3132
  • Thanatos
    #347
    dejó..., azanap van digit vizsgám, micsoda időzités :DDD levizsgázok és mehet a game :P
  • engine
    #346
    Játszható demo megjelenés:
    Jan 18. (szerda), ami nálunk vagy késő este, vagy csütörtök
  • engine
    #345
    Nem, de odaát 9 órával kevesebb van szóval még van idejük.
    Egyébként egyre több játék oldal beszél jövő heti demoról...
    De biztosat, majd csak a levél után tudok mondani
  • Thanatos
    #344
    ez engem is érdekelne :)
  • MikroID
    #343
    Valaki kapott már hírlevelet a lyukasarctól?
  • Thanatos
    #342
    hacsak nem halaszják újfent... :P bár lucasarts emlékeim szeirnt inkább kinyomja faszbugosan :DDD reméljük ez alkalommal nem buknak be vele :)
  • Serpa
    #341
    lényeg, hogy e hónapban.
  • Thanatos
    #340
    reméljük :) amugy ahol ovlastam ezt (abban a forumban amit linkeltél az sp demoról :P) ott egyik gyerek irta hogy azt mondták hogy 13-20között elsz demo , ergo 13.-án bejelentik hogy 20.-án lessz... :PPPP
    és szvsz tényleg igaza van :(
  • engine
    #339
    Persze :)
    De szerintem minden EAW forumon kint lesz :)
  • Thanatos
    #338
    én emg nemt udtam..., összes nickem amit hqazsnálni szoktam foglalt volt már valamiért :/// mongyuk ha jön az info remélem megosztod velünk :)
  • engine
    #337
    igen, a hírlevél a demo megjelenési idejét fogja tartalmazni
  • Serpa
    #336
    "on Friday"
    azaz holnap?
  • engine
    #335
    Így van már feliratkoztam
    Remélem nem túl távoli időpont lesz benne...
  • Thanatos
    #334
    hmmm
    Yes swgbex is correct. Lucas Arts will officially be sending out the Demo Release date inside their official newsletter on Friday.
  • Thanatos
    #333
    aham oks, jöhetne már a demo :)
    valahol egyik topicban egy gyerek azt rita hogy 13-20 között fog kijönni a demo de azt bezzeg nem kommentálta... :D
  • engine
    #332
    Igen designer. Főként a multi felelőse.
  • Thanatos
    #331
    azóta mrá rájöttem :DDD amugy ki ez a delphi-pg? az egyik fejelsztő?
  • engine
    #330
    Görgesd lejjebb ott figyel Delphi-PG hozzászólása. Az a perdöntő.
    "The demo released will be single-player only."
  • Thanatos
    #329
    amugy meg ez csak egy szavazás hogy mit gondolnak az emberek mi lessz, ettől még full ugyan anyir alehet mp is mint sp, vagy mindkettő... :P
  • Thanatos
    #328
    mondtam már hogy útállak? :) elkezdtem ovlasni már aszitem demo kijött erre lessz...., grrrrr :DDD
  • engine
    #327
    Úgy néz ki sp demo .lesz
  • engine
    #326
    Kilopod a fejlesztőktől :P

    Még megsem jelent....
  • peti94
    #325
    honan lehet megszerzni a game t ??
  • Thanatos
    #324
    http://www.cncnz.com/features/articles/090106.shtml
  • Thanatos
    #323
    hát ha majd már csorog a nyálad a sok itteni élménybeszámolótol akkor majd rávisz :)
  • bigapó
    #322
    jó lenne multizni, de sajna otthon nincs net:( bár addig, lehet, hogy rávisz a rossz lelkem:))
  • Thanatos
    #321
    hát jah, meg majd multiban összemérni a taktikákat, énis haverokból mrá szerváltam pár jelentkezőt multira :D főleg a galaxis méretü 1v1 érdekel,e lég durv alessz szvsz :) bár az tuti elöbb végig viszem single-t, ha jó lessz szvsz aludni se fogok :D
  • bigapó
    #320
    jó lenne már mindezeket gyakorlatban is kipróbálni, nem? :)) elemeznénk a különböző taktikákat, minek mi vált be jobban. hajjhhhh. bárcsak február vége lenne már...
  • Thanatos
    #319
    hát hogy nehezebb az nem jelenti azt hogy a pajzson belül lesza generátor nem? :) meg ráadásul nem hiszem hogy ez is olyan mint a gungan féle emrt akkro csak átrusholsz a pajzson és máris fölösleges foglalkoznod vele nem?
  • Thanatos
    #318
    hát de ha nehezen tudnád elfoglalni, nagy véráldozat árán akkor sokkal jobban jársz igy hogy egy lövésel kcisináltál x db hadosztályt és egy vagon bázisvédelmet a földön, nem? :)
  • engine
    #317
    Így van, a lényeg, hogy ha hinni lehet a deveknek (50%) akkor a pajzsokat jóval nehezebb lerombolni mint az első változatokban.
  • bigapó
    #316
    najó, de egy bolygó csak többet ér, mint egy aszteroida-mező mondjuk nemtom, hogy miben, de szerintem jobb egyben egy bolygó:))
  • Thanatos
    #315
    nem veszik doa a termelés, az aszteroida mező ami marad utána termel nyersanyagot, csak a megépitett épületek vezsnek el , meg ilyenek asszem, szal ugyanugy lessz ott egy ürbázis és az aszteroidamezőböl fog termelődni a ynersanyag
  • Thanatos
    #314
    az lehet de te msot a generátorról bezséltél hogy berakták a pajzs alá? mert az ugyan olyan mint ami a hoth-on volt ugye...
  • bigapó
    #313
    na azt viszont nem figyeltem, hogy befelé lehetett-e lőni, mert kifelé lehetett. és, hogy be lehet-e menni, mert kifelé lehetett:)
  • bigapó
    #312
    elég jó a videjó, bár még csak a short medium-ot láttam. a halálcsillag bemutatója eléggé ütős, bár kérdéses, hogy ezt minden helyzetben érdemes-e használni, hiszen így egy egész bolygó termelése veszik oda:) tudom, tudom, ez csak a nygon végső esetekben használandó:))
  • engine
    #311
    Ezek a videók tanulsága szerint energia pajzsok. Olyanok amiket az EP 1-ban használtak a Gunganok, nem olyan mint a 2. halálcsillag pajzsa. Tehát be kell masírozni a pajzs alá és durr. Ezzel oda a rush taktika hála az égnek :)
    Remélem
  • bigapó
    #310
    najó, de akkor, hogy lehet majd kiiktatni a pajzsot, ha belül lesz minden egység és épület? egyébként az nem a pajzsgenerátor volt, hanem a áramfejlesztő, de ez most lényegtelen:) szal, majd kell Darth Vader és Force Crush-sal szétcincálja, miközben az összes ellenséges egység tűz alatt tartja???
  • Thanatos
    #309
    sorry gépelni még midnig nem tok :)
  • Thanatos
    #308
    jah de igy is több benne az info mint bárhol máshol :D