3132
  • Zsolo007
    #588
    Csak azért mert azt mondta hogy nicns egy lapon az IGvel nem jelenti azt hogy nem tetszik. Mondtam én ilyet? Nem. Jó kis játék, de nicnsenek benne igazán komoly stratégiai/taktika lehetőségek. Ettől még lehet magávalragadó és szórakoztató. És szerintem az is.


    Másik csak azért mert ez valakinek jobban tetszik mint az IG az nem jelenti hogy ez jobb is az IGnél :D
  • maniac001
    #587
    Eh kicsi lett
  • maniac001
    #586
  • Istencsászár
    #585
    Képfeltöltés:
  • Istencsászár
    #584
    "nálam nagyon bejött a játék" saját véleménye, ezmeg a tied:)
  • engine
    #583
    A kettő egész más. Tehát olyat se írjunk, hogy a közelében sincs :P
    IG galaxis méretű taktikázást igényelt. Itt a gyors építéssel és minden mással a látványos, pörgős csatákat segítik.
    Szerintem mindkettő remek a maga nemében :)
  • maniac001
    #582
    Hogy tehetek ide be képet?
  • Zsolo007
    #581
    Hát ez közelébe sem ér az IGnke, ne is említsük egy lapon pls :) thx
  • Lyan Kyj
    #580
    Nekem is először IG ugrott be, de annál jobb:P Akárki akármit mond, nálam nagyon bejött a játék!!! Meg is veszem eredetibe szépen.
  • Istencsászár
    #579
    nem.
  • maniac001
    #578
    Sziasztok.
    Biztos nálam van a hiba, de a tutorial első pályáján a fák törzse olyan szinten pixeles mint egy 10 évvel ezelőtti játékban. Nem értem. Nálatok nem???
  • Istencsászár
    #577
    csináld ujra, ha akkoris szar akkor nem bug:)
  • Prof William
    #576
    Hiába lövöm az űrállomást nem robban fel. Már lerobbant rólla pár darab, de nincenekkijelölve rajta az alrendszerek, ha ráviszem+az életeejét sem írja ki.
    Miért? BuG?
  • Istencsászár
    #575
    No, meglestem én is: zene, graf, játék 10/10 vérbeli sw feeling szerintem

    pár kép:







  • Istencsászár
    #574
    imperiummal azért sem kell hasonlítani mer star wars világa más, csaták a lényeg nem a szöszmötölés...

    ha valaki imperium mélységű játékot akar, akkor ezt nem neki találták ki...
  • katarzis
    #573
    ui szerintem viszont az ürcsaták nagyon jok lettek.a szárazföldinél lényegesenn jobb.
  • katarzis
    #572
    na játszogattam vele érdekel a full,de azért elmondom a véleményem rola.na szoval grafikával semmi gond sincs szerintem nagyon szép,kicsit szaggat is a gépemen nade
    mind1,a játék maga szerintem van benne egykis impreium galaktika2 íz ez egyáltalán nem baj ,mert azt a játékot imádtam rengeteget játszottam vele mind multiban mind singleben ,de itt a de szoval ahhoz képst stratégiailag sehol sincs.minden nagyon levan butitva persze ez még a fullban változhat ,de alapjában véve nem hinném,szerintem tulzottan le van butitva a kémkedés meg ,hogy mindent a bojgo körüli kis pontokra lehet helyezni jobb lenne egy külön képernyö neki mint ig2-ben,.dehát semmiben se veheti fel a versenyt az ig2 höz képset ott ugye fejlett diplomácia,hajo fejlesztések gyártás kémkedés stb stb persze kivéve a grafika dehát ez nem csoda hiszen 2006-ot irunk,és utoljára még ez a bolgyot foglalom szerzek uj kreditet több hajot épithetek rendszer se jön be tulzottan,ig2-ben ez volt a jo ,hogy nemvolt semmi határ ,hogy ennyi meg ennyi hajot épithetsz,tudom a grafika de itt is ki lehetne irni számokkal ahogy ott oldották meg ,hogy egy hajo 100-dbnak felel meg.mindent összegetve tetszik a játék lehet egy kicsit lehuzos amit irok ,de én szeretem a komplexebb játékokat mondjuk hangulatilag nagyon rendben van,meg még meglátjuk mit hoz a full,de egy biztos lejátszok vele egypár galactic conquest-et multiban ott meg majd kiderül...
  • Hmuda
    #571
    Sehol nincs a régi DungeonSiege2 demóhoz képest, ez még egy szolid középsúlyú darab.
  • DJ Skyline
    #570
    van ám mérete ennek a demónak!
  • Fenrir
    #569
    Legnépszerűbb témák


