3132
  • MikroID
    #427
    Te olvastál valahol olyat, hogy közép-európai idő szerint 18:00-a? Mert ha nem, akkor nem 10 perc lesz az!
  • Serpa
    #426
    várjátok? ...
    :)

    0 days : 0 hrs : 10 min : 0 secs
  • Thanatos
    #425
    énis nagy sw fan vagyok de az a game sajnos még igy is szánalom :(
  • bigapó
    #424
    engem hajt a star wars-os fíling, főleg az űrben játszódó csaták igazán jók. de kinek a pap, kinek a bicikli:))
  • Thanatos
    #423
    hát szvsz az egy nagyon gyenge bf2 kopkop..., de az a baj hogy nem csak szerintem, már az első részt is csak a neve adta el..., az ötlet jó lenne meg minden csak a megvalósitás szar sajna :(
  • bigapó
    #422
    nem értem. nem tetszik a játék maga? vagy mi?
  • Thanatos
    #421
    hát az spec nem :)
  • katarzis
    #420
    hát ja nem maiakat és benne vana dijban amiért elöfizetsz külön már nem kell értük fizetned.
  • bigapó
    #419
    gondolom régebbi játékokat lehet tőteni olcsón.
  • katarzis
    #418
    nem tünt el jobb felsö sarok
    blazing donwload:subscribernek kell hozzá lenned azaz fizetsz x összeget ezért egy olyan sezrverröl tötlhetsz ami kibaszott gyors,meg töltheted az oldalon lévö tejes játékokat(ugy emlékszem ittvannak teljes játékok ,de azis lehet ign-en láttam)
  • bigapó
    #417
    mér nem használható?
  • Thanatos
    #416
    hát ha sw-battlefront 2 hazsnálható lenne akkor jó lenne de igy...
  • bigapó
    #415
    nálam is eltűnt a számláló. tudja valaki mi ez a "blazing download" vagy mi a gamespoton?
  • bigapó
    #414
    srácok, tudjátok mi lenne még a frankó? bár nem tudom ki hogy van az FPS-ekkel, de egy olyat el tudnék képzelni, hogy mikor megtámadunk egy ellenséges bolygót, akkor ki lehetne választani, hogy azt személyesen akarod lejátszani vagy sem? ha személyesen, akkor pedig átváltana az SW-Battlefront 2-re :)))
    hasonlót a Total Club Manager-rel lehetett csinálni, ott a FIFA200x-re lehetett átváltani a menedzsmentből. tök állat lenne. :))
    igazából egyébként ez az űrcsatákra lenne csak alkalmas, de azért nem rossz ötlet szerintem:))
  • Serpa
    #413
    Overall Rank: 21 of 18,009
    On PC: 8 of 5,310

    nem rossz helyezés, már most.
  • Thanatos
    #412
    thx mert nekem se írja ki :) bár fejből tudom hogy este 6 de akkoris :P
  • Serpa
    #411
    0 days : 2 hrs : 45 min : 0 secs
  • Thanatos
    #410
    ott a pont :) ált az igazán nagy neveket soha nem védik le túlzottan :)
  • Istencsászár
    #409
    hány star warson láttán valami húde nagy védelmet? ennek a névnek nemkell mer alapból siker és megveszik...
  • Thanatos
    #408
    ha rátesznek védelmet igen ha nem nem..., nem törvényszerű hogy a demora is védelmet raknak...
  • engine
    #407
    Nézd a worldpremier bannert az oldal tetején jobb oldalt.
  • Serpa
    #406
    a demo alapján meg lehet tudni a védelmet?
    korábban olvastam ilyet.
  • Istencsászár
    #405
    no para előbb kaptam gamespot hír levelet:

    Visit GameSpot on January 18 and be the first to download the Star Wars: Empire at War single-player demo! This hot new real-time strategy demo will be revealed to the world on GameSpot at the date and time listed below:


    WEDNESDAY, JANUARY 18
    at 9:00 A.M. PST
  • bgabor
    #404
    Hé! A demo megjelenését jelző óra (a többször belinkelt oldalon)nálam nem látszik! Tegnap még látszott! Pedig próbáltam Opera és Firefox alól is!
    Csak nem meggondolták magukat?
  • Lyan Kyj
    #403
    Ú, bárcsak kilopná vki, és már a neten lenne!!!! - Hú, de gonosz vok:P -
  • engine
    #402
    Úgy néz ki a demo gyenge 750 mega lesz.
  • Istencsászár
    #401
    Gyönyörűségeségéseses kééépek
  • Thanatos
    #400
    pontosan....
    mongyuk lucasarcék szerverén emg gamespoton már tuti fent lessz egyből de ez nem sok..., bár mivel nem lesz exclusive a demo szvsz midnen nagyobb szájton hamar fentlessz
  • engine
    #399
    És csak csütörtökön kerülsz sorra :P
  • bigapó
    #398
    ha most 1 nap és 8 óra és 44 perc van hátra a demo kiadásáig, akkor holnap este 18-kor már lehet tőteni? és mennyivel?? :))) szerintem ha nem teszik fel több mirror-ra, akkor max 5 kilobájttal.
  • Thanatos
    #397
    min követelmények emlékeim szerint már be voltak copyzva..., és igen, kis mákkal épp elfog futni..., hogy hogy az más kérdés...
  • Istencsászár
    #396
    már készvan feltehetőleg:D:D:D
  • tomee14
    #395
    miko lesz kész?
  • Prof William
    #394
    Akkor erre csak a mindenható erő tudja a válszt....
  • Istencsászár
    #393
    nem vagyunk mi jósok, majd kipróbálod 2 nap mulva...
  • Prof William
    #392
    ???
    Jólvan na csak örülök hogy 5 év után végre tudok fejleszteni...

    Szóval a válasz?
  • Istencsászár
    #391
    jajj ne, csak eztne pls
  • Prof William
    #390
    Gépigény?

    Nekem...

    Proci 1,2
    256 Ram
    Gef 440 Mx

    Nem valami sok de majd nyáron nézzétek meg. :) Akkor valszeg minden futni fog rajta, még Quake7-is. :)

    De MOST menne a game?
  • Thanatos
    #389
    reméljük..., mert tegyük hozzá tudtommal pontos órát nem modntak hogy mikor jön ki és gondolom gamespot déli 12rő tette a megjelenést, vagyis nap közepére...(mármint usa keleti aprt szerint ahova elvileg 6 óra az eltolódásunk...), ami ettől szvsz még ugyanúgy lehet már aznap hajnal 1 vagy 23.55 is...
  • Serpa
    #388
    szóval 2 nap múlva, este 6kor ...