A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Már kapható a továbbfejlesztett VISTA!

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Jó ez a kis animáció, honnan szedted?
In Lak\'ech Ala K\'in
<#wink>#wink>

What about the forests?
ez látod legalább picit vicces akart lenne....<#kacsint>#kacsint>
egyébként valamilyen bûvésztrükkre készülsz? kiwi vagyok már nagyon, mi lesz, ha végül üres marad a kosarad? hess-hess-hess <#vigyor>#vigyor>
Egyébként a nekünk szegezett kérdésedre önmagad szemszögébõl is válaszolhatnál? Te "miért itt tanyázol"?! Nincs máshol linklelõhely vagy annyira adni szeretnél (még egy egyperces mini-intrót)?<#nyes>#nyes>
Látom vidéki gyerek vagy, aki annyira mélyrõl rajtolt, hogy csak az ilyen segnyalós, idióta szövegeket tudja nyomni...
Én tudom miért vagy itt, ebben biztos lehetsz... na néked is: hesss a kosárból...
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Csakis miattad vagyunk itt, de Te annyira homály vagy, hogy még nem jöttél rá..<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Mert akkor a kis nyelveddel tehetnél nekem valamit, úgy igazán, mélyen...<#finom>#finom>
Netán a 1001 éjszaka elköszönése révén, még mindig itt tart az alapvetõ honvágy???
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Õszintén? Nekem nem jön be, ez is csak egy Modern Talking klón.
De persze ettõl még tetszhet másnak! Inkább lányoknak való..<#hehe>#hehe>
Fiú egyáltalán? Mert ezt manapság nem lehet biztosan tudni.
TB az élõ példa..<#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2>
Jah, és ha nem mondtam volna még: Köszönöm-köszönöm!!<#papakacsint>#papakacsint>
What about the forests?
és mennyi igazságot hozá szent szavaid...
Lehet, hogy engem jellemeznek a szavaim de vállalom is õket.
Én nem vagyok olyan "tanult" ember mint Te, de a hibbant embert messzirõl felismerem..<#wave>#wave>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
<#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
az a baj, hogy nem veszed észre, hogy milyen köcsögduda vagy, miközben eljátszod a békétnyugalmatszeretetethozó mártírt.
erre nem mindenki vevõ, azaz vannak itt olyanok is, akik néha gondolkodnak (nem csak tõtikézni járnak-jártak ide) és tudják merrõl fúj a szél.
a többit a korábbi pár hsz már helyesen elmondta, így nem taglalom tovább!<#hehe>#hehe>
Ki szokta teleszarni linkekkel a fórumot??? Ja, hogy Te? Bocs, ez nyilván most kiszaladt abból a butuska fejedbõl..
Komolyan gondolod, hogy jó arc vagy ezekkel az értelmetlen monológokkal?
A nagyobbik baj persze az, hogy sajnos van aki ezt "be is szopja.." sõt még hangot is ad ennek, amitõl persze Te még jobban vérszemet kapsz.
<#duhos2>#duhos2>
Egyébként a többiek nevében, köszönjük szépen a linket...
<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Az intró meg olyan arcoknak, tagoknak került fel, akik gyûjtenek zenét, és nem az internet vadvilágából laszózák össze winyójuk megtömésére...
A "jó barátod", meg pofázás helyet inkább ide szórhatta volna számodra és a többiek számára a linket, osztályharc helyet...
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Az Elena zene számomra hányinger, mint minden olyan amiben Mark Ashley a hülye erõltetett Thoma Anders hangján énekel.
Tessék, ha valakinek kellene ez a szar...
01. elena (eurotrance mix) 03:29
02. elena (classic euro mix) 03:20
03. elena (nrg mix) 03:29
04. only love can make me strong (album edit) 03:18
05. only love can make me strong (extended mix) 04:57
pass:isdmusic.com /320k/
What about the forests?
Vagy generáljak ide egy listát, hogy az "SG"-n hány emberbe kötöttél bele totál értelmetlenül??? (Komoly lista lenne, és ezt sokan tudják)
Hesssss kosárból....
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.