    1. Battlefield 2
    2. Football Manager 2006
    3. Star Wars: Empire At War
    4. US Cittá di Palermo
    5. Humoros és aranyos képek
    6. 3DMark'06, és az eredmények!
    7. Felhők felett...
    8. A.C. Chievo Verona
    9. World of Warcraft
    10. Forza Juve

    már 3. :D
  • maniac001
    #568
    Hogyan tudom a kamera dőlésszögét változtatni? Kizoomolva szinte teljesen felülről látom :-((
    Válaszoljatok pls.
  • Hmuda
    #567
  • zoltang
    #566
    Másold be kézzel a dll-t a játék könyvtárában lévő DirecktX-ből (Aug2005_d3dx9_27_x86.cab vagy Aug2005_d3dx9_27_x64.cab, oprendszertől függ) a ...\WINDOWS\system32\ -be.
  • Prof William
    #565
    Még egy hónap!

    And the empire rule the galaxy... forever!
  • Zsolo007
    #564
  • macesz
    #563
    Király a demója????????????????????
  • Drape
    #562
    Na igen. Viszont február közepétől (vagy ki tudja mikor lesz kapható nálunk)elszabadul a pokol.
    Most milyen soknak tűnik az a cca 1 hónap a megjelenésig.
  • Hmuda
    #561
    Én már hardon oda-vissza lenyomtam. Elég szemét húzás volt, hogy nem lehet a Birodalommal lenni a szingliben. :P
  • Drape
    #560
    Nos, ami így hirtelen eszembe jut az 5 tutorial és a játszható küldetés első űrcsatája után:

    YESSSSSSSSSSSSSSSSSSS! Végre! Birodalmi csillagrombolók, koréliai hajók és X-wingek, Tie-fighterek, AT-AT-k és rohamaosztagosok az ÉN irányításom alatt. (És a Halálcsillag csak később jön!) Mindez egy nem csúnya, nem nehezen kezelhető viszont izzig vérig SW környezetben!! Mi kellhet még?

    Nem ez lesz az a játék ami forradalmasítja a stratégiai játékokat, de én azt mondom ne fanyalogjunk, örüljünk ennek mert az Empire At War egy jó játéknak tűnik a demo alapján.

    Mindenki irány haza és játszuk le újra meg újra azt ami még egy hónapig jut nekünk. Aztán mikor kijön a teljes, akkor rettegjen a galaxis!!!!!
  • Hmuda
    #559
    Örökérvényű közmondás. :-)
  • RaveAir
    #558
    Az aláírásod nem gyenge... :P
  • Hmuda
    #557
    Elől az ágyúk pillanatok alat szétkapnak. Hátulról megkerülve símán be lehet masírozni és szétkapni a generátort, esetleg Chewie-val elfoglalhatod az ATAT-t (nagyon erős jószág, inkább nekünk mint nekik). Ha meg már megvan akkor onnan fél pillanat a maradék (nagy ágyúkat a tüzérséggel lenyomod, esetleg bombázol egy kicsit, és kész).
  • maniac001
    #556
    Sziasztok!
    Meg tudnátok mondani hogy a földi harcnál (tutorial pl.) hogy lehet úgy kizoomolni hogy a dőlésszög ne változzon? Ha teljesen kizoomolok szinte teljesen felülről látom ami elég szar. Amúgy nekem ha mindent maxra veszek, eléggé szaggat:
    AMD2600+
    ABIT NF7
    Radeon 9800PRO
    1GB ram
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Zsolo007
    #555
    Esetleg kerüld meg a bázist és támadd hátulról..
  • STREEX
    #554
    "Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert a d3dx9_27.dll nem található"

    Mi erre a megoldás?Próbáljam meg a tegnap megjelent új catalyst drivert?Vagy a demó nem jött le rendesen?
  • bigapó
    #553
    akkor keverem egy másikkal? a POP3-on mi van? nem ez? tudtommal azt még mindig nem törték fel. vagy igen?
  • Lyan Kyj
    #552
    Hogy tudtad felrobbantani a birodalmiak pajzsát? Űrből nem bombázhattam pajzson belülre, az embereket szétégette a pajzs, ha át akartam menni rajta, az AT-AT-k meg leszedték a gépeimet...kis help?:P
  • Hmuda
    #551
    Hirtelen ezeket tudtam összehozni.

  • Zsolo007
    #550
    MOndjuk az hogy abból amit látunk egész korrekt kis gém lesz. Természetesen valódi véleményt csak a full után lehet formálni.
  • Prof William
    #549
    Jeee! na akkor Jóéjt! Holnap már én is kipróbálhatom...

    Szóval összeségében hozza a szintet/minőséget/hangulatot amit elvártatok? Tetszik?