3132
  • Zsolo007
    #548
    Van benne.
  • Serpa
    #547
    egyébként a cinematic nézőpont ötletes.
  • Prof William
    #546
    Időmegállítás van az ürcsatában? Az lenne a jó!
  • Thanatos
    #545
    amugy csak nekem tünt picit tul gyorsnak az ürcsata? alaig lehet utasitásokat adni olyan gyors alap sebességen, rmeélem lesz majd fllba valami optimalizáció etáren vagy sebesség állitási lehetőség
  • Serpa
    #544
    talán ez megmagyarázza.
    Ti4200
    :)
    annyival nem szebb, amennyivel jobb kártya.
    fraps

    Sec7-et már tudják törni, nem?
  • Thanatos
    #543
    nem a szart nem..., ha ez van fullon is akkor enyi, gyk 0 védelem... :)
  • bigapó
    #542
    ez nem túl jó hír...
  • zoltang
    #541
    A demon ilyen védelem van:

    SecuROM 7.00.00.0017 detected -> ...\Star Wars Empire at War\GameData\sweaw.exe
  • Zsolo007
    #540
    F12...beépített mentés..
  • bigapó
    #539
    majdnem ugyanez a gépem nekem is, kivéve, hogy nekem Geforce 6600-os van, 256 rammal. akkor nálam is hasonló lesz remélem:)
  • bigapó
    #538
    nálad mintha szebb lenne. egyedül az X-wing és Y-wing-eknél van egy kis cúnya pixelezés, de gondolom ebben benne van az, hogy rázoomoltál elég erősen:) majd otthon megkuksolom és csinálok én is pár képet. van beépített képkészítő vagy fraps-szel nyomjátok?
  • Zsolo007
    #537
    Jah gép+graf: A64 3000+, 1G ram, X800GT. Minden full 1280x1024, meg 2xAA.

    Nuku akadás, gyönyörűen fut :)
  • Zsolo007
    #536
    Íme a beigért képek :)

    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    11
    12
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    19
    20
    21
    22

    Ennyi, nézegessétek örömmel :)


    UI.: Nem vagyok egy fotóművész, csak próbáltam minél több részletét mutatni a gémnek :)
  • Zsolo007
    #535
    tudom....megcsinálom :)
  • bigapó
    #534
    Serpa, kipróbálnád amit írtam utánnad (532-es)? egyébként milyen grafikai beállításokkal nyomod? nekem elég "szögletesnek" tűnnek a hajók. meg olyan kis "csupaszkáknak". az előzetes képeken kicsit szebbeknek tűntek. vagy azok photoshop-pal lettek kozmetikázva?
  • bigapó
    #532
    itt meg a válasz, hogy hogy lehet forgatni a kamerát:

    How do I rotate the camera in the game?
    Star Wars: Empire at War natively supports three button mice. To rotate the camera in Tactical Battles you can rotate the camera by holding down the Ctrl key on the keyboard and the Middle Mouse Button simultaneously. If you have a mouse with only two buttons, or experience any issues with this configuration, you can change the camera controls in the Game Options menu by clicking the Alternate Mouse Controls checkbox. This configuration will require you to hold down the Ctrl Key and the Right Mouse Button simultaneously to rotate the camera. You will not be able to rotate the camera in Galactic Mode.

    a lényeg, hogy le kell nyomni a Ctrl-t és az egér középső gombját egyszerre. ha két gombos egered van illetve nem tetszik ez a beállítás, akkor a Game Options-ben az Alternate Mouse Control-t kell "kipipálni", amivel eléred, hogy Ctrl+jobb gomb kombó lesz a kameraforgatás. Galactic Mode-ban nincs lehetőség forgatni a kamcsit.
  • Serpa
    #531
    galériámat frissítettem.

