3132
  • bigapó
    #307
    ezt a hsz-t elég nehezen tudtam elolvasni

    egyébként egyetértek veletek, hogy ez a gamma nem fog versenyezni semelyik, ebben az időben megjelenő játékkal. mindenkit be fog alázni:)))
  • engine
    #306
    Az még a német játék kiállításról van (meg nem mondom a nevét).
    De régi. Azóta sokat csiszoltak rajta. PL.: végre a térképek 80%-án a pajzson belül van a generátor. Szemben a totál hülye alap elképzeléssel, miszerint csak kívül lehet.
  • Thanatos
    #305
    jah és 47 perces... :)
  • Thanatos
    #304
    700megás video... :)
    most nézem eddig elég jónak tünik, igaz kamerával van felvéve de nagyságrendekkel többet mutat mint a többi video amit eddig láttam
  • Thanatos
    #303
    márha nem basznak el valamit nagyon megint..., de reméljük hogy nem igy lessz, örülnék ha végre megtörne a jég és kijönne valmai hazsnálható sw strat is...
  • Fenrir
    #302
    max abban hogy ez a játék ugyebár egy időben 2 helyen fog játszódni, földön és űrben

    ilyen még nem nagyon volt, valószínüleg ezzel nagyot fognak majd kaszálni az LA-s srácok :)
  • Thanatos
    #301
    hm, hivatalos forumban azt irja az egyik muki hogy február 16. usa , február 17. eu , és januárban demo..., reméljük a legjobbakat :)
  • Thanatos
    #300
    én játékélményre értettem..., hogy mekkor ahypeot hagy meg hol végez a toplistákon öszintén szolva leszarom..., lucasartsot meg nem kell félteni hogy amitt menne csődbe mert pont ez a progi nem futna be,ráaádsul ha emg tényleg jó egy közepes szitnü reklámot ezis kapott ergo ha olyan jó lessz be fog futni hiddel...
  • engine
    #299
    Az esélye sincs azért erősen kérdéses egy olyan reklám mágus kiadóval mint EA.
    De legyen igazad - és remélem lesz is :)
  • Thanatos
    #298
    bfme2-nek esélye sincs ez ellen..., másrészt emg nagyon nem egy kategória...
  • engine
    #297
    Az már nem igaz.
    Ez az egyetlen dolog amiről ugyanazt állították a dev-ek a LA-s srácok, na és a "bennfentesek". Halasztást mindíg elhiszem, mert tuti nem poénkodnak vele csak úgy. Nekik is jobb lett volna nem együtt startolni a bfme 2-vel, dehát ez van.
  • Serpa
    #296
    hivatalos oldalon feb 7et írnak kezdésnek ...
  • Thanatos
    #295
    gamespotos videokat néztétek már? elég jók meg mondanak ott is pár info-t :)
  • engine
    #294
    Egyébként épp a napokban volt egy nagy kavarás a német gamestarral....

    Activision-ös emberke becsörtetett 1 laptoppal a szerk.-be ott tesztelhették az aktuális buildját a játéknak. Kijött az előzetes, képekkel..eddig teljesen szokványos.
    Csakhogy olyan screenshotok voltak az újságban, amin Venator hajó látható, holott azt elég rég óta mondogatták, mind LA, mind devek, hogy kivették a gammából.
    Mindenki örömködött a forumban, hogy mégis szerepel egy már leírt hajó osztály, erre jött a LA egyik project vezetője és közölte, hogy valami hiba történt, mert Venator nincs a játékban.

    Ez csak a szavahihetőség miatt írtam. Lassan már semmit sem lehet elhinni.

    Dev bejegyzés, ami némileg magyarázza a dolgot itt

    egyéb info:
    dev diary: multi


    És persze mint minden pénteken most is volt update. Smugglers rise :)
  • Thanatos
    #293
    hát gameszart ismerve ez is kamu :)
  • engine
    #292
    Az USA dátum, hogy pontos legyek.
    Activison terít EU-ban. 4 nappal későbbi rajttal.
  • zoltang
    #291
    "Star Wars: Empire at War megjelenési dátum
    [2006. január 07. @ 13:38 - Berkenye]
    Star Wars: Empire at War - Néhány évvel a negyedik Star Wars epizód, az Egy új remény előtt játszódó stratégiai játék, amely segítségével akár újra is írhatjuk a Saga történelmét, ugyanakkor megtapasztalhatjuk a Sith-ek bosszújának következményét is. A hivatalos oldal szerint a játék megjelenése február 16-án várható."

