3132
  • Gyocsika
    #2371
    Hogyan kell pénzt csinálni és hogy lehet csinálni több embert mert 9/9 betelt nem lehet többet?
  • Gyocsika
    #2370
    Elíndítom a játékot kijön hogy Star wars empire at war és kilép mi lehet a baj ?
  • zoltang
    #2369
    CureROM 2.0 Public Beta Released!

    Most már nem veszi észre a Daemont az 1.03-as javítással a progi. Csak kiírja, hogy tegyem be az új lemezt. Még próbálkozok hátha fog indulni. :)
  • lammaer
    #2368
    Ne már, főőnööök.. leírás kell EHHEZ?
  • KraZ
    #2367
    Szerintem a cracket
  • mosoporr
    #2366
    akármit csinálok ezt kapom (faq ot elolvasam)
    lehet valamit kihagytam?

    [IMG][/IMG]
  • peti94
    #2365
    valahol van leírás a gamehoz (magyar) ?
  • Xeran
    #2364
    a sok láma azt se tudja mi az a faq , akár milyen nagy :D
  • icewolf
    #2363
    Látom nem elég nagy a F.A.Q. felirat ott van felül... és csak azután kérdez! többek közt serial, és crack is van fent... de ez a sok lámát (akik miatt megcsináltam) rohadtul nem érdekli... Kérdem én: akkor mi értelme volt?
  • Xeran
    #2362
    vazzeg birodalommal senki se tolta vegig?^^
  • KraZ
    #2361
    Jadeazzal
  • mstummer
    #2360
    Protonnal??? Talán ionnal :P
  • KraZ
    #2359
    Szerintem ott kell a siklókat hatástalanítani(nem lelőni)úgy,hogy az y wingekkel protonnal kell rájuk lőni aztán a parancsnokkal begyűjteni őket!
  • Menő
    #2358
    Szerintem a Star Wars Empire At War hosszú távon unalmas, mert nincsenek benne normális küldetések
  • Xeran
    #2357
    nézd meg hogy mi a misszio, ha meg nem értesz angolul akkor ragadj szotárt:)
  • zltn2
    #2356
    Nem tudja valaki hogy mit kell csinálni a campaingba a lázadókkal amikor a Kessel nevű bolygót kell elfoglalni?Az űrcsatában mindig veszítek ha szétlövöm az ellenséget de ha meg nem akkor is.
  • rtfmZoli
    #2355
    Haegemonia
  • rtfmZoli
    #2354
    Akinek megvan a Hawegemonia,és a kieglemze is,az töltse le a 2.01 es patchet,és hozzzá Star Wars modot,elég jó
    HaegaSWMod_SW_Chronicles_VectorPrime+v0[1].9.rar
  • Xeran
    #2353
    valaki aki komolyabban játszott a játékkal ahhoz lenne néhány kérdésem amire nem jöttem rá a játék során.
    1.ürcsatánál nem válogathatjuk ki az urhajoinkat? mert mindegyikbol bekuld egyet kettot, es nem is lenne rajuk szukseg.
    2.a death star használata jo dolog lenne, mer takkor az ürcsatákban több hajom tud részt venni, csak az a szar mindig automatikusan lebontja alattam a bolygot..-.-'.szal ez megoldhato h a halálcsillag ne löje szét a bolygokat, és inkább vmeik csatahajót kapja le?
    pls mondjatok erre vmit mer eléggé zavaro, és neheziti a dolgomat.. :)
  • sWbFII
    #2352
    Nincs köztetek valaki akinek megvan a StarWars Battlefront II eredeti cdkey-e?Mert ha már úgyse játszik többet a játékkal akkor ideadhatná.
  • Andrejka
    #2351
    kösz
  • magus755
    #2350
    tessék!
  • magus755
    #2349
    3647-74A-E95-EFB6-EU20
  • Andrejka
    #2348
    elküldené valaki a install kódot

    mer nem tudom
  • Tom Tom
    #2347
    nem lehet valahogy kiállítani a limitet?tök bosszantó hogy játszok a bátyámmal és alig tudok 10 csillagrombolót csinálni közbe van 100000 pontom vagy pénzem vagy mi az isten.
  • sunyigomboc
    #2346
    Vicces csak ott épp ilyen beállítás nincs azért kérdezem...
  • SoS zolesz
    #2345
    ok megvan
    mácsak
    a reinforce menthez szükséges valami kéne mer végik 0/25 !
  • SoS zolesz
    #2344
    Hi elindítom a játékot kiírja hogy loading és utána kilép! Mi lehet a gond?
  • Mr Spock
    #2343
    Options -> Video vagy display!
  • peti94
    #2342
    le kell őket tenni (tod vannak ilyen körök ahova lehet őket tenni ) ott ki van írva steal (vagy valami ilyaesmi ) asszem így kell
  • peti94
    #2341
    nemtudom de nekem is tört a game.
    én is szeretnék menni neten ezzel a gameval
  • sunyigomboc
    #2340
    érdekelne nagyon :P
  • sunyigomboc
    #2339
    valaki?
  • sunyigomboc
    #2338
    1024x768 as felbontást hol találok?
  • Livius
    #2337
    Tört játéknál csak a hamachival lehet multi nyomni?
  • peti94
    #2336
    echoo
    lehet nyomni azzal a géppel amit leírtál nekem még a régi cuccokkal is ment (P4 2GHz, Geforce 4 64Mb, 256 mb RAM ) ment csak kicsit lassú volt a betöltés
  • sWbFII
    #2335
    A legtöbb bolygón lehet.(ha rákattintasz)
  • Crazy Mate
    #2334
    Hogy lehet ebben Barrackot építeni?
  • echooo
    #2333
    haly
    mon calamari-t hogy kell elfoglalni?azt tom hogy a két droiddal kell de hiába huzom oda oket nem mennek koxi a segitséget(legtobben most azt mondják hogy keressek vixxa de 2332 uzenet van ha most elkezdenék keresgélni talán holnapután ra rá is akadnék) a válaxt még1x koxi
  • Cairass
    #2332
    Mi a game rendszerigénye?
    P4 2GHz, Geforce 4 64Mb, 512Mb ram-os konfiggal játszható a játék? Valaki help me!!!