    elsöpröm a lázadókat! :)
  • bigapó
    #530
    Computer: 100% DirectX 9.0c compatible computer
    CPU: Intel Pentium III 1.0 GHz or AMD Athlon 1.0 GHz
    Operating System: Windows 2000, Windows XP
    Ram: 256MB
    Graphics Card: 32 MB graphics card with Hardware Transform and Lighting (T&L) capability
    Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible, PCI or Onboard Audio Device
    Internet: 56kbps or faster connection (required for multiplayer only)

    ez csak a minimum, szerintem ezen éppenhogy elmegy. azaz nincs semmi "élvezhető" benne, mert folyton akadni fog egy nagyobb csatában.
  • bigapó
    #529
    nekem innen 750 K-val jön. LINK ilyen sebességnél 15-20 perc alatt lejön.
    még 4 perc:) csak kár, hogy itt melóba nemtom megnézni. mindegy, majd holnap reggel.
  • Istencsászár
    #528
    jaja amikor annyira forgatom hogy aztse tudom melyik az alapnézet ááá :D:D
  • MikroID
    #527
    Csak nekem van hangproblémám? Konkréten nincs hangom a játék alatt és miután kilépek, már a windows-ban sincs! Ötelet?
  • Thanatos
    #526
    nemtom, szerintem meg pont az a léyneg hogy a csodacsucsu csilivli 3d kamerekezelést kerüljék az rtsek mint a tüzet :)
  • Prof William
    #525
    Háháháháh meg csorog már kemény 3%-nál tartok! Hogy fogom ezt kibírni? Hangulat ott van?

    Sokáig éljen a birodalom!

    Most egy olyan gamet kéne csinálni ami az Old Repibic koráában játszódna... Az lenne méf ütős!!!

    Nekem ak épekből egy kicsit Imperium G 2 érzésem van. Hasonló?? Reméllem igen. Ürben csata bolygón meg földi harc.
  • Istencsászár
    #524
    BIZTOS,BIZTOS NÉZD MEG!!! ( ezt 1szer megtárgyaltuk már... )
  • Serpa
    #523
    sztem azon menni fog.
  • Prof William
    #522
    Gépigény? Gépigény? Gépigény?

    1,2 proci
    256 ram
    Gef 440 mx

    Ezen eldöcög? Mindegy csak hogy belenézhessek!
  • Serpa
    #521
    3 szint van.
  • Fenrir
    #520
    Nincs nehézségi szint választás? Gondolom a teljes játékban lesz majd...
  • Zsolo007
    #519
    Nincs birodalom, legalábbis nem választahtó rendes hódításnál, csak a tutorialban van rá lehetőség. a tutorial meg röhejes. Olyan egyszerű a játék hogy hihetetlen
  • Fenrir
    #518
  • Serpa
    #517
    Long live the Empire!

  • Fenrir
    #516
    Ez nem mentség, rögtön Birodalommal kellett volna kezdeni :)
  • Serpa
    #515
    második képemet nézzd meg. :)
  • Fenrir
    #514
    Azért az valahol fáj hogy a lázadó söpredék oldalán játszol :)
  • Serpa
    #513
    a második tutorialon épphogy átfutottam ,de majd még 1x átmegyek rajta, van 1-2 fekete pont.

    űrcsatánál még nem tartok.
    jöhet.
  • Zsolo007
    #512
    Én is csinálok pár képet....űrcsatáról :)
  • Zsolo007
    #511
    aki nem fogja a tanuló pályákat végigvinni és megérteni, annak nehéz lesz.

    LOL. Ezt nem godnoltad komolyan? Valamilyen forradalmi újítást hoz ami miatt nehéz lenne megérteni, vagy mi? :D
  • Serpa
    #510
    én ezt az egyetlen - dolgot találtam.
    nem akarok többet találni.


    galériámat frissítettem.
  • Fenrir
    #509
    forgatás azért eléggé alapdolog egy 3d játéknál, ne kelljen már a játékosnak kitalálnia hogy mi is lehet a domb mögött :)
  • Thanatos
    #508
    nekem meg pont ez az ami tecik hogy nincs agyonbonyolitva a kamerakezelés, ennél jobb nem is lehetne szinte :)