3132
  • engine
    #628
    Tettem fel 2 képet az új egységekről. Rajtuk kívül még a T-4 tank szerezhető be.
    Ja igen képek a Galériámban
  • Sith
    #627
    szóval van szó bocs írni nem tudok... ill tudok de az uj kalviaturhát még szokni kell :)
  • Zsolo007
    #626
    Ez sajnos így van...
  • Zsolo007
    #625
  • Sith
    #624
    Nem azt mondtam hogy *ar sőt nekem nagyon is teccik
    de nem vonultatfel semmi korszak alkotót persze a teljeset még nem láttam csal a demo alapján tudom megitélni de gyanitom hogy ha nem birodalom és lázadók szerepelnének benne hanem "gserth" és "cxumpo" faj akkor jóval több fikázásnak lenne kitévetetszik mert nagy SW fan vagyok és ugye feeling... de sajnos el kell hogy ismerjem hogy egy középszerü játékról van
  • Zsolo007
    #623
    Nemazért. Én játszottam a force commanderrel. Nagyon jó volt, akkoriban forradalmi, de elbaszták. Ebben a földi harc szinte egy az egyben Force Commander. Annyi hogy annak hibáit kijavították....
  • engine
    #622
    Hogy valami újat is mutassak :)

    Persze backup készítés ajánlott!
  • Istencsászár
    #621
    jah hasonlít rá:))) hopp mer azis sw rts akart lenni :D:D:D:D
  • Zsolo007
    #620
    Hát az az igazság, hogy én inkább azt mondanám erre, hogy Force Commander - úgy ahogy meg kellett volna csinálni + űrcsaták :)
  • bgabor
    #619
    Azért nekem az űrcsaták tetszettek. Bár van még állítani az űrhajók sebességén, de határozottan tetszetős. Kár, hogy a demóban csak néhányféle csillaghajó van.
    A grafika szintén nagyon tetszett. Nameg Csuvi a lopott AT-AT vel. :-)
    Az action camera szintén baromi jó ötlet, bár a kameranézetein még finomítani kell, de jó lesz.
  • Sith
    #618
    Az sajnálatos tény hogynagyrészt ezt is az SW neva hangulata és zenéje adja el...
    a komplexitásról anyit hogy nem nagyon értem hogy milyen diplomáciát lehetne bele tenni.. ugye az SW világa szerint ebben a korban voltak a lázadók és a birodalom egy két nagyobb kalózbanda bünszövetkezet stb ezek közötti diplomáciát nehezen tudok elképzelni esetleg kémkedés és szabotázs lehetne kicsit bonyolultabb
    de egyáltalán nem rossz sőt a rebbellion óta a legjobb SW stratégia :)
  • bgabor
    #617
    Aha. Tudod, motort, rendszert átvenni lehet legálisan is, nem csak koppintással és ötletlopással. Nagyszerű példa erre az Age of Emires2 és a Galactic Battlegrounds.
  • Thanatos
    #616
    "A demo alapján elég érdekes, sajnálom hogy a Lord of the rings motorját, rendszerét vették át. "
    legalább ne akard letagadni...
    de én itt befejeztem tényleg semmi értelme vitázni...
  • bgabor
    #615
    Eddig te beszélted be a saját gondolataidat (ötletlopás,koppintás) más hozzászólásába. Konkrétan az enyémbe.
  • bgabor
    #614
    Ha jól emléxem nem beszéltem koppintásról,ötletlopásról, csak azt mondtam, az építkezési rendszer olyan mint egy másik játékban. Erre lehurrogtál. Aztán most mégis elismered, hogy abban is ilyen típusú rendszer volt. Akkor most kinek is volt igaza?
  • Thanatos
    #613
    nem a véleményel van baj hanem egyrészt a stilusal másrészt hogy egyszerüen hülyeségeket állit az illető..., amugy meg #606 igy kéne normálisan leirni szinte ugyan azt...
  • Thanatos
    #612
    végre valaki aki normális hangnemben elő tudta adni a véleményét és nem marhaságokat beszélve bele a dolgokba...
  • bgabor
    #611
    ???
    Nem nagy sikerrel?
  • engine
    #610
    Abbahagynátok?
    Fogadjátok el egymás véleményét és kész.
  • Thanatos
    #609
    nem nagy sikerrel...
  • Thanatos
    #608
    énis arra godnoltam és remélem vágod hogy semmi köze hozzá...
    és te nem érted miről van szó...
    limitált épitkezési hely nem az ő ötletük, control point ugyszintén..., ea max jól tud 5letet lopni tehát ha még valahonnan másolták volna akkor se onnan..., másrészt meg remélem ezt az eszmefuttatást te se gondolod komolyan..., "jobb clickel kel utasitani az egységeket, júj biztos koppintották"..., nc..., egy olyan rts-t nem tudsz ma már mutatni amiben az ötletek már ne szerepeltek volna máshol...
  • icewolf
    #607
    Ja és ez a saját véleményem!
  • icewolf
    #606
    Ez egy kalap xar... Az ürcsata része még ok. De az hogy nem építkezhetek oda ahova akarok.. az olyan mintha a stratégiai érzékemet kérdőjelezték volna meg az "ex-Westwood" aki nálam már másodszorra járatta le magát! Olyan mintha Cs-ben, csak egy út lenne a bombához... se több se kevesebb... Ez a játék is... nagy kár érte. Az egyetlen érdeme az űrcsata ahol legalább a feel megvan.
  • bgabor
    #605
    Ezt a megfigyelésedet mire is alapozod? Szinte az összes RTS-el játszottam az utóbbi tíz évben, ez a kedvenc játékstílusom.
  • Hmuda
    #604
    Egyvalami viszont aggaszt. Másoknak is véletlenszerűen fel szokta deríteni a teljes térképet a Tatooine-on a játék? Mindig mikor támadok, egy idő után a fogofwar teljesen eltünik és fogalmam sincs, hogy mitől.
  • bgabor
    #603
    Az általad felsorolt RTS-ekben teljesen más az építkezési rendszer, ott bárhova lehet építkezni, és control-point rendszer sincs. Nem lehet összehasonlítani ezzel. Ezt a gyűrűkurás RTS-el lehet összehasonlítani, mert abban ugyanilyen a rendszer. Egészen nyugodtan szólj ha még mindig nem világos számodra, szívesen leírom harmadszor is.
  • Istencsászár
    #602
    akkor ne nyomkodd:)), tese sokat játszottál stratégiával
  • Hmuda
    #601
    Nem is lehet belőni, de ha egyszer bejutsz akkor csak egy kicsit lasabban mozognak az egységek, de odabent már kedvükre lövöldözhetnek.
  • Istencsászár
    #600
    kihát:((( ezér is lesz olyan amilyen ( ea-s ) a ra3 vagy céendcé uj része ha lesz 1szer :I
  • bgabor
    #599
    Azért elég illúzióromboló tízmásodpercenként a pause-t nyomogatni.
    Úgy vettem ki a tutorialból, hogy a pajzs működése közben nem lehet kilőni/bombázni az alatta lévő erőket, így nem is próbálkoztam támadással, csak elfoglaltam a control pointokat, és kerestem a pajzsgenerátort.
  • Istencsászár
    #598
    akkor köze van a Empire Earthoz, Age of Empireshez, Generalshoz??? mégis mi azon kivül hogy 3d és rts? semmi az ég világon!!
  • bgabor
    #597
    A gyűrűkurás stratégiai játékra gondoltam, csak nem írtam ki a nevét mert szánalmasan hoszzú. De parancsolj: Lord of the rings: Battle for the middle earth. Ugyanilyen előre meghatározott helyekre lehetett csak építkazni, és ugyanilyen control-point foglalós módszerrel lehetett a populationlimitet növelni.
    Mostmár kezded nagynehezen érteni, miről beszélek? Ember?
  • Hmuda
    #596
    Űrcsata: van pause. Bár megjegyzem, hogy egy bebindelhető pause billentyű abszolút minimum lett volna, fogalmam sincs, hogy mi a rákért hagyták ki.

