FOGJA
<#nevetes1>
Viszont én küldtem neked egy Exclusive Italo4Ever csomagot , Majd csekkold le! <#wave>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.06.01. 15:41:16

#106772
A minőségről nem tudok sem jót sem rosszat mondani, de ha megvannak az eredeti vinyl-ek neked hiánytalanul azokból a ritkaságokból, amik e sorozatra rákerültek, akkor gratulálok!

Ez esetben feltölthetnéd a Sherey Champagne kislemezeit, szerintem annak itt mindenki nagyon örülne....

<#worship>
#106771
Wind 67
#106770
<#eljen>
<#hehe>

Csak a WAV peregjen

#106769
Ezek a Lost Legends cd-k elég gyenge minőségűek, egyszer volt "szerencsém" belehallgatni, kuka az egész! De szerencsére nekem ott a vinyl <#wink>
Musachy
#106768
a Bino maxija 1985-ben jelent meg. Ez is olyan lemez, aminek a bé oldalas száma jobban tetszik, mint a címadó



Io tornero

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#106767
Bonnie Bianco egy kellemes száma az 1987-es The Heart Is A Lonely Hunter című maxiról



Contender For Your Love

imo :) science fiction is science fact

#106766
Hogy hogy áll a maxi vadászat az szerinted innen ki fog derülni?<#nevetes2>
Ide csak egy listát dobtam fel ritkaságokról ami vagy azért nehezen beszerezhető
mert nem jelentek meg más HIVATALOS kiadványokon vagy mert arany árba kúsztak fel a lemezek ára.
Régóta tudom hogy ilyen maxik beszerzésében a külföldi gyűjtő barátaimra számíthatok.<#worship>
Mint ahogy el is küldtek már jó párat azóta a listáról. <#wink>
Tudod, néma gyereknek anyja se érti a szavát.<#email>
Amúgy meg kellemes nyaralást neked azon a napsütötte helyen. <#eljen>

Zephyr Retiring
#106765
Csak ennyi?<#nyes>
Kicsit megkönnyebbültem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem ezek közül egy maxira sincs szükségem.

Most készülődnöm kell mert nyaralni megyünk egy kellemes napsütötte helyre,
de majd ha megjöttünk benézek hogyan áll a maxi vadászat.<#vigyor>
Jó zenéket, szép napot mindannyiunknak.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106764
De letöltés előtt miért nem mindjárt a Zippy-n hallgatsz bele? <#fejvakaras>

#106763
Szerinted a WhereIsIt nélkül mi lenne velem? <#nevetes1>

#106762
Jetaudio nem játsza le.
De mindegy is, csak kíváncsi voltam.
#106761
Ez nem volt előttem kérdés Lacikám! <#nevetes2><#wink>

#106760
Óh, tényleg...
Néha nem bírom már megjegyezni ezt a sok zenét...:-))

<#wave>
Wind 67
#106759
70%

Csak a WAV peregjen

#106758
Semmi gond a jó szándék a lényeg! <#eljen>

#106757
Marika Nyisd ki a kincses szekrényed és kapd elő ezt az original CD-det!<#wink>
Euro Disco - The Lost Legends Vol. 03
09.Yull-Win - Chase The Tiger<#wave>

#106756
akkor nem segithetek ,a maxik teljes egeszebe nincsenek meg, sajnalom, a tobbit akkor nem toltom ,felesleges lenne
Utoljára szerkesztette: AlexT967, 2019.05.27. 19:48:10
#106755
aimp player vagy vu player lejatsza ez egy uj fajl DTS wave, sok lejatszo nem tudja lejatszani ,de majd atkonvertalom csak tiszta wave formatumba
#106754
Fülcsikém szívemből szóltál. De hát ismersz! <#nevetes1>

#106753
Bocsi !
Értékelem a segítő szándékod<#eljen><#worship>de Italo Disco ill. Euro Disco Lost Legends megvan mind a 25 kiadvány .<#wink>
Én a komplett maxikra vadászom vagy olyan trackekre amik azon nincsenek fent.

