A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mflex
#59943
Szewa AE! <#wave>
Mi újság veled mostanában?
Én eléggé el vagyok havazva, néha azt sem tudom, hogy éjjel vagy nappal. :S

What about the forests?

AlterEgo5561
#59942
<#integet2>

AlterEgo5561
#59941
kb pörc, mire felér (wav)

mflex
#59940
Mediamarktba 1.499.- a 3CD- best of

over

What about the forests?

Tötikemester
#59939
Szia Zephyr!<#wave> Te aztán osztod a jó népet.<#hehe> De azért nincs harag...ugye?<#boxer> Remélem te, vagy dióka fog segíteni (csajügyben),
mert már NAGYON SÜRGET AZ IDÕ!!!<#sir><#rinya>
Kíváncsi vagyok ki lesz az ügyesebb?
Talán Sanyaaa, aki mindjárt feltölt valamit?? Remélem az én G.B.B.-m
lesz az??!! AlterEgo nem tudom mi nem volt szép, de az nem lesz szép, ha nem sietsz a segítségemre. Ha mégis, akkor:<#worship>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#59938
Nincs mit,de kissé aggódok az ízlésedért.<#confused>
Vagy nem saját célra ment? Netán ott is nõ van a háttérben???<#hehe><#hehe>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#59937
Sziasztok!<#wave> Gondom van és csak ti tudtok segíteni!
Megismertem egy dögös csajt, aki csak akkor hajlandó velem szóba állni, ha elõkerítem neki KIVÁLÓ minõségben a Goombay Dance Band Sun Of Jamaica
számát a 80's évekbõl! Egybõl rátok gondoltam, mert ki más lenne ebben profi, mint egy 80's évek béli fórumozó?<#nemtudom>
Tudom hogy itt a hétvége, és van nektek jobb dolgotok is, de nem lennék hálátlan.<#worship>
Nem is beszélve a csajról, aki hozzám nem lenne hálátlan!<#nyes>
Ti vagytok az utolsó reményem JEDI lovagok.<#hawaii>
Ugye menni fog?

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

AlterEgo5561
#59936
Mi nem volt szép?

#59935
Szia !

Köszönöm már meg van amit kerestem....<#wave>
computerguru segített ebben

Lio - Amoreux Solitaires
http://www.youtube.com/watch?v=FOQzflFF2ps&feature=related
sanyaaa
#59934
wazze lökj már egy privit, ne találgassak fölöslegesen....mert mindjárt feltöltök valamit....<#puszis>

bakterzoli
#59933
Ezt csak torrent (reg-es) oldalt találtam, amúgy csak a Breki kérdésére próbáltam válaszolni.<#wave>

Zephyr Retiring
#59932
a hiányzó borító a tötikemestereknek:

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

sanyaaa
#59931
No egy videjó:

Aha - Take on me

Zephyr Retiring
#59930
<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59929
bocsi dióka, de úgy látom a "magángyûjtemény" mostanra már nem a helyes kifejezés, mert a neked szánt linket jelenleg 22-en tötikézték le a tötikemesterek<#eplus2> (nem rád értettem tötikemester!!<#hehe>)
sanyaaa: látom, a humorod a régi<#vigyor2>
imike2000: jó a szó tesó!<#puszi>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

sanyaaa
#59928
Azt látom, mert akire elõször tippeltem az a megszokott nevén szerepel...visszahúzódó szellõ..wazze....<#hehe>

IMYke2.0.0.0
#59927
Régebben még papír szótárazás, fordítóprogram nyers fordítása magyarra ültetése.
Manapság "séró alól" nyomom - s ha tudnék 10 ujjal gépelni... hehh!
Persze, azért (ilyen öregen) néha elõ kell kapjak egy-egy szóhoz, mondáshoz anyagot - MobiMouse a legjobb -, de gyakorlatilag írásban verhetetlen vagyok... 😊
Szóban azért sarokba szorítana egy tanult angolos középiskolás is... a kiejtésem kb. olyan, mint egy bevándorolt kínaié 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

sanyaaa
#59926
azt nem ígérte, hogy link is lesz, csak az infót osztotta meg velünk...<#crazya>

Zephyr Retiring
#59925
ez idáig mind szép és jó, de HOL A LINK???<#rinya>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59924
jéghideg...de jó próbálkozás!<#rolleyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

bakterzoli
#59923
Old Stars Disco (2004)
100 min -
Modern Talking: 1. Give Me Peace On Earth, 2. Jet Airliner
C. C. Catch: 3. Heaven And Hell, 4. Heartbreak Hotel, 5. Baby I Need Your Love, 6. Cause You Are Young, 7. Summer Kisses, 8. Back Seat Of Your Cadillac, 9. Strangers By Night
Chris Norman: 10. Broken Heroes, 11. Midnight Lady
Bonnie Tyler: 12. Fools Lullaby
Modern Talking & Eric Singleton: 13. Youre My Heart 1998, 14. Brother Louie 1998, 15. You Are Not Alone 1998
C. C. Catch: 16. Megamix 2000, 17. Strangers By Night 2000
Thomas Anders: 18. Standing Alone, 19. Road To Higher Love
Dieter Bohlen & Blue System: 20. 6 years - 6 nights, 21. Dr. Mabuse, 22. History, 23. Only With You, 24. For The Children, 25. Anything, 26. Body To Body, 27. Laila, 28. It's All Over

DVD5 Video
MPEG2
AC3
PAL 4:3 (720x576) VBR
Audio #1: AC3, 2/0ch, 192Kbps, Delay 0 mSec
<#integet2>

Breki33
#59922
Breki33
#59920
Igazából ez csak az elsõ tracklistje ezt tudom.

