3132
  • Fenrir
    #227
    komolyabb reform úgy nézett ki hogy a végletekig visszabutították a játékot hogy majd a konzolosoknak is játszható legyen

    a több mint 30 választható szakmát ledegradálták 9-re, a jedit mint alpha class-t (über szakmát) kezdő szakmává alakították és egy idióta, bugos és gyerekes harcrendszert iktattak be ami egyértelműen a kotor/jk-t szeretné utánozni de csak egy katasztrófa lett belőle

    áll a bál a hivatalos fórumon, bant ban után adogatják, a dühödtség és elkeseredettség van mindenhol, akinek maradt egy csöpp esze az visszamondta már
  • bigapó
    #226
    no, miért? valamit hallottam, hogy átdolgoztak ezt-azt, de csak amolyan tamponálás volt a több sebből vérző rendszeren és emiatt egy komolyabb reformra készülnek. valami ilyesmi?
  • Fenrir
    #225
    galaxies-ba most bukott bele, méghozzá hatalmasat, nagy a balhé

    a magyar társadalom cirka 90%-a már lemondta az előfizetését (köztük én is)
  • Thanatos
    #224
    én max az ultraszarra tudom példának felhozni..., tipikus esete a hogyan lovagoljunk emg egy nagy nevet jó 5letekkel és elbbaszott kviitelezéssel :(
  • Istencsászár
    #223
    és a battlefront hogy 1 nagyon jó sw gémet mondjak az utóbbi időből
  • Thanatos
    #222
    nekem is türhetetlen viszont nem csodálom mert mailyen fos minőséget produkál a lucasarts az már legendás..., algi van gamejük amibe nem buktak bele... gyk jedi knight sorozat ami népszerübb meg kotor, esetleg a galaxies, azt enyi...
  • Thanatos
    #221
    hm, nem tom hogy a tökömbe nem tlaáltam emg ekresővel se :D
  • bigapó
    #220
    EZ MEG nem tudom mikori, de nekem új trailernek tűnik. ha nem az akkor bocs, de szerintem tök jó kis videjó:)
  • bgabor
    #219
    Igen, úgy értettem, a Battlegrounds óta. Azért mondom ezt mert a Battlegrounds már baromira régi darab, SW-s RTS legalább 5 éve nem jött ki. Csak az egy szem battlegrounds kieészítője, de az nem új játék,csak kieg.

    Sajnos nagyon ritkán jönnek ki SW játékok, nemértem miért.
    Meg kéne csinálniuk például az X-Wing/Tie Fighter remakejét, tuti siker lenne. SW-s űrhajószimulátort szintén nem láttunk lassan fél évtized óta. És ez, nekem mint SW rajongónak tűrhetetlen.
  • bigapó
    #218
    nemtom, nekem elég régóta be van téve a kedvencek közé. igaz, nem is olyan sokat látogatják, de még nem zárt be.Star Wars - Ez Az:)
  • Thanatos
    #217
    szoktma de nem szokásom topicot nyitni :)
    amugy msot kerestem de csak egy bezárt topicot talált ilyen álltalános névvel...
  • bigapó
    #216
    topik-kereső csodákra képes:)) javaslom mielőtt új topikot nyitsz, használd
  • Thanatos
    #215
    szal gyk második kiadás ugyan abból? mitn pl btechből a kerrenszkij vére trilogia újként :D
    hm lehet beszerzem, azt emg nemtdutam hogy sg-n van sw topic :D
  • bigapó
    #214
    ez egy új kiadás. más a borítója, de belül elvileg ugyanaz:) eltekintve jópár nyomda-hibától és az előbb találtam egy hiányos mondatot is:(
    a Thrawn-trilógiát adták ki megint. bővebben a Star Wars topikban.
  • Thanatos
    #213
    birodalom örökösei? az a sorozat még kapható könyvesboltban? ha igen asszem nekem is be kéne szereznem :D
  • Thanatos
    #212
    őőő, ez a kijelentés elég trivilális azért..., ez kb olyan mintha azt modnanád hogy az nba live 2006 az első nba game az ea-tól a 2005 után... :P
  • bigapó
    #211
    úú, gyárekek!!! én nem bírok várni februárig:))) pedig muszály lesz, mi? :)))
    most olvasom a Birodalom örökösei c. Zahn-könyvet és éppen egy űrcsata után "vagyunk", de én már lelki szemeim előtt már lejátszottam az EaW-ral:DDD persze kicsit másképp, de ígyis-úgyis "MI" győztünk volna:))
  • bgabor
    #210
    Akárhogy is lesz, elemi erejű lesz. Az első SW-s stratégia a Galactic Battlegrounds után.
  • a.carkey
    #209
    De! Klasszikus RTS lesz. Csak némi ötletet átvesznek majd a két játékból.
  • bigapó
    #208
    ne törjél már le! azt akarod mondani, hogy nem klasszikus RTS lesz?? mondjuk, mint a Red Alert volt? csak persze sokkal profibb és jobb:)) mondjuk egy frankón kidolgozott "tech-fát" szívesen látnék benne. olyasmire gondolok, mint ami az Imperium Galactica 1-2-ben volt.
  • bgabor
    #207
    Naná hogy a birodalommal. :-)
  • a.carkey
    #206
    Szerintem meg mivel a legtöbb ötletet a Force Commanderből vették át, amit ötvöztek némi Rebellion-os űrcsatával, a Birodalmiakkal kezdesz és rebelként folytatod dologra számítok.

    Már a támogatás/utánpótlás is Force Commanderes ...
  • bigapó
    #205
    Ti kivel lesztek? Szerintem Én a Birodalmiakkal:))
  • bgabor
    #204
    Én is nagyon várom már. És az Age of Empires 3 számomra is óriási csalódás volt.
  • Lyan Kyj
    #203
    Hát, úgy vettem észre, ismét pofoztak vmit a grafon, már nagyon szép!! Nehéz lesz kibírni addig:P
  • Ferro
    #202
  • Fenrir
    #201
    helyes, helyes
  • Serpa
    #200
    múví
  • engine
    #199
    Február eleje, demo december közepe táján.
  • Anthony001
    #198
    Értem. Köszi.
    És a megjelenésről valami újabb infó nincs?
  • engine
    #197
    Állítólag feltornászták 80 bolygóra a térkép méretét, de még hivatalos megerősítás nincs. Csak a LEC forumon hallani róla illetve egy elég felemás preview-ból.
  • Anthony001
    #196
    Valami hír a játékkal kapcsolatban?
  • zsolti001
    #195
  • Ferro
    #194
    Sajnos nem tudom... szerintem is szebb lenne ha nem lenne ekkora lób***ó de majd meglássuk! :)
  • Thanatos
    #193
    sajnos, bár ne tette volna :((((
  • Fenrir
    #192
    nemértem miért nem lehetett volna akkora mint agy ST-Trooper, a fekete ruhája ígyis kitünt volna tömegből
  • Ferro
    #191
    Játszhatósági szempotból szerintem nem baj, h nagyobb mint a többi gyalogos egység... Persze a szemnek nem kellemes látvány! :)
  • Ferro
    #190
    lol ^.^
  • Fenrir
    #189
    hát már egy ideje a kiegészítője is
  • Bucser
    #188
    Mé settlers 5 kijött?:D