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=19870
  • Thanatos
    #290
    ott a pont :DDD
  • bigapó
    #289
    így van, inkább adják ki, nem kell demo sem:)))
  • Thanatos
    #288
    urbanlegend..., azt ha majd mégsem akkor 20-30 ha mégsem akkor 1-10 , etc etc.... :)
    aztán emg amikro tényleg kijön akkor jön a naugye megmodntam mert jól beletippelt valaki :D
    szvsz fölösleges tlaálgatni,r eméljük hogy lassan kijön oszt annyi :)
  • MikroID
    #287
    Tegnap olvastam egy fórumon, hogy sikerült kiszedni az egyik fejlesztőből, hogy a demó előreláthatólag valamikor 13-a és 20-a között lesz elérhető!
  • engine
    #286
    képz
  • MikroID
    #285
    Höh... Pedig valamelyik oldalon azt olvastam, hogy három héten belül demo, egy földi és egy űr pálya! Na ez kb két és fél, három hete volt! Meg a fórumokon is nagyon zsongtak a harmadikára.
  • engine
    #284
    Sajnos pontosan ennyi a helyzet...semmi.
    Még csak dátumot sem adtak meg.
    Legutóbbi nagy bejelentés amit másfél hétig reklámoztak az volt, hogy nem mennek a 2 ünnep között dolgozni és mindenkinek Boldog Karácsonyt :)

    Szerintem élvezik a szívózást :P
  • bigapó
    #283
    annyit tudok, mint Te:) vagy még annyit sem:)
  • MikroID
    #282
    Hello! Tud már valaki valami közelebbit a demóról? Bogarászom a fórumokat, rajongói oldalakat, de semmi konkrétum!
  • engine
    #281
    BUÉK mindenkinek :)
  • Thanatos
    #280
  • engine
    #279
    Hősök leírása
  • engine
    #278
    Az egységek nevei fennt vannak a hivatalos oldalon.
    Birodalom és Lázadó oldal lesz.
    Diplomáciáról egyenlőre semmit nem tudni, pedig jó lenne, ha nem csak erővel lehetne meghódítani a semleges bolygókat...
  • datango
    #277
    kéne viszaszámlálót csinálni a bannerra! !!!
  • datango
    #276
    azt hogy hány csapat lesz benne és kb hogy hány unit , azt nem tudja senki?
  • Thanatos
    #275
    multiba is lesz galactic conquest? wow, egyre jobban emgtetszik csak aztán ne legyen csalódás :)
  • engine
    #274
    Sztoriról nem sokat tudni. Lázadók és birodalmiak külön 12-12 fő mission-t kapnak a kampány során + remélhetőleg mellék küldetések.
    Külön álló 2 oldal minden értelemben, tehát nincs épület/hajó foglalás. Egyedül Csubakka (sosem tudom leírni, bocs) képes járművek "kölcsön" vételére a harcmezőn.

    Dev-ek szerint a birodalom klasszikusan fejleszti a technológiákat (ehhez kellő épület/idő/pénz), míg a lázadók elsősorban lopják az új dolgokat. Egy ilyen hadi zsákmány és egyben mission az X-szárnyú megszerzése is.

    Játék módok:
    singleben sztori mód, galactic conquest (egyetlen cél a galaxis meghódítása/felszabadítása) és skirmish.
    Multiban 1-1 ellen lehet galactic conquest vagy max. 8 playeres skirmish

    Kb. ennyi.
  • datango
    #273
    hmm várom má mint a messiást ezt a gamest ! .)
  • Prof William
    #272
    Reméllem jó játék lessz!!!

    Játékmenetről tudtok valamit? Nekem nagyon nem jönne be ha modjuk a birodalommal kezdenénk, aztán átváltanánk a felkelőkre, hogy velük legyen Happy End.

    Legyen szépen mindkét oldalon megnyerés...

    (Már szívesen eltaposnám azokat a mocskos lázadókat. :))
  • engine
    #271
    Jól látod Fett híró hajója az.

    Fett, Vader illetve Solo és Kyle Katarn barátunk mind földön, mind az űrben osztják az áldást :)
  • bigapó
    #270
    valaki megmondaná, hogy az 5-ös képen milyen űrjárművet láthatunk? ami ki van jelölve és alul mutatja a képét. mer a többi X-wing, meg jobb felül egy Frigate van. de alul az mi? egy B-wing netalántán? ugyan nem úgy néz ki, inkább, mint Jango Fett hajója, de hátha:) bár lényegtelen, hiszen úgyis csak az ellenség használná:)))
  • engine
    #269
    Ezt hol olvastad?
    Pár kép ha még nem láttátok volna
  • Serpa
    #268
    van két logó, bannernek jó lenne vmelyik?

    a box art hangulatos