Az érdekelne hogy hány részes milyen minõség
Én négy részrõl tudok jelenleg





sanyaaa
#59919
Cimbi elég érdekes nevet választottál!!<#worship>

sanyaaa
#59918
W?

Zephyr Retiring
#59917
én vagyok az sanyaaa! hát már meg sem ismersz (így felöltözve?)<#nemtudom><#hehe>
ejnye bejnye<#ejnye1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#59916
konyésna.<#action> mint azt magad is tapasztalhattad, "visszahúzódó szellõ" a jelentése (ez annyira én vagyok!!)<#eplus2>
tudod: csak lazán tesó, hogy szét ne ess! (a röhögéstõl!!)<#hehe><#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

sanyaaa
#59915
Mizújs velem??
Csak nem valami régi ismerõs kérdezi???

Dióka
#59914
gyorsan kiszórtál mindenkit!<#nyes>

annyira érdekes a nick neved. már korábba is érdekelt, egyébként jelent is valamit?

Zephyr Retiring
#59913
sziasztok 80-asok<#zavart1> shirak: nem lehet mindenki perfekt english mint te<#hehe> csákó sanyaaa! mizujs veled?
kaposi1: most akkor te keresed a T.Ark-ot, vagy te tötized fel??<#wilting>
breki33 és tötikemester nektek ment a privi.
aerocool: és mondd ráizgult valaki??
alterego5561: ez nem volt szép tõled<#ejnye1><#eplus2>
dióka kolléga magángyûjteményébe egy igazi gyöngyszem 1985-bõl magyar fronton: lossless wav maxi EP (ritkaság!)
rarpass: zephyrtheking
...természetesen szívesen!
a többieknek további szép napot<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Dióka
#59912
igen, volt benne egy kis hátsó szándék is, gondoltam elõcsalogatlak valamivel....<#nevetes1> (biztos hiányzoztál valakinek)
hát ha ezeket elkezdtem volna egyesével belinkelni,akkor a linkmester babérok 99%át biztosan birtokolhattam volna ebben a topikban, de ehhez túl lusta voltam.<#nyes> elégedjetek meg ennyivel.<#kacsint>

sanyaaa
#59911
wazze Te milyen piacra jársz, ahol ilyet lehet kapni???<#wow1>

computerguru
#59910
Most hogy emlitetted a Discoteka zenéket,a hétvégén voltam a piacomon és már lehet kapni ,igaz hogy orosz nyomás,de jó dvd,majd nem az összes elõadó szerepel rajta,mivel kétoldalas a dvd.

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

shirak
#59909
kocsit off:

YMIKE, forditáshoz használsz valami programot is vagy simán búrából nyomod?

Play it loud!!

shirak
#59908
naná hogy az !!!!<#vigyor>

Play it loud!!

sanyaaa
#59907
Nekem is van egy pár zenei dvd-m a régi idõkbõl, de jobban szeretem a Discoteka 80 - Avtoradio Festival részeit amelyeket az elmúlt években rögzítettek az orosz közönség elõtt. Ez ugyanis egy koncertsorozat amelynek sok ismert résztvevõje van, mind a régi 80-as évekbõl. Érdekes Ken Lacit kecskeszakállal látni, Mr. Zivago-t, Savage-t, Sabrinát no meg sorolhatnám a többieket...Idehaza persze egy ilyet nem láthatunk élõben...sajna....

computerguru
#59906
Szevasz Sanyaaa!Nekem megvan ez az Old Stars Disco,egész jó!!!A mostani árakon a 16 euró kissé sok!!!

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

kaposi1
#59905
Igen, így már meg is találtam a lemezeim között.
Valóban a T-Ark követte el.
De nagyon jóra sikeredett szerintem .
256-ba van meg, ha valakit érdekel.
Köszi hogy felnyitottad a szemem.<#eljen><#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#59904
Megkeresem és bedigizim.
Mert a minõsége nem rossz.
Kiindulásnak megteszi hogy megtaláljuk.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

IMYke2.0.0.0
#59903
Emlékeim szerint azt nem õ énekli. Sajnos.
A "T-Ark" követett el hasonlót. Abból van egy kevésbé dance-esebb verzsön valahol, lehet, abból keverték össze anno .

De kívánom, ne legyen igazam, mert akkor egy gyöngyszemmel lehetné(n)k gazdagabb(ak), ha valaki feltenné... 😊)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

sanyaaa
#59902
Megnézem nekem melyek vannak meg....

sanyaaa
#59901
kaposi1
#59900
Ha már régi nagy kedvenceknél tartunk .
Keresem Miko Mission - How Old Are You zenéjének azt a verzióját amiben van egy rap betét is a srác elõadásában.
Tudom hogy rengeteg verziója létezik, de nekem ez van meg valahol kazin ,és nagyon jó lenne ha rálelnék jó minõségben.
Egyébként ez az a zene, ami nálam a mindenkori Top 5-ben benne van.<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

bakterzoli
#59899
Hello mindenkinek!
Milyen DVD-rõl?<#wow1>

sanyaaa
#59898
sanyaaa
#59897
Az egyik nagy kedvencem a sok közül....

kaposi1
#59896
Szia!
Ha neked ez a régi nagy kedvenced ,akkor te csakis jó ember lehetsz.<#eljen><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#59895
Errõl a DVD sorozatról van valakinek infója?


sanyaaa
#59894
sanyaaa
#59893
Hello Skacok!
De rég voltam itt, látom néhány régi Cimbi is benéz azért néha.