3132
  • Thanatos
    #387
    énis szeretlek :DDDD amugy jónak jó csak ha anyiszor raknám be kedvencekbe mitn ahányszor már ide be lett dobva szvsz minden más alig ltászana már a sok gamespot-al kezdődő nevü kedvenc mellett :P
  • Fenrir
    #386
    rohadt jó ez a link, nézd meg
  • Thanatos
    #385
    ezen az odlalon kb csak 5ször van bent szerintem ez a link :D
  • bigapó
    #384
    LINK a demóhoz, visszaszámlálóval.
  • Thanatos
    #383
    nem...., cdgalaxisban csak és kizárólag törtet lehet kapni...
  • Thanatos
    #382
    szerintem meg még késöbbi..., nem kell iylen sokat várni a csodás magyar forgalmazóktol :)
  • Fenrir
    #381
    mármint az eredeti verzióra gondolsz? :)
  • engine
    #380
    Sajnos kis hazánkban ez a reális dátum szerintem :(
  • Thanatos
    #379
    és láss csodát ott még midnig márciust irnak... :)
  • Fenrir
    #378
    nézegettem 1 hete, a pcdome-ot és az 576-ot is de meg sem említették
  • Istencsászár
    #377
    :) én még megvárom hogy alakul a multi ha nagy jövő előtt áll akkor megveszem ha eltünik a süllyesztőben mer szar lesz akkor fenének sem kell...
  • engine
    #376
    Rákatt a további várható újdonságok linkra és láss csodát :)
    De azt nem tudom ide jut-e CE változat vagy csak sima.
  • Istencsászár
    #375
    Nézd ezt erőteljesen :)) azt majd 1szer
  • Fenrir
    #374
    mikor lehet előrendelni? :)
  • Thanatos
    #373
    *demoban
    sorry :O
  • Thanatos
    #372
    nem hiszem hogy a demobó lesznek már csillagrombolók, bár végülis lehet, ssd-k tuti nem elsznek szvsz, ők se akarják az összes lapjukat a demoval ellőni :) de mint1 modntam galactic conquestnél a demoban csak lázadók lehetünk..., tutorban meg ha a torpedócirkáló jön erősitésnek akkor sejtheted hogy nem lesznek csillagrombolók :)
  • Prof William
    #371
    Na azért... Viszket már a tenyerem, hogy megszorongassa a felkelők nyakát...
  • Serpa
    #370
    azt nem is vártam.
    1-2 csillagromboló is elég lesz egy kis lázadó flotta ellen. ;)
  • Thanatos
    #369
    szerintem mint a neve is mutatja valami torbedócirkáló lehet :) persze gondolom nem rendes torpedőkkal , protontorpedókkal vagy valami hasonloval felszerelt hajó lehet gondolom, alapból elvileg támogatóhajó kéne hogy legyende hát itt ugye nem lessze gyből halálcsillagunk :P
  • Serpa
    #368
    "torpedo cruiser"
    ez milyen hajó?
  • Thanatos
    #367
    már előkészitették a helyet a demonak :P :
    http://www.lucasfiles.com/index.php?s=&action=category&id=130
  • Thanatos
    #366
    the pc gamer preview talks about the tutorial.
    -------------------------------------------------------------------
    we move our alliance fleet through a sector and land a rebel patrol on the planet kashyyyk to destroy an imperial garrison. the fight was quick, hard, and for us, victorious.

    empire at war is just about battles. in the second tutorial, we learn how to build units and fleets. we then sent c-3po to steal technolagy from the empire. this undertaking was a success.

    in the third tutorial, we switched to thhe empires side. we built a fleet and attacked tatooine. we reach orbit with light carrack cruissers and scout ties, that is being pertected by a small rebel fleet and a space station. we had to try to survive long enough, until a torpedo cruiser came to help, and gave us the upper hand.

