3132
  • Gundark
    #147
    A videk alapján nem tűnik rossznak. Végre ismét megmutathatom az erő igazi oldalát a mocskos lázadóknak
  • Serpa
    #146
    2 vid
  • bgabor
    #145
    Bármilyen is lesz, a Galactic Battlegrounds óta ez lesz az első SW RTS. A GB nem sikerült túl jól, ennek ellenére a témája miatt néha még mindig elő-előveszem. Itt az ideje, hogy megérkezzen az új SW RTS. A képek alapján tökéletes lesz. Nincs megjelenési időpont? Már alig várom hogy legyárthassam az első Tie Interceptor századot...
  • Help17
    #144
    Ez milyen típusu játék is mikor fog megjelenni.
  • Ferro
    #143
    Jah...
  • Thanatos
    #142
    akkor azért, ez sok mindent megmagyaráz :)
  • Ferro
    #141
    Direkt link a Lucasarts oldaláról! Ma nagyon haldoklott szegény!!!
  • Ferro
    #140
    A remény hal meg utoljára... mondják! :)
  • Thanatos
    #139
    csak nemtom miért kell egy 80kbos képnek ennyi idő betöltődni..., hm érdekes :P
  • Ferro
    #138
    Jólvan! :DDD Mire beírtam megoldódott! :DDDD
  • Ferro
    #137
    Látom másnak megjelennek... nem tom mi lehet a gond!? Ha érdekelnek copyzd az URL-t és azt nézd meg direktben! :)
  • Thanatos
    #136
    hm már megjelentek nemtom mit szenvedett eddig...
  • Istencsászár
    #135
    túl szépek hogy igazak legyenek:DDD
  • Thanatos
    #134
  • Thanatos
    #133
    nekem nem jelennek emg a képek...
  • Ferro
    #132
    Logónak ezt ide?? :)))

  • Ferro
    #131
    Ouch...



    Screenshot of da wík:

  • Ferro
    #130
    Lesz Super Class Star Destroyer???
  • Ferro
    #129
  • Sephi
    #128
    En mar azt varom amikor Jedi-vel kell majd kuldetest csnalni es akkor minden klicknel azt hallom hogy :

    -The force is with me!
    -Im going by the force's guiding!
    -Im almost at the force!

    :DDD
  • Ferro
    #127
    Sztem újak: :)



  • Serpa
    #126
    use "H" key to hook
    ^-^
  • Ferro
    #125
    Én látatlanban megadnám rá a 8-at de nagyot ütök a kezemre ha csalódnom kell, hogy a többiről már ne is beszéljek!
  • Ferro
    #124
    Azt lehet már tudni, hogy lesz-e Death Star és/vagy Super osztájú csillagromboló?
  • Ferro
    #123
    Ezt a képet azért választottam mert egy SSpeeder éppen összegubancol egy AT-AT-ot és ebből a programból még nem láttam ilyen képet!
  • Thanatos
    #122
    igen, 1 , 0-t mviel nicns kint :)
  • Serpa
    #121
    igen, rts.

    másik 2 kérdésre nem lehet még válaszolni, pontosan.
  • zsilike
    #120
    Hi!statégiáról van szó?1-10?mennyit ér
  • RaveAir
    #119
    Uhh! Ez jó lesz. :D
  • Thanatos
    #118
  • Serpa
    #117
    sikerült egy régi képet beszúrnom.


    tehát itt egy új ...
  • Serpa
    #116


    új és régi képek a hivatalos oldalon
  • Serpa
    #115
    A jeges Hoth bolygó!


    kampó!
    ^-^
  • Ferro
    #114
    Jól fog kinézni! :)))

  • AnuluWork #113
    Te tudod a legjobban, hogy az SWgben is elég gáz volt a méretarány. Különösen a szétlőtt AT-AT roncsok tekintetében álltak hadilábon a fiúk. Szóval szvsz tök mindegy lesz, ha jól fog kinézni, és jól játszható lesz. :)
  • Ferro
    #112
    A méretarány, probléma. A szárazföldi csapatoknál még megoldható de az űrben ez problémásabb egy kicsit. Egy az egyik képen is látható Imperial osztályú csillagromboló mellet óriásinak tűnnek a Tie vadászok! Egy Tie vadász 6.3 méter, egy Imperial osztályú romboló 1600 méter. Ha lesz a programban Super osztályú csillagromboló, aminek a hossza ugye 12.800 méter akkor szerintem ha betartanák az 1:1 arányosságot elég érdekes dolgok születnének. Mindezek mellet igazat adok neked, hogy nem túl szép látvány a törpe AT-ST!

  • Istencsászár
    #111
    erre aztmondom ezlefgyen majd a legagyobb hibája:D
  • [NST]Cifu
    #110
    Az már tutinak tűnik, hogy grafikai téren nem kell szégyenkeznie, de úgy látom, hogy a méretarányokkal a szárazföldön is hadilábon áll, kicsit hülyén néz ki a Rohamosztagosoknál mindössze másfélszer nagyobb AT-ST. ;)

    Remélem majd lesz valami MOD, amely korrigálja ezt, hasonló, mint Borg MOD-ja volt az ST:Armadához, ott is sokat dobott a játék hangulatán, amikor a Galaxy-osztályú hajó tényleg eltörpült a Starbase mellett... :)
  • Ferro
    #109
  • Sephi
    #108
    Jaj alig varom :D