#106752
Szia!

Yull-Win.... nem tudom mi a fene van vele, nálam egyáltalán nem szól.
Konkrétan egy vízesés hallatszik zene helyett.

Pedig szívesen meghallgatnám, mivel nem ismerem.

Laci amúgy szerintem komplett maxikat keres, pl. ezt:

Wanda Cross maxi

Komplett maxit , A + B oldal-t csak gyűjtőktől lehet beszerezni, no meg vásárolni a piacon.

Válogatásokon felbukkanó A oldal nem nyerő.

<#wave>
#106751
Wanda Cross - Dancing in the Desert
Yull-Win - Chase The Tiger DTS.wav
tul hosszu a lista, inkabb probalj kisebb listakat felrakni, konnyebb keresni is
cucurbia
#106750
Jó kis lista,többet én is keresek belőle.
Sandra Kimtől a maxiverzio érdekelne,mert a bakelitkislemez itt van a szekrényemben,de a maxiverziot még senkinél sem láttam,discogson meg aranyár.((

#106749
Én is keresek már pár teljes maxi vinyl ripjét.<#nevetes1>

MOST WANTED 80'- List!

Wanda Cross ‎– Dancing In The Desert
Brian Davis ‎– Changin' Boys
X-Tra ‎– Mona Lisa
Yull-Win ‎– Chase The Tiger
New California ‎– Very Nice
Costanza ‎– Fantasy
Frankel ‎– Lost For A Lifetime
Silhouette ‎– Manhattan Fever
Xario ‎– Are You Leaving
Tato ‎– Crazy Boy
Mistery ‎– You Have The Way
Yvonne Koomen ‎– Last Night
Martinique ‎– Fantastic Life
Corynne Charby ‎– Boule De Flipper
Michael McClay ‎– Heart To Heart
Nicci Gable ‎– Strange Desire
Manuel De Leo ‎– Never Forever Away
Body Heat ‎– Dancing In The Moonlight ( (Murder Mix)
Kissing The Kiss ‎– Run Stop
Patricia ‎– I'm Not The Girl You Need
Mike Rogers - Happy Moon
Illusion - Illusion (Holland Mix)
Ambra Orfei ‎– Love Me Too
Tommy Young ‎– My Life Is Wonderful
Chantal ‎– Ladies’ Night
Divina ‎– Baby Blue
Fanny Forest ‎– Les Lolitas Des Magazines
Al Monroe ‎– Number Of The Dancer
Eileen ‎– Must Be Dreaming
Shiraz – Fighting For Our Lives
Suzy Q ‎– Fun Fun
Danny ‎– Don't You Know
Ian Lex ‎– Blue Eyes
Mind In Motion ‎– We Are Free
Mind In Motion ‎– Harmony
Marc Stevens – Michelle (My Sexy Girl)
Cat Bassy ‎– Tonight
Nera Veroni ‎– Excalibur
Fabio Battistelli ‎– Rondò Dance
Valentino ‎– Tonight
Cindy ‎– Soir De Folie
Sharon ‎– Love Is A Soul Mistery
Larry Day ‎– Fashion Girl
Michael Southerland ‎– 5. 4. 3. 2. 1. 0.
Ralph G. ‎– Moonlight Over Shanghai
Sandy Wilson ‎– Gimme Your Love Tonight
Maryse Bonnet ‎– Tonnerre De Feu
Jill Sander ‎– Illusion
Splashgang ‎– Come Take My Love
K.K. Toès ‎– Miss Tropico (Extended Mix)
Casanova ‎– Tutti Quanti
City-O' ‎– Rose Of Tokyo
John Arrow ‎– Mexico
Kris Tallow ‎– Mister J
Diviacchi ‎– Waiting For Heaven
Paola Cristallo ‎– Notte Di Luna
Laura Angel ‎– If You Want
Laura Angel - Summer Time
Marianne ‎– Passion
Manuel Stepanoff ‎– How Many Time
Bronze Face ‎– Commando
J.F. & Hitwave ‎– Dance Floor Girl
Cat Bassy ‎– I Know (Oh No, No, No)
Ermanna Baccilieri ‎– Ci Crederò / Adesso No
Milou ‎– Change Your Mind
Sherey Champagne ‎– Night After Night
Sherey Champagne ‎– Wet Sheets
More Than Just A Holiday ‎– Lady Blue
Manhattan Project ‎– That's Impossible
Joan Katton ‎– Suzie's Pants
Wendy ‎– Over You
Josy Nowack ‎– Break You Down
Alberto D'Arco ‎– Fantasy
Jakie Quartz ‎– À La Vie, À L'Amour
Joe Seven ‎– Never Mind
Sandra Kim ‎– J'aime La Vie
Daniel And The Duettes ‎– I Dont Like Mondays
David Gray - I Wanna Fly
Mr. Zivago ‎– Love In Moscow
Coco ‎– Call Me (Cőte D'Azur-Mix)
Capt' And The Navigators ‎– Area
Laura Bitto ‎– Mephisto
Seddie Rose ‎– People Who Live Together
Chris Hart ‎– Moment Of Surprise
Starter ‎– Night By Night
Josy Nowack - Break You Down (Version Mix)
Dance Express ‎– All Of Your Heart
Robin Wright ‎– Give Me Back My Heart
Don Marco ‎– Anno Domini
Fantasy ‎– Singerman
F.C.D.J. ‎– Hey, You D.J.
Two Getting Up ‎– All For Free
Kate Ross - Never Dreaming Man
After Midnight ‎– Disco Light
After Midnight - The Gamblers
Colonna ‎– A Secret From My Heart
Tony Caso ‎– All The Love In My Heart
Vienna ‎– Master Of The Game
Vienna - In To The Night



Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.05.27. 10:13:13

reynaud
#106748
Találat ! <#eljen> <#taps>

ItaloDisco4Ever !

#106747
Mike Hammer - Hey Man
reynaud
#106746
Ez a tipped most helytelen.
Így már erősen sanszos hogy akár te akár más felismeri ... remélem.
sample 9 +

ItaloDisco4Ever !

#106745
Max Coveri - Toy Boy



Zephyr Retiring
#106744
Egy kicsit nyúljunk vissza a 70-es évek elejére.
Akkoriban majd minden honnan az indián dal szólt:


Szép napsütéses vasárnapot mindenkinek.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#106743
Akik jól ismerik az italo-disco második aranykorszakának legjobb dalait,azoknak tán e nagyon rövid részletből is felismerhető a fejtörő kilencedik darabja.
sample 9

ItaloDisco4Ever !

#106742

Enya - Orinoco Flow (Dance Remix)

Utoljára szerkesztette: mfn, 2019.05.25. 17:05:04
Musachy
#106741
Igen, a "szűzvarázsló" nagy klasszik!

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#106740
Gothár Péter 1988-as készítésű filmklipje.
A zenét szerintem senkinek sem kell bemutatni.



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106739

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106738
Szivesen
#106737
Szia!

Köszönöm szépen a segítséget. <#worship>
Jó lesz ez így .
Már ez is sokkal jobb mint a semmi.<#eljen>
Egy remix elkészítéséhez kell egy barátomnak , ezzel már biztos tud kezdeni valamit! <#wink>

#106736
Abban az idoben eleg gyakori volt az ilyen tompa felvetel
cucurbia
#106735
Na ezen azért hallani,hogy nem bakelit,hanem cd,de az eredeti tompa hangzás hasonló,mint az én 3 perces rádioverziómon.Ezek szerint ezt eleve igy gyártották.