    then we land. before the attack begins, tie bombers damages the defenders. then the stormtrooper mop ups the rest. win!
    -------------------------------------------------------------------

    tehát a tutorban lehet lenni majd birodalommal is :)
  • Thanatos
    #365
    a végéről lemaradt a ? jel :)
  • Thanatos
    #364
    tényleg arról nem tudni még valamit hogy a multi hogy lessz? lessz-e pl direct ip, emg hogy lessze valami ladder vagy hasonlo, ha lessz központiszerveres móka is (vagy esetleg csak az :/)
  • Thanatos
    #363
    amugy azt is irták valahol hogy külön campaign elssz a rebelliseknek meg a birodalomnak csak azt nem tudni hogy bármelyik inditható lessz alapból mint pl redalertekben vagy pl az egyik megnyerése feltétele lessz a másiknak, mongyuk mind1 mert ha jólsikerül ugyis végignyomom mindkettőt ha meg nem akkor ugyis lényegtelen :)
  • Thanatos
    #362
    nemtom de szvsz lucasarts nem fogja elbaszni sf3-al..., sw van akkora nagy név hogy igyis vigyék mint a cukrot és ált a full befutókra nem szoktak sf-et rakni :) amugy hoth rulz bár én szivesebben lennék a birodalmiakkal :D
  • Thanatos
    #361
    np :)
  • Serpa
    #360
    Hoth ot szerettem,
    lépegetőket majd jól megkampozom. :)


    játék védelemről lehet tudni vmit?
  • Istencsászár
    #359
    ja ezt nemfigyeltem, akkor semmi:)))
  • Thanatos
    #358
    mondom ez a DEMO :) full-ban singleben is lessz mindkét odlal galactic conquestben is meg a sime skirmish mapokon is...
  • Thanatos
    #357
    mondom eza demo..., a fullba természetesen mindkét fél játszható lessz...., amugy még ezse tuti de az a gamespotos demoldal ezt irja és llitólag az hivatalos info demo ügyileg
  • Istencsászár
    #356
    lehet csak single, multiba biztos lehet több oldallal is!
  • Prof William
    #355
    Csak a Rebellel? Nem lehet lennia Birodalmiakal?
    Ha ez igaz akkor ez már 1 óriási hiba!!!
  • Thanatos
    #354
    jah és a csodaszámláló felett van közvetlen ez a szöveg :)
  • Thanatos
    #353
    erről még csak találgatások vannak...., vagy az elsz hogy midnen benne van és csak pár bolygóra fog terjednia dolog vagy az hogy csak az a pár bolygós "minigalaxis" lessz benne..., ezt még nemtudni...
    jah és az a kis rész a hoth-nál fog játszódni, meg tatooine-nál és a külső külső részeknél elvileg, lessz bene han meg csubi, jah és a rebellisekkel leszünk elvileg :/
    de a pontosság kedvéérét bemásolom az angol infokat:
    "Or skip the tutorial and jump right into the action! As the commander of the Rebel forces on Hoth, you'll battle for control of the Outer Rim in the Vergesso Asteroids and attempt to liberate Tatooine from the grip of the Empire. Han Solo and Chewbacca, with the Millennium Falcon, are ready to lead your space fleet and invasion forces as you go up against Tie Fighters, Star Destroyers and their arch rival Boba Fett. May the force be with you!"
    http://www.gamespot.com/promos/2006/starwarsdemo/index.html
  • Serpa
    #352
    az egész galaxis benne lesz, és csak néhány rendszer lesz játszható?
  • Thanatos
    #351
    jah meg egy butitott galactic conquest..., énis ovlastam a gamespotos odlalt meg a forumokat :) szala tutorial gyk opcionális lessz :)
  • Serpa
    #350
    kiképző mapok lesznek benne.
  • Thanatos
    #349
    már figyelem az órát de azért köszi :) nem lehet a bannerbe azt az órát valahogy beleaplikálni? :)
  • engine
    #348
    Hogy legyen mit olvasni :)

    És figyeljétek az órát :D