3132
  • bigapó
    #267
    az érdekes lenne, mert február közepe a játék megjelenésének az ideje(!), nem pedig a demó-é március-ban...most akkor mi van? már megint halasztják? remélem azért, mert berakják ami kimaradt:))
  • Thanatos
    #266
    én nem modntam hogy nem várom ki egy szóval se..., jelenleg meg NINCS olyan sf-es game ami valamilyen módszerrel ne menne..., az tény hogy jövő márciusra lehet elssz újabb de reméletőleg msotmár sikerülni fog hamar megfogni az újabb verzsönöket is :)
  • bgabor
    #265
    Egyrészt csak bizonyos starforce verziók vannak feltörve. A legfrissebbek nem. A jövő év márciusában aktuálisak pedig még nyilván nem. Másfelől van már annyi tapasztalatom a játékokkal, hogy egy nagynevű folytatásért ne rohanjak azonnal a boltba, mert esetleg nem fog megérni 10E forintot. (pl:Force Commander,Age of Empires 3)

    Én is ezt a játékot várom a legjobban(a Heroes5 és a Hitman4 mellett), de szvsz azért várjuk ki a végét, mielőtt nagyon belelkesednénk.
  • Thanatos
    #264
    és tegyük hozzá ha ne kerüli el akkor sincs semmi...., egyrészt emrt már meg van odlva msárészt emg ugyis mindenki megveszi, nem? :)
    ha oylan jó lessz mint ahogy gondolom énigen
  • Fenrir
    #263
    nézegettem a hivatalos oldal fórumát és ott olyat írtak hogy olyan márciusig ne is számítsatok demóra

    2 héttel a teljes kiadása előtt fogják csak kidobni
  • bigapó
    #262
    utóbbiban ne is reménykedj:)) bár azért esténként elrebeghettek egy imát lefekvés előtt (én nem teszem, mert pogány vagyok:))
  • bgabor
    #261
    Hát, ennek ismeretében tényleg valószínű, hogy az ep5-6 részekkel a folytatások foglalkoznak majd. Szvsz a kiegészítők mamár visszaszorulóban vannak, inkább új játékként adják ki a folytatást.
    Nagy kár. Azért még így is nagyon várom a gámát. Csak abban reménykedem, hogy a Starforce messzire elkerüli.
  • engine
    #260
    Csak ep 4-ig megy a tech szint, szerintük ott még nem volt.
    Mivel SW historyban nem vagyok jártas, így nem tudom így van-e

    Kiegről csak azért írtam, mert több a fejlesztés elején beígért egység kikerült a játékből /clone wars era/, míg mások /Pl. SSD,Tie sorozat fejletebb darabjai, b-wing/ eleve nem kerültek szóba.

    Tehát a lehetőség adott, ha sikeres lesz a gamma 1-2 kieg-hez.
  • bgabor
    #259
    Lemaradtam valamiről? Miért nem lesz Tie Interceptor? Mifféle kiegészítőről van szó?
  • Thanatos
    #258
    szvsz egyetlen játékot se tudsz ma mutatni nekem amit nem eleve ugy készitettek hogy vagy kieg, vagy köv rész vagy akármit belekalkulálták...,mindet igy csinálják, ezen nincs mit felháborodni... (az más tészta hogy ha egy game nagy bukás akkor nem csinálják meg de attól még tervezték...)
  • bigapó
    #257
    hát igen a C&C annak idején elég sok időmet elrabolta:)) legjobb a red alert, de a többi is jó. mondjuk az utolsó részt szvsz elk*rták, de mindegy. talán tanultak a hibákból és jó lesz minden a progiban.
  • engine
    #256
    Én is remélem, de C&C-s srácok csinálják abból meg volt pár kieg. :)

    Viszont jól is szórakoztam velük, szóval jöhet kieg is, ha nem szúrják el az alapot :)
  • bigapó
    #255
    nanemá! már most ezen gondolkodnak? újabb rókabőr? azért van a pofátlanságnak is határa. remélem nem lesz igazad:))
  • engine
    #254
    Nagyon úgy néz ki, hogy kieg.-re gyúrnak a srácok, mert gyanúsan sok egység hiányzik....
  • bigapó
    #253
    ez tényleg furcsa, hogy már most vannak mod-ok:)) ha lenne egy kis "gerinc" a fejlesztőkben, akkor ezeket alapból beraknák, már csak az esetleges inkompatibilitás miatt is. igazából még nem tiszta előttem, hogy hogy lesz megoldva az űr és földi csata, de majdcsak kiderül. ha máshogy nem, akkor a demóból:))
  • engine
    #252
    Úgy néz ki az eredetiben nem.
    De lesznek modok, ezekben igen. Már rendereket is közzé tettek, egész pofások. Bár kicsit furcsa, hogy megjelenés előtt már van 2-3 mod amiről tudok...