    Tatooine: bemész, kilövöd, lebombázod. Még hardon is gyerekjáték és nulla veszteséggel megoldható.
  • bgabor
    #595
    Sebesség gondol alatt azt értettem, hogy az űrcsata menete követhetetlenül gyors. Nem a progi futásával van gond, az tökéletesen sima.
    Köze nincs a Battle for the middle earthöz?
    A bolygófelszíni "építkezési rendszer" egy az egyben ugyanaz.
    Amúgy te hogyan is jutottál tovább a hadjáratban a Tatooine-i birodalmi pajzsgenerátornál?
  • Thanatos
    #594
    ott a pont :) és ha már ott tartunk hogy ki mit vett át..., ezt a westwoodosok csinálták vagyis a volt westwoodosok akik gyk megtermetették az rts müfajt..., ea meg ugye anno kinyirta westwoodot megszerezte licenszeit és lecoppintota rts-eit..., szal ennyit erról ki mit vett át...
  • Thanatos
    #593
    lord of the rings? galactic battlegrounds? ember te miről beszélsz? lotrhoz az égvilágon semmi köze nincs..., gb-hez ugyszintén nincs ...., nc...
  • Istencsászár
    #592
    köze nincs ahhoz a motorhoz:)
    3ds stratégia mint a többi ezér ne mond hogy átvett 1szerűen ilyen a 3d...
    ahhoz képest hogy szted elég 1szerű mégis elakadtál:P

    sebesség? sztem nagyon jól van optimalizálva 1 röccenés sincs nálam minden maxon amit csak lehet...
  • bgabor
    #591
    Nagyon vártam már a játékot.
    A demo alapján elég érdekes, sajnálom hogy a Lord of the rings motorját, rendszerét vették át. (bár én nagyon szerettem a Galactic Battlegroundsot, és hát ahhoz képest elég egyszerű a játék) Végigtoltam a tutorialokat, de a single playerben a tatooine-on elakadtam, nem tudom, hogyan lehetne a birodalmi pajzsot kikapcsolni, generátort nem találtam.
    Az űrcsaták szépek, bár a kamerakezelésen és a csaták sebességén bőven van még korrigálnivaló.
  • Fenrir
    #590
    Az IG nem is a rettentő nehéz földi vagy űrharcáról volt híres...
  • Istencsászár
    #589
    kontra:

    de aztsem jelenti hogy IG jobb:D:D