    Egyébként Tie bomber/fighter/scout típusokról lehet tudni eddig + híró junit-ként Vader kísérleti Tie advenced gépe

    UI.: banner honnan van mert tényleg tetszik a kép :)
  • bigapó
    #251
    biztos, hogy nem? bár még én sem láttam:)
  • engine
    #250
    Na igen, a Birodalom átvette az irányítást :)

    UI.:bannerben szereplő interceptorok nem lesznek, de jól néznek ki :P
  • bigapó
    #249
    vannak új videjók és képek:) link
  • Serpa
    #248
    demo jövő7en??
    gyühet, gyühet ...
  • bigapó
    #247
    én is, bár általában kihagyom a demo-kat, de most nem hiszem, hogy ellen tudnék állni:))
  • MikroID
    #246
    Remélem azért hamar kidobják!
  • bigapó
    #245
    a propaganda mindig gyorsabb.
  • bigapó
    #244
    úgy néz ki meggyőztél:( sajna:)))
  • MikroID
    #243
    Hello! Kicsit fura, hogy a hivatalos oldalon megvan a szöveg, megvan a nyomógomb a demóhoz, épp csak a demó hiányzik! Félreértettem volna valamit? Bár nem hiszem, mert azt írja, hogy "minden idők legjobb star wars rts-ének megvásárlásán gondolkodsz, miért nem töltöd le az ingyenes demót?" Oké, na de hol van?!
  • engine
    #242
    A forumon leírták, hogy ez a rész akkor lesz korrigálva, ha lesz hivatalos info. Valóban hülyeség volt tőlük addig kirakni de ez van...

    Ide a devek is irogatnak. A demora vonatkozó részt Delphi_PG írta, aki Petro alkalmazott, szvsz biztos kész, csak ülnek rajta
  • bigapó
    #241
    Ez ugyanaz az oldal csak találtam a "Factions" azután Galactic Empire címszó alatt egy érdekes dolgot. nézzétek meg a saját szemetekkel. A Tie Fighter harci értéke ugyanakkora, mint egy Csillagromboló-é???? ez valami nagyon gyorsan összedobott oldal lehet. ezek alapján nemtom mennyire megbízható a hírrészleg.
  • engine
    #240
    Tegnap ismét update volt megjelenésre:
    link

    Úgy néz ki 1 héttel csúszik csak, ez is valami :)

    Viszont demo úgy néz ki leghamarabb jövő 7en lehet csak, bár maguk a devek írták, hogy kész van... viszont LA-ra kell várni, hogy rábólintson.
    Holnapra ígérnek egy bejelenést /az előző a késésről szólt, remélem most pozitív lesz/...meglátjuk.



    Ezt az oldalt ismered?
    Eme forumban tűnnek fel infók és egy nyerési lehetőség hajrá a DEDIKÁLT COLLECTOR'S EDITION példányolért :)
  • bigapó
    #239
    ezt hol írták, mert épp most kaptam SW hírlevelet és benne volt egy link az oldalhoz, ahol még mindig február 7 a megjelenés??
    egyébként vannak új animok:) ja és a flashplayert kellett frissítenem, azért volt lassú. most se egy villám, de legalább jobb.
  • engine
    #238
    2 hét csúszás bejelentve...
    Jelenleg Feb vége
  • Serpa
    #237
    faxa kis animok.
  • engine
    #236
    Természetesen erre, csak elfelejtettem linkelni :P

    Lassúságra nem nagyon van 5let, netán flashplayer update...
  • bigapó
    #235
    Itt a link is. márha erre gondolt a kedves kollega:))
    nálam eléggé lassúak voltak a videók, nemtom a pontos okát. majd ti megmondjátok.
  • engine
    #234
    Frissítették a hivatalos oldalt.
    Egész pofás és mától pár új anim is elérhető :)
    Remélem jövő 7en demot is kapunk...
  • bgabor
    #233
    Hát hogyne, mindent a gagyi konzolosokért. De unom már, hogy mindig a PC-sek kárára kedveznek ezeknek a kis gyökereknek a kedvéért. Nem baj Lucasarts, majd előbb utóbb tanul a leckéből.

    Battlefront 1-2 engem sem tudott megfogni.
  • Prof William
    #232
    Még szép!
    Majd biztos azokkal a lázadó söpredékkel!

  • bigapó
    #231
    szóval akkor nagy a baj. pedig reménykedtem, hogy ha lesz netem otthon, akkor tudok majd valami jó kis SW-gammával játszani, de ezek szerint ilyen se lesz má:(
    majd talán lesz valami új:)) na jó éjt, mert má jól szétoffoltuk a topikot;))
  • Fenrir
    #230
    ezt 1000x megkérdezték, 1000x mondták hogy nem fogják visszaállítani sajnos

    az a lényeg hogy ezt a reformot már több mint 1 éve fejlesztik (ők mondták)

    fél évvel ezelőtt már volt egy ilyen kisebb reform ahol volt egy harcrendszer módosítás és megkezdték a szakmák feljavítását plusz hitegették a jediket hogy majd visszahozzák az frs-t (force ranking system-et ahol a jedi rangot kaphat: knight, guardian, master)

    eszerint az egész amit január óta tettek az felesleges és a sok hitegetés meg csak egy ócska hazugság volt és ez dühítette fel nagyon az embereket

    ráadásúl egyes szakmákat egyszerűen megszüntettek: pl állatidomár, bió-mérnök

    nameg sok ember több millió kredites tárgyát kivették a játékból vagy átkonvertálták valami használhatatlanra
  • bigapó
    #229
    és arra a reformra tényleg szükség volt? ha jól értelmezem elég sok előfizetőt elveszítettek ezzel. gondolom nem ezt akarták elérni, de mégis elcseszték. van arra remény, hogy visszaáll a régi rendszer?
  • Thanatos
    #228
    csodás akkor -1 :)